Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2011 r.
12:25
Edytuj ten wpis

Nowy stadion w Lublinie. Owalny czy kanciasty? (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora drs
0 31 A A

Owalny czy kanciasty? Który stadion podoba Wam się bardziej. Czekamy na opinie na forum poniżej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marek / 5 lutego 2012 o 10:16
oba są kiepskie
Avatar
lbn / 24 grudnia 2011 o 13:36
Wizualnie jestem raczej za kanciastym (pierwsza wersja) ale jeśli w owalnym będzie więcej powierzchni komercyjnych, nie będzie okrągły. Stadion mały, przydałaby się opcja rozbudowy na przyszłość w razie takiej konieczności. Więcej powierzchni komercyjnych to większy zysk dla spółki która będzie opiekować się tym obiektem, a więc mniej nakładów na utrzymanie stadionu.
Avatar
siwy29 / 21 grudnia 2011 o 00:20
Moim zdaniem miasto powinno najpierw zainwestować w rozwój klubu bo,a potem myśleć o budowie stadionu bo przy tak niskim poziomie lubelskich drużyn,stadion będzie przynosił tylko straty.
ale skoro się już zdecydowano na budowę to powinna to być wizytówka Lublina z jak największą powierzchnią handlowo
usługową.
Avatar
ani nikt,ani nie byle kto / 21 grudnia 2011 o 00:07
Witam.Jestem kibicem Avii.Urodzilem sié jednak w Lublinie a i mój starszy brat sympatyzuje Motorowi.Zyczé wiéc,zeby wladzé Lublina poszly po rozum do glowy i zbudowali wam jednak wiékszy stadion niz jest to zaplanowane.No i owalny oczywiscie.Swidnik zawsze pozostanie miastem.Dyskusje na ten temat byly,to fakt.Ale wladze Swidnika zdecydowanie zaprzeczyly jakoby mial stac sié dzielnicá.Tyle dobrego bo o objecanym stadionie ani widu ani slychu..PozdrAVIAm.
Avatar
poznaniak z korzeniami Lb / 20 grudnia 2011 o 23:11
Panowie zamiast wypowiedzi merytorycznych to niemądre dogadywanie ty z Lublina ty ze Świdnika to za pare lat będzie jedno miasto o dzielnicy ŚWIDNIK .Stdion mają zamiar budować mały tylko 15 tys szkoda ze nawet połowy wielkosci co Poznan 44 tys a Lublin tylko 15 zamiast 25 tys to juz norna [minimum] na bardzo ważne mecze.Panowie Jednosc Zrozumienie,Solidarność regionalna tz patriotyzm lokalny tego wam brakuje zamiast traktować się jak bracia to jak Politycy PO-PIS kłotnie.
Avatar
Kibol Motoru / 20 grudnia 2011 o 19:12
[quote name='Lublinianin' timestamp='1324403650' post='573246']
Szanowny kibolu. Nie chcę atakować Twojej osoby personalnie, ale przeczytaj ze zrozumieniem powyższe posty, a zobaczysz, że to nie ja nazwałem Was hołotą, a jedynie zacytowałem to co napisał inny użytkownik. Nie dzielę również miasta na dzielnice i nie o to tu chodzi, a jeśli uważasz, że Dzierżawna i jej okolice są bezpieczne, to przebierz się za studenta i przejdź tamtendy. Ciekawe czy sympatyczni mieszkańcy nie zainteresują się czy nie masz z czyś problemu lub ile trzyma bateria w Twoim Smartfonie. A nawiązując do wpłat na dom Dziecka. Obiecuję uroczyście, że jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi do głowy, żeby pisać po ścianach "Domy Dziecka Hooligans" to dożywotnio zrzekam się poborów na rzecz Domu Dziecka na Sierocej.

