Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2010 r.
20:32
Edytuj ten wpis

Nowy radiowóz do walki z piratami w Lublinie. Osiąga 247 km/h

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 72 A A

Do floty zarabiających miliony radiowozów, dołącza dziś superszybki żółty seat leon. Wyposażone w najnowszy sprzęt wideo auto, ma 288 koni mocy i osiąga prawie 250 km/h.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Żółty seat leon cupra o numerze rejestracyjnym WPR 05058 od trzech miesięcy jest sprawdzany przez poszczególne komendy w Polsce. Wczoraj przyjechał do Lublina, a już dziś wyjedzie na drogi. Nową "zabawkę” do walki z piratami nasi policjanci będą testować przez cały miesiąc.

Seat leon dołączy do floty 18 nieoznakowanych radiowozów-wideorejestratorów, siejących postrach wśród piratów na drogach Lubelszczyzny. Efekty ich pracy są imponujące – to prawdziwe przedsiębiorstwa na kółkach, przynoszące pokaźne dochody:

• W ciągu 11 miesięcy tego roku załogi 18 aut z wideorejstratorami wystawiły 13 245 mandatów na 3,256 mln zł.
• 8200 mandatów wystawiono za przekroczenie prędkości, 2822 za nieprawidłowe wyprzedzanie.
• Auto za 150 tysięcy złotych zwraca się przeciętnie w półtora miesiąca.

Lubelska policja używa głównie opli vectra, słynnych "sreberek”. Teraz do służby wejdzie seat leon.

– To mocny i szybki wóz. Podczas dobrej pogody dogoni nawet najszybsze motocykle – mówi Arkadiusz Kalita z lubelskiej drogówki. Seat ma pod maską 288 koni mechanicznych, rozpędza się do 100 km/h w ciągu 6,4 sekundy. Maksymalnie może pojechać 247 km/h.

– Grzeszki kierowców łamiących przepisy zarejestruje przez sprzęt dostarczony przez firmę PolCam. Sercem systemu jest rejestrator obrazu, który nagrywa obraz z kamery umieszczonej w desce rozdzielczej. Zatrzymani kierowcy mogą obejrzeć swoje wykroczenia na dużym wyświetlaczu – dodaje Kalita.

– Może i ten samochód jest szybki, ale co z tego, skoro teraz jest ekstremalnie ślisko. Kto ma choć trochę oleju w głowie, to jeździ wolno. Obawiam się, że leon nie upoluje zbyt wielu amatorów szybkiej jazdy– mówi Jacek Wierczuk, kierowca z Lublina.

To nie wszystko. Do końca roku na Lubelszczyznę trafią cztery alfy romeo 159. Każda z nich może rozwinąć maksymalną prędkość 235 km/h, a do 100 km/h rozpędza się w 7,7 sekundy. Będą oznakowane i wyposażone w wideorejestratory i laserowe mierniki prędkości Iskra.

Regiomoto.pl - Najszybsze ogłoszenia motoryzacyjne z naszego regionu. Teraz nie ucieknie Ci żadna okazja!.

Komentarze 72

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lublin / 28 grudnia 2010 o 15:36
maja tez szarego citroena c 4
Avatar
KLARA / 23 grudnia 2010 o 10:52
[quote name='młody gniewny i szybki' timestamp='1292947245' post='409421']
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
[/quote]


Ty młody, gniewny i szybki żeby Ci się ta młodość za szybko nie skończyła przez ten Twój gniew a szczególnie szybkość. A ja jestem kobietą i nie mam sobie nic do zarzucenia jeżdżę bardzo dobrze i jak zaświeca się zielone światło to nie mocuję się z hamulcem ręcznym i nie maluję w lusterku tylko jak najszybciej ruszam. Więc odwal się od kobiet bo jak mi się ujawnisz to Ci dam w pysk i nie będziesz mnie dyskryminował i obrażał. Kubica się znalazł, kamikadze boski wiatr.
[quote name='młody gniewny i szybki' timestamp='1292947245' post='409421']
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
[/quote]


