Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 lutego 2014 r.
20:30
Edytuj ten wpis

Osiedle Borek: Nowy wiadukt już otwarty, mieszkańcy grożą blokadą

Autor: Zdjęcie autora pp
2 17 A A

Mieszkańcy wsi Długie w gm. Wólka grożą protestem. Chodzi o otwarcie części nowego wiaduktu przy osiedlu Borek, na drodze Lublin-Łęczna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Właściciele okolicznych domów są niezadowoleni ze zmiany organizacji ruchu.- Jeśli to zrobią bez dokończenia budowy ekranów dzwiękochłonnych (na zdjęciu) i ukończenia przejścia dla pieszych w kierunku osiedla Borek, to zablokujemy nowy przejazdu -grożą ludzie. Tymczasem Dragados, który buduje wiadukty na S17 przeprasza mieszkańców za utrudnienia i pisze do nich list. - Został wytyczony nowy przebieg ciągu pieszego wraz z przejściami dla pieszych i dojściami do przystanków. (...) w trakcie tej fazy zostaną ukończone ekrany akustyczne. Za powstałe utrudnienia przepraszamy - czytamy w liście od drogowców. Przejazd nowym wiaduktem jest możliwy od czwartkowego popołudnia.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
DO AUTORA S17 / 28 lutego 2014 o 23:35

Do autora tego wpisu, A MOŻNA WYTRZYMAĆ I DŁUŻEJ POLECAM CI PRÓBUJ I DŁUŻEJ WYTRZYMAĆ ALE MOZE LEWATYWA BEDZIE CIPO TrZREBNA

Jakim trzeba być pieniaczem wiejskim. Przecież stoją już słupy i ten miesiąc można wytrzymać.

W pole do roboty !

Avatar
obatel / 28 lutego 2014 o 12:12

OBATEL ma prawo skarżyć to skarży,skargi załatwia się do 90 dni postulaty po 100 latach.

Avatar
S17 / 28 lutego 2014 o 11:15

Jakim trzeba być pieniaczem wiejskim. Przecież stoją już słupy i ten miesiąc można wytrzymać.

W pole do roboty !

Avatar
krzoy / 28 lutego 2014 o 08:54

Do "widzacy prawde o braku dem" pomyliłeś demokrację z "liberum veto" . Większość społeczeństwa chce drogi ale mieszkańcy wiosek (garstka ludzi) nie, ale idąc twoim tokiem rozumowania tacy decydujący "co ma się wydażać" w naszym kraju zablokowali wszystko! Zawsze się znajdzie taki ktoś z takim czymś...

Avatar
krzoy / 28 lutego 2014 o 08:46

do "Franka": a co się dzieję bo mieszkam przy trasie Lublin-PIaski i nic nie wiem...? Poza wąskimi dojazdówkami na których ciężarówki spychają na pobocze lub urywają lusterka... Poza tym spokój i cisza dzięki ekranom! Do przeciwników ekranów: życzę wam takiej trasy bez ekranów w pobliżu! Powiecie, że w polu też są stawiane... A skąd wiecie że nie tam jest planowane osiedle...? 

Avatar
Ja / 28 lutego 2014 o 08:43

Coś źle przypominasz (wprowadzasz w błąd)!!! Obwodnica Lublina (odcinki 3 i 4) miały być oddane do użytku 06.12 2013 roku więc nie wiem skąd wziął Ci się ten październik!!

Avatar
Ja / 28 lutego 2014 o 08:42

Coś źle przypominasz (wprowadzasz w błąd)!!! Obwodnica Lublina (odcinki 3 i 4) miały być oddane do użytku 06.12 2013 roku więc nie wiem skąd wziął Ci się ten październik!!

Avatar
franek / 28 lutego 2014 o 08:11

Do tej pory im nie przeszkadzało, teraz raptem się obudzili, zwykli pieniacze. trzeba było robić coś od początku jak projektowali, anie teraz. Zresztą odgrodzą was od świata to lepiej dla ludzi będzie. Zobaczcie lepiej co się dzieje na trasie do Piask w poodgradzanych miejscowościch... będziecie mieli to samo. Polecam,.

