Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 stycznia 2013 r.
9:08
Edytuj ten wpis

Nowy egzamin na prawo jazdy w Lublinie. Na 9 osób zdały 3

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 14 A A
Andrzej Mańko (z lewej) nie zdał egzaminu. Udało się Damianowi Kowalczykowi (z prawej). (Maciej Kacz
Andrzej Mańko (z lewej) nie zdał egzaminu. Udało się Damianowi Kowalczykowi (z prawej). (Maciej Kacz

Dziś o 7.45 w WORD Lublin odbył się pierwszy egzamin teoretyczny na nowych zasadach. Na 9 osób zdało 3. Jest to najlepszy wynik w Polsce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
18-letni Damian Kowalczyk z Lublina był pierwszym kandydatem na kierowcę, który zdał nowy egzamin w WORD Lublin.

– Test nie jest trudny, ale wymagał wiedzy i spokoju. Bardzo mi pomogły jazdy, szkolenie praktyczne, bo podobne sytuacje jak na drodze, były na filmikach – mówił uradowany Damian Kowalczyk. – Teraz idę zapisać się na praktyczny – dodał.

Kolejną osobą, która pozytywnie przeszła egzamin była Krystyna Kowalik. – Na egzaminie trzeba się skupić, tak jak na jezdni. Nie wolno się spieszyć. Sam egzamin nie jest trudny, presja czasu i brak możliwości cofnięcia pytania działają niezwykle stresująco. Trzeba się opanować. Ważne jest też szkolenie – dodaje Krystyna Kowalik, która robiła kurs prawa jazdy w TEB Edukacja w Lublinie.

Na pierwszych 9 osób zdało 3. Jak na razie jest to najlepszy wynik w Polsce, bo średnia zdawalność nowej teorii w kraju nie przekracza 15 proc. – Przed egzaminem dokładnie wyjaśniamy zasady działania programu oraz obsługę terminala – mówi Zbigniew Stachyra, kierownik Wydziału Egzaminowania w WORD Lublin.