ps. Ze Świdnika nie jestem, ale i tu zapachniało miłością Motory do Avii
[/quote]

bardzo dobrze zrozumiałem Twoje posty i może miałeś jakiś atak , albo jesteś pijany skoro nie pamiętasz co napisałeś , bo jesteś jedyna osobą która użyła na "Nas" epitet "hołota" innego posta nie widzę . No może jestem ślepy ale dokładnie przeczytałem i nie widze tam żadnego cytatu abym mógł Ci go przytoczyć , no wiesz nie wiem jak można się przebrać za studenta czyli jak ubiera się ta subkultura ? ma jakieś znaki szczególne abym mógł takiego rozpoznać wychodząc na ulice ? No wiesz okraść Cie mogą na dobrej dzielnicy jak idziesz i pajacujesz ze masz nowy fajny telefon nawet i na wsi . I nie drugie po trzecie a zapomniałeś o pierwszym . Pomoc jest bezinteresowna i od serca! A czy Ty potrafisz coś dać od siebie takiego ? tak więc nie wiem o czym mówisz że jeżeli pomalujesz sciany Domu Dziecka.
[quote name='Lublinianin' timestamp='1324403650' post='573246']
Szanowny kibolu. Nie chcę atakować Twojej osoby personalnie, ale przeczytaj ze zrozumieniem powyższe posty, a zobaczysz, że to nie ja nazwałem Was hołotą, a jedynie zacytowałem to co napisał inny użytkownik. Nie dzielę również miasta na dzielnice i nie o to tu chodzi, a jeśli uważasz, że Dzierżawna i jej okolice są bezpieczne, to przebierz się za studenta i przejdź tamtendy. Ciekawe czy sympatyczni mieszkańcy nie zainteresują się czy nie masz z czyś... rozwiń
Avatar
@ / 20 grudnia 2011 o 19:01
widac ze te pseudo lublinianin to:/ dziecko tvn/ i tym podobnych medii ktore kreuja wlasna rzeczywistosc
Avatar
Lublinianin / 20 grudnia 2011 o 18:54
[quote name='kibol Motoru' timestamp='1324402261' post='573237']
Lublinianin jak widze masz najprawdopodobniej problem z samym sobą , może weź swoją wypłatę i przelej na dom dziecka , aby pomóc biednym dzieciom , i jeżeli piszesz tu o jakiejś niedorozwiniętej hołocie to może wyrzuć ja ze swojego domu Ty patologiczny człowieczku . Jakie masz prawo dzielić ludzi na dzielnice i zwać ich jakim marginesem społecznym . Prawdopodobnie jesteś po prostu ze Świdnika , i chyba zazdrościsz że My w Lublinie będziemy mieli stadion , a Ty na Sportowej 2 będziesz dalej na kurniku oglądał mecz. A powiedz mi Hmm ... nie wiem kim jesteś bo raczej kibicem z przed telewizora , który chyba nie był nigdy na meczu . Co Ty dobrego dla świata zrobiłeś ? czy możesz się pochwalić jakąś zbiórka charytatywną miedzy kolegami ?
[/quote]

Szanowny kibolu. Nie chcę atakować Twojej osoby personalnie, ale przeczytaj ze zrozumieniem powyższe posty, a zobaczysz, że to nie ja nazwałem Was hołotą, a jedynie zacytowałem to co napisał inny użytkownik. Nie dzielę również miasta na dzielnice i nie o to tu chodzi, a jeśli uważasz, że Dzierżawna i jej okolice są bezpieczne, to przebierz się za studenta i przejdź tamtendy. Ciekawe czy sympatyczni mieszkańcy nie zainteresują się czy nie masz z czyś problemu lub ile trzyma bateria w Twoim Smartfonie. A nawiązując do wpłat na dom Dziecka. Obiecuję uroczyście, że jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi do głowy, żeby pisać po ścianach "Domy Dziecka Hooligans" to dożywotnio zrzekam się poborów na rzecz Domu Dziecka na Sierocej.

