Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 stycznia 2016 r.
12:08

Onufry Koszarny po raz ostatni gra hejnał z balkonu Ratusza. Zobacz wideo

Autor: Zdjęcie autora pab łm
0 14 A A

To ostatni dzień pracy miejskiego trębacza, który od 1991, codziennie w południe grał lublinianom hejnał z balkonu Ratusza. Onufry Koszarny odchodzi na emeryturę. Zobaczcie fragmenty dzisiejszego występu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
konstanty / 22 stycznia 2016 o 21:45

A co na to Petru? Będzie demonstracja KOD w ramach protestu?

idź się połóż lepiej

Avatar
leon z / 22 stycznia 2016 o 21:43

Panie redaktorze a kto go teraz zastąpi !!!! czy od jutra nie dowiemy się czy wybiła już godzina 12 ?? Zdawkowa informacja chyba, że będzie cd pozdrawiam

w komórce będziesz mieć 12.00

Avatar
Gość / 22 stycznia 2016 o 08:01
A co na to Petru? Będzie demonstracja KOD w ramach protestu?
Avatar
Malkom / 21 stycznia 2016 o 16:04

Więcej ludzi tam nie było że tylko te peowsko-peeselowskie facjaty pokazujecie?!

Nie było

 Już jest dawno po wyborach i PIS ma to w głębokim poważaniu

Avatar
Malkom / 21 stycznia 2016 o 16:03

Więcej ludzi tam nie było że tylko te peowsko-peeselowskie facjaty pokazujecie?!

Nie było

 Już jest dawno po wyborach i PIS ma to w głębokim poważaniu

Avatar
;) / 21 stycznia 2016 o 14:45

A może chodzi jednak o nazwisko… ?

przeczytaj uważnie nazwisko troche Ci się chyba pomylilo ;)) ...
Avatar
Gość / 21 stycznia 2016 o 14:38
Schowajcie to chamsteo ! Wymiotować się chce jak się czyta ten popieprzony hejt ! Ale porąbani BURAKI ! Anen
Avatar
też emeryt / 21 stycznia 2016 o 13:58

Długich lat na emeryturze w zdrowiu.

Avatar
Ajsa / 21 stycznia 2016 o 13:47

Lublinianie, nie Lubliniacy - wybacz, że się czepiam ale mi też się łza w oku kręci jak coś takiego czytam. :wacko:

Lubliniacy- liczba mnoga od słowa lubliniak- potocznej nazwy mieszkańca Lublina.

To forum, a nie lekcja języka polskiego ;)

Swoją drogą powinnam napisać to słowo małą literą, mój błąd. Każdego dnia człowiek uczy się czegoś nowego, droga, jak mniemam, lublinianko.

Btw- zasięgnęłam rady u Cioci Wikipedii- istnieje taka grupa, jak Lubliniacy.

Lubliniacy- liczba mnoga od słowa lubliniak- potocznej nazwy mieszkańca Lublina.

To forum, a nie lekcja języka polskiego ;)

Swoją drogą powinnam napisać to słowo małą literą, mój błąd. Każdego dnia człowiek uczy się czegoś nowego, droga, jak mniemam, lublinianko.

Btw- zasięgnęłam rady u Cioci Wikipedii- istnieje taka grupa, jak Lubliniacy.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 stycznia 2016 o 13:35
A może chodzi jednak o nazwisko… ?
Avatar
konstanty / 22 stycznia 2016 o 21:45

A co na to Petru? Będzie demonstracja KOD w ramach protestu?

idź się połóż lepiej

Avatar
leon z / 22 stycznia 2016 o 21:43

Panie redaktorze a kto go teraz zastąpi !!!! czy od jutra nie dowiemy się czy wybiła już godzina 12 ?? Zdawkowa informacja chyba, że będzie cd pozdrawiam

w komórce będziesz mieć 12.00

Avatar
Gość / 22 stycznia 2016 o 08:01
A co na to Petru? Będzie demonstracja KOD w ramach protestu?
Avatar
Malkom / 21 stycznia 2016 o 16:04

Więcej ludzi tam nie było że tylko te peowsko-peeselowskie facjaty pokazujecie?!

Nie było

 Już jest dawno po wyborach i PIS ma to w głębokim poważaniu

Avatar
Malkom / 21 stycznia 2016 o 16:03

Więcej ludzi tam nie było że tylko te peowsko-peeselowskie facjaty pokazujecie?!

Nie było

 Już jest dawno po wyborach i PIS ma to w głębokim poważaniu

Avatar
;) / 21 stycznia 2016 o 14:45

A może chodzi jednak o nazwisko… ?

przeczytaj uważnie nazwisko troche Ci się chyba pomylilo ;)) ...
Avatar
Gość / 21 stycznia 2016 o 14:38
Schowajcie to chamsteo ! Wymiotować się chce jak się czyta ten popieprzony hejt ! Ale porąbani BURAKI ! Anen
Avatar
też emeryt / 21 stycznia 2016 o 13:58

Długich lat na emeryturze w zdrowiu.

Avatar
Ajsa / 21 stycznia 2016 o 13:47

Lublinianie, nie Lubliniacy - wybacz, że się czepiam ale mi też się łza w oku kręci jak coś takiego czytam. :wacko:

Lubliniacy- liczba mnoga od słowa lubliniak- potocznej nazwy mieszkańca Lublina.

To forum, a nie lekcja języka polskiego ;)

Swoją drogą powinnam napisać to słowo małą literą, mój błąd. Każdego dnia człowiek uczy się czegoś nowego, droga, jak mniemam, lublinianko.

Btw- zasięgnęłam rady u Cioci Wikipedii- istnieje taka grupa, jak Lubliniacy.

Lubliniacy- liczba mnoga od słowa lubliniak- potocznej nazwy mieszkańca Lublina.

To forum, a nie lekcja języka polskiego ;)

Swoją drogą powinnam napisać to słowo małą literą, mój błąd. Każdego dnia człowiek uczy się czegoś nowego, droga, jak mniemam, lublinianko.

Btw- zasięgnęłam rady u Cioci Wikipedii- istnieje taka grupa, jak Lubliniacy.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 stycznia 2016 o 13:35
A może chodzi jednak o nazwisko… ?
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 62 8

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 4 14

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 17

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 14 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 1 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!