– Głównym sukcesem nowych egzaminów jest wymuszenie na kursantach obecności podczas wykładów z teorii podczas kursu nauki jazdy. Już nie wystarczy wykuć na pamięć kilkuset pytań, teraz trzeba mieć wiedzę. Powtarzam raz jeszcze, sam egzamin jest łatwy, nie trzeba się go obawiać – dodaje Artur Banaszkiewicz, zastępca dyrektora w WORD w Lublinie. Tak dla spokoju podamy, że zdawalność na praktycznym w WORD Lublin wynosi obecnie 35 proc.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Michał / 31 stycznia 2013 o 16:26
Zosia musisz byc bardzo chora i nieszczesliwa osoba
Avatar
Marcin / 31 stycznia 2013 o 16:21
Zosiu bardzo jest mi ciebie szkoda. musisz byc bardzo chora, nieszczesliwa osoba
Avatar
Damian / 31 stycznia 2013 o 15:48
Chyba tutaj kogoś zazdrość zżera. Przedstaw się.
Avatar
YOGI BABY! / 29 stycznia 2013 o 08:00
[quote name='xer' timestamp='1359365577' post='726377']
Też zrobiłem z ciekawości test demo znaleziony gdzieś w internecie i jakoś go zdałem bezbłędnie, mimo że prawko robiłem ponad 13 lat temu. Wiadomo[color=#ff0000],[/color] że łatwiej go rozwiązać w domowym zaciszu niż na prawdziwym egzaminie gdzie jednak są jakieś nerwy, ale bez przesady z tym stresem jak to niektórzy w TV się wypowiadali. Oczywiście większość tych nerwowych to gówniarze wychowywane by[color=#ff0000]c[/color] może po nowemu, czyli bezstresowo, więc na byle egzaminie mają prawie stany przedzawałowe. Pierwsza część z filmami była BANALNA, odpowiedż tak lub nie i sprowadzało się wszystko własciwie do znajomosci znaków. Pozostałe pytania podobne jak kiedyś z tym ułatwie[color=#ff0000]neim[/color] że poprawna jest tylko jedna odpowiedź. Oczywiście, bywają pytania podchwytliwe, ale łatwiej dopasować jedną odpowiedź niz zastanawiać się czy zaznaczyć A, B czy C, a moze wszystkie razem bo też pasuje. Naprawdę, nauczcie się przepisów a nie testów na pamięć i pójdzie jak z płatka. Są też pytania do wykucia takie jak pierwsza pomoc czy droga hamowania pojazdu przy prędkości X na nawie[color=#ff0000]sz[/color]chni Y, ale to wszystko jest na wykł[color=#ff0000]a[/color]dach. Także nie chrzanić [color=#ff0000]o[/color] stresach, nerwach tylko uczciwie przysiąść [color=#ff0000]się[/color] do teorii, pójść i [color=#ff0000]zad[/color][size=5][color=#0000FF]?[/color][/size] i [color=#ff0000]jeżdcić[/color] jak Bozia przykazała zgodnie z przepisami a nie na pamięć.
[/quote]
[font=comic sans ms,cursive][size=5] [/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5]Jeżeli tak rozwiązałeś ten test jak tu napisałeś te wypociny to gratuluję. Ty sobie przeczytaj na spokojnie to co napisałeś, ponieważ w tych emocjach siedząc w domu przed komuterem zjadłeś kilka liter ( zaznaczam na czerwono ). O stylistyce i gramatyce nie wspomnę a interpunkcja do kitu. Chłopie weź się za naukę albo nie pisz na forum bo się ośmieszasz. Przypuszczam że egzaminy w WORD też byś oblał. Pozdrawiam, a to że rozwiązałeś i chwalisz się że za pierwszym razem to ja ci nie wierzę!!![/size][/font]
[quote name='xer' timestamp='1359365577' post='726377']
Też zrobiłem z ciekawości test demo znaleziony gdzieś w internecie i jakoś go zdałem bezbłędnie, mimo że prawko robiłem ponad 13 lat temu. Wiadomo[color=#ff0000],[/color] że łatwiej go rozwiązać w domowym zaciszu niż na prawdziwym egzaminie gdzie jednak są jakieś nerwy, ale bez przesady z tym stresem jak to niektórzy w TV się wypowiadali. Oczywiście większość tych nerwowych to gówniarze wychowywane by[color=#ff0000]c[/color] może po nowemu, czyli bezstresow... rozwiń
Avatar
