Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 lutego 2015 r.
10:45
Edytuj ten wpis

Okradły drogerię w Olimpie. Kto je rozpoznaje?

7 14 A A

Dwie kobiety ukradły perfumy warte 1300 zł w jednej z drogerii w centrum handlowym Olimp.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 6 lutego 2015 o 07:00

a w olimpie jest rossman ?

Avatar
takijeden / 5 lutego 2015 o 23:33

Żeby trzeba było reklamy oglądać, żeby obejrzeć nagranie to już jest chore.

Redakcji zależy tylko nabijanie kasy z reklam, przy takim artykule nagranie mogło by być udostępnione wszystkim (lub przynajmniej podany link do źródła) a nie tylko tym, którzy obejrzą reklamy. Niestety ale nawet jak miał bym je rozpoznać to nie pomogę bo nie wyłączę blokady AdBlock, która blokuje wyskakujące reklamy a nie jak podają błędnie na stronie odtwarzanie filmów, bo to jest jedyna strona, na której występuje problem z wyświetlaniem filmów.

Ja tam nie wiem ale mam AdBlocka i obejrzałem filmik bez najmniejszego problemu i reklam. Może to kwestia dobrej konfiguracji aplikacji?

Ja tam nie wiem ale mam AdBlocka i obejrzałem filmik bez najmniejszego problemu i reklam. Może to kwestia dobrej konfiguracji aplikacji?

rozwiń
Avatar
niko / 5 lutego 2015 o 23:21

Żeby trzeba było reklamy oglądać, żeby obejrzeć nagranie to już jest chore.

Avatar
adam / 5 lutego 2015 o 20:09

i grozi im więcej niż psu co zabił dziewczyne, śmieszne

Avatar
matka pelna trosk... / 5 lutego 2015 o 17:17

.....nie popieram, ale się zastanawiam, czy desperacja młodych ludzi musi tak właśnie wyglądać? A czy prawo pozwala na publikowanie twarzy tych młodych kobiet? Draństwo kapitalizmu i obrońców systemu PO - pierane przez niektóre partie jest drogą do utraty suwerenności narodowej, co może nastąpić, jak Polacy nie otrząsną się i w najbliższych wyborach nie poprą opozycji przygotowanej do rządzenia i składającej się z samych Polaków i katolików bez żadnych naleciałości!

Teraz bieda zmusza ludzi do takich zachowań, ale nie jest to chyba grzechem, jak na chleb nie mają.  

.....nie popieram, ale się zastanawiam, czy desperacja młodych ludzi musi tak właśnie wyglądać? A czy prawo pozwala na publikowanie twarzy tych młodych kobiet? Draństwo kapitalizmu i obrońców systemu PO - pierane przez niektóre partie jest drogą do utraty suwerenności narodowej, co może nastąpić, jak Polacy nie otrząsną się i w najbliższych wyborach nie poprą opozycji przygotowanej do rządzenia i składającej się z samych Polaków i katolików bez żadnych naleciałości!

Teraz bieda zmusza ludzi do takich zachowań, ale nie jest to ... rozwiń

Avatar
ROBERT / 5 lutego 2015 o 14:27

Lepiej tego ująć nie można było.... co ten ochroniarz tam robił przecież widział na monitorze to samo co my teraz... ciekawe czy jeszcze tam pracuje?

Dziękuję serdecznie za docenienie mojej twórczości.Pozdrawiam

Avatar
Paweł / 5 lutego 2015 o 13:28

Redakcji zależy tylko nabijanie kasy z reklam, przy takim artykule nagranie mogło by być udostępnione wszystkim (lub przynajmniej podany link do źródła) a nie tylko tym, którzy obejrzą reklamy. Niestety ale nawet jak miał bym je rozpoznać to nie pomogę bo nie wyłączę blokady AdBlock, która blokuje wyskakujące reklamy a nie jak podają błędnie na stronie odtwarzanie filmów, bo to jest jedyna strona, na której występuje problem z wyświetlaniem filmów.

Avatar
qwerty / 5 lutego 2015 o 13:20

nie kobiety tylko gowniary, siksy.

Avatar
marcin / 5 lutego 2015 o 13:11

a co robi ten pseudo ochroniarz przy wejściu co niby patrzy w monitor czy ktoś nie kradnie,no niech mi ktoś odpowie co on robi??a kartki reklamowe zbiera jak upadną na ziemie

Avatar
J23 / 5 lutego 2015 o 12:12

Toż to panie Dulskie.

