Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 września 2014 r.
16:26
Edytuj ten wpis

Nowy odcinek al. Solidarności otwarty, a kiedy obwodnica? (wideo, zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
2 9 A A

W czwartek kilka minut po godz. 13, otwarty został nowy odcinek al. Solidarności i fragment trasy S-17 między węzłami Jastków i Lublin Sławinek. Do końca października sukcesywnie otwierana ma być obwodnica miasta, którą pojedziemy od Felina aż do Sławinka

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ta droga daje nam to, co ma Wrocław, Poznań i Łódź, czyli dogodny układ komunikacyjny do obsługi biznesu i turystów - mówi prezydent Lublina Krzysztof Żuk. Ale do kompletu brakuje jeszcze obwodnicy, która - z dużym poślizgiem - otwarta ma być jeszcze tej jesieni.

Najpierw otwarty ma być odcinek od węzła Lublin Felin do węzła Lublin Rudnik, co ma nastąpić za jakieś dwa-trzy tygodnie. Tak przynajmniej mówiła w czwartek dyrektor lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Całe miasto od północy da się okrążyć wtedy, gdy otwarty będzie brakujący fragment tej drogowej układanki: od Rudnika do Sławinka. Kiedy to nastąpi? - Planujemy, że do końca października - mówi Anna Wysocka, dyrektor oddziału GDDKiA.

Cały artykuł w piątek w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
andy / 26 września 2014 o 15:38

podobno mają otworzyć całą obwodnicę,ale z wypowiedzi wynika że nikt nie wie kiedy.Obawiam się czy Pani rzecznik wie gdzie ona się buduje . Nie liczcie na nawijany makaron przed wszystkimi Świetymi tej drogi nie będzie .Ale PREMIA BĘDZIE

Avatar
Andy / 26 września 2014 o 07:49

Jak przywrócą "stare" ustawienie, to ze szkodą dla Willowej

Avatar
iya / 25 września 2014 o 19:24

Pewnie nikt o tym nie pomyślał, ale czas by powrócić do starego ustawienia świateł na skrzyżowaniu  Solid. - Willowa, by z tej ostatniej ułatwić wyjazd.

Avatar
Ropuch / 25 września 2014 o 19:11

Aż dziwne ż e nikt nie napisał że ta kobieta na zdjęciu jest w postawie jak nazistka...

Jaka nazistka, toć to jedna z żabek w Gdace.

Avatar
młody / 25 września 2014 o 18:19

Artur - bystrzaku ! ;)

przecież ten korek to kwestia kilku tygodni, kiedy otworzą północną obwodnicę cały tranzyt zniknie... głowa do góry, nie zaklinaj rzeczywistości ;)

Avatar
m / 25 września 2014 o 17:45

kiedy ruszą w końcu przetargi na kurów-wawa, pierwsze miały być w czerwcu tego roku, ponadto cisza jest w sprawie przetargu - podpisanie umowy na obw zachodnią, przetarg na obw puław jest ciągle przekładany

Avatar
wołyniak / 25 września 2014 o 17:40

Aż dziwne ż e nikt nie napisał że ta kobieta na zdjęciu jest w postawie jak nazistka...

Jaka nazistka! Teraz przeciez tak sie pozdrawiaja nasi "bracia" Ukraińcy.

Avatar
Gość / 25 września 2014 o 17:14

Aż dziwne ż e nikt nie napisał że ta kobieta na zdjęciu jest w postawie jak nazistka...

Avatar
Artur / 25 września 2014 o 17:07
--- "NOWA KOŁBIEL" --- ...

... w rozkwicie. Obecnie korek od świateł al. Solidarności z Sikorskiego sięga za nowy wiadukt na al. Warszawskiej.

Będzie od Mc Donalda do wiaduktu ul. Mgielnej !!!!

Felczerstwo !!!!
Avatar
andy / 26 września 2014 o 15:38

podobno mają otworzyć całą obwodnicę,ale z wypowiedzi wynika że nikt nie wie kiedy.Obawiam się czy Pani rzecznik wie gdzie ona się buduje . Nie liczcie na nawijany makaron przed wszystkimi Świetymi tej drogi nie będzie .Ale PREMIA BĘDZIE

Avatar
Andy / 26 września 2014 o 07:49

Jak przywrócą "stare" ustawienie, to ze szkodą dla Willowej

Avatar
iya / 25 września 2014 o 19:24

Pewnie nikt o tym nie pomyślał, ale czas by powrócić do starego ustawienia świateł na skrzyżowaniu  Solid. - Willowa, by z tej ostatniej ułatwić wyjazd.

Avatar
Ropuch / 25 września 2014 o 19:11

Aż dziwne ż e nikt nie napisał że ta kobieta na zdjęciu jest w postawie jak nazistka...

Jaka nazistka, toć to jedna z żabek w Gdace.

Avatar
młody / 25 września 2014 o 18:19

Artur - bystrzaku ! ;)

przecież ten korek to kwestia kilku tygodni, kiedy otworzą północną obwodnicę cały tranzyt zniknie... głowa do góry, nie zaklinaj rzeczywistości ;)

Avatar
m / 25 września 2014 o 17:45

kiedy ruszą w końcu przetargi na kurów-wawa, pierwsze miały być w czerwcu tego roku, ponadto cisza jest w sprawie przetargu - podpisanie umowy na obw zachodnią, przetarg na obw puław jest ciągle przekładany

Avatar
wołyniak / 25 września 2014 o 17:40

Aż dziwne ż e nikt nie napisał że ta kobieta na zdjęciu jest w postawie jak nazistka...

Jaka nazistka! Teraz przeciez tak sie pozdrawiaja nasi "bracia" Ukraińcy.

Avatar
Gość / 25 września 2014 o 17:14

Aż dziwne ż e nikt nie napisał że ta kobieta na zdjęciu jest w postawie jak nazistka...

Avatar
Artur / 25 września 2014 o 17:07
--- "NOWA KOŁBIEL" --- ...

... w rozkwicie. Obecnie korek od świateł al. Solidarności z Sikorskiego sięga za nowy wiadukt na al. Warszawskiej.

Będzie od Mc Donalda do wiaduktu ul. Mgielnej !!!!

Felczerstwo !!!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 9

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!