umciaumcia / 28 stycznia 2013 o 12:49
Zmiana egzaminu ma głównie na celu wyciąganie jeszcze większej kasy od ludzi. Niby mówi się o poprawie jakości egzaminu, podniesieniu poziomu trudności itd - co z tego? To tak jakby podnieść poziom matur, ale zabrać wszystkim książki tak aby nie mieli się z czego uczyć. Najpierw trzeba zmienić proces samego szkolenia, a później brać się za zmianę formy i poziomu trudności egzaminów. Wciskanie pierdzieluch że zmiany w egzaminie poprawią bezpieczeństwo na drogach, to tak jak dać alkoholikowi wódkę z nadzieją że jej nie wypije.
Avatar
Dariusz / 28 stycznia 2013 o 11:57
Oblał dyrektor WORD-u !!!!! http://biznes.onet.pl/dyrektor-word-oblal-egzamin,0,5406009,1,prasa-detal
Avatar
ten / 28 stycznia 2013 o 11:44
A ja się cieszę, że prawo jazdy już mam. Zdane jeszcze na starych zasadach 2 lata temu. Nerwów nie da się uniknąć. Egzaminatorzy wprowadzają stresująca atmosferę, patrzą na człowieka jak na głupka który na pewno nie potrafi jeździć autem!
Avatar
xer / 28 stycznia 2013 o 10:36
Poziom wyuczenia przyszłych kierowców zalezy od nich samych a nie od wykładowców. Jaka by nie była szkoła jazdy, przepisów uczą, tylko jak barany olewają lekcje i przygotowują się tylko na egzamin to sorry...
Avatar
xer / 28 stycznia 2013 o 10:32
Też zrobiłem z ciekawości test demo znaleziony gdzieś w internecie i jakoś go zdałem bezbłędnie, mimo że prawko robiłem ponad 13 lat temu. Wiadomo że łatwiej go rozwiązać w domowym zaciszu niż na prawdziwym egzaminie gdzie jednak są jakieś nerwy, ale bez przesady z tym stresem jak to niektórzy w TV się wypowiadali. Oczywiście większość tych nerwowych to gówniarze wychowywane byc może po nowemu, czyli bezstresowo, więc na byle egzaminie mają prawie stany przedzawałowe. Pierwsza część z filmami była BANALNA, odpowiedż tak lub nie i sprowadzało się wszystko własciwie do znajomosci znaków. Pozostałe pytania podobne jak kiedyś z tym ułatwieneim że poprawna jest tylko jedna odpowiedź. Oczywiście, bywają pytania podchwytliwe, ale łatwiej dopasować jedną odpowiedź niz zastanawiać się czy zaznaczyć A, B czy C, a moze wszystkie razem bo też pasuje. Naprawdę, nauczcie się przepisów a nie testów na pamięć i pójdzie jak z płatka. Są też pytania do wykucia takie jak pierwsza pomoc czy droga hamowania pojazdu przy prędkości X na nawieszchni Y, ale to wszystko jest na wykłdach. Także nie chrzanić stresach, nerwach tylko uczciwie przysiąść do teorii, pójść i zad i jeżdcić jak Bozia przykazała zgodnie z przepisami a nie na pamięć.
Też zrobiłem z ciekawości test demo znaleziony gdzieś w internecie i jakoś go zdałem bezbłędnie, mimo że prawko robiłem ponad 13 lat temu. Wiadomo że łatwiej go rozwiązać w domowym zaciszu niż na prawdziwym egzaminie gdzie jednak są jakieś nerwy, ale bez przesady z tym stresem jak to niektórzy w TV się wypowiadali. Oczywiście większość tych nerwowych to gówniarze wychowywane byc może po nowemu, czyli bezstresowo, więc na byle egzaminie mają prawie stany przedzawałowe. Pierwsza część z filmami była BANALNA, odpowiedż tak lub nie i sprowadzało... rozwiń
Avatar
hahaha / 28 stycznia 2013 o 10:13
[quote name='lubas' timestamp='1359361698' post='726343']
To pokazuje poziom wyuczenia przyszłych kierowców. Nie znają przepisów i tyle. Skończyło się wykucie na pamięć testów. Kto nie nauczy się przepisów to nie zda egzaminu.
Osobiscie robiłem demo test i bez problemów go zdałem. Jest wystarczajaco dużo czasu na udzielenie odpowiedzi. Poprostu kto zna przepisy nie będzie miał problemu ze zdaniem egzaminu.
[/quote]