Avatar
olo / 6 lutego 2015 o 07:00

a w olimpie jest rossman ?

Avatar
takijeden / 5 lutego 2015 o 23:33

Żeby trzeba było reklamy oglądać, żeby obejrzeć nagranie to już jest chore.

Redakcji zależy tylko nabijanie kasy z reklam, przy takim artykule nagranie mogło by być udostępnione wszystkim (lub przynajmniej podany link do źródła) a nie tylko tym, którzy obejrzą reklamy. Niestety ale nawet jak miał bym je rozpoznać to nie pomogę bo nie wyłączę blokady AdBlock, która blokuje wyskakujące reklamy a nie jak podają błędnie na stronie odtwarzanie filmów, bo to jest jedyna strona, na której występuje problem z wyświetlaniem filmów.

Ja tam nie wiem ale mam AdBlocka i obejrzałem filmik bez najmniejszego problemu i reklam. Może to kwestia dobrej konfiguracji aplikacji?

Ja tam nie wiem ale mam AdBlocka i obejrzałem filmik bez najmniejszego problemu i reklam. Może to kwestia dobrej konfiguracji aplikacji?

rozwiń
Avatar
niko / 5 lutego 2015 o 23:21

Żeby trzeba było reklamy oglądać, żeby obejrzeć nagranie to już jest chore.

Avatar
adam / 5 lutego 2015 o 20:09

i grozi im więcej niż psu co zabił dziewczyne, śmieszne

Avatar
matka pelna trosk... / 5 lutego 2015 o 17:17

.....nie popieram, ale się zastanawiam, czy desperacja młodych ludzi musi tak właśnie wyglądać? A czy prawo pozwala na publikowanie twarzy tych młodych kobiet? Draństwo kapitalizmu i obrońców systemu PO - pierane przez niektóre partie jest drogą do utraty suwerenności narodowej, co może nastąpić, jak Polacy nie otrząsną się i w najbliższych wyborach nie poprą opozycji przygotowanej do rządzenia i składającej się z samych Polaków i katolików bez żadnych naleciałości!

Teraz bieda zmusza ludzi do takich zachowań, ale nie jest to chyba grzechem, jak na chleb nie mają.  

.....nie popieram, ale się zastanawiam, czy desperacja młodych ludzi musi tak właśnie wyglądać? A czy prawo pozwala na publikowanie twarzy tych młodych kobiet? Draństwo kapitalizmu i obrońców systemu PO - pierane przez niektóre partie jest drogą do utraty suwerenności narodowej, co może nastąpić, jak Polacy nie otrząsną się i w najbliższych wyborach nie poprą opozycji przygotowanej do rządzenia i składającej się z samych Polaków i katolików bez żadnych naleciałości!

Teraz bieda zmusza ludzi do takich zachowań, ale nie jest to ... rozwiń

Avatar
ROBERT / 5 lutego 2015 o 14:27

Lepiej tego ująć nie można było.... co ten ochroniarz tam robił przecież widział na monitorze to samo co my teraz... ciekawe czy jeszcze tam pracuje?

Dziękuję serdecznie za docenienie mojej twórczości.Pozdrawiam

Avatar
Paweł / 5 lutego 2015 o 13:28

Redakcji zależy tylko nabijanie kasy z reklam, przy takim artykule nagranie mogło by być udostępnione wszystkim (lub przynajmniej podany link do źródła) a nie tylko tym, którzy obejrzą reklamy. Niestety ale nawet jak miał bym je rozpoznać to nie pomogę bo nie wyłączę blokady AdBlock, która blokuje wyskakujące reklamy a nie jak podają błędnie na stronie odtwarzanie filmów, bo to jest jedyna strona, na której występuje problem z wyświetlaniem filmów.

Avatar
qwerty / 5 lutego 2015 o 13:20

nie kobiety tylko gowniary, siksy.

Avatar
marcin / 5 lutego 2015 o 13:11

a co robi ten pseudo ochroniarz przy wejściu co niby patrzy w monitor czy ktoś nie kradnie,no niech mi ktoś odpowie co on robi??a kartki reklamowe zbiera jak upadną na ziemie

Avatar
J23 / 5 lutego 2015 o 12:12

Toż to panie Dulskie.

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 0 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 0 2

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 2 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 2

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!