ps. Ze Świdnika nie jestem, ale i tu zapachniało miłością Motory do Avii
[quote name='kibol Motoru' timestamp='1324402261' post='573237']
Lublinianin jak widze masz najprawdopodobniej problem z samym sobą , może weź swoją wypłatę i przelej na dom dziecka , aby pomóc biednym dzieciom , i jeżeli piszesz tu o jakiejś niedorozwiniętej hołocie to może wyrzuć ja ze swojego domu Ty patologiczny człowieczku . Jakie masz prawo dzielić ludzi na dzielnice i zwać ich jakim marginesem społecznym . Prawdopodobnie jesteś po prostu ze Świdnika , i chyba zazdrościsz że My w Lublinie będziemy mieli st... rozwiń
Avatar
Bet / 20 grudnia 2011 o 18:51
Owalny ładniejszy:)
Avatar
kibol Motoru / 20 grudnia 2011 o 18:31
Lublinianin jak widze masz najprawdopodobniej problem z samym sobą , może weź swoją wypłatę i przelej na dom dziecka , aby pomóc biednym dzieciom , i jeżeli piszesz tu o jakiejś niedorozwiniętej hołocie to może wyrzuć ja ze swojego domu Ty patologiczny człowieczku . Jakie masz prawo dzielić ludzi na dzielnice i zwać ich jakim marginesem społecznym . Prawdopodobnie jesteś po prostu ze Świdnika , i chyba zazdrościsz że My w Lublinie będziemy mieli stadion , a Ty na Sportowej 2 będziesz dalej na kurniku oglądał mecz. A powiedz mi Hmm ... nie wiem kim jesteś bo raczej kibicem z przed telewizora , który chyba nie był nigdy na meczu . Co Ty dobrego dla świata zrobiłeś ? czy możesz się pochwalić jakąś zbiórka charytatywną miedzy kolegami ?
Lublinianin jak widze masz najprawdopodobniej problem z samym sobą , może weź swoją wypłatę i przelej na dom dziecka , aby pomóc biednym dzieciom , i jeżeli piszesz tu o jakiejś niedorozwiniętej hołocie to może wyrzuć ja ze swojego domu Ty patologiczny człowieczku . Jakie masz prawo dzielić ludzi na dzielnice i zwać ich jakim marginesem społecznym . Prawdopodobnie jesteś po prostu ze Świdnika , i chyba zazdrościsz że My w Lublinie będziemy mieli stadion , a Ty na Sportowej 2 będziesz dalej na kurniku oglądał mecz. A powiedz mi Hmm ... nie wi... rozwiń
Avatar
marek / 5 lutego 2012 o 10:16
oba są kiepskie
Avatar
lbn / 24 grudnia 2011 o 13:36
Wizualnie jestem raczej za kanciastym (pierwsza wersja) ale jeśli w owalnym będzie więcej powierzchni komercyjnych, nie będzie okrągły. Stadion mały, przydałaby się opcja rozbudowy na przyszłość w razie takiej konieczności. Więcej powierzchni komercyjnych to większy zysk dla spółki która będzie opiekować się tym obiektem, a więc mniej nakładów na utrzymanie stadionu.
Avatar
siwy29 / 21 grudnia 2011 o 00:20
Moim zdaniem miasto powinno najpierw zainwestować w rozwój klubu bo,a potem myśleć o budowie stadionu bo przy tak niskim poziomie lubelskich drużyn,stadion będzie przynosił tylko straty.
ale skoro się już zdecydowano na budowę to powinna to być wizytówka Lublina z jak największą powierzchnią handlowo
usługową.
Avatar
ani nikt,ani nie byle kto / 21 grudnia 2011 o 00:07
Witam.Jestem kibicem Avii.Urodzilem sié jednak w Lublinie a i mój starszy brat sympatyzuje Motorowi.Zyczé wiéc,zeby wladzé Lublina poszly po rozum do glowy i zbudowali wam jednak wiékszy stadion niz jest to zaplanowane.No i owalny oczywiscie.Swidnik zawsze pozostanie miastem.Dyskusje na ten temat byly,to fakt.Ale wladze Swidnika zdecydowanie zaprzeczyly jakoby mial stac sié dzielnicá.Tyle dobrego bo o objecanym stadionie ani widu ani slychu..PozdrAVIAm.
Avatar
poznaniak z korzeniami Lb / 20 grudnia 2011 o 23:11
Panowie zamiast wypowiedzi merytorycznych to niemądre dogadywanie ty z Lublina ty ze Świdnika to za pare lat będzie jedno miasto o dzielnicy ŚWIDNIK .Stdion mają zamiar budować mały tylko 15 tys szkoda ze nawet połowy wielkosci co Poznan 44 tys a Lublin tylko 15 zamiast 25 tys to juz norna [minimum] na bardzo ważne mecze.Panowie Jednosc Zrozumienie,Solidarność regionalna tz patriotyzm lokalny tego wam brakuje zamiast traktować się jak bracia to jak Politycy PO-PIS kłotnie.
Avatar
Kibol Motoru / 20 grudnia 2011 o 19:12
[quote name='Lublinianin' timestamp='1324403650' post='573246']
Szanowny kibolu. Nie chcę atakować Twojej osoby personalnie, ale przeczytaj ze zrozumieniem powyższe posty, a zobaczysz, że to nie ja nazwałem Was hołotą, a jedynie zacytowałem to co napisał inny użytkownik. Nie dzielę również miasta na dzielnice i nie o to tu chodzi, a jeśli uważasz, że Dzierżawna i jej okolice są bezpieczne, to przebierz się za studenta i przejdź tamtendy. Ciekawe czy sympatyczni mieszkańcy nie zainteresują się czy nie masz z czyś problemu lub ile trzyma bateria w Twoim Smartfonie. A nawiązując do wpłat na dom Dziecka. Obiecuję uroczyście, że jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi do głowy, żeby pisać po ścianach "Domy Dziecka Hooligans" to dożywotnio zrzekam się poborów na rzecz Domu Dziecka na Sierocej.