heh uwazaj bo zaraz pekniesz, tak zes sie nadął
Avatar
Michał / 31 stycznia 2013 o 16:26
Zosia musisz byc bardzo chora i nieszczesliwa osoba
Avatar
Marcin / 31 stycznia 2013 o 16:21
Zosiu bardzo jest mi ciebie szkoda. musisz byc bardzo chora, nieszczesliwa osoba
Avatar
Damian / 31 stycznia 2013 o 15:48
Chyba tutaj kogoś zazdrość zżera. Przedstaw się.
Avatar
YOGI BABY! / 29 stycznia 2013 o 08:00
[quote name='xer' timestamp='1359365577' post='726377']
Też zrobiłem z ciekawości test demo znaleziony gdzieś w internecie i jakoś go zdałem bezbłędnie, mimo że prawko robiłem ponad 13 lat temu. Wiadomo[color=#ff0000],[/color] że łatwiej go rozwiązać w domowym zaciszu niż na prawdziwym egzaminie gdzie jednak są jakieś nerwy, ale bez przesady z tym stresem jak to niektórzy w TV się wypowiadali. Oczywiście większość tych nerwowych to gówniarze wychowywane by[color=#ff0000]c[/color] może po nowemu, czyli bezstresowo, więc na byle egzaminie mają prawie stany przedzawałowe. Pierwsza część z filmami była BANALNA, odpowiedż tak lub nie i sprowadzało się wszystko własciwie do znajomosci znaków. Pozostałe pytania podobne jak kiedyś z tym ułatwie[color=#ff0000]neim[/color] że poprawna jest tylko jedna odpowiedź. Oczywiście, bywają pytania podchwytliwe, ale łatwiej dopasować jedną odpowiedź niz zastanawiać się czy zaznaczyć A, B czy C, a moze wszystkie razem bo też pasuje. Naprawdę, nauczcie się przepisów a nie testów na pamięć i pójdzie jak z płatka. Są też pytania do wykucia takie jak pierwsza pomoc czy droga hamowania pojazdu przy prędkości X na nawie[color=#ff0000]sz[/color]chni Y, ale to wszystko jest na wykł[color=#ff0000]a[/color]dach. Także nie chrzanić [color=#ff0000]o[/color] stresach, nerwach tylko uczciwie przysiąść [color=#ff0000]się[/color] do teorii, pójść i [color=#ff0000]zad[/color][size=5][color=#0000FF]?[/color][/size] i [color=#ff0000]jeżdcić[/color] jak Bozia przykazała zgodnie z przepisami a nie na pamięć.
[/quote]
[font=comic sans ms,cursive][size=5] [/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5]Jeżeli tak rozwiązałeś ten test jak tu napisałeś te wypociny to gratuluję. Ty sobie przeczytaj na spokojnie to co napisałeś, ponieważ w tych emocjach siedząc w domu przed komuterem zjadłeś kilka liter ( zaznaczam na czerwono ). O stylistyce i gramatyce nie wspomnę a interpunkcja do kitu. Chłopie weź się za naukę albo nie pisz na forum bo się ośmieszasz. Przypuszczam że egzaminy w WORD też byś oblał. Pozdrawiam, a to że rozwiązałeś i chwalisz się że za pierwszym razem to ja ci nie wierzę!!![/size][/font]
[quote name='xer' timestamp='1359365577' post='726377']
Też zrobiłem z ciekawości test demo znaleziony gdzieś w internecie i jakoś go zdałem bezbłędnie, mimo że prawko robiłem ponad 13 lat temu. Wiadomo[color=#ff0000],[/color] że łatwiej go rozwiązać w domowym zaciszu niż na prawdziwym egzaminie gdzie jednak są jakieś nerwy, ale bez przesady z tym stresem jak to niektórzy w TV się wypowiadali. Oczywiście większość tych nerwowych to gówniarze wychowywane by[color=#ff0000]c[/color] może po nowemu, czyli bezstresow... rozwiń
Avatar
umciaumcia / 28 stycznia 2013 o 12:49
Zmiana egzaminu ma głównie na celu wyciąganie jeszcze większej kasy od ludzi. Niby mówi się o poprawie jakości egzaminu, podniesieniu poziomu trudności itd - co z tego? To tak jakby podnieść poziom matur, ale zabrać wszystkim książki tak aby nie mieli się z czego uczyć. Najpierw trzeba zmienić proces samego szkolenia, a później brać się za zmianę formy i poziomu trudności egzaminów. Wciskanie pierdzieluch że zmiany w egzaminie poprawią bezpieczeństwo na drogach, to tak jak dać alkoholikowi wódkę z nadzieją że jej nie wypije.
Avatar
