Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 stycznia 2014 r.
13:14
Edytuj ten wpis

Osiedle Borek: To atrapa, a nie domowej roboty bomba

76 10 A A

Podejrzany pakunek, który znaleziono w sobotę na osiedlu Borek przy ul. Akacjowej, to atrapa przypominająca ładunek wybuchowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy, w sobotę po godz. 15 mieszkaniec osiedla Borek (gm. Wólka) spacerując z psem znalazł na jednej z niezagospodarowanych działek przy ul. Akacjowej pakunek wyglądający jak domowej roboty bomba. W sumie były to cztery zielone tuby połączone kablami. Do dwóch tub przyklejony był czarną taśmą telefon komórkowy. Mieszkaniec osiedla wezwał policję. Przybyli na miejsce mundurowi obejrzeli znalezisko, po czym błyskawicznie zabezpieczyli teren i wezwali posiłki, w tym saperów z psem do wykrywania materiałów wybuchowych. Na miejsce przyjechała też straż pożarna i karetka pogotowia. Podejrzany pakunek leżał w pobliżu kilku domów przy ul. Akacjowej. Policjanci zabrali go do ekspertyzy. - To atrapa ładunku wybuchowego, nie było w niej materiałów wybuchowych - potwierdza asp. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Policjanci będą ustalać, kto zrobił atrapę ładunku.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
paweł,wieśniak z turki / 2 lutego 2014 o 18:15

sam mieszkasz w blokowisku,śmierdzącej klatce i musisz uważać,żeby nie wejść w gówno,ćfoku

Avatar
paweł,wieśniak z turki / 2 lutego 2014 o 18:12

Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?

sam jesteś prostakiem,tylko chcesz zię wybielić z kompleksów

Avatar
bonzaj / 6 stycznia 2014 o 18:56

Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?

Mieszkam " ... na Borku... " bo mam dość śmiechu wartego Lubelca i takich buraków jak Ty. W Lublinie mieszkałem 30 lat. Zaczynam się zgadzać z teorią Mojego znajomego,że najbliższe miasto w okolicy to Wiedeń !!!

Avatar
fgf / 6 stycznia 2014 o 10:41

Pewnie chłopaki z asg bawili się w counter strike'a

Avatar
Ja / 5 stycznia 2014 o 21:45

Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?

Np. ja i wielu innych normalnych. A wiesz dlaczego? Domyśl się ...

Avatar
turek / 5 stycznia 2014 o 19:59
Borek
Avatar
bombowy man ze wsi turka / 5 stycznia 2014 o 18:47

Hans: Tylko skończeni pajace z małym fi***em piszą takie komentarze. Trzeba być kompletnym nollifem z malym wackiem zeby krecic w necie flejmy na mieszkancow nielubianego osiedla. 

Avatar
Hans / 5 stycznia 2014 o 17:00

Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?

Avatar
Wacek / 5 stycznia 2014 o 14:23

Może to pierwszy model Walkie Talkie. Kto powiedział, że to ładunek wybuchowy, a może telefon przewodowy, bo babcia z wnuczkiem nie mięli zasięgu.

Avatar
Olo2 / 5 stycznia 2014 o 13:57

Czyżby ktoś chciał dać komuś coś do przemyślenia ????????????????

Avatar
paweł,wieśniak z turki / 2 lutego 2014 o 18:15

sam mieszkasz w blokowisku,śmierdzącej klatce i musisz uważać,żeby nie wejść w gówno,ćfoku

Avatar
paweł,wieśniak z turki / 2 lutego 2014 o 18:12

Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?

sam jesteś prostakiem,tylko chcesz zię wybielić z kompleksów

Avatar
bonzaj / 6 stycznia 2014 o 18:56

Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?

Mieszkam " ... na Borku... " bo mam dość śmiechu wartego Lubelca i takich buraków jak Ty. W Lublinie mieszkałem 30 lat. Zaczynam się zgadzać z teorią Mojego znajomego,że najbliższe miasto w okolicy to Wiedeń !!!

Avatar
fgf / 6 stycznia 2014 o 10:41

Pewnie chłopaki z asg bawili się w counter strike'a

Avatar
Ja / 5 stycznia 2014 o 21:45

Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?

Np. ja i wielu innych normalnych. A wiesz dlaczego? Domyśl się ...

Avatar
turek / 5 stycznia 2014 o 19:59
Borek
Avatar
bombowy man ze wsi turka / 5 stycznia 2014 o 18:47

Hans: Tylko skończeni pajace z małym fi***em piszą takie komentarze. Trzeba być kompletnym nollifem z malym wackiem zeby krecic w necie flejmy na mieszkancow nielubianego osiedla. 

Avatar
Hans / 5 stycznia 2014 o 17:00

Na Borku mieszkają same wieśniaki i z nudów nie wiedzą co już wymyślać. Kto normalny kupuje na wsi mieszkanie w bloku?

Avatar
Wacek / 5 stycznia 2014 o 14:23

Może to pierwszy model Walkie Talkie. Kto powiedział, że to ładunek wybuchowy, a może telefon przewodowy, bo babcia z wnuczkiem nie mięli zasięgu.

Avatar
Olo2 / 5 stycznia 2014 o 13:57

Czyżby ktoś chciał dać komuś coś do przemyślenia ????????????????

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 0 1

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 3

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 14

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 28 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 45 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 88 17

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 59 20

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 51 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!