Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 stycznia 2018 r.
14:14

Nowy odcinek ul. Boh. M. Cassino coraz bliżej otwarcia [zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora drs
0 16 A A

Już w dwóch trzecich gotowy jest nowy odcinek ul. Bohaterów Monte Cassino, który połączy al. Solidarności z ul. Wojciechowską.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tej pory ukończono m.in. betonową konstrukcję wiaduktów. Dwupasmówka powinna być otwarta wiosną.

Wraz z ciągiem ul. Jana Pawła II i Armii Krajowej stworzy trasę wyprowadzającą ruch z Czubów do obwodnicy Lublina.

Inwestycja będzie kosztować ponad 88 mln złotych. 

Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 stycznia 2018 o 14:38
"Wraz z ciągiem ul. Jana Pawła II i Armii Krajowej stworzy trasę wyprowadzającą ruch z Czubów do obwodnicy Lublina." czyli odwracajac sytuacje wprowadzi wiekszy ruch na czuby. a na czubach najwieksza ulica to m.in. jana pawla, jtora jest corazbardziej zakorkowana, bo powstaja nowe bloki. trzeba pomysleco budowanie drogi rownoleglej do jana pawla np wzdluz torow. odkladanie tego na pozniej nic nie da
Avatar
Gość / 13 stycznia 2018 o 14:33
Ta trasa powinna powstać równolegle z "wylotówką" na Wa-wę. W zamian zafundowano nam przebudowę skrzyżowania Solidarności-Sikorskiego-Ducha, a powinno być w odwrotnej kolejności..
Avatar
mała Mi / 12 stycznia 2018 o 16:37
Mam wrażenie że ta milicja to jest na usługach Budimexu. 
Avatar
Gość / 12 stycznia 2018 o 16:03
A na Wojciechowskiej - DZIADOSTWO od dłuższego czasu. Za to MILICJA OBYWATELSKA się wykazuje w usprawnianiu przejazdu, szczególnie rodzicom dowożącym dzieci do szkoły.
Avatar
Gość / 12 stycznia 2018 o 12:45
"co raz bliżej" ...................... spiąć się bo po tych serpentynach jeździ się ciężko, zwłaszcza tym którzy nie znają Miasta. Dobrze że do tej pory sprzyjała pogoda i nie było śniegu . Kiedy pogoda by się pogorszyła to tam na prawdę może zrobić się nieciekawie. Tam na dobrą sprawę powinny być zamontowane podświetlane znaki kierunkowe a nie takie gdzie można oczopląsu dostać
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 o 15:17
A tu jeszcze cytat z łodzkiej wyborczej : Doprawdy? A co autorzy tej publikacji powiedzą na raport konkurencyjnej instytucji do TomTom, który dzisiaj znalazłem w artykule na stronie wired.com ("If You Love Driving in Hellish Traffic, Visit These Cities"). Łodzi w pierwszej 20 nie znajdziecie (a tyle miast znalazło się na liście). Firma analityczna Inrix zbadała dane z 300 milionów źródeł, głównie GPS-ów zamontowanych w pojazdach użytkowych. Należałoby zatem porównać stosowaną metodologię i stwierdzić, który z tych raportów jest bardziej wiarygodny. Zatem trollu pisowski wsadź sobie swój ranking, ty już sam wiesz gdzie.
A tu jeszcze cytat z łodzkiej wyborczej : Doprawdy? A co autorzy tej publikacji powiedzą na raport konkurencyjnej instytucji do TomTom, który dzisiaj znalazłem w artykule na stronie wired.com ("If You Love Driving in Hellish Traffic, Visit These Cities"). Łodzi w pierwszej 20 nie znajdziecie (a tyle miast znalazło się na liście). Firma analityczna Inrix zbadała dane z 300 milionów źródeł, głównie GPS-ów zamontowanych w pojazdach użytkowych. Należałoby zatem porównać stosowaną metodologię i stwierdzić, który z tych raportów jest bar... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 o 15:16
Krokodylki to powinni robić kontrole na starej 17 od Bidy i w Lublinie, tak żeby się TIRom nie opłacało jeździć po tych drogach. Chyba po to zbudowano Skę żeby tamtędy szedł ruch, czy po to tylko żeby wyrwać kase z UE?
Avatar
bleee / 11 stycznia 2018 o 15:13
undefined napisał:
Czy to spowoduje, że Lublin utraci pozycję vice-lidera najbardziej zakorkowanych miast w Polsce? Szczerze mówiąc wątpię. Natomiast księżycowy krajobraz pozostawiony po tej budowie będzie pozostanie z nami na pokolenia.
Pomiar TOM TOM, na podstawie, którego robiony jest ten ranking jest bardzo naciągany i zupełnie nie odnosi się do realnych warunków. Byłem ostatnio 3 dni w Łodzi, przejazd z jednego końca miasta na drugi to ok. 30 min w godzinach szczytu - ten ranking to bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura, poczekajmy na jakiś inny choć trochę bardziej obiektywny.
Pomiar TOM TOM, na podstawie, którego robiony jest ten ranking jest bardzo naciągany i zupełnie nie odnosi się do realnych warunków. Byłem ostatnio 3 dni w Łodzi, przejazd z jednego końca miasta na drugi to ok. 30 min w godzinach szczytu - ten ranking to bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura, poczekajmy na jakiś inny choć trochę bardziej obiektywny. rozwiń
Avatar
antonio / 11 stycznia 2018 o 15:04
undefined napisał:
