Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 marca 2010 r.
15:22
Edytuj ten wpis

Palikot do działaczy: Nie wycinajcie się, zachowajcie rozsądek

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 20 A A

Janusz Palikot powiedział w sobotę, że według najnowszych badań PO ma w Lublinie ponad 40 procentowe poparcie. Jednak nie wszyscy działacze byli w euforii. Nowym szefem lubelskiej PO został Jacek Sobczak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Delegaci lubelskiej PO wybierali w sobotę w Hotelu Lublinianka nowe władze. O ponowny wybór starał się wicemarszałek Jacek Sobczak, wyzwanie rzuciła mu wicewojewoda Henryka Strojnowska (z kandydowania zrezygnowała Magdalena Gąsior-Marek).

Działacze narzekali, że prezydent Lublina jest z PO, ale musi się okupować PiS, który odebrał Platformie większość w radzie miasta. - Przykro, że nie wyprosiłem żadnej inwestycji dla swojej dzielnicy - mówił radny miejski Leszek Daniewski. Krytykowali zawarcie koalicji z partią Kaczyńskich. - Straciliśmy większość, bo w kraju i w sejmiku województwa stworzyliśmy koalicję z PSL. Dlatego PiS postawił nas do kąta w mieście - tłumaczył Sobczak.

- Bardzo trudno było rządzić. Nasz klub w radzie miasta był w rozsypce. Nie mogłem mówić wszystkiego naszym radnym, bo od razu wiedziała o tym prasa - zwierzył się prezydent Adam Wasilewski.

Sobczak tłumaczył się z zatrudnienia w Urzędzie Marszałkowskim Mirosława B. skazanego kilka dni temu za korupcję byłego członka Platformy. - Nie jest sztuką zatrudnić kolegę, ale go zwolnić. Ten człowiek miał przewietrzyć departament po rządach PSL. Źle oceniłem jego pracę i po trzech miesiącach nie przedłużyłem z nim umowy. Przestępstwo popełnił już jako prywatny człowiek.

Ostatecznie to Sobczak wygrał głosowanie: dostał 107 głosów, Strojnowska uzbierała 61 głosów. Sobczak przedstawił swoje cele: zwiększenie liczby członków partii z 600 do przynajmniej tysiąca, zdobycie jak najwięcej mandatów w lubelskiej radzie miasta i w sejmiku oraz zwycięstwo kandydata PO na prezydenta Lublina jeszcze w pierwszej turze wyborów.

Palikot sprezentował zwycięzcy świeżo wydaną książkę "Ja Palikot". - Teraz się nie wycinajcie. Bardzo proszę zachowajcie rozsądek. Jeśli będą podziały czy frakcje to stracimy energię potrzebną w jesiennych wyborach samorządowych - zaapelował Janusz Palikot do zwolenników Sobczaka i Strojnowskiej.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wieśniak / 22 marca 2010 o 09:24
lolo napisał:
Oczywiście lepiej musi się żyć POpapranym Platformersom. Przeciez w Lublinie jest jeszcze coś do sprywatyzowania i zrestrukturyzowania. Nikogo do tych smakołyków nie dopuszczą . Przyjrzyjcie sie uwaznie na to co sie dzieje w lubelskich firmach samorządowych i państwowych. Jak ląduje w nich POdPOrządkowany desant. Oni bedą realizować kazde POlecenie. POtrzebny im tylko na Prezydenta Żuk - ma doświadczenie w niszczeniu firm bo innego mu brak gdyż to zwykły urzędas. Przećwiczył likwidacje nawet w Lublinie na Cukrowni. Kolejny Koziołek Matołek z tytułem naukowym.

Każdy z rzundzoncych jeżeli ma olej w głowie to konfitury daje swoim. A jak ma we łbie koński nawóz tak jak ten ćmil Pruszkowski, który przez 2 kadencje tolerował pozostawiony mu przez Deptaka desant. Ba niszczył ludzi z Solidarnośći a gloryfikował b. ZMS jak obecny sekretarz miasta A. Wojewódzki to taka gnida musiała pójść na wieki w odbyt polityczny. I chwała Bogu za to. A że POmioty robią draństwo i to wychodzi Im na dobre. Nabijają swą kabzę naszą forsą. Jak każdy POmiot da odsyp co miesiąc z pensyjki którą mu PO złatwiła to wyjdą miliony i rzund słusznie zlikwiduje dofinansowywanie partyjek. A ludzie nie znając realiów jeszcze mu przyklasną. Uczcie się jak się robi finas kosztem szrych obywateli od POlskiej Partii Korniszona.

