Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 października 2015 r.
10:11

Ojciec odpowie za porwanie córki. Zmienił jej imię i ukrywał przez 1,5 roku

0 16 A A
Andrzej Z. nie przyznał się do winy. Wczoraj w sądzie demonstrował znak zwycięstwa
Andrzej Z. nie przyznał się do winy. Wczoraj w sądzie demonstrował znak zwycięstwa

Andrzej Z., były prezes znanej agencji ochrony z Lublina zasiadł na ławie oskarżonych. Odpowiada za uprowadzenie swojej kilkuletniej córki i psychiczne znęcanie się nad nią. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna przez 1,5 roku ukrywał swoją córkę. Robił wszystko, by odizolować dziewczynkę od matki. Zmienił jej nawet imię.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZIUTA / 13 października 2015 o 14:25

Jestescie dorośli,  załatwiacie prywatne sprawy na forum (przecież tu chodzi o dobro dziecka) , wycieracie błoto o twarz tego człowieka, a on nie moze się bronić. poczekajcie trochę i powiedzcie mu w twarz o co wam chodzi.  Porwał własne dziecko, ? Co za paranoja. zawinili oczywiście oboje matka i ojciec, czy ktoś zastanowił sie co czuje to dziecko - jest juz duże ma swoje zdanie na ten temat. Dla dobra dziecka powinni sie dogadać. przecież nie ma co kłamac ze dostanie dziesięc lat nikogo nie zabił, nie okradł, porwał... to zaduze słowo... bo kochał. z drugiej strony co to za matka która na to pozwoliła (wyrwał je z ramion, wyniósł pokryjmu nie - nie otworzyła mu drzwi kiedy chciał je oddać po widzeniu, każdy wy sie wkurzył) . takie sprawy powinni załatwiać miedzy sobą dziecko dorosnie i będzie miało pretensje  do obojga.

Jestescie dorośli,  załatwiacie prywatne sprawy na forum (przecież tu chodzi o dobro dziecka) , wycieracie błoto o twarz tego człowieka, a on nie moze się bronić. poczekajcie trochę i powiedzcie mu w twarz o co wam chodzi.  Porwał własne dziecko, ? Co za paranoja. zawinili oczywiście oboje matka i ojciec, czy ktoś zastanowił sie co czuje to dziecko - jest juz duże ma swoje zdanie na ten temat. Dla dobra dziecka powinni sie dogadać. przecież nie ma co kłamac ze dostanie dziesięc lat nikogo nie zabił, nie okradł, porwał.... rozwiń

