Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2012 r.
19:13
Edytuj ten wpis

Opłatek Platformy nie połączył

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 17 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Działacze lubelskiej Platformy Obywatelskiej spotkali się na dwóch przedświątecznych opłatkach. Tam, gdzie byli zwolennicy prezydenta Krzysztofa Żuka, nie przyszli sympatycy Jacka Sobczaka, wicemarszałka województwa i lidera Platformy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zarząd regionu – główne władze partii w województwie – miał spotkanie opłatkowe w poniedziałek w Hotelu Europa. – Nie było większości kolegów, którzy w radzie miasta doprowadzili do odwołania przewodniczącego klubu Stanisława Podgórskiego – mówi nasz informator. Zabrakło nowego przewodniczącego Wojciecha Krakowskiego, który tłumaczył, że ma inne obowiązki.

– Prezydent dostał zaproszenie na poniedziałkowy opłatek, ale w tym samy czasie brał udział w akcji rozdawania prezentów dzieciom – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prasowa prezydenta.

Tymczasem na drugi opłatek – zorganizowany we wtorek wieczorem w lokalu przy ul. Nowy Świat – przyszło nawet 200 osób, przede wszystkim działaczy z kół, które sympatyzują z prezydentem Lublina. On sam też był obecny.

– To było świąteczne spotkanie zaprzyjaźnionych kół Platformy oraz osób działających w projekcie społecznym "Lublin 2020”. Będę ostatnim, który dąży do podziałów – deklaruje organizator spotkania Grzegorz Nowakowski, szef największego koła PO w Lublinie. Sobczak dostał zaproszenie, ale nie przyszedł.

Lubelska PO jest od pewnego czasu podzielona. Partią w mieście kieruje Sobczak, natomiast rosną wpływy prezydenta. Część działaczy podejrzewa, że Żuk może próbować przejąć władze w PO w Lublinie i budować przed kolejnymi wyborami samorządowymi szeroką koalicję z działaczami, którzy wyszli z PiS.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 o 19:15
Odpowiadałam Ance. Gośka
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 o 19:12
Ze strachu? Żartuję bardzo fajny wpis.
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 o 10:54
humor mam swietny. a ci przedsiebiorcy z glodu nie umieraja ale sa tak zadluzeni ze cale pokolenia beda glodowac. ale liczą oni
ze jak przyjdą do prezia to im jakis geszecik ułatwi. marne to wszystko ale u mnie humorek fajny
Avatar
gośc / 21 grudnia 2012 o 10:25
Przedsiębiorscy z głodu nie umierają.Mogą dla Lublina zrobić więcej niż politycy.Nie rozumię Święta za 5 minut ,a Pan taki nie w humorze Krystyna
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 o 10:06
krystyno. wlasciciel hotelu wieze ile zjedli goscie, a zebralo sie tam towarzystwo ktore w wiekszosci nie zapraszają na inne opłatki to i zeżarli za 200 osób. a szefa co tak lubi prezia ten prezio zaraz posunie
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 o 09:48
SZef lubi p.prezydenta jak większość mieszkanców Lublina W pracy należy się 15 minut na przerwę śniadaniową.Nie sądziłam ,że trzeba liczyć gości na spotkaniu opłatkowym ( ale na pewno więcej niż w hotelu Europa ) Właściel hotelu,który wynajął salę wie ,że niestety jesteś w błędzie w liczeniu osób na spotkaniu opłatkowym.
Zdrowych Świąt Krystyna
Avatar
tez bylem / 21 grudnia 2012 o 09:19
krystyno. ja tez tam bylem i bylo góra 105 osób. gratuluje ci studiów na piątke po których mówi sie ze umie sie liczyc i podaje sie okreslenie że duzo. to ile znaczy w matematyce duzo? 3 osoby czy 3 miliony. fantastyczne studia skonczyłas. i czy ludziom biznesu zalezy na Lublinie czy na własnych interesach. i nie pisz w pracy politycznych laurek bo szef sie moze zmienic i dojdzie co robiłas jak nie pracowalas.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2012 o 08:59
Zgadzam się z opinią p.Katarzyny.Prezydent Żuk to dobry gospodarz,a p.Sobczak wiecznie walczy.Walczył z Palikotem,Piątkiem ,a obecnie z p. Żukiem
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 o 08:34
Byłam na tym opatku.Było dużo osób.Tylko ludzie p.Sobczaka chcą robić plotki.Bo na opłatku w hotelu Europa była mała liczba gości. (Studia skończyłam na piątkę i umię liczyć)
Byli ludzie biznesu, którym należy na Lublinie ,a nie politycy
Avatar
Katarzyna / 21 grudnia 2012 o 08:25
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba działać , a nie bić pianę.
P.Sobczak długo rządził więc może pora na innych bardziej skutecznych.
Spokojnych Świąt
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba dzia... rozwiń
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 o 19:15
Odpowiadałam Ance. Gośka
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 o 19:12
Ze strachu? Żartuję bardzo fajny wpis.
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 o 10:54
humor mam swietny. a ci przedsiebiorcy z glodu nie umieraja ale sa tak zadluzeni ze cale pokolenia beda glodowac. ale liczą oni
ze jak przyjdą do prezia to im jakis geszecik ułatwi. marne to wszystko ale u mnie humorek fajny
Avatar
gośc / 21 grudnia 2012 o 10:25
Przedsiębiorscy z głodu nie umierają.Mogą dla Lublina zrobić więcej niż politycy.Nie rozumię Święta za 5 minut ,a Pan taki nie w humorze Krystyna
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 o 10:06
krystyno. wlasciciel hotelu wieze ile zjedli goscie, a zebralo sie tam towarzystwo ktore w wiekszosci nie zapraszają na inne opłatki to i zeżarli za 200 osób. a szefa co tak lubi prezia ten prezio zaraz posunie
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 o 09:48
SZef lubi p.prezydenta jak większość mieszkanców Lublina W pracy należy się 15 minut na przerwę śniadaniową.Nie sądziłam ,że trzeba liczyć gości na spotkaniu opłatkowym ( ale na pewno więcej niż w hotelu Europa ) Właściel hotelu,który wynajął salę wie ,że niestety jesteś w błędzie w liczeniu osób na spotkaniu opłatkowym.
Zdrowych Świąt Krystyna
Avatar
tez bylem / 21 grudnia 2012 o 09:19
krystyno. ja tez tam bylem i bylo góra 105 osób. gratuluje ci studiów na piątke po których mówi sie ze umie sie liczyc i podaje sie okreslenie że duzo. to ile znaczy w matematyce duzo? 3 osoby czy 3 miliony. fantastyczne studia skonczyłas. i czy ludziom biznesu zalezy na Lublinie czy na własnych interesach. i nie pisz w pracy politycznych laurek bo szef sie moze zmienic i dojdzie co robiłas jak nie pracowalas.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2012 o 08:59
Zgadzam się z opinią p.Katarzyny.Prezydent Żuk to dobry gospodarz,a p.Sobczak wiecznie walczy.Walczył z Palikotem,Piątkiem ,a obecnie z p. Żukiem
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 o 08:34
Byłam na tym opatku.Było dużo osób.Tylko ludzie p.Sobczaka chcą robić plotki.Bo na opłatku w hotelu Europa była mała liczba gości. (Studia skończyłam na piątkę i umię liczyć)
Byli ludzie biznesu, którym należy na Lublinie ,a nie politycy
Avatar
Katarzyna / 21 grudnia 2012 o 08:25
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba działać , a nie bić pianę.
P.Sobczak długo rządził więc może pora na innych bardziej skutecznych.
Spokojnych Świąt
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba dzia... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 0 0

