Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2010 r.
19:22
Edytuj ten wpis

Obwodnica Lublina: Billboardy przed ministerstwem

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 38 A A

Przedsiębiorcy z naszego regionu mają plan, jak walczyć o ekspresową "siedemnastkę”. Chcą, żeby warszawskich urzędników kłuło w oczy 15 billboardów przypominających o niezwykle ważnej dla województwa inwestycji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O planach Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny napisał wczoraj "Kurier Lubelski”. My poznaliśmy szczegóły przedsięwzięcia. – Myślimy o dość ostrej akcji – mówi Maciej Maniecki, prezes RPL. – Czasu jest mało, trzeba działać szybko. Prawdopodobnie w czwartek opublikujemy list otwarty w którejś z gazet centralnych. Natomiast od Nowego Roku chcemy wynająć ok. 15 billboardów w okolicach Ministerstwa Infrastruktury i Ministerstwa Finansów.

Jeśli te akcje nie przyniosą efektów, to na 3 stycznia przedsiębiorcy planują manifestację w Warszawie.

– Trzeba zrobić wszystko w obronie tej inwestycji, bo jest ona w interesie wszystkich mieszkańców – podkreśla Maniecki.

Rząd umieścił budowę trasy S17 na odcinku Kurów–Lublin (wraz z obwodnicą Lublina) na liście inwestycji, które "może” zaczną się przed 2013 rokiem (trafiło tam 30 przedsięwzięć z całego kraju). Zaczną się, jeśli będą pieniądze, a tych w kasie państwa brak. Na przebudowę "siedemnastki” jest zapisana unijna dotacja z Programu Infrastruktura i Środowisko. Trzeba wykorzystać ją do połowy 2015 roku, więc żeby zdążyć, trzeba zacząć prace przed 2013 rokiem.

Do wczoraj każdy obywatel mógł napisać do Ministerstwa Infrastruktury w sprawie ograniczenia inwestycji drogowych. Zachęcaliśmy do pisania protestów. Ostateczną decyzję rząd podejmie w najbliższych tygodniach.

Przeciwko planom Warszawy protestuje cały region. "Pragniemy przypomnieć, że Polska nie kończy się na Wiśle, a województwo lubelskie jest częścią naszego kraju. Częścią bardzo zaniedbaną, wymagającą szybkich działań ratunkowych!” – napisali do premiera oraz ministra infrastruktury członkowie Automobilklubu Chełmskiego.

– Jeśli program budowy dróg nie zostanie zmieniony po naszej myśli, to planujemy blokadę ministerstw i happeningi przy wejściach do tych budynków. Dróg nie zablokujemy, bo nie chcemy utrudniać życia kierowcom – zapowiada Grzegorz Gorczyca, prezes Automobilklubu Chełmskiego.

Do walko o "siedemnastkę” przyłączyła się Lokalna Organizacja Turystyczna Roztocze z Tomaszowa Lubelskiego. Po likwidacji połączeń kolejowych z Zamościem i Roztoczem, mieszkańcy liczyli na inwestycje drogowe przed Euro 2012. Przecinająca Roztocze "17” miała stać się drogą ekspresową.

– Z ogromnym rozczarowaniem i smutkiem przyjęliśmy informację o tym, że z tych wspaniałych planów pozostały skrawki – informuje Michał Basiński, prezes LOT Roztocze. – Odebranie nam po raz kolejny szansy na dogodne połączenia transportowe z krajem i Europą to ogromny krok wstecz, na który nasz biedny region nie może sobie pozwolić. (LEW)


Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adfam / 4 lutego 2011 o 19:28
Folkatko ty straszydle, obrzydliwcu.Ty nigdy nie będziesz miała rodziny. Internet to takie miejsce, gdzie możesz pouczac innych,tu taki potwór jak Ty,taka odrażająca istota jak Ty może się dowartościowac.
Avatar
adam / 4 lutego 2011 o 19:19
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
[/quote]
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych... rozwiń
Avatar
adam / 4 lutego 2011 o 19:18
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
[/quote]
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych... rozwiń
Avatar
facio / 1 stycznia 2011 o 18:10
Hajke Waltz faktycznie tak powiedziala,ale nie jest tajemnica jakich ludzi ta pani reprezentuje w Polsce,w kazdym cywilizowanym kraju infrastruktura jest budowana zgodnie z przeznaczeniem dla ogolu a nie dla wybranej grupy,nie moze byc tak ,ze decyzje w takich sprawach sa upolityczniane,niestety ty jako byly lubelak znawca zagadnienia "obornika" nie miales dane doswiadczyc ulamka wiedzy niezbednej aby takie rzeczy ogarnac,dmuchajac klej w piewnicy lub za stodola na zawsze skazales sie na wykluczenie,wiec zycze ci aby jaja ci zgnily.A fabryki faktycznie nie sa nam tu potrzebne,historia pokazala jak zaradne jest mieszczanstwo po zawodowkach w momencie kiedy fabryke zamkneli.
Hajke Waltz faktycznie tak powiedziala,ale nie jest tajemnica jakich ludzi ta pani reprezentuje w Polsce,w kazdym cywilizowanym kraju infrastruktura jest budowana zgodnie z przeznaczeniem dla ogolu a nie dla wybranej grupy,nie moze byc tak ,ze decyzje w takich sprawach sa upolityczniane,niestety ty jako byly lubelak znawca zagadnienia "obornika" nie miales dane doswiadczyc ulamka wiedzy niezbednej aby takie rzeczy ogarnac,dmuchajac klej w piewnicy lub za stodola na zawsze skazales sie na wykluczenie,wiec zycze ci aby jaja ci zgnily... rozwiń
Avatar
facio / 1 stycznia 2011 o 17:44
[quote name='były lubelak' timestamp='1293534135' post='412454']
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, to jest był i będzie region rolniczy i koniec. Hania Walz również dobrze wypowiedziała się na ten temat. A pozatym Warszawa też nie ma obwodnicy i jakoś nikt tam nie robi takiej afery.

