Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 listopada 2010 r.
16:47
Edytuj ten wpis

Os. Botanik: Za długi administracji mogą im wyłączyć wodę w kranach

0 12 A A

Ponad 450 rodzin mieszkających w budynkach administrowanych przez LTBS może niedługo zacząć żyć bez wody. Administracja jest winna MPWIK pieniądze za kilka miesięcy opłat. LTBS nie potrafi odpowiedzieć, czy spłaci długi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Nie było mnie dwa tygodnie w domu, a tu taka przykra niespodzianka – mówi pani Małgorzata z ulicy Tarasowej 3.

Pod koniec ubiegłego tygodnia na drzwiach budynków przy ulicy Tarasowej i Akacjowej pojawiły się ogłoszenia zapowiadające możliwość odcięcia wody od poniedziałku 22 listopada. Wszystko dlatego, że właściciel budynków Lubelskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zalega z płatnościami za wodę.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zoltar / 23 listopada 2010 o 14:24
Jeśli ta pani płaci czynsz, tak jak często odkamienia, to nie mam już więcej pytań. Syf kiła i mogiła.
Avatar
pepe / 23 listopada 2010 o 13:23
ALTANOWEJ a nie akacjowej!
Avatar
XXX / 23 listopada 2010 o 11:57
[quote name='Leszek' timestamp='1290505299' post='387427']
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.

No i okazuje się, ze nie jestem w "wielkim błędzie" choć nie byłem na klatkach w budynkach TBS...a swoją drogą już tytuł artykułu jest populistyczną manipulacją.
[/quote]

A co z tymi osobami. które systematycznie płacą (pewnie jest ich większość). Jak ktoś jest cwaniakiem i nie płaci bo myśli że będzie żył na koszt innych, to trzeba nasłać na niego komornika i wywalić z mieszkania na bruk. Tylko, jak pisałem wcześniej, od tego jest administrator. W tym przypadku administrator ma to gdzieś, woli nic nie robić, a konsekwencje ponoszą uczciwi mieszkańcy.
[quote name='Leszek' timestamp='1290505299' post='387427']
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.

No i okazuje się, ze nie jestem w "wielkim błędzie" choć nie byłem na klatkach w budynkach TBS...a swoją drogą już tytuł artykułu jest populistyczną manipulacją.
[/quote... rozwiń
Avatar
kika / 23 listopada 2010 o 10:44
[quote name='kokoszka' timestamp='1290500681' post='387354']
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.
[/quote]


Ci którzy mają w LTBS wykupione mieszkania na własność (tak, tak są klatki LTBS i klatki własnościowe gdzie mieszkają "znajomi królika" mający dojścia do szefa LTBSu na etapie budowy i są to głównie prominenty z ratusza z tamtych czasów a reszta LTBS-owców zrzuca się na tańsze mieszkania z bonifikata wykupione na własność) jakoś nie mają długów.

Do dziś mam ulotkę LTBSu jeszcze z budowy gdzie dużymi literami napisano że będzie możliwość wykupienia mieszkania i do dziś to tylko wizja na ulotce.
[quote name='kokoszka' timestamp='1290500681' post='387354']
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.
[/quote]


Ci którzy mają w LTBS wykupione mieszkania na własność (tak, tak są klatki LTBS i klatki własnościowe gdzie mieszkają "znajomi królika" mający dojścia ... rozwiń
Avatar
Leszek / 23 listopada 2010 o 10:41
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.