Avatar
Gość / 13 października 2015 o 03:37
Dokładnie Renato Z. - kłamstwo ma krótkie nogi! A kochanka to miała pani nie jednego. Proszę spojrzeć najpierw na siebie. Wierze, że jeszcze spotka panią sprawiedliwość.
Avatar
Gość / 11 października 2015 o 15:46
Oj kogoś prawda w oczy kole
Avatar
Gość / 11 października 2015 o 15:06
pier*olniete są argumenty żony, ktora sama pisze odp, nic nie ma konkeretngo, sama komentuje i oczernic tego pana, teksty, ze kochanka, to komentuje to jest atak tylko i wyłącznie tej baby, widac po komentach.Jestem tylko ciekaw czy to ma cos wspólnego ze sprawą... Zgadzam sie z obrona tego pana bo teraz prawie każda kobieta oskarża męza o znęcanie się nad nia a jest odwrotnie, a pismacy powinni się zajac swoimi sprawami
Avatar
Gość / 11 października 2015 o 12:10
No i proszę i tu zaczeła kochanka bronić Andrzeja a oczerniać żonę , a co Andrzej nie miał skoku w bok ? Zapomniałaś jak zabrałaś ojca dzieciom! Pamiętaj że na czyimś nieszczęściu szczęścia nie zbudujesz. A jak facet zdradzał żone to i ciebię zdradzi jak mu się znudzisz !
Avatar
Gość / 11 października 2015 o 03:15
A ja osobiście życzę Andrzejowi jak najlepiej. Ta cała Renata Z. wcale nie była taka święta. Sama miała kilka skoków w bok; robi z siebie wielką pokrzywdzoną - mimo, że sama dopuściła się przestępstw. Ta kobieta przedmiotowo traktuje dzieci dla własnych potrzeb finansowych czy chęci zemsty. Wierzę, że Andrzej wygra, a matka odpowie za zniesławienie; świadome wprowadzenie w błąd organów; faktyczne znęcanie się z jej strony fizyczne, psychiczne, ekonomiczne oraz porzucenie dziecka. Może to będzie straszak nie tylko dla niej, ale także dla wielu innych kobiet, które w sposób świadomy występują przeciw ojcom swoich dzieci. Mam nadzieję, że Sąd sukcesywnie ukarze tą panią i nie da wiary temu, że kieruje się dobrem dzieci (co sama sobie uroiła we własnym przekonaniu), a w przyszłości nie wykorzysta dzieci do tego by by uniknąć odpowiedzialności. Liczę, że wtedy płacz i gra aktorska nie pomogą.
A ja osobiście życzę Andrzejowi jak najlepiej. Ta cała Renata Z. wcale nie była taka święta. Sama miała kilka skoków w bok; robi z siebie wielką pokrzywdzoną - mimo, że sama dopuściła się przestępstw. Ta kobieta przedmiotowo traktuje dzieci dla własnych potrzeb finansowych czy chęci zemsty. Wierzę, że Andrzej wygra, a matka odpowie za zniesławienie; świadome wprowadzenie w błąd organów; faktyczne znęcanie się z jej strony fizyczne, psychiczne, ekonomiczne oraz porzucenie dziecka. Może to będzie straszak nie tylko dla niej, ale także dla wiel... rozwiń
Avatar
Gość / 10 października 2015 o 10:50
Trudno by był w stanie płacić, podczas, gdy nie pracuje. Mam nadzieję, że Renata Z. odpowie za swoje przestępstwa!!!
Avatar
Gość / 10 października 2015 o 07:44
Alimenty to pewnie tej młodej kochance ciążyły. Andrzeja przestało stać sponsorować ją to przestał płacić na dzieci ! A takie młode to się cenią. Mam nadzieje że jeszcze sobie posiedzi bo mu się należy.
Avatar
Gość / 8 października 2015 o 20:08
MYLI PAN/PANI POJĘCIA, ANDRZEJ NIE POWINIEN BYĆ OCENIANY PRZEZ PRYZMAT PRACY, JA OSOBIŚCIE ZNAM GO Z BARDZO DOBREJ STRONY, MOŻNA GO LUBIĆ LUB NIE ALE TO NIE JEST POWÓD, BY ODPOWIADAŁ ZA ,,FIKCYJNE" ZARZUTY, KTÓRE RENATA Z. SAMA WYMYŚLIŁA. SZKODA, ŻE PAN/PANI NIE ZNA ŻONKI, BO MYŚLĘ, ŻE OCENA SYTUACJI, BY SIĘ DIAMETRALNIE ZMIENIŁA, KAŻDY KTO MIAŁ Z TĄ OSOBĄ STYCZNOŚĆ, NAPEWNO WIE, ŻE NORMALNYCH ZACHOWAŃ NIE MA. ANDRZEJ Z. NIGDY NIE ZROBIŁ KRZYWDY DZIECKU, KOCHAŁ CÓRKĘ. A Z TEGO CO SŁYSZAŁEM, TO MATKA WYKORZYSTUJE DZIECI DO SWOICH ,,GIEREK", NIE PRZYJĘŁA CÓRKI DO DOMU. TAKI SAM SZOK ZAFUNDOWAŁA MATKA CÓRCE, BO TERAZ ,,ŻONKA" PO RAZ DRUGI ODCIĘŁA KONTAKT MAŁEJ Z OJCEM. ALIMENTY OWSZEM SIĘ NALEŻĄ DZIECIOM, TYLKO W RACJONALNYCH KWOTACH - OCHRONA - TO GŁÓWNIE PRACA SEZONOWA, TAKŻE PROSZĘ NORMALNIE PODEJŚĆ DO SYTUACJI, DZIECI MAJĄ OBOJE RODZICÓW, WIĘC SKORO SIĘ WYNAJMUJE NIAŃKI, TO ,,MAMUSIA" TEŻ MOŻE PRACOWAĆ. SĄD NIE WZIĄŁ POD UWAGĘ ZAROBKÓW, TYLKO MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWE.
MYLI PAN/PANI POJĘCIA, ANDRZEJ NIE POWINIEN BYĆ OCENIANY PRZEZ PRYZMAT PRACY, JA OSOBIŚCIE ZNAM GO Z BARDZO DOBREJ STRONY, MOŻNA GO LUBIĆ LUB NIE ALE TO NIE JEST POWÓD, BY ODPOWIADAŁ ZA ,,FIKCYJNE" ZARZUTY, KTÓRE RENATA Z. SAMA WYMYŚLIŁA. SZKODA, ŻE PAN/PANI NIE ZNA ŻONKI, BO MYŚLĘ, ŻE OCENA SYTUACJI, BY SIĘ DIAMETRALNIE ZMIENIŁA, KAŻDY KTO MIAŁ Z TĄ OSOBĄ STYCZNOŚĆ, NAPEWNO WIE, ŻE NORMALNYCH ZACHOWAŃ NIE MA. ANDRZEJ Z. NIGDY NIE ZROBIŁ KRZYWDY DZIECKU, KOCHAŁ CÓRKĘ. A Z TEGO CO SŁYSZAŁEM, TO MATKA WYKORZYSTUJE DZIECI DO SWOICH ,,GIERE... rozwiń
Avatar
Gość / 8 października 2015 o 16:29
Osobiście znam tego człowieka i szczerze mówiąc nie dziwi Mnie takie oskarżenie, bo człowiek ten jeszcze za czasów bycia dyrektorem w "MIRO" był nie do wytrzymania. Firma padła, bo wspiął się na wyższy stołek a poza tym poodchodzili ludzie, którzy naprawdę znali się na kontaktach z klientami i szanowali pracowników ( mowa tu o kilku kierownikach, zresztą już byłych ). Ktoś powie, że nie znając sprawy nie należy się wypowiadać, ale znam tą sprawę lepiej niż wielu mieszkańców miasta. A co Pan Z. powiedziałby na psychiczny terror jaki stosował wśród swoich pracowników, jak się wyśmiewał, nabijał z innych publicznie, obrażał ludzi i co niektórych doprowadził poniekąd do tragedii. Nie znam żony tego Pana, ale uważam że każdy kij ma dwa końce i że Pan Z. nie jest kryształowo czysty. Podsumowując, jeśli zafundował dziecku taki szok to jak najbardziej zasługuje na karę, a alimenty powinien płacić skoro spłodził dzieci, no chyba że tutaj też jest problem...? Jako prezesa stać Go było na takie alimenty, bo Sąd bierze pod uwagę stanowisko, zawód i zarobki. Osobiście żal Mi tylko tego dziecka.
Osobiście znam tego człowieka i szczerze mówiąc nie dziwi Mnie takie oskarżenie, bo człowiek ten jeszcze za czasów bycia dyrektorem w "MIRO" był nie do wytrzymania. Firma padła, bo wspiął się na wyższy stołek a poza tym poodchodzili ludzie, którzy naprawdę znali się na kontaktach z klientami i szanowali pracowników ( mowa tu o kilku kierownikach, zresztą już byłych ). Ktoś powie, że nie znając sprawy nie należy się wypowiadać, ale znam tą sprawę lepiej niż wielu mieszkańców miasta. A co Pan Z. powiedziałby na psychiczny terror jak... rozwiń
Avatar
ZIUTA / 13 października 2015 o 14:25

