Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 marca 2016 r.
11:35

Ochroniarze Solid Security skarżą się na szefa. Firma przeprowadziła audyt

0 33 A A
Lubelska inspekcja pracy ma ograniczone możliwości kontroli firmy ochroniarskiej, jeśli jej siedziba znajduje się w Warszawie
Lubelska inspekcja pracy ma ograniczone możliwości kontroli firmy ochroniarskiej, jeśli jej siedziba znajduje się w Warszawie

Zastraszanie, praca przez 48 godzin bez przerwy, zły stan techniczny służbowych aut. To tylko niektóre zarzuty pracowników lubelskiego oddziału firmy ochroniarskiej Solid Security wobec ich przełożonego. Firma odrzuca oskarżenia, ale przyznaje, że w oddziale „relacje nie były w pełni prawidłowe”

Kiedy skontaktowaliśmy się z centralą firmy, w lubelskim oddziale został przeprowadzony audyt....

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rossmannowiec Pyskowice / 28 grudnia 2017 o 13:31
Marlena Kołodziejczyk - kierowniczka firmy Amlux na obiekcie Centrum logistyczne Rossmann Pyskowice ul. Lokalna 9, bardzo wredny człowiek, nie szanuje swoich pracowników "jak coś nie pasuje to niech się pan/pani zwolni" to jej sztandarowe powiedzenie, nic nie robi tylko siedzi okrągłe 8 godzin w kantorku i wisi na telefonie albo siedzi w sekcji ochrony i obgaduje wszystkich bo za to ma pieniądze..podły człowiek i lepiej omijać ten zakład.Otacza się swoimi ludźmi i mogą nic nie robić i tak mają u niej poparcie i nawet premię a inni zapieprzają pół roku czy nawet ponad roki i nie widzieli nigdy premii.Ponoć zamierza się zwolnić bo rozwozi CV po całych Gliwicach bo Adam Połap ją dojeżdża bo mają wieczny syf jak ten facet co był na prasie się zwolnił Kamil, fajny facet z niego, robotny i tylko go zabrakło i nagle się zakład wali...
Marlena Kołodziejczyk - kierowniczka firmy Amlux na obiekcie Centrum logistyczne Rossmann Pyskowice ul. Lokalna 9, bardzo wredny człowiek, nie szanuje swoich pracowników "jak coś nie pasuje to niech się pan/pani zwolni" to jej sztandarowe powiedzenie, nic nie robi tylko siedzi okrągłe 8 godzin w kantorku i wisi na telefonie albo siedzi w sekcji ochrony i obgaduje wszystkich bo za to ma pieniądze..podły człowiek i lepiej omijać ten zakład.Otacza się swoimi ludźmi i mogą nic nie robić i tak mają u niej poparcie i nawet premię a inni ... rozwiń
Avatar
Pracownik solidu. / 20 grudnia 2017 o 15:36
Panowie i panie zamierzam założyć ogólnopolskie forum dla byłych i teraźniejszych pracowników solidu proszę o opinie czy to dobry pomysł. Musimy dbać o siebie i swoje zarobki oraz o to aby ta firma w końcu myślała o pracowniku.
Avatar
pracownik / 7 listopada 2017 o 16:25
pracownik napisał:
Firma Almux jest nieuczciwa. Nie wyplacają wynagrodzenia. Kombinują przy umowach. Brak szacunku do czlowieka i jego pracy. Prosze o nie usuwanie moich komentarzy gdyz moim obowiazkiem obywatelskim jest ostrzeganie przyszlych pracownikow oraz eliminowanie patologii na rynku pracy.
 