ps. Ze Świdnika nie jestem, ale i tu zapachniało miłością Motory do Avii
[/quote]

bardzo dobrze zrozumiałem Twoje posty i może miałeś jakiś atak , albo jesteś pijany skoro nie pamiętasz co napisałeś , bo jesteś jedyna osobą która użyła na "Nas" epitet "hołota" innego posta nie widzę . No może jestem ślepy ale dokładnie przeczytałem i nie widze tam żadnego cytatu abym mógł Ci go przytoczyć , no wiesz nie wiem jak można się przebrać za studenta czyli jak ubiera się ta subkultura ? ma jakieś znaki szczególne abym mógł takiego rozpoznać wychodząc na ulice ? No wiesz okraść Cie mogą na dobrej dzielnicy jak idziesz i pajacujesz ze masz nowy fajny telefon nawet i na wsi . I nie drugie po trzecie a zapomniałeś o pierwszym . Pomoc jest bezinteresowna i od serca! A czy Ty potrafisz coś dać od siebie takiego ? tak więc nie wiem o czym mówisz że jeżeli pomalujesz sciany Domu Dziecka.
[quote name='Lublinianin' timestamp='1324403650' post='573246']
Szanowny kibolu. Nie chcę atakować Twojej osoby personalnie, ale przeczytaj ze zrozumieniem powyższe posty, a zobaczysz, że to nie ja nazwałem Was hołotą, a jedynie zacytowałem to co napisał inny użytkownik. Nie dzielę również miasta na dzielnice i nie o to tu chodzi, a jeśli uważasz, że Dzierżawna i jej okolice są bezpieczne, to przebierz się za studenta i przejdź tamtendy. Ciekawe czy sympatyczni mieszkańcy nie zainteresują się czy nie masz z czyś... rozwiń
Avatar
@ / 20 grudnia 2011 o 19:01
widac ze te pseudo lublinianin to:/ dziecko tvn/ i tym podobnych medii ktore kreuja wlasna rzeczywistosc
Avatar
Lublinianin / 20 grudnia 2011 o 18:54
[quote name='kibol Motoru' timestamp='1324402261' post='573237']
Lublinianin jak widze masz najprawdopodobniej problem z samym sobą , może weź swoją wypłatę i przelej na dom dziecka , aby pomóc biednym dzieciom , i jeżeli piszesz tu o jakiejś niedorozwiniętej hołocie to może wyrzuć ja ze swojego domu Ty patologiczny człowieczku . Jakie masz prawo dzielić ludzi na dzielnice i zwać ich jakim marginesem społecznym . Prawdopodobnie jesteś po prostu ze Świdnika , i chyba zazdrościsz że My w Lublinie będziemy mieli stadion , a Ty na Sportowej 2 będziesz dalej na kurniku oglądał mecz. A powiedz mi Hmm ... nie wiem kim jesteś bo raczej kibicem z przed telewizora , który chyba nie był nigdy na meczu . Co Ty dobrego dla świata zrobiłeś ? czy możesz się pochwalić jakąś zbiórka charytatywną miedzy kolegami ?
[/quote]

