Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2011 r.
17:32
Edytuj ten wpis

O zwolnieniach i.. dołkach w policzkach. Spotkanie nowej wojewody z dziennikarzami

Autor: Zdjęcie autora DRS
0 9 A A
Jolanta Szołno-Koguc (Jacek Świerczyński)
Jolanta Szołno-Koguc (Jacek Świerczyński)

Nie będzie zwolnień w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim – zapowiedziała w środę nowa wojewoda Jolanta Szołno-Koguc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Na pewno nie będzie w tej chwili redukcji zatrudnienia i nie wiemy, czy w ogóle będzie ona potrzebna – mówi wojewoda. – Szkoda by mi było dobrych fachowców zwalniać, gdyby mogli realizować inne zadania w tym samym urzędzie – dodaje.

Szołno-Koguc zapowiedziała też, że nie należy oczekiwać obsady wakującego od dawna stanowiska II wicewojewody. O tym, kto będzie wicewojewodą nie chce rozmawiać. – To decyzja premiera – wyjaśnia.

Nowa wojewoda zapowiada też, że będzie starała się proponować rządowi nowe rozwiązania prawne w tych kwestiach, w których brak jednoznacznych regulacji. Pytana o przykład wspomina o powodzi. – Były takie rzeczki i strumienie, które spowodowały ogromne zniszczenia, a później okazało się, że nie są one w gestii ani jednostek samorządowych, ani administracji rządowej – podkreśla Szołno-Koguc i dodaje, że liczy na sygnały od samorządów.

Choć wojewoda została powołana na stanowisko już 12 grudnia, to dopiero w środę zorganizowała swoją pierwszą konferencję prasową. Tę zaplanowaną na 13 grudnia nagle odwołała. Tłumaczyła, że potrzebowała czasu na zapoznanie się z urzędem.

Gwiazdą środowej konferencji stał się jeden z lokalnych dziennikarzy, który prosił wojewodę o komentarz na temat jej… dołków w policzkach wyjaśniając wcześniej, że podobno dołki takie świadczą o tym, że ich posiadacz ma w życiu sporo szczęścia.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Netia HWT / 29 grudnia 2011 o 14:38
Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy i płacy? Przyjdź do nas i przekonaj się, że możesz zarabiać nawet 24zł/h Zajrzyj na nasz profil na facebooku: http://www.facebook.com/HWTNETIA, Kliknij "Lubię to" by śledzić nasze propozycje pracy i wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach z nagrodami!
Avatar
Henio / 29 grudnia 2011 o 10:08
Te dołki w policzkach to prawie jak u Geeny Davis.
Avatar
Iza / 29 grudnia 2011 o 09:50
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[/quote]
Potwierdzam że tak jest w tym urzędzie, byłam tam załatwić swoją sprawę to urzędnicy także narzekali że utrudnia im się prowadzenie spraw merytorycznych poprzez blokowanie stron internetowych, a o przydzieleniu dostępu do internetu decyduje podobno Dyrektor Generalny urzędu Wygląda na to że internet w Urzędzie Wojewódzkim jest bardziej deficytowy niż papier toaletowy w stanie wojennym.
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . ... rozwiń
Avatar
ab / 29 grudnia 2011 o 09:01
[quote name='20 LAT W d***' timestamp='1325095689' post='575616']
ALE DNO
[/quote]
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.


A ja ją znam z zajęć jakie prowadziła i mogę Ci powiedzieć, że się mylisz...
Konkretna i rzeczowa kobieta, człowiek pokroju tych co mają własne zdanie ale przemawiają do nich argumenty (te rzeczywiście prawdziwe) innych.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2011 o 08:57
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[/quote]

Jak interpretować wypowiedzi się nie umie,to się pisze co ma się w rozumie.
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . ... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2011 o 22:12
[quote name='Gość' timestamp='1325097633' post='575627']
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
[/quote]
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[quote name='Gość' timestamp='1325097633' post='575627']
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
[/quote]
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wi... rozwiń
Avatar
Jakim / 28 grudnia 2011 o 20:11
a przydałoby się pogonić starych pierdzi-stołków na zasłużony odpoczynek i pozbyć się radców i doradców o nie wiadomej proweniencji.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2011 o 19:40
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
Avatar
20 LAT W DUPE / 28 grudnia 2011 o 19:08
ALE DNO
Avatar
Netia HWT / 29 grudnia 2011 o 14:38
Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy i płacy? Przyjdź do nas i przekonaj się, że możesz zarabiać nawet 24zł/h Zajrzyj na nasz profil na facebooku: http://www.facebook.com/HWTNETIA, Kliknij "Lubię to" by śledzić nasze propozycje pracy i wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach z nagrodami!
Avatar
Henio / 29 grudnia 2011 o 10:08
Te dołki w policzkach to prawie jak u Geeny Davis.
Avatar
Iza / 29 grudnia 2011 o 09:50
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[/quote]
Potwierdzam że tak jest w tym urzędzie, byłam tam załatwić swoją sprawę to urzędnicy także narzekali że utrudnia im się prowadzenie spraw merytorycznych poprzez blokowanie stron internetowych, a o przydzieleniu dostępu do internetu decyduje podobno Dyrektor Generalny urzędu Wygląda na to że internet w Urzędzie Wojewódzkim jest bardziej deficytowy niż papier toaletowy w stanie wojennym.
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . ... rozwiń
Avatar
ab / 29 grudnia 2011 o 09:01
[quote name='20 LAT W d***' timestamp='1325095689' post='575616']
ALE DNO
[/quote]
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.


A ja ją znam z zajęć jakie prowadziła i mogę Ci powiedzieć, że się mylisz...
Konkretna i rzeczowa kobieta, człowiek pokroju tych co mają własne zdanie ale przemawiają do nich argumenty (te rzeczywiście prawdziwe) innych.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2011 o 08:57
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[/quote]

Jak interpretować wypowiedzi się nie umie,to się pisze co ma się w rozumie.
[quote name='Gość' timestamp='1325106741' post='575662']
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . ... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2011 o 22:12
[quote name='Gość' timestamp='1325097633' post='575627']
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
[/quote]
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.[/size]
[quote name='Gość' timestamp='1325097633' post='575627']
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
[/quote]
[size="3"]Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wi... rozwiń
Avatar
Jakim / 28 grudnia 2011 o 20:11
a przydałoby się pogonić starych pierdzi-stołków na zasłużony odpoczynek i pozbyć się radców i doradców o nie wiadomej proweniencji.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2011 o 19:40
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
Avatar
20 LAT W DUPE / 28 grudnia 2011 o 19:08
ALE DNO
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 3

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 28 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 30 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 72 23

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!