Avatar
pracownik / 7 listopada 2017 o 16:23
Firma Almux jest nieuczciwa. Nie wyplacają wynagrodzenia. Kombinują przy umowach. Nie szanuja zadnych rpacownikow, nawet rzetelnych. Prosze o nie usuwanie moich komentarzy gdyz moim obowiazkiem obywatelskim jest ostrzeganie przyszlych pracownikow oraz eliminowanie patologii na rynku pracy.
Avatar
Rutilus / 14 grudnia 2016 o 10:01
a ja sie postawiłem i pracuje  tyle godzin i powinieniem z ii grupa st um. i nie boje sie bo pracy w ochronie nie brakuje, nie pije , nie pale i mam to w *** nie maja sie do czego przyczepic , a ja tak. dlatego zwolni c mnie moga , ale musza miec za co, a jak nie maja to sad pracy i odszkodowanie i moze to byc dla nich oprucz tego niemiłe doswiadczenie, czasy sie zmieniaja i realia nowej władzy konczy sie kolesiostwo. to prawda ze ci co pracuja na umowe sa zrobieni miekkim h..em i sie nie stawiaja a wrecz kapuja  podpuszczam takich i *** mocza , a pózniej nie moga mi w oczy spojrzec. pozdro.
a ja sie postawiłem i pracuje  tyle godzin i powinieniem z ii grupa st um. i nie boje sie bo pracy w ochronie nie brakuje, nie pije , nie pale i mam to w *** nie maja sie do czego przyczepic , a ja tak. dlatego zwolni c mnie moga , ale musza miec za co, a jak nie maja to sad pracy i odszkodowanie i moze to byc dla nich oprucz tego niemiłe doswiadczenie, czasy sie zmieniaja i realia nowej władzy konczy sie kolesiostwo. to prawda ze ci co pracuja na umowe sa zrobieni miekkim h..em i sie nie stawiaja a wrecz kapuja  podpuszczam takich i *** moc... rozwiń
Avatar
Msciciel z Puław / 11 listopada 2016 o 09:59
Pracowalem w odziale solid w Pulawach jak nas przenosili do drugiego ochranianego przez nich zakladu kazał nam  uwczesny dyrektor biura w Lublinie W.KRYSA podpisać czeki inblanco na  sume 500 zl ,to dostaniemy drugą prace a jak nie to Won na ulice. Pracy innej za bardzo nie było.więc się z kolegą zgodziliśmy  i podpisaliś my to na starych nieczytelnych po wielokrotnym kserowaniu drukach,  z adnotacją ze dotyczy 500 zl.Po półtoraroku Przyszedł mi list z sądu Warszawa -Mokotów że zalegam firmie windykacyjnej ok 3000 zl .Przedstawili kopje tych czekow na nowych niezniszczonych dokumwntach i bez mojej adnotacji.FIrma windykacyjna miała na począdku  ten sam adres co solid tj ul Postempu .Teraz sie zmienił na chyba Chełmską .Oczywiście się odwołałem do sądu i przedstawiłem zarzuty w drugim pismie odwoławczym Narazie czekam na wyrok... Zamierzam iść do sądu z pomoca związkow zawodowych i powyciągac ich wszyzdkie brudy. NIE ODPUSZCZE..MUSIMY SIE ZGADAĆ TO RAZEM IM DOKOPIEMY. W JEDNOŚCI SIŁA.
Pracowalem w odziale solid w Pulawach jak nas przenosili do drugiego ochranianego przez nich zakladu kazał nam  uwczesny dyrektor biura w Lublinie W.KRYSA podpisać czeki inblanco na  sume 500 zl ,to dostaniemy drugą prace a jak nie to Won na ulice. Pracy innej za bardzo nie było.więc się z kolegą zgodziliśmy  i podpisaliś my to na starych nieczytelnych po wielokrotnym kserowaniu drukach,  z adnotacją ze dotyczy 500 zl.Po półtoraroku Przyszedł mi list z sądu Warszawa -Mokotów że zalegam firmie windykacyjnej ok 3000 zl .Przedstawili ko... rozwiń
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 15:06
Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność. Deb0308 - Warto sprawdzić:
Avatar
robert / 26 kwietnia 2016 o 22:41

Pracował w Solidzie w Bielsku-Białej początkiem lat 2000 i szczerze nikomu tej firmy nie polecam. Wygrałem z nimi w sądzie odszkodowanie i innym również polecam tą drogę.

witam pracowalem prawie 7 lat i sadze sie obecnie prosze o katakt

Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 17:50
Precz z niewolnictwem !!! Kontrole solidu jak najszybciej bo ludzie ledwo zyja przez nich . Inspekcja prscy przede wszystkim , CBA rowniez. Tam sa takie przekrety ze glowa mala oplacaja kaucje za swoich pozniejszych kontrachentow. Kto zamordowal dziennikarza wiecie ? A kto zaplacil kaucje za zeby zabojca wspoludzialowca wyszedl ? Solid
Avatar
TERMINATOR / 23 marca 2016 o 17:39

AUDYCI TO SZPIEDZY I DARMOZJADY !!!!  PRECZ Z NIMI!!