Szanowny kibolu. Nie chcę atakować Twojej osoby personalnie, ale przeczytaj ze zrozumieniem powyższe posty, a zobaczysz, że to nie ja nazwałem Was hołotą, a jedynie zacytowałem to co napisał inny użytkownik. Nie dzielę również miasta na dzielnice i nie o to tu chodzi, a jeśli uważasz, że Dzierżawna i jej okolice są bezpieczne, to przebierz się za studenta i przejdź tamtendy. Ciekawe czy sympatyczni mieszkańcy nie zainteresują się czy nie masz z czyś problemu lub ile trzyma bateria w Twoim Smartfonie. A nawiązując do wpłat na dom Dziecka. Obiecuję uroczyście, że jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi do głowy, żeby pisać po ścianach "Domy Dziecka Hooligans" to dożywotnio zrzekam się poborów na rzecz Domu Dziecka na Sierocej.

ps. Ze Świdnika nie jestem, ale i tu zapachniało miłością Motory do Avii
[quote name='kibol Motoru' timestamp='1324402261' post='573237']
Lublinianin jak widze masz najprawdopodobniej problem z samym sobą , może weź swoją wypłatę i przelej na dom dziecka , aby pomóc biednym dzieciom , i jeżeli piszesz tu o jakiejś niedorozwiniętej hołocie to może wyrzuć ja ze swojego domu Ty patologiczny człowieczku . Jakie masz prawo dzielić ludzi na dzielnice i zwać ich jakim marginesem społecznym . Prawdopodobnie jesteś po prostu ze Świdnika , i chyba zazdrościsz że My w Lublinie będziemy mieli st... rozwiń
Avatar
Bet / 20 grudnia 2011 o 18:51
Owalny ładniejszy:)
Avatar
kibol Motoru / 20 grudnia 2011 o 18:31
Lublinianin jak widze masz najprawdopodobniej problem z samym sobą , może weź swoją wypłatę i przelej na dom dziecka , aby pomóc biednym dzieciom , i jeżeli piszesz tu o jakiejś niedorozwiniętej hołocie to może wyrzuć ja ze swojego domu Ty patologiczny człowieczku . Jakie masz prawo dzielić ludzi na dzielnice i zwać ich jakim marginesem społecznym . Prawdopodobnie jesteś po prostu ze Świdnika , i chyba zazdrościsz że My w Lublinie będziemy mieli stadion , a Ty na Sportowej 2 będziesz dalej na kurniku oglądał mecz. A powiedz mi Hmm ... nie wiem kim jesteś bo raczej kibicem z przed telewizora , który chyba nie był nigdy na meczu . Co Ty dobrego dla świata zrobiłeś ? czy możesz się pochwalić jakąś zbiórka charytatywną miedzy kolegami ?
Lublinianin jak widze masz najprawdopodobniej problem z samym sobą , może weź swoją wypłatę i przelej na dom dziecka , aby pomóc biednym dzieciom , i jeżeli piszesz tu o jakiejś niedorozwiniętej hołocie to może wyrzuć ja ze swojego domu Ty patologiczny człowieczku . Jakie masz prawo dzielić ludzi na dzielnice i zwać ich jakim marginesem społecznym . Prawdopodobnie jesteś po prostu ze Świdnika , i chyba zazdrościsz że My w Lublinie będziemy mieli stadion , a Ty na Sportowej 2 będziesz dalej na kurniku oglądał mecz. A powiedz mi Hmm ... nie wi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 0 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 4 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 27 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 20 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 3 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!