Avatar
z / 28 lutego 2014 o 07:32

ci z dlugiego to pieniacze, osiedle i łęczna chce konca budowy

Avatar
kuba / 28 lutego 2014 o 05:49

A teraz to będzie jeździło więcej samochodów jak dotychczas,że trzeba aż blokady.Zróbcie blokadę,żeby nie było ekranów.Popatrzcie na jakim"zadupiu"teraz żyją mieszkańcy Kazimierzówki itp.

Avatar
DO AUTORA S17 / 28 lutego 2014 o 23:35

Do autora tego wpisu, A MOŻNA WYTRZYMAĆ I DŁUŻEJ POLECAM CI PRÓBUJ I DŁUŻEJ WYTRZYMAĆ ALE MOZE LEWATYWA BEDZIE CIPO TrZREBNA

Jakim trzeba być pieniaczem wiejskim. Przecież stoją już słupy i ten miesiąc można wytrzymać.

W pole do roboty !

Avatar
obatel / 28 lutego 2014 o 12:12

OBATEL ma prawo skarżyć to skarży,skargi załatwia się do 90 dni postulaty po 100 latach.

Avatar
S17 / 28 lutego 2014 o 11:15

Jakim trzeba być pieniaczem wiejskim. Przecież stoją już słupy i ten miesiąc można wytrzymać.

W pole do roboty !

Avatar
krzoy / 28 lutego 2014 o 08:54

Do "widzacy prawde o braku dem" pomyliłeś demokrację z "liberum veto" . Większość społeczeństwa chce drogi ale mieszkańcy wiosek (garstka ludzi) nie, ale idąc twoim tokiem rozumowania tacy decydujący "co ma się wydażać" w naszym kraju zablokowali wszystko! Zawsze się znajdzie taki ktoś z takim czymś...

Avatar
krzoy / 28 lutego 2014 o 08:46

do "Franka": a co się dzieję bo mieszkam przy trasie Lublin-PIaski i nic nie wiem...? Poza wąskimi dojazdówkami na których ciężarówki spychają na pobocze lub urywają lusterka... Poza tym spokój i cisza dzięki ekranom! Do przeciwników ekranów: życzę wam takiej trasy bez ekranów w pobliżu! Powiecie, że w polu też są stawiane... A skąd wiecie że nie tam jest planowane osiedle...? 

Avatar
Ja / 28 lutego 2014 o 08:43

Coś źle przypominasz (wprowadzasz w błąd)!!! Obwodnica Lublina (odcinki 3 i 4) miały być oddane do użytku 06.12 2013 roku więc nie wiem skąd wziął Ci się ten październik!!

Avatar
Ja / 28 lutego 2014 o 08:42

Coś źle przypominasz (wprowadzasz w błąd)!!! Obwodnica Lublina (odcinki 3 i 4) miały być oddane do użytku 06.12 2013 roku więc nie wiem skąd wziął Ci się ten październik!!

Avatar
franek / 28 lutego 2014 o 08:11

Do tej pory im nie przeszkadzało, teraz raptem się obudzili, zwykli pieniacze. trzeba było robić coś od początku jak projektowali, anie teraz. Zresztą odgrodzą was od świata to lepiej dla ludzi będzie. Zobaczcie lepiej co się dzieje na trasie do Piask w poodgradzanych miejscowościch... będziecie mieli to samo. Polecam,.

Avatar
z / 28 lutego 2014 o 07:32

ci z dlugiego to pieniacze, osiedle i łęczna chce konca budowy

Avatar
kuba / 28 lutego 2014 o 05:49

A teraz to będzie jeździło więcej samochodów jak dotychczas,że trzeba aż blokady.Zróbcie blokadę,żeby nie było ekranów.Popatrzcie na jakim"zadupiu"teraz żyją mieszkańcy Kazimierzówki itp.

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 9

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 18 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 26 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 58 9

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 28 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 45 12

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 43 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 386 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 12

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!