Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 marca 2015 r.
13:01
Edytuj ten wpis

Ogromna plantacja marihuany w byłej przetwórni owoców. Strzały podczas nalotu policji (wideo)

1560 62 A A

Na 4 miliony złotych oszacowano wartość narkotyków znalezionych w dawnej przetwórni owoców w gminie Milejów. Zatrzymano pięciu mieszkańców Lublina i okolic, w tym jednego pseudokibica

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nalot na budynek policja zrobiła w środę. W piątek poinformowała o tym zdarzeniu.

Skala produkcji marihuany była ogromna. Zabezpieczono około 5 tys. sadzonek konopi. W "fabryce” był profesjonalny sprzęt służący do prowadzenia uprawy: specjalistyczne oświetlenie, filtry, wentylacja, nawozy i cały system nawadniania. Część sadzonek ukryta była w studzienkach kanalizacyjnych.

Policja szacuje, że narkotyki na czarnym rynku warte byłyby około 4 mln zł. W trakcie policyjnej akcji zatrzymano czterech mężczyzn w wieku od 27 do 48 lat.

- Budynek był wynajęty 36-letniemu mieszkańcowi Łęcznej, który oficjalnie miał prowadzić tam działalności gospodarczą. Mężczyzna próbował ukryć się przed policjantami. Znaleziono go między kontenerami z używaną odzieżą. Piąty z mężczyzn został zatrzymany na jednej z ulic Łęcznej. To 27-latek, który w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem, pseudokibic lubelskiej drużyny piłki nożnej - mówi Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Policja zabezpieczyła także blisko 30 tys. zł oraz trzy samochody o wartości około 200 tys. zł.

Zatrzymani Tomasz W. , Sylwester W., Krzysztof R. , Paweł Z . i Paweł A. usłyszeli zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej za co grozi do 5 lat więzienia i uprawy ziela konopi z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi za to 8 lat więzienia. - Niektórzy podejrzani nie przyznali się do dokonania zarzucanych im przestępstw, inni przyznali się częściowo - informuje Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 marca 2015 o 00:56

kurwa za zioło zamykają, a pedały, pedofile, gwałciciele chodzą na wolności, czy to kurwa nie jest pojebane? ciekawe co za jebany to sprzedawczyk był, ale jebać go i wszystkich kurwa co się przypierdalają do zioła, jak się komuś nie podoba to niech spierdala!!!!! kurewskie konfitury, sprzedawczyki jebane przez gumę robione.

Avatar
Gość / 27 marca 2015 o 00:48

 Takich Chu*ów to sie powinno zamykać! i z pierdla nie wypuszczać bo  Marihuana To jest zło! :o :D

wara ku*** od zioła ciebie trzeba zamknąć

Avatar
mariusz / 27 marca 2015 o 00:47

ciebie ku*** zjebało od zioła się odpier*** konfituro ku***.

Avatar
nikson / 23 marca 2015 o 13:01

Ludzie musza naprawde być poje...żedy to palić. Szybciej sie tylko bo piachu pchaja bo zadnych innych korzyści nie ma.

Avatar
Kamil Gawęda / 23 marca 2015 o 08:09

 Takich Chu*ów to sie powinno zamykać! i z pierdla nie wypuszczać bo  Marihuana To jest zło! :o :D

Avatar
Sylwek Piątek Łęka / 23 marca 2015 o 08:00

Im wiencej takich Bezmuzgich Rolników złapią tzw. Frajerów ,tym mniejsza bedzie konkuręcja dla pozostałych !!! :lol: :D :)

Avatar
Jaracz / 22 marca 2015 o 20:32

Średnio jaram 10 gram na miesiąc i zauważyłem, że im więcej nalotów tym lepszy później jest materiał... :D

Avatar
Ziielarz / 22 marca 2015 o 16:28

Większa kara pozbawienia wolności za rośliny niż za udział w zorganizowanej grupie przestępczej... coś tu sie komuś poprzestawiało we łbie... przedsiębiorczy ludzie idą za kratki... a w wolnym normalnym kraju byliby chwaleni i legalnie zarabiali by ogromne pieniądze z których część mogłaby iść na podatki... eh, czy ktoś tu jeszcze myśli?

