Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 czerwca 2010 r.
21:30
Edytuj ten wpis

Palikot kontra Kaczyński: "Jarek Podróbka" i "Janusz Prowokator" (wideo, zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 144 A A

Panie pośle Palikot, a jednak nie jesteśmy takimi samymi Polakami – usłyszeli zwolennicy Platformy. I odcinali się pisowcom: Oszołomy, Nie chcemy Jarka Podróbki!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 144

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 17:39
gościówa napisał:
Kotuś - naucz się ortografii, to ważne. Słowo "Polak" pisze się z dużej litery. Jak o tym nie wiesz to przepisz to słówko 100 razy - gwarantuję że zapamiętasz na przyszłość.


Oj stare to metody, ale jakże skuteczne. Słuszna podpowiedź.
Avatar
gościówa / 13 czerwca 2010 o 14:38
Rafał student napisał:
oj polaczki polaczki, jak to widzę to wstyd mi się robi, że jestem polakiem:/ władza dla ludzi, a nie ludzie dla władzy panowie politycy


Kotuś - naucz się ortografii, to ważne. Słowo "Polak" pisze się z dużej litery. Jak o tym nie wiesz to przepisz to słówko 100 razy - gwarantuję że zapamiętasz na przyszłość.
Avatar
gościówa / 13 czerwca 2010 o 14:35
antykaczka napisał:
Jarek jarek jarek......ale żałosne,mochery sie prawie posrały z wrażenia


Kotuś - używasz słowa a nie umiesz go poprawnie napisać. Ucz się antykaczko, ucz, może kiedyś się czegoś nauczysz, wówczas i w głowie się rozjaśni. .
Avatar
Rafał student / 11 czerwca 2010 o 19:44
oj polaczki polaczki, jak to widzę to wstyd mi się robi, że jestem polakiem:/ władza dla ludzi, a nie ludzie dla władzy panowie politycy
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 14:33
Oddam żwirek dla kota palikota,aby się wysrał i spier***ał na swoja wioche.Kto dostarczy na stare miasto sierściuchowi ?
Avatar
obserwator / 11 czerwca 2010 o 14:11
Gość napisał:
ja zostałam i przestraszyłam się AGRESJI FIZYCZNEJ, JAKIEJ DOZNAŁAM OD ZWOLENNIKÓW PIS-u

miałam w ręku plakat, który dawali po stronie PO "Jarek Podróbka" . No i sobie spokojnie z tym wracam do samochodu, a tu koło poczty zaatakował mnie i wyrwał mi ten plakat pewien pan , większy ode mnie , w szortach i siatkowej "bokserce" (Nadmieniam iż plakat ot tak sobie niosłam na pamiątkę, wcale nie trzymałam go ani nad sobą, ani przed sobą) . Pan większy powiedział też że mogę oberwać . Jedna pani około lat 50, średnioelegancka , pokazała mi "faka" ale tak, że o mało mi oczu nie wydłubała. Poszłam po policję. Krzyczeli "o tak! Idź po nich!" A jak wróciłam , nikogo nie było ....


i tak działają ci którzy mówią, że to koniec wojny polsko-polskiej...
Szkoda, nigdy nie uwierzę pisowi i nie radzę wierzyć w to, co mówią.
Aha, całe zdarzenie miało miejsce przy placu Czechowskim, obok schodów na pocztę, gdzie jest trochę KRZAKÓW. Niezbyt bezpiecznie , a SŁABEUSZE mają pole do działania.
Zachowali się jak ZBRODNIARZE. Ledwo uszłam cało.


A jak dawali Ci ten plakat to nie mówili, ze do zwrotu,bo jeszcze parę happeningów jest do zorganizowania(pomyśl o finansowej sytuacji POsła)? Nie dziw się , że zadał zwrotu.
Jesteś pewna, ze to nie był fanatyk Palikota, który tak jak Ty kolekcjonuje gadżety swego guru?


A jak dawali Ci ten plakat to nie mówili, ze do zwrotu,bo jeszcze parę happeningów jest do zorganizowania(pomyśl o finansowej sytuacji POsła)? Nie dziw się , że zadał zwrotu.
Jesteś pewna, ze to nie był fanatyk Palikota, który tak jak Ty kolekcjonuje gadżety swego guru? rozwiń
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 10:10
Gość napisał:
[color="#FF0000"] [size=4] [center] A mohery mówią że widzieli, jak Jarek chodzi po wodzi!!! [/center] [/size] [/color]

[size=6]Jarosław Mesjaszem ???[/size]
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 09:59
MłODY WYBORCA napisał:
Zgadzam się w 100%

Jeszcze jedno- zauważcie, jak ludzie popierający PO, zachowujacy się prowokatorsko, z pychą i agresją/ często słowną/- manipulują 'wciskając", ze to ci z PIS=-u są agresywni. Na szczęście ludzie potrafią myśleć i widzą PRAWDĘ.
ŻŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ.



[color="#FF0000"] [size=4] [center] A mohery mówią że widzieli, jak Jarek chodzi po wodzi!!! [/center] [/size] [/color]



[color="#FF0000"] [size=4] [center] A mohery mówią że widzieli, jak Jarek chodzi po wodzi!!! [/center] [/size] [/color] rozwiń
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 09:42
Rafi napisał:
kocie palikocie,miarka przebrała sie,wygibuj sie z Lublina biłgorajski chamie !!!Ogłady trochę p. pośle. Lubliniak z dziada pradziada,nie jakis przyjezdny dzieciorób,oszust i pijus.