Każdy z rzundzoncych jeżeli ma olej w głowie to konfitury daje swoim. A jak ma we łbie koński nawóz tak jak ten ćmil Pruszkowski, który przez 2 kadencje tolerował pozostawiony mu przez Deptaka desant. Ba niszczył ludzi z Solidarnośći a gloryfikował b. ZMS jak obecny sekretarz miasta A. Wojewódzki to taka gnida musiała pójść na wieki w odbyt polityczny. I chwała Bogu za to. A że POmioty robią draństwo i to wychodzi Im na dobre. Nabijają swą kabzę naszą forsą. Jak każdy POmiot da odsyp co miesiąc z pensyjki którą mu PO ... rozwiń
Avatar
lolo / 22 marca 2010 o 09:02
~zorro~ napisał:
PLATFORMA OBŁUDY --- wstyd, wstyd, wstyd. By zyło się lepiej....komu?

Oczywiście lepiej musi się żyć POpapranym Platformersom. Przeciez w Lublinie jest jeszcze coś do sprywatyzowania i zrestrukturyzowania. Nikogo do tych smakołyków nie dopuszczą . Przyjrzyjcie sie uwaznie na to co sie dzieje w lubelskich firmach samorządowych i państwowych. Jak ląduje w nich POdPOrządkowany desant. Oni bedą realizować kazde POlecenie. POtrzebny im tylko na Prezydenta Żuk - ma doświadczenie w niszczeniu firm bo innego mu brak gdyż to zwykły urzędas. Przećwiczył likwidacje nawet w Lublinie na Cukrowni. Kolejny Koziołek Matołek z tytułem naukowym.

Oczywiście lepiej musi się żyć POpapranym Platformersom. Przeciez w Lublinie jest jeszcze coś do sprywatyzowania i zrestrukturyzowania. Nikogo do tych smakołyków nie dopuszczą . Przyjrzyjcie sie uwaznie na to co sie dzieje w lubelskich firmach samorządowych i państwowych. Jak ląduje w nich POdPOrządkowany desant. Oni bedą realizować kazde POlecenie. POtrzebny im tylko na Prezydenta Żuk - ma doświadczenie w niszczeniu firm bo innego mu brak gdyż to zwykły urzędas. Przećwiczył likwidacje nawet w Lublinie na Cuk... rozwiń
Avatar
zaq / 22 marca 2010 o 08:53
~realista~ napisał:
(...) Prezydenckie - "Kaczor" do domu,[/quote]

całkiem możliwe...

~realista~ napisał:
parlamentarne - PiS do kąta w sali sejmowej,


czas pokarze, ale jeszcze wszystko może się zmienić.

[quote name='~realista~' post='254307' date='22.03.2010, 07:06:37']samorządowe - spodziewana reelekcja p. Wasilewskiego.


No ale tutaj to już fantazja Cię poniosła...

Wielu moich znajomych (podobnie jak ja) żałują, że głosowali na Wasilewskiego i
deklarują (podobnie jak ja) że w najbliższych wyborach na pewno na Niego nie zagłosują.


No ale tutaj to już fantazja Cię poniosła...

Wielu moich znajomych (podobnie jak ja) żałują, że głosowali na Wasilewskiego i
deklarują (podobnie jak ja) że w najbliższych wyborach na pewno na Niego nie zagłosują. rozwiń
Avatar
po / 22 marca 2010 o 08:48
Platforma - WYJAZD!!
Avatar
~zorro~ / 22 marca 2010 o 07:52
PLATFORMA OBŁUDY --- wstyd, wstyd, wstyd. By zyło się lepiej....komu?
Avatar
Josef46 / 22 marca 2010 o 07:52
Jeżeli Bóg chce kogoś ukarać to najpierw mu rozum odejmuje.I tak jest właśnie z PO w Lublinie wybierając Sobczaka na szefa!
Avatar
~zorro~ / 22 marca 2010 o 07:51
PLATFORMA OBŁUDY --- wstyd, wstyd, wstyd. By zyło się lepiej....komu?
Avatar
Proletariusz / 22 marca 2010 o 07:32
Chuck napisał:
Fajne zdjęcie! Warto dokładnie się mu przyjrzeć. Platforma Obywatelska zjazd ???
Ciekawe czy działacze mieli na myśli tylko z Lublina czy i z Polski za swoim kolegą Mirem???

