Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 listopada 2009 r.
13:26
Edytuj ten wpis

Od wtorku targi pracy na Politechnice Lubelskiej

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 3 A A

Ponad 35 firm i instytucji z całego kraju przyjedzie we wtorek do Lublina na X targi "Inżynier na rynku pracy”. Dwudniowa impreza odbędzie na Politechnice Lubelskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
We wtorek od godz. 9.30 do 14 w holu Wydziału Mechanicznego przy ul. Nadbystrzyckiej będą czekały stoiska pracodawców i instytucji pośredniczących w szukaniu pracy. Na miejscu będzie można pobrać formularze zgłoszeniowe, a także złożyć własne dokumenty.

– W tym roku planujemy poszerzyć ofertę o prezentacje ścieżek karier absolwentów poszczególnych wydziałów naszej uczelni – mówi Monika Jakubiak z Biura Karier Studenckich PL. Prezentacje rozpoczną się we wtorek o godz. 10.15 w Auli II Wydziału Mechanicznego.

Po nich będzie można poznać możliwości udziału w bezpłatnych szkoleniach finansowanych ze środków unijnych (o godz. 12.50) i dowiedzieć się, jak działa w Lublinie przedsiębiorczość akademicka (o godz. 13.10).

Środa to dzień bezpłatnych warsztatów dla studentów w świetlicy Domu Studenckiego nr 1 PL: o godz. 9 – rekrutacja okiem rekrutera, o godz. 11 – sztuka wystąpień publicznych, a o godz. 13 – jak zbudować własną siec kontaktów.

Więcej informacji na stronie: www.biurokarier.pollub.pl i pod numerem tel. (81) 538-46-63. Patronem medialnym targów jest Dziennik Wschodni.


Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MJM / 24 listopada 2009 o 18:41
czy kolega bierze antydepresanty????
uwierz, że wiele osób tuż po studiach rozpoczyna swoje kariery.
Powodzenia.


quote name='LEJCO' date='24.11.2009, 13:51:00' post='197150']
Czemu w tym Lublinie tak bardzo zakłamuje się rzeczywistość ? Czemu nie mówi się młodym ludziom co jest fundamentem tak bardzo pożądanego przez wielu młodych ludzi sukcesu ? Ludzie, studenci, maturzyści w Lublinie jak i w całej Polsce chodź według mnie w tych najbiedniejszych regionach polski do których zalicza się Lubelskie, sytuacja gospodarcza jest tragiczna i nie ma co liczyć na jakąś karierę. Jeżeli chcecie cokolwiek tu robić potrzebujecie kapitału, który w połączeniu z pracą i myśleniem da wam efekty i materialne i emocjonalne. Nie liczcie na jakiekolwiek intratne stanowiska bo macie studia, nie ma takiej opcji wszystko zostało rozdane pośród absolwentów z lat 90 - 97. Dla was nic nie zostało, chyba że z układów coś dostaniecie. Reszta niestety nie ma takiej opcji !
[/quote]
czy kolega bierze antydepresanty????
uwierz, że wiele osób tuż po studiach rozpoczyna swoje kariery.
Powodzenia.


quote name='LEJCO' date='24.11.2009, 13:51:00' post='197150']
Czemu w tym Lublinie tak bardzo zakłamuje się rzeczywistość ? Czemu nie mówi się młodym ludziom co jest fundamentem tak bardzo pożądanego przez wielu młodych ludzi sukcesu ? Ludzie, studenci, maturzyści w Lublinie jak i w całej Polsce chodź według mnie w tych najbiedniejszych regionach polski do których zalic... rozwiń
Avatar
LEJCO / 24 listopada 2009 o 13:51
Czemu w tym Lublinie tak bardzo zakłamuje się rzeczywistość ? Czemu nie mówi się młodym ludziom co jest fundamentem tak bardzo pożądanego przez wielu młodych ludzi sukcesu ? Ludzie, studenci, maturzyści w Lublinie jak i w całej Polsce chodź według mnie w tych najbiedniejszych regionach polski do których zalicza się Lubelskie, sytuacja gospodarcza jest tragiczna i nie ma co liczyć na jakąś karierę. Jeżeli chcecie cokolwiek tu robić potrzebujecie kapitału, który w połączeniu z pracą i myśleniem da wam efekty i materialne i emocjonalne. Nie liczcie na jakiekolwiek intratne stanowiska bo macie studia, nie ma takiej opcji wszystko zostało rozdane pośród absolwentów z lat 90 - 97. Dla was nic nie zostało, chyba że z układów coś dostaniecie. Reszta niestety nie ma takiej opcji !
Czemu w tym Lublinie tak bardzo zakłamuje się rzeczywistość ? Czemu nie mówi się młodym ludziom co jest fundamentem tak bardzo pożądanego przez wielu młodych ludzi sukcesu ? Ludzie, studenci, maturzyści w Lublinie jak i w całej Polsce chodź według mnie w tych najbiedniejszych regionach polski do których zalicza się Lubelskie, sytuacja gospodarcza jest tragiczna i nie ma co liczyć na jakąś karierę. Jeżeli chcecie cokolwiek tu robić potrzebujecie kapitału, który w połączeniu z pracą i myśleniem da wam efekty i materialne i emocjonalne. Nie lic... rozwiń
Avatar
buahahahaha / 24 listopada 2009 o 10:35
Uauuuuuu ale potentaci będą obecni
Avatar
MJM / 24 listopada 2009 o 18:41
czy kolega bierze antydepresanty????
uwierz, że wiele osób tuż po studiach rozpoczyna swoje kariery.
Powodzenia.