Czy to spowoduje, że Lublin utraci pozycję vice-lidera najbardziej zakorkowanych miast w Polsce? Szczerze mówiąc wątpię. Natomiast księżycowy krajobraz pozostawiony po tej budowie będzie pozostanie z nami na pokolenia.
 Matka wie, że ćpiesz?
Avatar
bla / 10 stycznia 2018 o 20:30
A kiedy przedłużenie al. JP2 do obwodnicy? Bo za chwilę będzie potrzebna obwodnica Konopnicy.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2018 o 14:38
"Wraz z ciągiem ul. Jana Pawła II i Armii Krajowej stworzy trasę wyprowadzającą ruch z Czubów do obwodnicy Lublina." czyli odwracajac sytuacje wprowadzi wiekszy ruch na czuby. a na czubach najwieksza ulica to m.in. jana pawla, jtora jest corazbardziej zakorkowana, bo powstaja nowe bloki. trzeba pomysleco budowanie drogi rownoleglej do jana pawla np wzdluz torow. odkladanie tego na pozniej nic nie da
Avatar
Gość / 13 stycznia 2018 o 14:33
Ta trasa powinna powstać równolegle z "wylotówką" na Wa-wę. W zamian zafundowano nam przebudowę skrzyżowania Solidarności-Sikorskiego-Ducha, a powinno być w odwrotnej kolejności..
Avatar
mała Mi / 12 stycznia 2018 o 16:37
Mam wrażenie że ta milicja to jest na usługach Budimexu. 
Avatar
Gość / 12 stycznia 2018 o 16:03
A na Wojciechowskiej - DZIADOSTWO od dłuższego czasu. Za to MILICJA OBYWATELSKA się wykazuje w usprawnianiu przejazdu, szczególnie rodzicom dowożącym dzieci do szkoły.
Avatar
Gość / 12 stycznia 2018 o 12:45
"co raz bliżej" ...................... spiąć się bo po tych serpentynach jeździ się ciężko, zwłaszcza tym którzy nie znają Miasta. Dobrze że do tej pory sprzyjała pogoda i nie było śniegu . Kiedy pogoda by się pogorszyła to tam na prawdę może zrobić się nieciekawie. Tam na dobrą sprawę powinny być zamontowane podświetlane znaki kierunkowe a nie takie gdzie można oczopląsu dostać
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 o 15:17
A tu jeszcze cytat z łodzkiej wyborczej : Doprawdy? A co autorzy tej publikacji powiedzą na raport konkurencyjnej instytucji do TomTom, który dzisiaj znalazłem w artykule na stronie wired.com ("If You Love Driving in Hellish Traffic, Visit These Cities"). Łodzi w pierwszej 20 nie znajdziecie (a tyle miast znalazło się na liście). Firma analityczna Inrix zbadała dane z 300 milionów źródeł, głównie GPS-ów zamontowanych w pojazdach użytkowych. Należałoby zatem porównać stosowaną metodologię i stwierdzić, który z tych raportów jest bardziej wiarygodny. Zatem trollu pisowski wsadź sobie swój ranking, ty już sam wiesz gdzie.
A tu jeszcze cytat z łodzkiej wyborczej : Doprawdy? A co autorzy tej publikacji powiedzą na raport konkurencyjnej instytucji do TomTom, który dzisiaj znalazłem w artykule na stronie wired.com ("If You Love Driving in Hellish Traffic, Visit These Cities"). Łodzi w pierwszej 20 nie znajdziecie (a tyle miast znalazło się na liście). Firma analityczna Inrix zbadała dane z 300 milionów źródeł, głównie GPS-ów zamontowanych w pojazdach użytkowych. Należałoby zatem porównać stosowaną metodologię i stwierdzić, który z tych raportów jest bar... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 o 15:16
Krokodylki to powinni robić kontrole na starej 17 od Bidy i w Lublinie, tak żeby się TIRom nie opłacało jeździć po tych drogach. Chyba po to zbudowano Skę żeby tamtędy szedł ruch, czy po to tylko żeby wyrwać kase z UE?
Avatar
bleee / 11 stycznia 2018 o 15:13
undefined napisał:
Czy to spowoduje, że Lublin utraci pozycję vice-lidera najbardziej zakorkowanych miast w Polsce? Szczerze mówiąc wątpię. Natomiast księżycowy krajobraz pozostawiony po tej budowie będzie pozostanie z nami na pokolenia.
Pomiar TOM TOM, na podstawie, którego robiony jest ten ranking jest bardzo naciągany i zupełnie nie odnosi się do realnych warunków. Byłem ostatnio 3 dni w Łodzi, przejazd z jednego końca miasta na drugi to ok. 30 min w godzinach szczytu - ten ranking to bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura, poczekajmy na jakiś inny choć trochę bardziej obiektywny.
Pomiar TOM TOM, na podstawie, którego robiony jest ten ranking jest bardzo naciągany i zupełnie nie odnosi się do realnych warunków. Byłem ostatnio 3 dni w Łodzi, przejazd z jednego końca miasta na drugi to ok. 30 min w godzinach szczytu - ten ranking to bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura, poczekajmy na jakiś inny choć trochę bardziej obiektywny. rozwiń
Avatar
antonio / 11 stycznia 2018 o 15:04
undefined napisał:
Czy to spowoduje, że Lublin utraci pozycję vice-lidera najbardziej zakorkowanych miast w Polsce? Szczerze mówiąc wątpię. Natomiast księżycowy krajobraz pozostawiony po tej budowie będzie pozostanie z nami na pokolenia.
 Matka wie, że ćpiesz?
Avatar
bla / 10 stycznia 2018 o 20:30
A kiedy przedłużenie al. JP2 do obwodnicy? Bo za chwilę będzie potrzebna obwodnica Konopnicy.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Dialogu Pokoleń w Lublinie. Dla seniorów i nie tylko
26 kwietnia 2018, 18:00