Ty młody, gniewny i szybki żeby Ci się ta młodość za szybko nie skończyła przez ten Twój gniew a szczególnie szybkość. A ja jestem kobietą i nie mam sobie nic do zarzucenia jeżdżę bardzo ... rozwiń
Avatar
andre / 22 grudnia 2010 o 22:46
dzisiaj widziałem to cudeńko. o 11 rano w centrum lublina biła rekordy przejazdu od świateł do świateł. dwóch zadowolonych użytkowników z duma na gębie patrzyła się na innych uczestników ruchu jak są ru***ni w d**ę przez takie cacko. niech mi powie ten szczęśliwy kierowca tej superszybkiej maszynki czy uniknę mandatu jeżeli ja będę zmieniał pas na linii ciągłej ( jak to miało miejsce na rondzie solidarności-lubomelska) i na chama wciskał się między innych prawidłowo jadących kierowców. a drugie pytanie - po kiego grzyba wam taka moc jak i tak jeździcie po centrum podczas sporego natężenia ruchu. płacą wam od ilości spalonej wachy?
dzisiaj widziałem to cudeńko. o 11 rano w centrum lublina biła rekordy przejazdu od świateł do świateł. dwóch zadowolonych użytkowników z duma na gębie patrzyła się na innych uczestników ruchu jak są ru***ni w d**ę przez takie cacko. niech mi powie ten szczęśliwy kierowca tej superszybkiej maszynki czy uniknę mandatu jeżeli ja będę zmieniał pas na linii ciągłej ( jak to miało miejsce na rondzie solidarności-lubomelska) i na chama wciskał się między innych prawidłowo jadących kierowców. a drugie pytanie - po kiego grzyba wam taka moc jak i ta... rozwiń
Avatar
gulgulator / 22 grudnia 2010 o 15:15
Panie redaktorze powiad grodzki Zamość posiada 5 cyfr,a nie jak Pan napisał 4
Avatar
Gosc / 21 grudnia 2010 o 18:44
[quote name='moto-on' timestamp='1292919075' post='409106']
He ,he, he. Tak można określić cały ten burdel jaki funduje nam nasza "kochana Policja Drogowa". Dla mnie to powinni sobie nawet Ferrari lub Lamborgini albo Bugatti Veiron zakupić i ścigać piratów ile wlezie. Tylko niech najpierw położą sobie porządne drogi bo im ten złom za setki tysięcy złotych nie pomoże. Byle normalny posiadacz jakiejkolwiek terenówki czy lepszego SUV-a zjeźdża z drogi gównej w teren i papapa panowie w swoich wypasionych furach z videorejestratorami i innymi gadzetami. To tyle z żartów na temat naszej kochanej służby a teraz do konkretów. Prosty przepis na walke z Policjantami Ruchu Drogowego jest taki ,że należy jeździć zgodnie z przepisami, każdy Policjant ma obowiązek przedstawić się i podać powód jego interwencji wobec nas, na nasze rządanie okazać legitymacje służbową w sposób umożliwiający odczytanie zawartych w niej danych i zapisania sobie, okazać homologacje na urządzenie kontrolno-pomiarowe ( videorejestrator). Należy pamietać ,że kierowca ma swoje prawa wobec kontorlującego nas funkcjonariusza i nie należy przybierać postawy myszki wobec kota. Pamietać należy ,że Policjant ma też obowiązek podać na jakiej podstawie nas kontroluje. Każdy ma też prawo odmówić przyjęcia mandatu karnego o czym musi powiadomić nas Policjant i powiadomić nas o skierowanie wniosku do Sądu Rejonowego. Ciekawą sprawą jest też to ,że mamy prawo do 3 dni zastanowienia się czy przyjmniemy mandat czy też nie ale o tym oczywiscie nikt nas nie informuje bo to kłopot dla Policjanta ( papierkowa robota jeszcze więkasza niż przy wniosku do Sądu). Warto tez co jakiś czas poczytać sobie Kodeks Drogowy i zawarte w nim informacje bo wiele wykroczeń jest nowelizowanych a prasa,TV i Radio niekoniecznie nas o tym informują.
[/quote]
Bardzo proszę o podstawę prawną, jeśli chodzi o te 3 dni, powiem szczerze dużo jeżdżę i często czytam przepisy, ale akurat tego przepisu nie znam. Jeśli to prawda to świetne wyjście.
Czekam na odpowiedź.
[quote name='moto-on' timestamp='1292919075' post='409106']
He ,he, he. Tak można określić cały ten burdel jaki funduje nam nasza "kochana Policja Drogowa". Dla mnie to powinni sobie nawet Ferrari lub Lamborgini albo Bugatti Veiron zakupić i ścigać piratów ile wlezie. Tylko niech najpierw położą sobie porządne drogi bo im ten złom za setki tysięcy złotych nie pomoże. Byle normalny posiadacz jakiejkolwiek terenówki czy lepszego SUV-a zjeźdża z drogi gównej w teren i papapa panowie w swoich wypasionych f... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 18:06
ciekawe kiedy leon będzie rozbity
Avatar
krzesimir / 21 grudnia 2010 o 17:21
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/wideoradar-w-smiglowcu,1574195
Avatar
hubibubi / 21 grudnia 2010 o 17:01
Mnie by zadowliły drogi budowane z zapasem pasów ruchu w dwie w jedną dwie w prxzeciwną i to się nazywa trasa do miasta z miasta z rozmachem trzeba planować drogi trasy szybkiego ruchu a nie popierdoły
Avatar
młody gniewny i szybki / 21 grudnia 2010 o 17:00
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
Avatar
Hubibui / 21 grudnia 2010 o 16:49
Moja cali wyciągała 235 i mandaty na 1200zł punktów na 24 sprzedałem bo baba we mnie wiechała
Avatar
lublin / 28 grudnia 2010 o 15:36
maja tez szarego citroena c 4
Avatar
KLARA / 23 grudnia 2010 o 10:52
[quote name='młody gniewny i szybki' timestamp='1292947245' post='409421']
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
[/quote]


