Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 marca 2009 r.
18:03
Edytuj ten wpis

Obława na uciekiniera z policyjnej więźniarki

0 12 A A

Dzisiaj tuż przed godziną 15 z policyjnej więźniarki uciekł mężczyzna wieziony do aresztu śledczego w Lublinie. O sprawie poinformował nasz Internauta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około godz 15 na ul. Kunickiego w lublinie z konwoju policyjnego zbiegł przewożony do zakładu karnego wiezień. Mężczyzna uciekł w trakcie jazdy konwoju. W Lublinie trwa policyjna obława. Policja przeczesuje pociągi i busy - napisał na platformę Alarm24 jarek2712345

Jak ustaliliśmy więźniarka utknęła w korkach na ul. Kunickiego, w okolicy wiaduktu.

- Wówczas mężczyzna wypchnął klatkę wentylacyjną w dachu pojazdu - mówi Anna Smarzak, z lubelskiej policji. - Uciekł na ulice.

Uciekinierem jest 24-letni Cezary G., mieszkaniec Stężycy. Był wieziony z Sądu Rejonowego w Puławach do aresztu w Lublinie. Jest podejrzany w sprawie o uszkodzenie mienia i spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Szuka go policja.

(er)

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pawel / 11 marca 2009 o 10:06
Wychodzi na to, że podejrzany oglądał "Gang Olsena" Policja najwyraźniej nie, bądź też nie wyciągnęła z tego filmu wniosków.
Avatar
Gość / 11 marca 2009 o 08:36
Eh znawcy tematu. SW transportuje więźniów, ale nie wozi ich na rozprawy. Transport w tym przypadku był Policji a użycie słowa więźniarka to uogólnienie naszych drogich pismaków. Nie znasz tematu jeden z drugim to nie komentować bo piszecie głupoty.
Avatar
wiwi / 11 marca 2009 o 07:21
A może powinni już pójść sobie na emeryturę Panowie Policjanci?Skoro są tak zmęczeni życiem.....

Skoro jako podatnik muszę kogoś utrzymywać,to wolę by byli to jednak ludzie odpowiedzialni kompetentni.A tu jak zwykle AMATORSZCZYZNA.Jak długo to będzie jeszcze trwało?A może zabrakło w budżecie policyjnym pieniążków na kłódkę do drzwi więźniarki i zawiązali drzwi sznurkiem?Zgroza!!!
Avatar
wiezien / 11 marca 2009 o 00:35
Oczywiscie ze policja, nie wiesz to sie nie wypowiadaj! SW nie transportuje więźniów!
Avatar
Gość / 10 marca 2009 o 23:30
Scholfield napisał:
To obrazuje jak naprawdę jest w Polsce jak łatwo wykiwać policję a może była w z nim w zmowie.... To jest POLSKA RÓBTA CO CHCETA!!!!!



Policje? dziecko, jak bys troszke odrosł od ziemi to bys wiedział, że więźniarki ma SW /patrz wiki / i to z SW dali ciała.

Sam dzis bylem zatrzymany 2x i proszony o dowod:P czy to aby napewno nie jestem ja:D hehe
Avatar
domel / 10 marca 2009 o 22:27
A dlaczego więzień nie byl w kajdankach. Ciekawe ile wzieli aby uciekł.Korupczycy.
Avatar
domel / 10 marca 2009 o 22:23
Ale konwojęci dali dupy na całej lini o czym oni myśleli chyba gdzieś blisko jakieś młode dupy szły.
Avatar
podrozny / 10 marca 2009 o 20:41
Co moge napisac, po 18 na dworcu głównym PKS bylo widac kripo

dllllugie oblezenieeeeee, zamienia miasto w wiezienie... tak sie czulem...
a na kretynskie komentarze moich poprzednikow brak slow...
Avatar
kylan / 10 marca 2009 o 20:36
Co to za więźniarka, skoro można z niej uciec przez wypchnięcie kratki wentylacyjnej? Żenada.
Avatar
wielki dżordż / 10 marca 2009 o 20:04
Nie widziałem kolesia ale może mogę jakoś pomóc???????????????????????????
Avatar
pawel / 11 marca 2009 o 10:06
Wychodzi na to, że podejrzany oglądał "Gang Olsena" Policja najwyraźniej nie, bądź też nie wyciągnęła z tego filmu wniosków.
Avatar
Gość / 11 marca 2009 o 08:36
Eh znawcy tematu. SW transportuje więźniów, ale nie wozi ich na rozprawy. Transport w tym przypadku był Policji a użycie słowa więźniarka to uogólnienie naszych drogich pismaków. Nie znasz tematu jeden z drugim to nie komentować bo piszecie głupoty.
Avatar
wiwi / 11 marca 2009 o 07:21
A może powinni już pójść sobie na emeryturę Panowie Policjanci?Skoro są tak zmęczeni życiem.....

Skoro jako podatnik muszę kogoś utrzymywać,to wolę by byli to jednak ludzie odpowiedzialni kompetentni.A tu jak zwykle AMATORSZCZYZNA.Jak długo to będzie jeszcze trwało?A może zabrakło w budżecie policyjnym pieniążków na kłódkę do drzwi więźniarki i zawiązali drzwi sznurkiem?Zgroza!!!
Avatar
wiezien / 11 marca 2009 o 00:35
Oczywiscie ze policja, nie wiesz to sie nie wypowiadaj! SW nie transportuje więźniów!
Avatar
Gość / 10 marca 2009 o 23:30
Scholfield napisał:
To obrazuje jak naprawdę jest w Polsce jak łatwo wykiwać policję a może była w z nim w zmowie.... To jest POLSKA RÓBTA CO CHCETA!!!!!



Policje? dziecko, jak bys troszke odrosł od ziemi to bys wiedział, że więźniarki ma SW /patrz wiki / i to z SW dali ciała.

Sam dzis bylem zatrzymany 2x i proszony o dowod:P czy to aby napewno nie jestem ja:D hehe
Avatar
domel / 10 marca 2009 o 22:27
A dlaczego więzień nie byl w kajdankach. Ciekawe ile wzieli aby uciekł.Korupczycy.
Avatar
domel / 10 marca 2009 o 22:23
Ale konwojęci dali dupy na całej lini o czym oni myśleli chyba gdzieś blisko jakieś młode dupy szły.
Avatar
podrozny / 10 marca 2009 o 20:41
Co moge napisac, po 18 na dworcu głównym PKS bylo widac kripo

dllllugie oblezenieeeeee, zamienia miasto w wiezienie... tak sie czulem...
a na kretynskie komentarze moich poprzednikow brak slow...
Avatar
kylan / 10 marca 2009 o 20:36
Co to za więźniarka, skoro można z niej uciec przez wypchnięcie kratki wentylacyjnej? Żenada.
Avatar
wielki dżordż / 10 marca 2009 o 20:04
Nie widziałem kolesia ale może mogę jakoś pomóc???????????????????????????
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 3 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 35 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 21 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 3

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!