No i okazuje się, ze nie jestem w "wielkim błędzie" choć nie byłem na klatkach w budynkach TBS...a swoją drogą już tytuł artykułu jest populistyczną manipulacją.
Avatar
kokoszka / 23 listopada 2010 o 09:24
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.
Avatar
XXX / 23 listopada 2010 o 09:04
[quote name='Leszek' timestamp='1290494571' post='387279']
Typowe "robienie" kozła ofiarnego: czy administracja zużywa wodę i czy płaci za nią ze swoich pieniędzy? Otóż nie -na płatność za wodę mają się złożyć wszyscy mieszkańcy, winą administracji byłaby jedynie sytuacja ustalenia zbyt niskiej zaliczki na pokrycie kosztów wody, ale to żadna filozofia bo cena jest ogłaszana z wyprzedzeniam przez MPWiK a średnie zużycie w mieszkaniach znane. Część mieszkańców nie płaci, no to brakuje pieniędzy, co zresztą wynika z treści artykułu, kto ma zatem pokrywać te rachunki i w ogóle "o co się rozchodzi w tym artykule". Sprawa jest oczywiście nieprzyjemna dla tych co płacą, ale takie są "uroki" mieszkania w budynkach wielorodzinnych? TBS powinien jednak wyjaśnić problem merytorycznie zamiast pozwalać na pastwienie się nad nim mało kompetentnym dziennikarzom.
[/quote]
Jesteś kolego w wielkim błędzie. Ja jako mieszkaniec budynku wielorodzinnego płacę swoje rachunki i nie jest moją sprawą pilnowanie sąsiadów czy płacą. Właśnie rolą administratora budynku jest ściąganie opłat od wszystkich mieszkańców. Obowiązkiem administratora jest obsługa finansowa całego budynku oraz zapewnienie odpowiednich warunków mieszkaniowych. Niestety w większości agministratorzy biorą kasę za zarządzanie budynkami, siędzą na du*** za biurkami i nic nie robią a jak mało mają kasy (bo nie potrafią zarądzać) to nie regulują opłat za wodę gaz czy prąd. Ciekawe czy też z braku pieniędzy nie wypłacają sobie pensji
[quote name='Leszek' timestamp='1290494571' post='387279']
Typowe "robienie" kozła ofiarnego: czy administracja zużywa wodę i czy płaci za nią ze swoich pieniędzy? Otóż nie -na płatność za wodę mają się złożyć wszyscy mieszkańcy, winą administracji byłaby jedynie sytuacja ustalenia zbyt niskiej zaliczki na pokrycie kosztów wody, ale to żadna filozofia bo cena jest ogłaszana z wyprzedzeniam przez MPWiK a średnie zużycie w mieszkaniach znane. Część mieszkańców nie płaci, no to brakuje pieniędzy, co zresz... rozwiń
Avatar
monia / 23 listopada 2010 o 08:52
Czy ktoś się orientuje kiedy będą budowane kolejne [url="http://tbs24.pl/"]mieszkania na wynajem[/url] przez TBS?
Avatar
P. / 23 listopada 2010 o 08:42
Administracja nie płaci za wodę wcale, czy płaci częściowo? Powinni bez problemu płacić większość, bo chyba większość lokatorów płaci. Rozwiązanie wydaje się proste: wiadomo, kto nie płaci czynszu, więc odciąć im wodę.
A co do robienia afery przez dziennikarzy: oni jej nie robią, afera już jest zrobiona, tylko nie wiem przez kogo: albo przez administrację, która pozwoliła na takie zadłużenie, albo przez durne przepisy, które powodują, że administracja jest bezsilna i nie ma możliwości uzyskania należnych im pieniędzy z czynszu.
Avatar
jelly / 23 listopada 2010 o 08:13
[quote name='Leszek' timestamp='1290494571' post='387279']
Typowe "robienie" kozła ofiarnego...
[/quote]
Litości! Chyba większość musiałaby nie płacić, żeby administracja nie miała z czego zapłacić za wodę. W każdym budownictwie wielomieszkaniowym znajdą się osoby, które nie płacą, ale rzadko się chyba zdarza, żeby było konieczne straszenie odcięciem świadczeń, żeby dług wyegzekwować. Poza tym opłaty czynszowe w TBS-ach nie należą do najniższych, więc coś jest chyba nie tak, skoro taka sytuacja wystąpiła - albo administracja nie radzi sobie z obsługą nieruchomości, w tym ze ściąganiem należności, albo pieniądze wpłacane przez pozostałych lokatorów gdzieś się "podziały". Lubelskie TBS nie cieszy się dobrą opinią (było już kilka głośnych spraw, łącznie z możliwą upadłoścą).
A kwestia pastwienia się dziennikarzy nad TBS-em? Cyt. "Państwo lubicie robić afery" - nie jest odpowiedzią na postawione pytanie, a mieszkańcy sami potwierdzają, że coś jest nie tak.
[quote name='Leszek' timestamp='1290494571' post='387279']
Typowe "robienie" kozła ofiarnego...
[/quote]
Litości! Chyba większość musiałaby nie płacić, żeby administracja nie miała z czego zapłacić za wodę. W każdym budownictwie wielomieszkaniowym znajdą się osoby, które nie płacą, ale rzadko się chyba zdarza, żeby było konieczne straszenie odcięciem świadczeń, żeby dług wyegzekwować. Poza tym opłaty czynszowe w TBS-ach nie należą do najniższych, więc coś jest chyba nie tak, skoro taka ... rozwiń
Avatar
zoltar / 23 listopada 2010 o 14:24
Jeśli ta pani płaci czynsz, tak jak często odkamienia, to nie mam już więcej pytań. Syf kiła i mogiła.
Avatar
pepe / 23 listopada 2010 o 13:23
ALTANOWEJ a nie akacjowej!
Avatar
XXX / 23 listopada 2010 o 11:57
[quote name='Leszek' timestamp='1290505299' post='387427']
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.

