Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2016 r.
9:31

Otworzyli kebab u Prawdziwego Polaka. Marian Kowalski przeciął wstęgę

1436 97 A A

Było przecięcie biało-czerwonej wstęgi i szampan. Przy ul. Chopina otwarto "Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka". Gościem był Marian Kowalski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- To że tu pracuje cała rodzina, że powstaje nowa firma, to są dwa najważniejsze powody że chciałbym tutaj być - mówił Kowalski podczas otwarcia. Chwilę potem przeciął biało czerwoną wstęgę.

Na profilu facebookowym firmy ktoś zażartował: "Witam, Czy macie Państwo w swojej ofercie kebab wyklęty?" - Nie, ale mamy Kabana z rodzimej wieprzowinki - pada odpowiedź.

Komentarze 97

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 19 grudnia 2016 o 12:29
+1
co za żenada. A czemu PRAWDZIWY POLAK nie robi PRAWDZIWYCH POLSKICH PIEROGÓW, tylko jakieś zapożyczenia od wrogich dzikich narodów? Nie robi pierogów, bo RUSKIE. 
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 12:09
+1
Co za idiotyzm "Kebab od Polaka". Jedno, co się zgadza - otwarcia dokonał tatar M. Kowalski, syjonistyczny dywersant.
Avatar
sas / 19 grudnia 2016 o 11:56
+1
Turcy nie są arabami - tak dla ścisłości..
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 11:44
+1
Kebab od Polaka brzmi ftak kuriozalnie jak tradycyjny schabowy od Meksykanina ...
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 11:20
+1
Ale głupota z nazwą a druga z tym otwierającym
Avatar
mreo / 19 grudnia 2016 o 11:17
+1
Co to oznaca "prawdziwy Polak"?
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 10:54
+1
Wstyd dla Lublina: najpierw Marian Kowalski teraz kebab u prawdziwego Polaka - ciekawe kto mu dał certyfikat na posługiwanie się określeniem: Prawdziwy Polak? Może Pan Marian o tym decyduje. Ktoś może wie kiedy Pan Marian piszę maturę, bo coś słyszałem, że ma takie plany? Chyba, że w środę Pan Marian usłyszy wyrok za pobicie, a wtedy maturę będzie musiał zdawać pod celą.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 10:53
+1
Co za chory absurd... Ten łysy buc ma być symbolem polskości? czy do czego rości sobie prawa?...
Avatar
mar / 19 grudnia 2016 o 10:46
+1
osobiscie to bym zjadl prawdziwego schaboszczaka z ziemniakami i surowka za normalna cene bez udziwnien . jakos u mnie jest garmazerka gdzie same polki pracuja i bez bicia piany narodowej
Avatar
Jan / 19 grudnia 2016 o 10:46
+1
anty lewak napisał:
Hahaha śmieszny jesteś lewacki brudasie. Rasista to cie zrobił i zapomniał zabic. Idz kupuj u ciapatych i założ koszulke komitetu obrony donosicieli hehehe.
a ty nie jesteś smieszny - jesteś niestety tylko załosny w swoim maluczkim, ksenofobicznym (sprawdź w słowniku co to znaczy) móżdżku, który pozwala ci co najwyżej nie robić pod siebie (a i w to wątpię..) można cie co najwyżej obrażać na twoim poziomie ale po co ? sam siebie określasz takimi wpisami - widzisz świat w czarno-białych barwach (chociaż wydaje ci się że w biało-czerwonych). do lewaka mi bardzo daleko - wręcz uważam że to lewacka V kolumna "produkuje" takich jak ty żeby ośmieszać osoby o konserwatywnych,  poglądach - bo takie coś jak ty czy takie wymysły jak z tym kebabem ośmieszają normalnie myślących ludzi, którym bliżej prawej stronie.
a ty nie jesteś smieszny - jesteś niestety tylko załosny w swoim maluczkim, ksenofobicznym (sprawdź w słowniku co to znaczy) móżdżku, który pozwala ci co najwyżej nie robić pod siebie (a i w to wątpię..) można cie co najwyżej obrażać na twoim poziomie ale po co ? sam siebie określasz takimi wpisami - widzisz świat w czarno-białych barwach (chociaż wydaje ci się że w biało-czerwonych). do lewaka mi bardzo daleko - wręcz uważam że to lewacka V kolumna "produkuje" takich jak ty żeby ośmieszać osoby o konserwatywnych,  p... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 18:35