[color="#FF0000"] [size=5] Lepszy cham z Biłgoraja od sekty homoseksualistów w habitach z Torunia!!! [/size] [/color]
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 09:38
antypis napisał:
Wykształciuchy kto nie z nami ten ZOMO
Jak wróci Yarkacz to wam jaja przetrze


Tak jaja przetrze i będziemy mówić na powitanie niech będzie POCHYLONY
rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 17:39
gościówa napisał:
Kotuś - naucz się ortografii, to ważne. Słowo "Polak" pisze się z dużej litery. Jak o tym nie wiesz to przepisz to słówko 100 razy - gwarantuję że zapamiętasz na przyszłość.


Oj stare to metody, ale jakże skuteczne. Słuszna podpowiedź.
Avatar
gościówa / 13 czerwca 2010 o 14:38
Rafał student napisał:
oj polaczki polaczki, jak to widzę to wstyd mi się robi, że jestem polakiem:/ władza dla ludzi, a nie ludzie dla władzy panowie politycy


Kotuś - naucz się ortografii, to ważne. Słowo "Polak" pisze się z dużej litery. Jak o tym nie wiesz to przepisz to słówko 100 razy - gwarantuję że zapamiętasz na przyszłość.
Avatar
gościówa / 13 czerwca 2010 o 14:35
antykaczka napisał:
Jarek jarek jarek......ale żałosne,mochery sie prawie posrały z wrażenia


Kotuś - używasz słowa a nie umiesz go poprawnie napisać. Ucz się antykaczko, ucz, może kiedyś się czegoś nauczysz, wówczas i w głowie się rozjaśni. .
Avatar
Rafał student / 11 czerwca 2010 o 19:44
oj polaczki polaczki, jak to widzę to wstyd mi się robi, że jestem polakiem:/ władza dla ludzi, a nie ludzie dla władzy panowie politycy
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 14:33
Oddam żwirek dla kota palikota,aby się wysrał i spier***ał na swoja wioche.Kto dostarczy na stare miasto sierściuchowi ?
Avatar
obserwator / 11 czerwca 2010 o 14:11
Gość napisał:
ja zostałam i przestraszyłam się AGRESJI FIZYCZNEJ, JAKIEJ DOZNAŁAM OD ZWOLENNIKÓW PIS-u

miałam w ręku plakat, który dawali po stronie PO "Jarek Podróbka" . No i sobie spokojnie z tym wracam do samochodu, a tu koło poczty zaatakował mnie i wyrwał mi ten plakat pewien pan , większy ode mnie , w szortach i siatkowej "bokserce" (Nadmieniam iż plakat ot tak sobie niosłam na pamiątkę, wcale nie trzymałam go ani nad sobą, ani przed sobą) . Pan większy powiedział też że mogę oberwać . Jedna pani około lat 50, średnioelegancka , pokazała mi "faka" ale tak, że o mało mi oczu nie wydłubała. Poszłam po policję. Krzyczeli "o tak! Idź po nich!" A jak wróciłam , nikogo nie było ....


i tak działają ci którzy mówią, że to koniec wojny polsko-polskiej...
Szkoda, nigdy nie uwierzę pisowi i nie radzę wierzyć w to, co mówią.
Aha, całe zdarzenie miało miejsce przy placu Czechowskim, obok schodów na pocztę, gdzie jest trochę KRZAKÓW. Niezbyt bezpiecznie , a SŁABEUSZE mają pole do działania.
Zachowali się jak ZBRODNIARZE. Ledwo uszłam cało.


A jak dawali Ci ten plakat to nie mówili, ze do zwrotu,bo jeszcze parę happeningów jest do zorganizowania(pomyśl o finansowej sytuacji POsła)? Nie dziw się , że zadał zwrotu.
Jesteś pewna, ze to nie był fanatyk Palikota, który tak jak Ty kolekcjonuje gadżety swego guru?


A jak dawali Ci ten plakat to nie mówili, ze do zwrotu,bo jeszcze parę happeningów jest do zorganizowania(pomyśl o finansowej sytuacji POsła)? Nie dziw się , że zadał zwrotu.
Jesteś pewna, ze to nie był fanatyk Palikota, który tak jak Ty kolekcjonuje gadżety swego guru? rozwiń
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 10:10
Gość napisał:
[color="#FF0000"] [size=4] [center] A mohery mówią że widzieli, jak Jarek chodzi po wodzi!!! [/center] [/size] [/color]

[size=6]Jarosław Mesjaszem ???[/size]
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 09:59
MłODY WYBORCA napisał:
Zgadzam się w 100%

Jeszcze jedno- zauważcie, jak ludzie popierający PO, zachowujacy się prowokatorsko, z pychą i agresją/ często słowną/- manipulują 'wciskając", ze to ci z PIS=-u są agresywni. Na szczęście ludzie potrafią myśleć i widzą PRAWDĘ.
ŻŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ.



[color="#FF0000"] [size=4] [center] A mohery mówią że widzieli, jak Jarek chodzi po wodzi!!! [/center] [/size] [/color]



[color="#FF0000"] [size=4] [center] A mohery mówią że widzieli, jak Jarek chodzi po wodzi!!! [/center] [/size] [/color] rozwiń
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 09:42
Rafi napisał:
kocie palikocie,miarka przebrała sie,wygibuj sie z Lublina biłgorajski chamie !!!Ogłady trochę p. pośle. Lubliniak z dziada pradziada,nie jakis przyjezdny dzieciorób,oszust i pijus.

[color="#FF0000"] [size=5] Lepszy cham z Biłgoraja od sekty homoseksualistów w habitach z Torunia!!! [/size] [/color]
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 09:38
antypis napisał:
Wykształciuchy kto nie z nami ten ZOMO
Jak wróci Yarkacz to wam jaja przetrze


Tak jaja przetrze i będziemy mówić na powitanie niech będzie POCHYLONY
rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 144

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 2

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 76 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 27

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 2

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 48 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 50 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!