Avatar
Rossmannowiec Pyskowice / 28 grudnia 2017 o 13:31
Marlena Kołodziejczyk - kierowniczka firmy Amlux na obiekcie Centrum logistyczne Rossmann Pyskowice ul. Lokalna 9, bardzo wredny człowiek, nie szanuje swoich pracowników "jak coś nie pasuje to niech się pan/pani zwolni" to jej sztandarowe powiedzenie, nic nie robi tylko siedzi okrągłe 8 godzin w kantorku i wisi na telefonie albo siedzi w sekcji ochrony i obgaduje wszystkich bo za to ma pieniądze..podły człowiek i lepiej omijać ten zakład.Otacza się swoimi ludźmi i mogą nic nie robić i tak mają u niej poparcie i nawet premię a inni zapieprzają pół roku czy nawet ponad roki i nie widzieli nigdy premii.Ponoć zamierza się zwolnić bo rozwozi CV po całych Gliwicach bo Adam Połap ją dojeżdża bo mają wieczny syf jak ten facet co był na prasie się zwolnił Kamil, fajny facet z niego, robotny i tylko go zabrakło i nagle się zakład wali...
Marlena Kołodziejczyk - kierowniczka firmy Amlux na obiekcie Centrum logistyczne Rossmann Pyskowice ul. Lokalna 9, bardzo wredny człowiek, nie szanuje swoich pracowników "jak coś nie pasuje to niech się pan/pani zwolni" to jej sztandarowe powiedzenie, nic nie robi tylko siedzi okrągłe 8 godzin w kantorku i wisi na telefonie albo siedzi w sekcji ochrony i obgaduje wszystkich bo za to ma pieniądze..podły człowiek i lepiej omijać ten zakład.Otacza się swoimi ludźmi i mogą nic nie robić i tak mają u niej poparcie i nawet premię a inni ... rozwiń
Avatar
Pracownik solidu. / 20 grudnia 2017 o 15:36
Panowie i panie zamierzam założyć ogólnopolskie forum dla byłych i teraźniejszych pracowników solidu proszę o opinie czy to dobry pomysł. Musimy dbać o siebie i swoje zarobki oraz o to aby ta firma w końcu myślała o pracowniku.
Avatar
pracownik / 7 listopada 2017 o 16:25
pracownik napisał:
Firma Almux jest nieuczciwa. Nie wyplacają wynagrodzenia. Kombinują przy umowach. Brak szacunku do czlowieka i jego pracy. Prosze o nie usuwanie moich komentarzy gdyz moim obowiazkiem obywatelskim jest ostrzeganie przyszlych pracownikow oraz eliminowanie patologii na rynku pracy.
 
