Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 lipca 2012 r.
10:46
Edytuj ten wpis

Ostrzelano autobus MPK w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora drs
0 10 A A

Policja szuka sprawcy, który – prawdopodobnie z wiatrówki – ostrzelał miejski autobus linii 15.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W pojeździe, nowym mercedesie citaro uszkodzona została szyba w trzecich drzwiach. Nikomu nic się nie stało, podstawiliśmy pojazd zastępczy – mówi Weronika Opasiak, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Autobus linii 15 jechał w stronę Zalewu Zemborzyckiego. Strzał padł na Al. Racławickich, na wysokości Teatru w Budowie, gdy autobus jechał już pasem do skrętu w prawo w ul. Lipową.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
BUSOMAT.PL / 28 lipca 2012 o 10:03
Złapać i przykładnie ukarać. Takie wybryki mogą się skończyć tragicznie dla osób które jadą autobusem lub autokarem.


[url="http://www.busomat.pl"]Wynajem autokarów Lublin[/url]
Avatar
korleta / 27 lipca 2012 o 13:15
W POLSCE JEST JUZ TAK JAK NA DZIKIM ZACHODZIE. SAMO ZLO I TO ROSNIE Z DNIA NA DZIEN. A SPRAWIEDLIWOSCI NO.
Avatar
jan kowalski / 27 lipca 2012 o 12:18
[quote name='sam' timestamp='1343384125' post='657551']
a kto widział że to z wiatrówki i śrutem,a może szyba pękła bo spod koła przejeżdżającego obok pojazdu odprysnął kamyk ?
[/quote]wypier***aj stąd leszczu
Avatar
sam / 27 lipca 2012 o 12:15
a kto widział że to z wiatrówki i śrutem,a może szyba pękła bo spod koła przejeżdżającego obok pojazdu odprysnął kamyk ?
Avatar
sam / 27 lipca 2012 o 12:12
pierdoły wypisują w gazetach jako że sezon ogórkowy. W mój samochód zimą uderzył kamień z przejeżdżającej piaskarki i mam wgniecenie w drzwiach. Ale to nie powód by robić sensację bo prasa w TelAwiwie napisze że w Polsce /Lublinie/ trwają walki i jest niespokojnie bo ostrzeliwują autokary z ich turystami.
Avatar
gość / 27 lipca 2012 o 11:52
[quote name='Henio' timestamp='1343382421' post='657530']
Starzy myśliwi twierdzą, że silniejsze działanie wykazuje sól kuchenna.
[/quote]

a co twierdzi twój stary? że jesteś adoptowany? zgadłem?
Avatar
Henio / 27 lipca 2012 o 11:47
[quote name='Dominik' timestamp='1343380591' post='657507']
Złapać, pociągnąć śrutem z wiatrówki po d u p i e to by więcej nie strzelił do nikogo.
[/quote]
Starzy myśliwi twierdzą, że silniejsze działanie wykazuje sól kuchenna.
Avatar
Grzex / 27 lipca 2012 o 11:25
Premiera Batmana się zbliża
Avatar
batman / 27 lipca 2012 o 11:22
to strzelałem ja, ale nie pokazali mnie w polsacie więc jestem jeszcze bardziej wku***ony - jutro w powietrze wyleci całe miasto. POZDR
Avatar
Dominik / 27 lipca 2012 o 11:16
Złapać, pociągnąć śrutem z wiatrówki po d u p i e to by więcej nie strzelił do nikogo.
Avatar
BUSOMAT.PL / 28 lipca 2012 o 10:03
Złapać i przykładnie ukarać. Takie wybryki mogą się skończyć tragicznie dla osób które jadą autobusem lub autokarem.


[url="http://www.busomat.pl"]Wynajem autokarów Lublin[/url]
Avatar
korleta / 27 lipca 2012 o 13:15
W POLSCE JEST JUZ TAK JAK NA DZIKIM ZACHODZIE. SAMO ZLO I TO ROSNIE Z DNIA NA DZIEN. A SPRAWIEDLIWOSCI NO.
Avatar
jan kowalski / 27 lipca 2012 o 12:18
[quote name='sam' timestamp='1343384125' post='657551']
a kto widział że to z wiatrówki i śrutem,a może szyba pękła bo spod koła przejeżdżającego obok pojazdu odprysnął kamyk ?
[/quote]wypier***aj stąd leszczu
Avatar
sam / 27 lipca 2012 o 12:15
a kto widział że to z wiatrówki i śrutem,a może szyba pękła bo spod koła przejeżdżającego obok pojazdu odprysnął kamyk ?
Avatar
sam / 27 lipca 2012 o 12:12
pierdoły wypisują w gazetach jako że sezon ogórkowy. W mój samochód zimą uderzył kamień z przejeżdżającej piaskarki i mam wgniecenie w drzwiach. Ale to nie powód by robić sensację bo prasa w TelAwiwie napisze że w Polsce /Lublinie/ trwają walki i jest niespokojnie bo ostrzeliwują autokary z ich turystami.
Avatar
gość / 27 lipca 2012 o 11:52
[quote name='Henio' timestamp='1343382421' post='657530']
Starzy myśliwi twierdzą, że silniejsze działanie wykazuje sól kuchenna.
[/quote]

a co twierdzi twój stary? że jesteś adoptowany? zgadłem?
Avatar
Henio / 27 lipca 2012 o 11:47
[quote name='Dominik' timestamp='1343380591' post='657507']
Złapać, pociągnąć śrutem z wiatrówki po d u p i e to by więcej nie strzelił do nikogo.
[/quote]
Starzy myśliwi twierdzą, że silniejsze działanie wykazuje sól kuchenna.
Avatar
Grzex / 27 lipca 2012 o 11:25
Premiera Batmana się zbliża
Avatar
batman / 27 lipca 2012 o 11:22
to strzelałem ja, ale nie pokazali mnie w polsacie więc jestem jeszcze bardziej wku***ony - jutro w powietrze wyleci całe miasto. POZDR
Avatar
Dominik / 27 lipca 2012 o 11:16
Złapać, pociągnąć śrutem z wiatrówki po d u p i e to by więcej nie strzelił do nikogo.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 2 0

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.