A na koniec panie folkatka - to właśnie tacy ludzie jak Ty są żałości, siedzi taki i tylko mordą kłapie, ludzie reprezentujący coś sobą i mający chęć osiągnięcia czego i spełnienia się zawodowo opuszczą ten smutny jak pizad region, i nie boją się opuścić domku mamusi i tatusia i wyjadą za swoją przyszłością, a taki głąb jak ty będzie całe życie tylko krakał i zarabiał 1500 zł i marudził jak mu źle. Swoją drogą to w Warszawie wstyd się przyznać że się pochodzi z Lubelskiego bo każdy jak się dowie to mowi " a to u was tak śmierdzi obornikiem i wrony zawracają".
[/quote]
[quote name='były lubelak' timestamp='1293534135' post='412454']
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, ... rozwiń
Avatar
folkatka / 29 grudnia 2010 o 13:18
Chciałbyś :PPP
Avatar
waw / 28 grudnia 2010 o 23:43
łącze się w żalu nad głupota i deb***izmem wieśniaków z Lubelszczyzny, będziecie widzieć tą S 17 jak sobie narysujecie !
Avatar
łączmysię / 28 grudnia 2010 o 13:29
[size="4"][font="Comic Sans MS"]a może piszmy na innych forach np mazowieckich co ??
piszmy do posłów senatorów radnych jak bedziemy i m przypominac to cos bedzie z tego bedzie ich to boleć

"Mam 2 pytania do wyborców PO:
1. ile protestów wyslaliście do ministerstwa infrastruktury?
2. jak to jest być dymanym przez ryżego mając jednocześnie poczucie ze sie na niego głosowało?
http://forum.dziennikwschodni.pl/obwodnica-lublina-billboardy-przed-ministerstwem-t42174/#top"

cytat powodujący usmiech na mej twarzy [/font][/size]
[size="4"][font="Comic Sans MS"]a może piszmy na innych forach np mazowieckich co ??
piszmy do posłów senatorów radnych jak bedziemy i m przypominac to cos bedzie z tego bedzie ich to boleć