Avatar
pracownik / 7 listopada 2017 o 16:23
Firma Almux jest nieuczciwa. Nie wyplacają wynagrodzenia. Kombinują przy umowach. Nie szanuja zadnych rpacownikow, nawet rzetelnych. Prosze o nie usuwanie moich komentarzy gdyz moim obowiazkiem obywatelskim jest ostrzeganie przyszlych pracownikow oraz eliminowanie patologii na rynku pracy.
Avatar
Rutilus / 14 grudnia 2016 o 10:01
a ja sie postawiłem i pracuje  tyle godzin i powinieniem z ii grupa st um. i nie boje sie bo pracy w ochronie nie brakuje, nie pije , nie pale i mam to w *** nie maja sie do czego przyczepic , a ja tak. dlatego zwolni c mnie moga , ale musza miec za co, a jak nie maja to sad pracy i odszkodowanie i moze to byc dla nich oprucz tego niemiłe doswiadczenie, czasy sie zmieniaja i realia nowej władzy konczy sie kolesiostwo. to prawda ze ci co pracuja na umowe sa zrobieni miekkim h..em i sie nie stawiaja a wrecz kapuja  podpuszczam takich i *** mocza , a pózniej nie moga mi w oczy spojrzec. pozdro.
a ja sie postawiłem i pracuje  tyle godzin i powinieniem z ii grupa st um. i nie boje sie bo pracy w ochronie nie brakuje, nie pije , nie pale i mam to w *** nie maja sie do czego przyczepic , a ja tak. dlatego zwolni c mnie moga , ale musza miec za co, a jak nie maja to sad pracy i odszkodowanie i moze to byc dla nich oprucz tego niemiłe doswiadczenie, czasy sie zmieniaja i realia nowej władzy konczy sie kolesiostwo. to prawda ze ci co pracuja na umowe sa zrobieni miekkim h..em i sie nie stawiaja a wrecz kapuja  podpuszczam takich i *** moc... rozwiń
Avatar
Msciciel z Puław / 11 listopada 2016 o 09:59
Pracowalem w odziale solid w Pulawach jak nas przenosili do drugiego ochranianego przez nich zakladu kazał nam  uwczesny dyrektor biura w Lublinie W.KRYSA podpisać czeki inblanco na  sume 500 zl ,to dostaniemy drugą prace a jak nie to Won na ulice. Pracy innej za bardzo nie było.więc się z kolegą zgodziliśmy  i podpisaliś my to na starych nieczytelnych po wielokrotnym kserowaniu drukach,  z adnotacją ze dotyczy 500 zl.Po półtoraroku Przyszedł mi list z sądu Warszawa -Mokotów że zalegam firmie windykacyjnej ok 3000 zl .Przedstawili kopje tych czekow na nowych niezniszczonych dokumwntach i bez mojej adnotacji.FIrma windykacyjna miała na począdku  ten sam adres co solid tj ul Postempu .Teraz sie zmienił na chyba Chełmską .Oczywiście się odwołałem do sądu i przedstawiłem zarzuty w drugim pismie odwoławczym Narazie czekam na wyrok... Zamierzam iść do sądu z pomoca związkow zawodowych i powyciągac ich wszyzdkie brudy. NIE ODPUSZCZE..MUSIMY SIE ZGADAĆ TO RAZEM IM DOKOPIEMY. W JEDNOŚCI SIŁA.
Pracowalem w odziale solid w Pulawach jak nas przenosili do drugiego ochranianego przez nich zakladu kazał nam  uwczesny dyrektor biura w Lublinie W.KRYSA podpisać czeki inblanco na  sume 500 zl ,to dostaniemy drugą prace a jak nie to Won na ulice. Pracy innej za bardzo nie było.więc się z kolegą zgodziliśmy  i podpisaliś my to na starych nieczytelnych po wielokrotnym kserowaniu drukach,  z adnotacją ze dotyczy 500 zl.Po półtoraroku Przyszedł mi list z sądu Warszawa -Mokotów że zalegam firmie windykacyjnej ok 3000 zl .Przedstawili ko... rozwiń
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 15:06
Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność. Deb0308 - Warto sprawdzić:
Avatar
robert / 26 kwietnia 2016 o 22:41

Pracował w Solidzie w Bielsku-Białej początkiem lat 2000 i szczerze nikomu tej firmy nie polecam. Wygrałem z nimi w sądzie odszkodowanie i innym również polecam tą drogę.

witam pracowalem prawie 7 lat i sadze sie obecnie prosze o katakt

Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 17:50
Precz z niewolnictwem !!! Kontrole solidu jak najszybciej bo ludzie ledwo zyja przez nich . Inspekcja prscy przede wszystkim , CBA rowniez. Tam sa takie przekrety ze glowa mala oplacaja kaucje za swoich pozniejszych kontrachentow. Kto zamordowal dziennikarza wiecie ? A kto zaplacil kaucje za zeby zabojca wspoludzialowca wyszedl ? Solid
Avatar
TERMINATOR / 23 marca 2016 o 17:39

AUDYCI TO SZPIEDZY I DARMOZJADY !!!!  PRECZ Z NIMI!!

Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!