sobota, 27 maja 2017 r.

Lublin

Pacjent kopnął siostrę

Dodano: 24 marca 2003, 22:12

Pijany Ukrainiec awanturujący się w lubelskim szpitalu kopnął jedną z pielęgniarek w głowę. Kobieta ma prawdopodobnie pękniętą kość czaszki. Mężczyzny nie można było do wczoraj przesłuchać. W chwili zatrzymania w niedzielę miał 4,56 promila.

Na 43-leniego Ukraińca leżącego na ul. Towarowej natknął się przechodzień. Wezwał pogotowie. Około godz. 17 pijany pacjent trafił do izby przyjęć szpitala Jana Bożego przy ul. Biernackiego.
– Pacjent zachowywał się bardzo agresywnie – mówi Elżbieta Wajnberg, naczelna pielęgniarka w tym szpitalu. – W momencie, gdy pielęgniarka podłączała pacjentowi kroplówkę, ten kopnął ją w okolice skroni.
Wezwano policję.
Agresywnego cudzoziemca zabrano do Policyjnej Izby Zatrzymań. Pielęgniarka wczoraj poczuła się źle. Zgłosiła się na badania neurologiczne. Ma prawdopodobnie pękniętą kość czaszki. Przebywa na zwolnieniu lekarskim.
– Z tak agresywnym pacjentem jeszcze się nie spotkałem – dodaje
Piotr Cioczek, dyrektor szpitala.
Pracownicy szpitala twierdzą, że tego typu sytuacje zdarzają się często. – Przypadku pobicia dotychczas na szczęście nie było – mówi E. Wajnberg. – Ale wyzwiska i przepychanki są codziennie. Kilka dni temu również pijany mężczyzna popchnął jedną z pielęgniarek, rozrywając jej fartuch.
(kris)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!