Zjazd to jest nasz ostatni.
Avatar
Wieśniak / 22 marca 2010 o 07:27
A najlepiej na zdjęciu wyglądają " wyboksowane ": Mucha i BBCówka z warszafki. Szanowne Panie to zjazd a nie pogrzeb. Macie 59% poparcie a takie wisielcze miny? Nie lepiej zaśpiewać stara ZMP śpiewkę Izaaka Dunajewskiego: "Zdobywczym krokiem idziemy do ...łóżka spać".
Avatar
~realista~ / 22 marca 2010 o 07:06
Norymberga dla PO napisał:
po tym co wyście Platwusy pokazaliscie przez ostatnie lata was wszystkich należało by zamknąć w pierdlu a kaźdemu dać w nim opiekuna rządnego waszych odbytów niewyżytego gitta, a ale bardziej ekonomiczniej byłoby ZA PRZYNALEZNOSĆ DO PO ZASĄDZIC KARĘ ŚMIERCI.
kaźdy kandydat na prezia Lublina nawet z lewackiego PiS będzie 100000000000000000000000 razy lepszy od waszego

Takie głupoty może pisać tylko chory człowieczek. Prawdopodobnie chory z nienawiści. Zastanawiam się jak takie indywiduum poradzi sobie kiedy "dopadną" go wyniki przyszłych wyborów. Prezydenckie - "Kaczor" do domu, parlamentarne - PiS do kąta w sali sejmowej, samorządowe - spodziewana reelekcja p. Wasilewskiego.

Takie głupoty może pisać tylko chory człowieczek. Prawdopodobnie chory z nienawiści. Zastanawiam się jak takie indywiduum poradzi sobie kiedy "dopadną" go wyniki przyszłych wyborów. Prezydenckie - "Kaczor" do domu, parlamentarne - PiS do kąta w sali sejmowej, samorządowe - spodziewana reelekcja p. Wasilewskiego. rozwiń
Avatar
Wieśniak / 22 marca 2010 o 09:24
lolo napisał:
Oczywiście lepiej musi się żyć POpapranym Platformersom. Przeciez w Lublinie jest jeszcze coś do sprywatyzowania i zrestrukturyzowania. Nikogo do tych smakołyków nie dopuszczą . Przyjrzyjcie sie uwaznie na to co sie dzieje w lubelskich firmach samorządowych i państwowych. Jak ląduje w nich POdPOrządkowany desant. Oni bedą realizować kazde POlecenie. POtrzebny im tylko na Prezydenta Żuk - ma doświadczenie w niszczeniu firm bo innego mu brak gdyż to zwykły urzędas. Przećwiczył likwidacje nawet w Lublinie na Cukrowni. Kolejny Koziołek Matołek z tytułem naukowym.

Każdy z rzundzoncych jeżeli ma olej w głowie to konfitury daje swoim. A jak ma we łbie koński nawóz tak jak ten ćmil Pruszkowski, który przez 2 kadencje tolerował pozostawiony mu przez Deptaka desant. Ba niszczył ludzi z Solidarnośći a gloryfikował b. ZMS jak obecny sekretarz miasta A. Wojewódzki to taka gnida musiała pójść na wieki w odbyt polityczny. I chwała Bogu za to. A że POmioty robią draństwo i to wychodzi Im na dobre. Nabijają swą kabzę naszą forsą. Jak każdy POmiot da odsyp co miesiąc z pensyjki którą mu PO złatwiła to wyjdą miliony i rzund słusznie zlikwiduje dofinansowywanie partyjek. A ludzie nie znając realiów jeszcze mu przyklasną. Uczcie się jak się robi finas kosztem szrych obywateli od POlskiej Partii Korniszona.

Każdy z rzundzoncych jeżeli ma olej w głowie to konfitury daje swoim. A jak ma we łbie koński nawóz tak jak ten ćmil Pruszkowski, który przez 2 kadencje tolerował pozostawiony mu przez Deptaka desant. Ba niszczył ludzi z Solidarnośći a gloryfikował b. ZMS jak obecny sekretarz miasta A. Wojewódzki to taka gnida musiała pójść na wieki w odbyt polityczny. I chwała Bogu za to. A że POmioty robią draństwo i to wychodzi Im na dobre. Nabijają swą kabzę naszą forsą. Jak każdy POmiot da odsyp co miesiąc z pensyjki którą mu PO ... rozwiń
Avatar
lolo / 22 marca 2010 o 09:02
~zorro~ napisał:
PLATFORMA OBŁUDY --- wstyd, wstyd, wstyd. By zyło się lepiej....komu?

Oczywiście lepiej musi się żyć POpapranym Platformersom. Przeciez w Lublinie jest jeszcze coś do sprywatyzowania i zrestrukturyzowania. Nikogo do tych smakołyków nie dopuszczą . Przyjrzyjcie sie uwaznie na to co sie dzieje w lubelskich firmach samorządowych i państwowych. Jak ląduje w nich POdPOrządkowany desant. Oni bedą realizować kazde POlecenie. POtrzebny im tylko na Prezydenta Żuk - ma doświadczenie w niszczeniu firm bo innego mu brak gdyż to zwykły urzędas. Przećwiczył likwidacje nawet w Lublinie na Cukrowni. Kolejny Koziołek Matołek z tytułem naukowym.

