środa, 26 kwietnia 2017 r.

Lublin

Nowy wiceprezes w zawieszeniu

Dodano: 24 lipca 2002, 21:54
Autor: (Osta)

Rada Nadzorcza Lubelskiej Giełdy Rolniczo–Ogrodniczej w Elizówce nie podjęła wczoraj decyzji w sprawie stworzenia nowego etatu dla wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Sprawę przełożono na kolejne posiedzenie rady, które ma się odbyć pod koniec września br.

W miniony wtorek pisaliśmy o planach stworzenia nowego etatu z poborami ok. 8,8 tys. zł brutto miesięcznie. Nowy wiceprezes miałby nadzorować pracę trzech osób. Kandydatem do objęcia nowego stanowiska jest Edward Wojtas (PSL), obecny członek Zarządu Województwa. Pod koniec czerwca, podczas poprzedniego spotkania rady ubiegał się o stanowisko prezesa giełdy.
W skład zarządu giełdy wchodzą teraz dwie osoby: prezes Wojciech Włodarczyk i wiceprezes ds. administracji i marketingu Ryszard Nowak.
Wczoraj jeden z radnych poprosił o przełożenie na kolejne posiedzenie punktu, dotyczącego powiększenia składu zarządu ze względu na nieobecność przedstawiciela Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa. Przewodnicząca rady Krystyna Majerczyk-Żabówka nie zgodziła się na rozmowę z Dziennikiem, a prezes Włodarczyk odmówił komentarzy w tej sprawie.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24