Jestescie dorośli,  załatwiacie prywatne sprawy na forum (przecież tu chodzi o dobro dziecka) , wycieracie błoto o twarz tego człowieka, a on nie moze się bronić. poczekajcie trochę i powiedzcie mu w twarz o co wam chodzi.  Porwał własne dziecko, ? Co za paranoja. zawinili oczywiście oboje matka i ojciec, czy ktoś zastanowił sie co czuje to dziecko - jest juz duże ma swoje zdanie na ten temat. Dla dobra dziecka powinni sie dogadać. przecież nie ma co kłamac ze dostanie dziesięc lat nikogo nie zabił, nie okradł, porwał... to zaduze słowo... bo kochał. z drugiej strony co to za matka która na to pozwoliła (wyrwał je z ramion, wyniósł pokryjmu nie - nie otworzyła mu drzwi kiedy chciał je oddać po widzeniu, każdy wy sie wkurzył) . takie sprawy powinni załatwiać miedzy sobą dziecko dorosnie i będzie miało pretensje  do obojga.

Jestescie dorośli,  załatwiacie prywatne sprawy na forum (przecież tu chodzi o dobro dziecka) , wycieracie błoto o twarz tego człowieka, a on nie moze się bronić. poczekajcie trochę i powiedzcie mu w twarz o co wam chodzi.  Porwał własne dziecko, ? Co za paranoja. zawinili oczywiście oboje matka i ojciec, czy ktoś zastanowił sie co czuje to dziecko - jest juz duże ma swoje zdanie na ten temat. Dla dobra dziecka powinni sie dogadać. przecież nie ma co kłamac ze dostanie dziesięc lat nikogo nie zabił, nie okradł, porwał.... rozwiń