Oczywiście lepiej musi się żyć POpapranym Platformersom. Przeciez w Lublinie jest jeszcze coś do sprywatyzowania i zrestrukturyzowania. Nikogo do tych smakołyków nie dopuszczą . Przyjrzyjcie sie uwaznie na to co sie dzieje w lubelskich firmach samorządowych i państwowych. Jak ląduje w nich POdPOrządkowany desant. Oni bedą realizować kazde POlecenie. POtrzebny im tylko na Prezydenta Żuk - ma doświadczenie w niszczeniu firm bo innego mu brak gdyż to zwykły urzędas. Przećwiczył likwidacje nawet w Lublinie na Cuk... rozwiń
Avatar
zaq / 22 marca 2010 o 08:53
~realista~ napisał:
(...) Prezydenckie - "Kaczor" do domu,[/quote]

całkiem możliwe...

~realista~ napisał:
parlamentarne - PiS do kąta w sali sejmowej,


czas pokarze, ale jeszcze wszystko może się zmienić.

[quote name='~realista~' post='254307' date='22.03.2010, 07:06:37']samorządowe - spodziewana reelekcja p. Wasilewskiego.


No ale tutaj to już fantazja Cię poniosła...

Wielu moich znajomych (podobnie jak ja) żałują, że głosowali na Wasilewskiego i
deklarują (podobnie jak ja) że w najbliższych wyborach na pewno na Niego nie zagłosują.


No ale tutaj to już fantazja Cię poniosła...

Wielu moich znajomych (podobnie jak ja) żałują, że głosowali na Wasilewskiego i
deklarują (podobnie jak ja) że w najbliższych wyborach na pewno na Niego nie zagłosują. rozwiń
Avatar
po / 22 marca 2010 o 08:48
Platforma - WYJAZD!!
Avatar
~zorro~ / 22 marca 2010 o 07:52
PLATFORMA OBŁUDY --- wstyd, wstyd, wstyd. By zyło się lepiej....komu?
Avatar
Josef46 / 22 marca 2010 o 07:52
Jeżeli Bóg chce kogoś ukarać to najpierw mu rozum odejmuje.I tak jest właśnie z PO w Lublinie wybierając Sobczaka na szefa!
Avatar
~zorro~ / 22 marca 2010 o 07:51
PLATFORMA OBŁUDY --- wstyd, wstyd, wstyd. By zyło się lepiej....komu?
Avatar
Proletariusz / 22 marca 2010 o 07:32
Chuck napisał:
Fajne zdjęcie! Warto dokładnie się mu przyjrzeć. Platforma Obywatelska zjazd ???
Ciekawe czy działacze mieli na myśli tylko z Lublina czy i z Polski za swoim kolegą Mirem???

Zjazd to jest nasz ostatni.
Avatar
Wieśniak / 22 marca 2010 o 07:27
A najlepiej na zdjęciu wyglądają " wyboksowane ": Mucha i BBCówka z warszafki. Szanowne Panie to zjazd a nie pogrzeb. Macie 59% poparcie a takie wisielcze miny? Nie lepiej zaśpiewać stara ZMP śpiewkę Izaaka Dunajewskiego: "Zdobywczym krokiem idziemy do ...łóżka spać".
Avatar
~realista~ / 22 marca 2010 o 07:06
Norymberga dla PO napisał:
po tym co wyście Platwusy pokazaliscie przez ostatnie lata was wszystkich należało by zamknąć w pierdlu a kaźdemu dać w nim opiekuna rządnego waszych odbytów niewyżytego gitta, a ale bardziej ekonomiczniej byłoby ZA PRZYNALEZNOSĆ DO PO ZASĄDZIC KARĘ ŚMIERCI.
kaźdy kandydat na prezia Lublina nawet z lewackiego PiS będzie 100000000000000000000000 razy lepszy od waszego

Takie głupoty może pisać tylko chory człowieczek. Prawdopodobnie chory z nienawiści. Zastanawiam się jak takie indywiduum poradzi sobie kiedy "dopadną" go wyniki przyszłych wyborów. Prezydenckie - "Kaczor" do domu, parlamentarne - PiS do kąta w sali sejmowej, samorządowe - spodziewana reelekcja p. Wasilewskiego.

Takie głupoty może pisać tylko chory człowieczek. Prawdopodobnie chory z nienawiści. Zastanawiam się jak takie indywiduum poradzi sobie kiedy "dopadną" go wyniki przyszłych wyborów. Prezydenckie - "Kaczor" do domu, parlamentarne - PiS do kąta w sali sejmowej, samorządowe - spodziewana reelekcja p. Wasilewskiego. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 83 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 363 24

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 212 44

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!