Avatar
mundek / 22 marca 2015 o 01:34

jebac ku*** w obsrabych gaciach

Avatar
HWDP / 21 marca 2015 o 23:27

A więc tak. 

Sku***syny w niebieskich/czarnych mundurach mogą wykazać się wjeżdżając z m4 na bandę roślin które z resztą są uzbrojone.

Teraz Polacy czują się bezpieczniej a my itak będziemy sadzić i palić i żaden zjeb nam w tym nie przeszkodzi.

znajdźcie mnie i aresztujcie za własne zdanie bo takie jest właśnie państwo polskie.

Uprawiam hektary marihuany na terenie państwowym pod komisariatem ;*

Avatar
Gość / 27 marca 2015 o 00:56

kurwa za zioło zamykają, a pedały, pedofile, gwałciciele chodzą na wolności, czy to kurwa nie jest pojebane? ciekawe co za jebany to sprzedawczyk był, ale jebać go i wszystkich kurwa co się przypierdalają do zioła, jak się komuś nie podoba to niech spierdala!!!!! kurewskie konfitury, sprzedawczyki jebane przez gumę robione.

Avatar
Gość / 27 marca 2015 o 00:48

 Takich Chu*ów to sie powinno zamykać! i z pierdla nie wypuszczać bo  Marihuana To jest zło! :o :D

wara ku*** od zioła ciebie trzeba zamknąć

Avatar
mariusz / 27 marca 2015 o 00:47

ciebie ku*** zjebało od zioła się odpier*** konfituro ku***.

Avatar
nikson / 23 marca 2015 o 13:01

Ludzie musza naprawde być poje...żedy to palić. Szybciej sie tylko bo piachu pchaja bo zadnych innych korzyści nie ma.

Avatar
Kamil Gawęda / 23 marca 2015 o 08:09

 Takich Chu*ów to sie powinno zamykać! i z pierdla nie wypuszczać bo  Marihuana To jest zło! :o :D

Avatar
Sylwek Piątek Łęka / 23 marca 2015 o 08:00

Im wiencej takich Bezmuzgich Rolników złapią tzw. Frajerów ,tym mniejsza bedzie konkuręcja dla pozostałych !!! :lol: :D :)

Avatar
Jaracz / 22 marca 2015 o 20:32

Średnio jaram 10 gram na miesiąc i zauważyłem, że im więcej nalotów tym lepszy później jest materiał... :D

Avatar
Ziielarz / 22 marca 2015 o 16:28

Większa kara pozbawienia wolności za rośliny niż za udział w zorganizowanej grupie przestępczej... coś tu sie komuś poprzestawiało we łbie... przedsiębiorczy ludzie idą za kratki... a w wolnym normalnym kraju byliby chwaleni i legalnie zarabiali by ogromne pieniądze z których część mogłaby iść na podatki... eh, czy ktoś tu jeszcze myśli?

Avatar
mundek / 22 marca 2015 o 01:34

jebac ku*** w obsrabych gaciach

Avatar
HWDP / 21 marca 2015 o 23:27

A więc tak. 

Sku***syny w niebieskich/czarnych mundurach mogą wykazać się wjeżdżając z m4 na bandę roślin które z resztą są uzbrojone.

Teraz Polacy czują się bezpieczniej a my itak będziemy sadzić i palić i żaden zjeb nam w tym nie przeszkodzi.

znajdźcie mnie i aresztujcie za własne zdanie bo takie jest właśnie państwo polskie.

Uprawiam hektary marihuany na terenie państwowym pod komisariatem ;*

Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 0 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 8 3

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 14 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 218 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!