uzebienie i czarne podniebienie podobne do jaroslawa a nos aryjski toc to dyzmy w pisowsim wydaniu
Avatar
janusze & grażyny kochają cebulę / 21 grudnia 2016 o 09:00
Marian z Oratoryjnej napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A klientela też będzie tylko prawdziwie polska? Poza tym, czy ten pan co sprzedaje ma jakiś certyfikat, że jest prawdziwym Polakiem? Jak to zweryfikować?
klient zsuwa spodnie do kolan i wtedy widać czy nie chcrzony scyzorykiem, proste, nie?
Marian z Oratoryjnej napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A klientela też będzie tylko prawdziwie polska? Poza tym, czy ten pan co sprzedaje ma jakiś certyfikat, że jest prawdziwym Polakiem? Jak to zweryfikować?
klient zsuwa spodnie do kolan i wtedy widać czy nie chcrzony scyzorykiem, proste, nie?
Marian z Oratoryjnej napisał:
No a jeżeli prawdziwy polak miał naprzykład stulejkę będąc dziecieciem - i pan doktor uciął to i owo - to jak wtedy zweryfikujesz mądralo ? - uważam że przed podaniem prawdziwego polskiego kebaba (kawa po turecku gratis :) ) należy przeprowadzić test: 1) deklamacja hymnu przy jednoczesnym obieraniu cebuli 2) wyrywkowa znajomość dat z największych polskich wydarzeń historycznych 3) wyprawka min. 10 zdań pt. "co mi się nie podoba w kraju" i na koniec zestawienie składu reprezentacji w PN/przepis na schabowego po tak zaliczonym teście bedzie można z czystym sumieniem sprzedać prawdziwemu polakowi kebaba (tylko prawdziwie polskiego - pita wypiekana z polskiej mąki.. sos z polskich pomidorów.. baranina z polskich poli.. wróć! baranów :) - rozumiem że będą promocje 3 maja itp ? swoją drogą pan właściciel przetarł szlak - czekam teraz na "prawdziwy polski fryzjer" albo "prawdziwy polski zakład pogrzebowy" itd :) 
rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 18:07
-1
POpaprańcy, dajcie sobie wreszcie spokój, stuknijcie się w te łby wykształciuchów i patrzcie a optymizmem przed siebie... albo won na zmywak...
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 13:15
Łysy jak Żuk, może to jego rodzina, tylko robi w gastronomii.
Avatar
Janusz / 20 grudnia 2016 o 12:14
ty pajacu to się szczególnie pod Wiedniem naganiałeś, fajnie tak przypisywać sobie to co zrobili inni? 
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 11:45
Hahaha komedianty
Avatar
Polski dla Polaków / 20 grudnia 2016 o 06:50
Taaaa "umknoł"
Avatar
MGR / 19 grudnia 2016 o 22:49
Do psełdo-intelektualistwów co tak dużo opowidają o edukacji DEBILE NA LULELSZCZYŹNIE JEST BARDZO DUŻY ODSETEK LUDZI Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM I OGROMNA EMIGRACJA DO PODRZĘDNYCH PRAC ZA GRANICĄ!!! Ogarnijcie się bo zachwoujecie się jakbyście wierzyli w mit edukacji nie mylić z nauką!!! Można mieć mgr przed nazwiskiem i być pół-debilem, mieć przegrane życie i marną pracę a Marian jest akurat wporządku człwowiek i mówi krótko prawdę INTELIGENCJA JEST WRODZONA WIEDZA/EDUKACJA JEST RZECZĄ NABYTĄ!!!
Avatar
Polak / 19 grudnia 2016 o 21:29
Widzę, że coniektórym żal d..pę ściska. Marian chciał po prostu pomóc polskiej rodzinie. To chyba dobrze, no nie?? Zająć się frajerzy własnym życiem.
Avatar
Miszu / 19 grudnia 2016 o 20:51
przebojem tego przybytku ma być kebab z koszernego mięsa świńskiego, ze zwierzęcia zabitego metodą halal. Ubój przeprowadzi Marian udzerzeniem pięścią prosto w ryj zwierzęcia. A ma chłop w tym wprawę. Ma kosztować 20 złotych, w tym 10 zł dla Mariana za pomysł.
Zobacz wszystkie komentarze 97

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 21 9

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 10 2

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 5 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 3

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 31 11

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!