Ty młody, gniewny i szybki żeby Ci się ta młodość za szybko nie skończyła przez ten Twój gniew a szczególnie szybkość. A ja jestem kobietą i nie mam sobie nic do zarzucenia jeżdżę bardzo dobrze i jak zaświeca się zielone światło to nie mocuję się z hamulcem ręcznym i nie maluję w lusterku tylko jak najszybciej ruszam. Więc odwal się od kobiet bo jak mi się ujawnisz to Ci dam w pysk i nie będziesz mnie dyskryminował i obrażał. Kubica się znalazł, kamikadze boski wiatr.
[quote name='młody gniewny i szybki' timestamp='1292947245' post='409421']
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
[/quote]


Ty młody, gniewny i szybki żeby Ci się ta młodość za szybko nie skończyła przez ten Twój gniew a szczególnie szybkość. A ja jestem kobietą i nie mam sobie nic do zarzucenia jeżdżę bardzo ... rozwiń
Avatar
andre / 22 grudnia 2010 o 22:46
dzisiaj widziałem to cudeńko. o 11 rano w centrum lublina biła rekordy przejazdu od świateł do świateł. dwóch zadowolonych użytkowników z duma na gębie patrzyła się na innych uczestników ruchu jak są ru***ni w d**ę przez takie cacko. niech mi powie ten szczęśliwy kierowca tej superszybkiej maszynki czy uniknę mandatu jeżeli ja będę zmieniał pas na linii ciągłej ( jak to miało miejsce na rondzie solidarności-lubomelska) i na chama wciskał się między innych prawidłowo jadących kierowców. a drugie pytanie - po kiego grzyba wam taka moc jak i tak jeździcie po centrum podczas sporego natężenia ruchu. płacą wam od ilości spalonej wachy?
dzisiaj widziałem to cudeńko. o 11 rano w centrum lublina biła rekordy przejazdu od świateł do świateł. dwóch zadowolonych użytkowników z duma na gębie patrzyła się na innych uczestników ruchu jak są ru***ni w d**ę przez takie cacko. niech mi powie ten szczęśliwy kierowca tej superszybkiej maszynki czy uniknę mandatu jeżeli ja będę zmieniał pas na linii ciągłej ( jak to miało miejsce na rondzie solidarności-lubomelska) i na chama wciskał się między innych prawidłowo jadących kierowców. a drugie pytanie - po kiego grzyba wam taka moc jak i ta... rozwiń
Avatar
gulgulator / 22 grudnia 2010 o 15:15
Panie redaktorze powiad grodzki Zamość posiada 5 cyfr,a nie jak Pan napisał 4
Avatar
Gosc / 21 grudnia 2010 o 18:44
[quote name='moto-on' timestamp='1292919075' post='409106']
He ,he, he. Tak można określić cały ten burdel jaki funduje nam nasza "kochana Policja Drogowa". Dla mnie to powinni sobie nawet Ferrari lub Lamborgini albo Bugatti Veiron zakupić i ścigać piratów ile wlezie. Tylko niech najpierw położą sobie porządne drogi bo im ten złom za setki tysięcy złotych nie pomoże. Byle normalny posiadacz jakiejkolwiek terenówki czy lepszego SUV-a zjeźdża z drogi gównej w teren i papapa panowie w swoich wypasionych furach z videorejestratorami i innymi gadzetami. To tyle z żartów na temat naszej kochanej służby a teraz do konkretów. Prosty przepis na