Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2010 r.
14:10
Edytuj ten wpis

Odśnieżanie Lublina: Czy tym razem drogowcy się spisali?

0 19 A A

- Przedsiębiorstwa odśnieżające Lublina nie dały się tym razem całkowicie zaskoczyć zimie - pisze nasz Czytelnik i cytuje kierowców rozmawiających przez CB-radio w Lublinie. Czy zgadzacie się z tą opinią?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ci, z których pracy prawie zawsze jesteśmy niezadowoleni, tym razem nie zasłużyli sobie na negatywne opinie - pisze nasz Internauta.

Dlaczego tak uważa i co na temat odśnieżania mówili dziś kierowcy przez CB-radio w Lublinie, przeczytasz na stronie MOJEGO MIASTA LUBLIN:

Odśnieżanie Lublina: Pługi i piaskarko-solarki pracują cały czas

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sfx / 31 grudnia 2010 o 10:02
[quote name='Anna' timestamp='1293783139' post='414329']
Panie Prezydencie Zuk-DOBRA ROBOTA - PO TEJ CHOCIAŻBY AKCJI WIDAĆ ŻE LUBLIN MA SWOJEGO GOSPODARZA
[/quote]

Marna prowokacja.
Avatar
Anna / 31 grudnia 2010 o 09:12
Panie Prezydencie Zuk-DOBRA ROBOTA - PO TEJ CHOCIAŻBY AKCJI WIDAĆ ŻE LUBLIN MA SWOJEGO GOSPODARZA
Avatar
PEK / 31 grudnia 2010 o 09:08
bo wstałeś o 16
Avatar
PEK / 31 grudnia 2010 o 09:08
[quote name='sfx' timestamp='1293745071' post='414233']
I potwierdza sie że lublin to wieś. Pługów jak na lekarstwo a zamiast dwupasmówki będzie trójpolówka.
Zaorać ten bałagan!
[/quote]
Avatar
adam / 31 grudnia 2010 o 08:42
Byłem zaskoczony działalnością MPO (to oni odśnieżają naszą dzielnicę). Po nocnych opadach śniegu byłem przekonany że do wiosny nas nie odkopią A tu NIESPODZIANKA - już ok 9ej pług odśnieżał dzielnicę w tym moją ulicę Broniewskiego i chodziło się i jeździło całkiem dobrze. Tak więc można walczyć z zimą. Oby tak dalej!!!!
Avatar
Zauber / 31 grudnia 2010 o 08:23
Oczywicie, ze sie spisali. Nie widac, ze autobusy jezdza a nie stoja w korkach? Ze chodniki sa odsniezane? Dzis jak stalem na przystanku jechal akurat traktorek i posypywal piaskiem. Oby tak trzymac.
Avatar
jarek / 31 grudnia 2010 o 07:01
tak. aż dziw bierze że tak dobrze
Avatar
Gość / 30 grudnia 2010 o 22:54
[quote name='Czechów' timestamp='1293727387' post='414005']
A na Czechowie tej zimy jeszcze nie było tak kiepsko odśnieżone jak dziś... Sypało przecież od wczorajszego wieczoru, a ja pierwsze pługi zobaczyłam dopiero po 16:00! Tragicznie jeździło się po al. Kompozytorów Polskich i ul. Szeligowskiego.
[/quote]
Jak śpisz leniwa babo do popołudnia to nie dziw się że ich w nocy nie widzisz
Avatar
sfx / 30 grudnia 2010 o 22:37
[quote name='Czechów' timestamp='1293727387' post='414005']
pierwsze pługi zobaczyłam dopiero po 16:00
[/quote]

I potwierdza sie że lublin to wieś. Pługów jak na lekarstwo a zamiast dwupasmówki będzie trójpolówka.
Zaorać ten bałagan!
Avatar
joe / 30 grudnia 2010 o 21:06
chrzanisz kolego, przed siódmą na odcinku most Poniatowskiego - Choiny widziałem cztery pługi.
Avatar
sfx / 31 grudnia 2010 o 10:02
[quote name='Anna' timestamp='1293783139' post='414329']
Panie Prezydencie Zuk-DOBRA ROBOTA - PO TEJ CHOCIAŻBY AKCJI WIDAĆ ŻE LUBLIN MA SWOJEGO GOSPODARZA
[/quote]

Marna prowokacja.
Avatar
Anna / 31 grudnia 2010 o 09:12
Panie Prezydencie Zuk-DOBRA ROBOTA - PO TEJ CHOCIAŻBY AKCJI WIDAĆ ŻE LUBLIN MA SWOJEGO GOSPODARZA
Avatar
PEK / 31 grudnia 2010 o 09:08
bo wstałeś o 16
Avatar
PEK / 31 grudnia 2010 o 09:08
[quote name='sfx' timestamp='1293745071' post='414233']
I potwierdza sie że lublin to wieś. Pługów jak na lekarstwo a zamiast dwupasmówki będzie trójpolówka.
Zaorać ten bałagan!
[/quote]
Avatar
adam / 31 grudnia 2010 o 08:42
Byłem zaskoczony działalnością MPO (to oni odśnieżają naszą dzielnicę). Po nocnych opadach śniegu byłem przekonany że do wiosny nas nie odkopią A tu NIESPODZIANKA - już ok 9ej pług odśnieżał dzielnicę w tym moją ulicę Broniewskiego i chodziło się i jeździło całkiem dobrze. Tak więc można walczyć z zimą. Oby tak dalej!!!!
Avatar
Zauber / 31 grudnia 2010 o 08:23
Oczywicie, ze sie spisali. Nie widac, ze autobusy jezdza a nie stoja w korkach? Ze chodniki sa odsniezane? Dzis jak stalem na przystanku jechal akurat traktorek i posypywal piaskiem. Oby tak trzymac.
Avatar
jarek / 31 grudnia 2010 o 07:01
tak. aż dziw bierze że tak dobrze
Avatar
Gość / 30 grudnia 2010 o 22:54
[quote name='Czechów' timestamp='1293727387' post='414005']
A na Czechowie tej zimy jeszcze nie było tak kiepsko odśnieżone jak dziś... Sypało przecież od wczorajszego wieczoru, a ja pierwsze pługi zobaczyłam dopiero po 16:00! Tragicznie jeździło się po al. Kompozytorów Polskich i ul. Szeligowskiego.
[/quote]
Jak śpisz leniwa babo do popołudnia to nie dziw się że ich w nocy nie widzisz
Avatar
sfx / 30 grudnia 2010 o 22:37
[quote name='Czechów' timestamp='1293727387' post='414005']
pierwsze pługi zobaczyłam dopiero po 16:00
[/quote]

I potwierdza sie że lublin to wieś. Pługów jak na lekarstwo a zamiast dwupasmówki będzie trójpolówka.
Zaorać ten bałagan!
Avatar
joe / 30 grudnia 2010 o 21:06
chrzanisz kolego, przed siódmą na odcinku most Poniatowskiego - Choiny widziałem cztery pługi.
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 0

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 3 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 13 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 35 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 13

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!