Dni Dialogu Pokoleń w Lublinie. Dla seniorów i nie tylko 1 0

Co Gdzie Kiedy. Czwartkowy koncert w wykonaniu Piotra Selima i lubelskich artystów zainauguruje tegoroczne Dni Dialogu Pokoleń w Lublinie. W piątek ulicami miasta przejdzie barwny korowód.

Bezpłatna sterylizacja i czipowanie psów w Białej Podlaskiej?

Bezpłatna sterylizacja i czipowanie psów w Białej Podlaskiej? 1

Bezpłatnej sterylizacji, kastracji oraz czipowania psów i kotów chce mieszkaniec Białej Podlaskiej, Andrzej Halicki. Wniósł w tej sprawie petycję do władz miasta. Obecnie, stowarzyszenie Azyl umożliwia właścicielom psów częściowy zwrot kosztów sterylizacji.

Lublin kupuje 20 autobusów elektrycznych. Na nowej pętli będą ładowarki

Lublin kupuje 20 autobusów elektrycznych. Na nowej pętli będą ładowarki 4 0

20 autobusów elektrycznych oraz komplet ładowarek zamawia Zarząd Transportu Miejskiego w ogłoszonym w środę przetargu. Pierwsze pojazdy mają do nas dotrzeć za półtora roku, kolejne do połowy września 2020 r. W planach są następne zakupy takich pojazdów dla lubelskiej komunikacji.

Wizerunki mieszkańców dzielnicy zawisły na kamienicy. Niezwykła akcja na Bronowicach
galeria

Wizerunki mieszkańców dzielnicy zawisły na kamienicy. Niezwykła akcja na Bronowicach 6 1

Dominika Sobolewska zainspirowana antenami widocznymi na każdym niemal budynku Bronowic zrealizowała projekt w tej dzielnicy.

Zaburzenia erekcji – metody leczenia

Zaburzenia erekcji – metody leczenia 0

Z roku na rok rośnie liczba wypisywanych recepta na środki wspomagające erekcję. Ilu mężczyzn cierpi na zaburzenia wzwodu? Czy problem dotyczy jedynie starszych mężczyzn? Jak leczyć zaburzenia erekcji?

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 kwietnia 2018 r. 0 0

"Save Alfie Evans". Mieszkańcy Lublina w obronie chłopca. Protest pod konsulatem brytyjskim
Zdjęcia
galeria
film

"Save Alfie Evans". Mieszkańcy Lublina w obronie chłopca. Protest pod konsulatem brytyjskim 176 8

Maskotki, baloniki i znicze oraz ułożony na chodniku napis z imieniem Alfie - tak w środę późnym wieczorem wyglądało wejście do konsulatu brytyjskiego w Lublinie.

LIGA MISTRZÓW. Real Madryt z zaliczką przed rewanżem
film

LIGA MISTRZÓW. Real Madryt z zaliczką przed rewanżem 0 0

Zespół Zinedina Zidana przegrywał do przerwy z Bayernem Monachium, ale w drugiej połowie odwrócił losy spotkania i to „Królewscy” są nieco bliżej awansu do finału, który odbędzie się w Kijowie

W tym zawodzie brakuje rąk do pracy w całym województwie lubelskim. A ile można zarobić?