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 2 2

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 4 0

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód 2 4

72-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak w Puławach potrącił ją samochód.

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury
25 kwietnia 2018, 19:00

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Artystyczną produkcję filmową Manifesto z udziałem Cate Blanchett zobaczą goście Warsztatów Kultury w ramach cyklu Miasto movie w środę, 25 kwietnia o godz. 19.

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu w tym sezonie przegrali z liderem tabeli KS Acaną Orzeł-Jelcz Laskowice 0:5. „Dziki” zakończyły sezon na ósmym miejscu, a zespół z Laskowic może cieszyć się z awansu do Ekstraklasy

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia]
galeria

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia] 46 0

Ma 186 cm wzrostu, studiował prawo kanoniczne, jest modelem i pasjonatem motoryzacji. 26-letni Patryk Tomaszewski, student KUL będzie reprezentował Polskę na Manhunt International, najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności.

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ 16 0

Drony stały się bardzo popularnym prezentem. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że loty tymi statkami powietrznymi podlegają prawu. Sprawdź, czy zdał(a)byś egzamin teoretyczny na operatora drona

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12 12 5

Trwają konsultacje w sprawie projektowanej drogi ekspresowej S12 w kierunku Radomia. Najwięcej obaw wzbudza planowane zamknięcie możliwości wjazdu na drogę ekspresową pomiędzy Zarzeczem i Anielinem.

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki 2 0

I liga piłkarek ręcznych AZS UMCS Lublin przegrał 23:29 z UKS Varsovia Warszawa. Do zakończenia sezonu pozostał już tylko jeden mecz

Dwie organizacje pomagają zwierzętom. Awantura o transparentność

Dwie organizacje pomagają zwierzętom. Awantura o transparentność 1 7

W Puławach nie brakuje miłośników zwierząt. Ci z „Przyjaznej Łapy” przez ostatnie miesiące obserwowali działalność nowego podmiotu „Uszy do góry”. We wtorek zarzucili jego założycielom prowadzenie zbiórek bez rejestracji w KRS. Dzień później wpis się pojawił.

Pojechał tylko na zakupy i zaginął. Gdzie jest Jarek? Rodzina szuka wszędzie
Udostępnij

Pojechał tylko na zakupy i zaginął. Gdzie jest Jarek? Rodzina szuka wszędzie 124 0

Przeczesują okolice, sprawdzają zapisy kamer monitoringu, rozwieszają zdjęcia. Rodzina, przyjaciele i mundurowi szukają 23-latka z gminy Końskowola. Jarek Kowalik w piątek wyjechał z domu i zniknął. Jego ojciec sprawdza każdy trop.

Spotkanie z książką dla dzieci w Pracowniach Kultury Tatary
24 kwietnia 2018, 18:00

Spotkanie z książką dla dzieci w Pracowniach Kultury Tatary 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, Pracownie Kultury Tatary (ul. Hutnicza 28a) zapraszają na spotkanie z książką dla dzieci. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 18.

Wielkie porządki na Starym Mieście w Zamościu. Co musi zniknąć?
galeria

Wielkie porządki na Starym Mieście w Zamościu. Co musi zniknąć? 1 5

27 kwietnia jest datą ostateczną do usunięcia wszelakich koziołków, potykaczy, sztalug z zamojskiej zabudowy staromiejskiej stanowiącej własność miasta Zamość.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!