"Mam 2 pytania do wyborców PO:
1. ile protestów wyslaliście do ministerstwa infrastruktury?
2. jak to jest być dymanym przez ryżego mając jednocześnie poczucie ze sie na niego głosowało?
http://forum.dziennikwschodni.pl/obwodnica-lublina-billboardy-przed-ministerstwem-t42174... rozwiń
Avatar
folkatka / 28 grudnia 2010 o 12:26
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Wa... rozwiń
Avatar
Mike_Lub / 28 grudnia 2010 o 12:21
Ani fotki, ani bilbordy nic tu nie pomogą, tu trzeba stanowczych reakcji. Czas na negocjacje już się skończył. Jedynym wyjściem jest blokada, albo w Lublinie, albo w Warszawie. Jak zrobi się kilkunastu kilometrowy korek to może zauważą, jak ta trasa jest ważna. Tylko czy jest ktoś, kto by to sprawnie zorganizował?
Avatar
adfam / 4 lutego 2011 o 19:28
Folkatko ty straszydle, obrzydliwcu.Ty nigdy nie będziesz miała rodziny. Internet to takie miejsce, gdzie możesz pouczac innych,tu taki potwór jak Ty,taka odrażająca istota jak Ty może się dowartościowac.
Avatar
adam / 4 lutego 2011 o 19:19
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
[/quote]
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych... rozwiń
Avatar
adam / 4 lutego 2011 o 19:18
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
[/quote]
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych... rozwiń
Avatar
facio / 1 stycznia 2011 o 18:10
Hajke Waltz faktycznie tak powiedziala,ale nie jest tajemnica jakich ludzi ta pani reprezentuje w Polsce,w kazdym cywilizowanym kraju infrastruktura jest budowana zgodnie z przeznaczeniem dla ogolu a nie dla wybranej grupy,nie moze byc tak ,ze decyzje w takich sprawach sa upolityczniane,niestety ty jako byly lubelak znawca zagadnienia "obornika" nie miales dane doswiadczyc ulamka wiedzy niezbednej aby takie rzeczy ogarnac,dmuchajac klej w piewnicy lub za stodola na zawsze skazales sie na wykluczenie,wiec zycze ci aby jaja ci zgnily.A fabryki faktycznie nie sa nam tu potrzebne,historia pokazala jak zaradne jest mieszczanstwo po zawodowkach w momencie kiedy fabryke zamkneli.
Hajke Waltz faktycznie tak powiedziala,ale nie jest tajemnica jakich ludzi ta pani reprezentuje w Polsce,w kazdym cywilizowanym kraju infrastruktura jest budowana zgodnie z przeznaczeniem dla ogolu a nie dla wybranej grupy,nie moze byc tak ,ze decyzje w takich sprawach sa upolityczniane,niestety ty jako byly lubelak znawca zagadnienia "obornika" nie miales dane doswiadczyc ulamka wiedzy niezbednej aby takie rzeczy ogarnac,dmuchajac klej w piewnicy lub za stodola na zawsze skazales sie na wykluczenie,wiec zycze ci aby jaja ci zgnily... rozwiń
Avatar
facio / 1 stycznia 2011 o 17:44
[quote name='były lubelak' timestamp='1293534135' post='412454']
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, to jest był i będzie region rolniczy i koniec. Hania Walz również dobrze wypowiedziała się na ten temat. A pozatym Warszawa też nie ma obwodnicy i jakoś nikt tam nie robi takiej afery.

A na koniec panie folkatka - to właśnie tacy ludzie jak Ty są żałości, siedzi taki i tylko mordą kłapie, ludzie reprezentujący coś sobą i mający chęć osiągnięcia czego i spełnienia się zawodowo opuszczą ten smutny jak pizad region, i nie boją się opuścić domku mamusi i tatusia i wyjadą za swoją przyszłością, a taki głąb jak ty będzie całe życie tylko krakał i zarabiał 1500 zł i marudził jak mu źle. Swoją drogą to w Warszawie wstyd się przyznać że się pochodzi z Lubelskiego bo każdy jak się dowie to mowi " a to u was tak śmierdzi obornikiem i wrony zawracają".
[/quote]
[quote name='były lubelak' timestamp='1293534135' post='412454']
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, ... rozwiń
Avatar
folkatka / 29 grudnia 2010 o 13:18
Chciałbyś :PPP
Avatar
waw / 28 grudnia 2010 o 23:43
łącze się w żalu nad głupota i deb***izmem wieśniaków z Lubelszczyzny, będziecie widzieć tą S 17 jak sobie narysujecie !
Avatar
łączmysię / 28 grudnia 2010 o 13:29
[size="4"][font="Comic Sans MS"]a może piszmy na innych forach np mazowieckich co ??
piszmy do posłów senatorów radnych jak bedziemy i m przypominac to cos bedzie z tego bedzie ich to boleć

"Mam 2 pytania do wyborców PO:
1. ile protestów wyslaliście do ministerstwa infrastruktury?
2. jak to jest być dymanym przez ryżego mając jednocześnie poczucie ze sie na niego głosowało?
http://forum.dziennikwschodni.pl/obwodnica-lublina-billboardy-przed-ministerstwem-t42174/#top"

cytat powodujący usmiech na mej twarzy [/font][/size]
[size="4"][font="Comic Sans MS"]a może piszmy na innych forach np mazowieckich co ??
piszmy do posłów senatorów radnych jak bedziemy i m przypominac to cos bedzie z tego bedzie ich to boleć

"Mam 2 pytania do wyborców PO:
1. ile protestów wyslaliście do ministerstwa infrastruktury?
2. jak to jest być dymanym przez ryżego mając jednocześnie poczucie ze sie na niego głosowało?
http://forum.dziennikwschodni.pl/obwodnica-lublina-billboardy-przed-ministerstwem-t42174... rozwiń
Avatar
folkatka / 28 grudnia 2010 o 12:26
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Wa... rozwiń
Avatar
Mike_Lub / 28 grudnia 2010 o 12:21
Ani fotki, ani bilbordy nic tu nie pomogą, tu trzeba stanowczych reakcji. Czas na negocjacje już się skończył. Jedynym wyjściem jest blokada, albo w Lublinie, albo w Warszawie. Jak zrobi się kilkunastu kilometrowy korek to może zauważą, jak ta trasa jest ważna. Tylko czy jest ktoś, kto by to sprawnie zorganizował?
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 11 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 105 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!