No i okazuje się, ze nie jestem w "wielkim błędzie" choć nie byłem na klatkach w budynkach TBS...a swoją drogą już tytuł artykułu jest populistyczną manipulacją.
[/quote]

A co z tymi osobami. które systematycznie płacą (pewnie jest ich większość). Jak ktoś jest cwaniakiem i nie płaci bo myśli że będzie żył na koszt innych, to trzeba nasłać na niego komornika i wywalić z mieszkania na bruk. Tylko, jak pisałem wcześniej, od tego jest administrator. W tym przypadku administrator ma to gdzieś, woli nic nie robić, a konsekwencje ponoszą uczciwi mieszkańcy.
[quote name='Leszek' timestamp='1290505299' post='387427']
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.

No i okazuje się, ze nie jestem w "wielkim błędzie" choć nie byłem na klatkach w budynkach TBS...a swoją drogą już tytuł artykułu jest populistyczną manipulacją.
[/quote... rozwiń
Avatar
kika / 23 listopada 2010 o 10:44
[quote name='kokoszka' timestamp='1290500681' post='387354']
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.
[/quote]


Ci którzy mają w LTBS wykupione mieszkania na własność (tak, tak są klatki LTBS i klatki własnościowe gdzie mieszkają "znajomi królika" mający dojścia do szefa LTBSu na etapie budowy i są to głównie prominenty z ratusza z tamtych czasów a reszta LTBS-owców zrzuca się na tańsze mieszkania z bonifikata wykupione na własność) jakoś nie mają długów.

Do dziś mam ulotkę LTBSu jeszcze z budowy gdzie dużymi literami napisano że będzie możliwość wykupienia mieszkania i do dziś to tylko wizja na ulotce.
[quote name='kokoszka' timestamp='1290500681' post='387354']
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.
[/quote]


Ci którzy mają w LTBS wykupione mieszkania na własność (tak, tak są klatki LTBS i klatki własnościowe gdzie mieszkają "znajomi królika" mający dojścia ... rozwiń
Avatar
Leszek / 23 listopada 2010 o 10:41
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.