Avatar
Gość / 13 października 2015 o 03:37
Dokładnie Renato Z. - kłamstwo ma krótkie nogi! A kochanka to miała pani nie jednego. Proszę spojrzeć najpierw na siebie. Wierze, że jeszcze spotka panią sprawiedliwość.
Avatar
Gość / 11 października 2015 o 15:46
Oj kogoś prawda w oczy kole
Avatar
Gość / 11 października 2015 o 15:06
pier*olniete są argumenty żony, ktora sama pisze odp, nic nie ma konkeretngo, sama komentuje i oczernic tego pana, teksty, ze kochanka, to komentuje to jest atak tylko i wyłącznie tej baby, widac po komentach.Jestem tylko ciekaw czy to ma cos wspólnego ze sprawą... Zgadzam sie z obrona tego pana bo teraz prawie każda kobieta oskarża męza o znęcanie się nad nia a jest odwrotnie, a pismacy powinni się zajac swoimi sprawami
Avatar
Gość / 11 października 2015 o 12:10
No i proszę i tu zaczeła kochanka bronić Andrzeja a oczerniać żonę , a co Andrzej nie miał skoku w bok ? Zapomniałaś jak zabrałaś ojca dzieciom! Pamiętaj że na czyimś nieszczęściu szczęścia nie zbudujesz. A jak facet zdradzał żone to i ciebię zdradzi jak mu się znudzisz !
Avatar
Gość / 11 października 2015 o 03:15
A ja osobiście życzę Andrzejowi jak najlepiej. Ta cała Renata Z. wcale nie była taka święta. Sama miała kilka skoków w bok; robi z siebie wielką pokrzywdzoną - mimo, że sama dopuściła się przestępstw. Ta kobieta przedmiotowo traktuje dzieci dla własnych potrzeb finansowych czy chęci zemsty. Wierzę, że Andrzej wygra, a matka odpowie za zniesławienie; świadome wprowadzenie w błąd organów; faktyczne znęcanie się z jej strony fizyczne, psychiczne, ekonomiczne oraz porzucenie dziecka. Może to będzie straszak nie tylko dla niej, ale także dla wielu innych kobiet, które w sposób świadomy występują przeciw ojcom swoich dzieci. Mam nadzieję, że Sąd sukcesywnie ukarze tą panią i nie da wiary temu, że kieruje się dobrem dzieci (co sama sobie uroiła we własnym przekonaniu), a w przyszłości nie wykorzysta dzieci do tego by by uniknąć odpowiedzialności. Liczę, że wtedy płacz i gra aktorska nie pomogą.
A ja osobiście życzę Andrzejowi jak najlepiej. Ta cała Renata Z. wcale nie była taka święta. Sama miała kilka skoków w bok; robi z siebie wielką pokrzywdzoną - mimo, że sama dopuściła się przestępstw. Ta kobieta przedmiotowo traktuje dzieci dla własnych potrzeb finansowych czy chęci zemsty. Wierzę, że Andrzej wygra, a matka odpowie za zniesławienie; świadome wprowadzenie w błąd organów; faktyczne znęcanie się z jej strony fizyczne, psychiczne, ekonomiczne oraz porzucenie dziecka. Może to będzie straszak nie tylko dla niej, ale także dla wiel... rozwiń
Avatar
Gość / 10 października 2015 o 10:50
Trudno by był w stanie płacić, podczas, gdy nie pracuje. Mam nadzieję, że Renata Z. odpowie za swoje przestępstwa!!!
Avatar
Gość / 10 października 2015 o 07:44
Alimenty to pewnie tej młodej kochance ciążyły. Andrzeja przestało stać sponsorować ją to przestał płacić na dzieci ! A takie młode to się cenią. Mam nadzieje że jeszcze sobie posiedzi bo mu się należy.
Avatar
Gość / 8 października 2015 o 20:08