quote name='LEJCO' date='24.11.2009, 13:51:00' post='197150']
Czemu w tym Lublinie tak bardzo zakłamuje się rzeczywistość ? Czemu nie mówi się młodym ludziom co jest fundamentem tak bardzo pożądanego przez wielu młodych ludzi sukcesu ? Ludzie, studenci, maturzyści w Lublinie jak i w całej Polsce chodź według mnie w tych najbiedniejszych regionach polski do których zalicza się Lubelskie, sytuacja gospodarcza jest tragiczna i nie ma co liczyć na jakąś karierę. Jeżeli chcecie cokolwiek tu robić potrzebujecie kapitału, który w połączeniu z pracą i myśleniem da wam efekty i materialne i emocjonalne. Nie liczcie na jakiekolwiek intratne stanowiska bo macie studia, nie ma takiej opcji wszystko zostało rozdane pośród absolwentów z lat 90 - 97. Dla was nic nie zostało, chyba że z układów coś dostaniecie. Reszta niestety nie ma takiej opcji !
[/quote]
czy kolega bierze antydepresanty????
uwierz, że wiele osób tuż po studiach rozpoczyna swoje kariery.
Powodzenia.


quote name='LEJCO' date='24.11.2009, 13:51:00' post='197150']
Czemu w tym Lublinie tak bardzo zakłamuje się rzeczywistość ? Czemu nie mówi się młodym ludziom co jest fundamentem tak bardzo pożądanego przez wielu młodych ludzi sukcesu ? Ludzie, studenci, maturzyści w Lublinie jak i w całej Polsce chodź według mnie w tych najbiedniejszych regionach polski do których zalic... rozwiń
Avatar
LEJCO / 24 listopada 2009 o 13:51
Czemu w tym Lublinie tak bardzo zakłamuje się rzeczywistość ? Czemu nie mówi się młodym ludziom co jest fundamentem tak bardzo pożądanego przez wielu młodych ludzi sukcesu ? Ludzie, studenci, maturzyści w Lublinie jak i w całej Polsce chodź według mnie w tych najbiedniejszych regionach polski do których zalicza się Lubelskie, sytuacja gospodarcza jest tragiczna i nie ma co liczyć na jakąś karierę. Jeżeli chcecie cokolwiek tu robić potrzebujecie kapitału, który w połączeniu z pracą i myśleniem da wam efekty i materialne i emocjonalne. Nie liczcie na jakiekolwiek intratne stanowiska bo macie studia, nie ma takiej opcji wszystko zostało rozdane pośród absolwentów z lat 90 - 97. Dla was nic nie zostało, chyba że z układów coś dostaniecie. Reszta niestety nie ma takiej opcji !
Czemu w tym Lublinie tak bardzo zakłamuje się rzeczywistość ? Czemu nie mówi się młodym ludziom co jest fundamentem tak bardzo pożądanego przez wielu młodych ludzi sukcesu ? Ludzie, studenci, maturzyści w Lublinie jak i w całej Polsce chodź według mnie w tych najbiedniejszych regionach polski do których zalicza się Lubelskie, sytuacja gospodarcza jest tragiczna i nie ma co liczyć na jakąś karierę. Jeżeli chcecie cokolwiek tu robić potrzebujecie kapitału, który w połączeniu z pracą i myśleniem da wam efekty i materialne i emocjonalne. Nie lic... rozwiń
Avatar
buahahahaha / 24 listopada 2009 o 10:35
Uauuuuuu ale potentaci będą obecni
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!