poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Lublin

Ostatnia szansa na zebranie kompletu kuponów. Wkrótce losowanie

Dodano: 2 czerwca 2016, 15:23

Mieszkanie, które można wygrać
Mieszkanie, które można wygrać

Wielkimi krokami zbliża się finał naszej loterii. Dzisiaj to już naprawdę ostatni moment, żeby dołączyć do gry. Jeżeli ktoś marzy o wygraniu mieszkania, to musi zacząć kupować Dziennik Wschodni

Niewielkim kosztem można stać się posiadaczem mieszkania o wartości ponad 138 tysięcy złotych, które buduje firma TBV. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów, które od poniedziałku do piątku są drukowane w naszej gazecie. Dzisiaj pojawi się kupon numer 111. W sumie będzie ich 120, a ostatni będzie można znaleźć w Dzienniku Wschodnim 16 czerwca. Łatwo więc policzyć, że nie będzie już możliwości, żeby zebrać więcej niż jeden pełny zestaw.

Swoje zestawy trzeba dostarczyć do Biura Loterii, które znajduje się przy ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin. Przypominamy jednak, że wszystkie kupony muszą być wypełnione i podpisane.

Zestawy muszą zostać spakowane do zwykłej, białej koperty formatu C6. Kolejna istotna sprawa, to napis, który musi się znaleźć na kopercie. Niezbędny jest dopisek „Mieszkanie za czytanie”, który musi być wykonany czarnym, niebieskim lub granatowym kolorem. Na kopercie nie mogą się znaleźć żadne inne napisy czy znaczki. Jeżeli ktoś chce wysłać do nas kupony, to oczywiście taka możliwość również istnieje. Wystarczy tylko zapakować kopertę z zestawami do większej koperty i umieścić na niej powyższy adres Biura Loterii.

Finałowe losowanie loterii przeprowadzimy 30 czerwca. Oprócz mieszkania, które będzie się znajdowało przy ul. Zygmunta Augusta w Lublinie, będzie można wygrać dwie nagrody pieniężne po 500 zł każda. Na kupony i karty prenumeratora czekamy do 29 czerwca, do godz. 15. Spóźnialscy stracą szanse na wygranie mieszkania.

Cały czas można się również zgłaszać po odbiór kart prenumeratora. To w końcu dodatkowa szansa na wygraną. Można pojawić się osobiście w Biurze Loterii, przy ul. Krakowskie Przedmieście 54, w Lublinie. Koniecznie z dowodem wpłaty. Można także przysłać go do nas (na powyższy adres), a my wyślemy kartę na wskazany adres.

Czytaj więcej o: Lublin mieszkanie za czytanie
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!