MYLI PAN/PANI POJĘCIA, ANDRZEJ NIE POWINIEN BYĆ OCENIANY PRZEZ PRYZMAT PRACY, JA OSOBIŚCIE ZNAM GO Z BARDZO DOBREJ STRONY, MOŻNA GO LUBIĆ LUB NIE ALE TO NIE JEST POWÓD, BY ODPOWIADAŁ ZA ,,FIKCYJNE" ZARZUTY, KTÓRE RENATA Z. SAMA WYMYŚLIŁA. SZKODA, ŻE PAN/PANI NIE ZNA ŻONKI, BO MYŚLĘ, ŻE OCENA SYTUACJI, BY SIĘ DIAMETRALNIE ZMIENIŁA, KAŻDY KTO MIAŁ Z TĄ OSOBĄ STYCZNOŚĆ, NAPEWNO WIE, ŻE NORMALNYCH ZACHOWAŃ NIE MA. ANDRZEJ Z. NIGDY NIE ZROBIŁ KRZYWDY DZIECKU, KOCHAŁ CÓRKĘ. A Z TEGO CO SŁYSZAŁEM, TO MATKA WYKORZYSTUJE DZIECI DO SWOICH ,,GIEREK", NIE PRZYJĘŁA CÓRKI DO DOMU. TAKI SAM SZOK ZAFUNDOWAŁA MATKA CÓRCE, BO TERAZ ,,ŻONKA" PO RAZ DRUGI ODCIĘŁA KONTAKT MAŁEJ Z OJCEM. ALIMENTY OWSZEM SIĘ NALEŻĄ DZIECIOM, TYLKO W RACJONALNYCH KWOTACH - OCHRONA - TO GŁÓWNIE PRACA SEZONOWA, TAKŻE PROSZĘ NORMALNIE PODEJŚĆ DO SYTUACJI, DZIECI MAJĄ OBOJE RODZICÓW, WIĘC SKORO SIĘ WYNAJMUJE NIAŃKI, TO ,,MAMUSIA" TEŻ MOŻE PRACOWAĆ. SĄD NIE WZIĄŁ POD UWAGĘ ZAROBKÓW, TYLKO MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWE.
MYLI PAN/PANI POJĘCIA, ANDRZEJ NIE POWINIEN BYĆ OCENIANY PRZEZ PRYZMAT PRACY, JA OSOBIŚCIE ZNAM GO Z BARDZO DOBREJ STRONY, MOŻNA GO LUBIĆ LUB NIE ALE TO NIE JEST POWÓD, BY ODPOWIADAŁ ZA ,,FIKCYJNE" ZARZUTY, KTÓRE RENATA Z. SAMA WYMYŚLIŁA. SZKODA, ŻE PAN/PANI NIE ZNA ŻONKI, BO MYŚLĘ, ŻE OCENA SYTUACJI, BY SIĘ DIAMETRALNIE ZMIENIŁA, KAŻDY KTO MIAŁ Z TĄ OSOBĄ STYCZNOŚĆ, NAPEWNO WIE, ŻE NORMALNYCH ZACHOWAŃ NIE MA. ANDRZEJ Z. NIGDY NIE ZROBIŁ KRZYWDY DZIECKU, KOCHAŁ CÓRKĘ. A Z TEGO CO SŁYSZAŁEM, TO MATKA WYKORZYSTUJE DZIECI DO SWOICH ,,GIERE... rozwiń
Avatar
Gość / 8 października 2015 o 16:29
Osobiście znam tego człowieka i szczerze mówiąc nie dziwi Mnie takie oskarżenie, bo człowiek ten jeszcze za czasów bycia dyrektorem w "MIRO" był nie do wytrzymania. Firma padła, bo wspiął się na wyższy stołek a poza tym poodchodzili ludzie, którzy naprawdę znali się na kontaktach z klientami i szanowali pracowników ( mowa tu o kilku kierownikach, zresztą już byłych ). Ktoś powie, że nie znając sprawy nie należy się wypowiadać, ale znam tą sprawę lepiej niż wielu mieszkańców miasta. A co Pan Z. powiedziałby na psychiczny terror jaki stosował wśród swoich pracowników, jak się wyśmiewał, nabijał z innych publicznie, obrażał ludzi i co niektórych doprowadził poniekąd do tragedii. Nie znam żony tego Pana, ale uważam że każdy kij ma dwa końce i że Pan Z. nie jest kryształowo czysty. Podsumowując, jeśli zafundował dziecku taki szok to jak najbardziej zasługuje na karę, a alimenty powinien płacić skoro spłodził dzieci, no chyba że tutaj też jest problem...? Jako prezesa stać Go było na takie alimenty, bo Sąd bierze pod uwagę stanowisko, zawód i zarobki. Osobiście żal Mi tylko tego dziecka.
Osobiście znam tego człowieka i szczerze mówiąc nie dziwi Mnie takie oskarżenie, bo człowiek ten jeszcze za czasów bycia dyrektorem w "MIRO" był nie do wytrzymania. Firma padła, bo wspiął się na wyższy stołek a poza tym poodchodzili ludzie, którzy naprawdę znali się na kontaktach z klientami i szanowali pracowników ( mowa tu o kilku kierownikach, zresztą już byłych ). Ktoś powie, że nie znając sprawy nie należy się wypowiadać, ale znam tą sprawę lepiej niż wielu mieszkańców miasta. A co Pan Z. powiedziałby na psychiczny terror jak... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 25 13

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 0

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 195 16

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 12 14

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 116 37

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 15

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 14

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.