No i okazuje się, ze nie jestem w "wielkim błędzie" choć nie byłem na klatkach w budynkach TBS...a swoją drogą już tytuł artykułu jest populistyczną manipulacją.
Avatar
kokoszka / 23 listopada 2010 o 09:24
Komentatorom sugeruję udać się na os.Botanik do bloków LTBS gdzie na każdej klatce jest informacja o zadłużeniu bloku jak również mieszkańców danej klatki. Powiem tak cyfry są porażające. Nie rozumiem takiego postępowania, nie płacę a wymagam i chcę coś mieć.
Avatar
XXX / 23 listopada 2010 o 09:04
[quote name='Leszek' timestamp='1290494571' post='387279']
Typowe "robienie" kozła ofiarnego: czy administracja zużywa wodę i czy płaci za nią ze swoich pieniędzy? Otóż nie -na płatność za wodę mają się złożyć wszyscy mieszkańcy, winą administracji byłaby jedynie sytuacja ustalenia zbyt niskiej zaliczki na pokrycie kosztów wody, ale to żadna filozofia bo cena jest ogłaszana z wyprzedzeniam przez MPWiK a średnie zużycie w mieszkaniach znane. Część mieszkańców nie płaci, no to brakuje pieniędzy, co zresztą wynika z treści artykułu, kto ma zatem pokrywać te rachunki i w ogóle "o co się rozchodzi w tym artykule". Sprawa jest oczywiście nieprzyjemna dla tych co płacą, ale takie są "uroki" mieszkania w budynkach wielorodzinnych? TBS powinien jednak wyjaśnić problem merytorycznie zamiast pozwalać na pastwienie się nad nim mało kompetentnym dziennikarzom.
[/quote]
Jesteś kolego w wielkim błędzie. Ja jako mieszkaniec budynku wielorodzinnego płacę swoje rachunki i nie jest moją sprawą pilnowanie sąsiadów czy płacą. Właśnie rolą administratora budynku jest ściąganie opłat od wszystkich mieszkańców. Obowiązkiem administratora jest obsługa finansowa całego budynku oraz zapewnienie odpowiednich warunków mieszkaniowych. Niestety w większości agministratorzy biorą kasę za zarządzanie budynkami, siędzą na du*** za biurkami i nic nie robią a jak mało mają kasy (bo nie potrafią zarądzać) to nie regulują opłat za wodę gaz czy prąd. Ciekawe czy też z braku pieniędzy nie wypłacają sobie pensji
[quote name='Leszek' timestamp='1290494571' post='387279']
Typowe "robienie" kozła ofiarnego: czy administracja zużywa wodę i czy płaci za nią ze swoich pieniędzy? Otóż nie -na płatność za wodę mają się złożyć wszyscy mieszkańcy, winą administracji byłaby jedynie sytuacja ustalenia zbyt niskiej zaliczki na pokrycie kosztów wody, ale to żadna filozofia bo cena jest ogłaszana z wyprzedzeniam przez MPWiK a średnie zużycie w mieszkaniach znane. Część mieszkańców nie płaci, no to brakuje pieniędzy, co zresz... rozwiń
Avatar
monia / 23 listopada 2010 o 08:52
Czy ktoś się orientuje kiedy będą budowane kolejne [url="http://tbs24.pl/"]mieszkania na wynajem[/url] przez TBS?
Avatar
P. / 23 listopada 2010 o 08:42
Administracja nie płaci za wodę wcale, czy płaci częściowo? Powinni bez problemu płacić większość, bo chyba większość lokatorów płaci. Rozwiązanie wydaje się proste: wiadomo, kto nie płaci czynszu, więc odciąć im wodę.
A co do robienia afery przez dziennikarzy: oni jej nie robią, afera już jest zrobiona, tylko nie wiem przez kogo: albo przez administrację, która pozwoliła na takie zadłużenie, albo przez durne przepisy, które powodują, że administracja jest bezsilna i nie ma możliwości uzyskania należnych im pieniędzy z czynszu.
Avatar
jelly / 23 listopada 2010 o 08:13
[quote name='Leszek' timestamp='1290494571' post='387279']
Typowe "robienie" kozła ofiarnego...
[/quote]
Litości! Chyba większość musiałaby nie płacić, żeby administracja nie miała z czego zapłacić za wodę. W każdym budownictwie wielomieszkaniowym znajdą się osoby, które nie płacą, ale rzadko się chyba zdarza, żeby było konieczne straszenie odcięciem świadczeń, żeby dług wyegzekwować. Poza tym opłaty czynszowe w TBS-ach nie należą do najniższych, więc coś jest chyba nie tak, skoro taka sytuacja wystąpiła - albo administracja nie radzi sobie z obsługą nieruchomości, w tym ze ściąganiem należności, albo pieniądze wpłacane przez pozostałych lokatorów gdzieś się "podziały". Lubelskie TBS nie cieszy się dobrą opinią (było już kilka głośnych spraw, łącznie z możliwą upadłoścą).
A kwestia pastwienia się dziennikarzy nad TBS-em? Cyt. "Państwo lubicie robić afery" - nie jest odpowiedzią na postawione pytanie, a mieszkańcy sami potwierdzają, że coś jest nie tak.
[quote name='Leszek' timestamp='1290494571' post='387279']
Typowe "robienie" kozła ofiarnego...
[/quote]
Litości! Chyba większość musiałaby nie płacić, żeby administracja nie miała z czego zapłacić za wodę. W każdym budownictwie wielomieszkaniowym znajdą się osoby, które nie płacą, ale rzadko się chyba zdarza, żeby było konieczne straszenie odcięciem świadczeń, żeby dług wyegzekwować. Poza tym opłaty czynszowe w TBS-ach nie należą do najniższych, więc coś jest chyba nie tak, skoro taka ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 0

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 3 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 13 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 35 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 13

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!