Dariusz / 28 stycznia 2013 o 11:57
Oblał dyrektor WORD-u !!!!! http://biznes.onet.pl/dyrektor-word-oblal-egzamin,0,5406009,1,prasa-detal
Avatar
ten / 28 stycznia 2013 o 11:44
A ja się cieszę, że prawo jazdy już mam. Zdane jeszcze na starych zasadach 2 lata temu. Nerwów nie da się uniknąć. Egzaminatorzy wprowadzają stresująca atmosferę, patrzą na człowieka jak na głupka który na pewno nie potrafi jeździć autem!
Avatar
xer / 28 stycznia 2013 o 10:36
Poziom wyuczenia przyszłych kierowców zalezy od nich samych a nie od wykładowców. Jaka by nie była szkoła jazdy, przepisów uczą, tylko jak barany olewają lekcje i przygotowują się tylko na egzamin to sorry...
Avatar
xer / 28 stycznia 2013 o 10:32
Też zrobiłem z ciekawości test demo znaleziony gdzieś w internecie i jakoś go zdałem bezbłędnie, mimo że prawko robiłem ponad 13 lat temu. Wiadomo że łatwiej go rozwiązać w domowym zaciszu niż na prawdziwym egzaminie gdzie jednak są jakieś nerwy, ale bez przesady z tym stresem jak to niektórzy w TV się wypowiadali. Oczywiście większość tych nerwowych to gówniarze wychowywane byc może po nowemu, czyli bezstresowo, więc na byle egzaminie mają prawie stany przedzawałowe. Pierwsza część z filmami była BANALNA, odpowiedż tak lub nie i sprowadzało się wszystko własciwie do znajomosci znaków. Pozostałe pytania podobne jak kiedyś z tym ułatwieneim że poprawna jest tylko jedna odpowiedź. Oczywiście, bywają pytania podchwytliwe, ale łatwiej dopasować jedną odpowiedź niz zastanawiać się czy zaznaczyć A, B czy C, a moze wszystkie razem bo też pasuje. Naprawdę, nauczcie się przepisów a nie testów na pamięć i pójdzie jak z płatka. Są też pytania do wykucia takie jak pierwsza pomoc czy droga hamowania pojazdu przy prędkości X na nawieszchni Y, ale to wszystko jest na wykłdach. Także nie chrzanić stresach, nerwach tylko uczciwie przysiąść do teorii, pójść i zad i jeżdcić jak Bozia przykazała zgodnie z przepisami a nie na pamięć.
Też zrobiłem z ciekawości test demo znaleziony gdzieś w internecie i jakoś go zdałem bezbłędnie, mimo że prawko robiłem ponad 13 lat temu. Wiadomo że łatwiej go rozwiązać w domowym zaciszu niż na prawdziwym egzaminie gdzie jednak są jakieś nerwy, ale bez przesady z tym stresem jak to niektórzy w TV się wypowiadali. Oczywiście większość tych nerwowych to gówniarze wychowywane byc może po nowemu, czyli bezstresowo, więc na byle egzaminie mają prawie stany przedzawałowe. Pierwsza część z filmami była BANALNA, odpowiedż tak lub nie i sprowadzało... rozwiń
Avatar
hahaha / 28 stycznia 2013 o 10:13
[quote name='lubas' timestamp='1359361698' post='726343']
To pokazuje poziom wyuczenia przyszłych kierowców. Nie znają przepisów i tyle. Skończyło się wykucie na pamięć testów. Kto nie nauczy się przepisów to nie zda egzaminu.
Osobiscie robiłem demo test i bez problemów go zdałem. Jest wystarczajaco dużo czasu na udzielenie odpowiedzi. Poprostu kto zna przepisy nie będzie miał problemu ze zdaniem egzaminu.
[/quote]


heh uwazaj bo zaraz pekniesz, tak zes sie nadął
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 0 0

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 0 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 7 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 15 1

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 36 8

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 17 1

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 27 10

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 34 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 330 11

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 7 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 11

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!