walke z Policjantami Ruchu Drogowego jest taki ,że należy jeździć zgodnie z przepisami, każdy Policjant ma obowiązek przedstawić się i podać powód jego interwencji wobec nas, na nasze rządanie okazać legitymacje służbową w sposób umożliwiający odczytanie zawartych w niej danych i zapisania sobie, okazać homologacje na urządzenie kontrolno-pomiarowe ( videorejestrator). Należy pamietać ,że kierowca ma swoje prawa wobec kontorlującego nas funkcjonariusza i nie należy przybierać postawy myszki wobec kota. Pamietać należy ,że Policjant ma też obowiązek podać na jakiej podstawie nas kontroluje. Każdy ma też prawo odmówić przyjęcia mandatu karnego o czym musi powiadomić nas Policjant i powiadomić nas o skierowanie wniosku do Sądu Rejonowego. Ciekawą sprawą jest też to ,że mamy prawo do 3 dni zastanowienia się czy przyjmniemy mandat czy też nie ale o tym oczywiscie nikt nas nie informuje bo to kłopot dla Policjanta ( papierkowa robota jeszcze więkasza niż przy wniosku do Sądu). Warto tez co jakiś czas poczytać sobie Kodeks Drogowy i zawarte w nim informacje bo wiele wykroczeń jest nowelizowanych a prasa,TV i Radio niekoniecznie nas o tym informują.
[/quote]
Bardzo proszę o podstawę prawną, jeśli chodzi o te 3 dni, powiem szczerze dużo jeżdżę i często czytam przepisy, ale akurat tego przepisu nie znam. Jeśli to prawda to świetne wyjście.
Czekam na odpowiedź.
[quote name='moto-on' timestamp='1292919075' post='409106']
He ,he, he. Tak można określić cały ten burdel jaki funduje nam nasza "kochana Policja Drogowa". Dla mnie to powinni sobie nawet Ferrari lub Lamborgini albo Bugatti Veiron zakupić i ścigać piratów ile wlezie. Tylko niech najpierw położą sobie porządne drogi bo im ten złom za setki tysięcy złotych nie pomoże. Byle normalny posiadacz jakiejkolwiek terenówki czy lepszego SUV-a zjeźdża z drogi gównej w teren i papapa panowie w swoich wypasionych f... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 18:06
ciekawe kiedy leon będzie rozbity
Avatar
krzesimir / 21 grudnia 2010 o 17:21
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/wideoradar-w-smiglowcu,1574195
Avatar
hubibubi / 21 grudnia 2010 o 17:01
Mnie by zadowliły drogi budowane z zapasem pasów ruchu w dwie w jedną dwie w prxzeciwną i to się nazywa trasa do miasta z miasta z rozmachem trzeba planować drogi trasy szybkiego ruchu a nie popierdoły
Avatar
młody gniewny i szybki / 21 grudnia 2010 o 17:00
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
Avatar
Hubibui / 21 grudnia 2010 o 16:49
Moja cali wyciągała 235 i mandaty na 1200zł punktów na 24 sprzedałem bo baba we mnie wiechała
Zobacz wszystkie komentarze 72

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 11

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 3

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 109 8

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!