Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 marca 2009 r.
9:13
Edytuj ten wpis

Palikot ma sposób na "tirówki" i psie odchody

0 18 A A

Poseł Janusz Palikot publikuje na swoim blogu "listę polskiej niemocy". Szef lubelskiej Platformy Obywatelskiej pisze o kwestiach, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Jako przykład podaje chociażby tzw. tirówki i... psie odchody.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Tirówki… Podobno wstydliwy temat. A przecież wyłapanie alfonsów, którzy je rozwożą codziennie rano i codziennie wieczorem zbierają z trasy, to dla policji doprawdy dziecinnie prosta sprawa. Ot, choćby dla drogówki, która zejdzie z posterunku przy "suszarce”… - czytamy na blogu Janusza Palikota.

Poseł z Lublina ma też sposób na psie odchody.

Psie odchody… Lokalny podatek od psich odchodów nałożony na każdego właściciela nie tyle rozwiązuje sam problem, ile kwestię kosztów utylizacji.

Wniesienie opłaty podatkowej przez właściciela psa mogłoby być kontrolowane przez członków straży miejskiej. Wpływy z podatku powinny służyć organizacji systemu utylizacji/zbierania i edukacji obywatelskiej.

Poseł Palikot wypowiada się również na temat pijanych kierowców, których karał by nie tylko przez zamykanie za kratami. "Czasem myślę, że nie tylko kara więzienia ma walor odstraszający, lecz równolegle odpowiedzialność finansowa za tragiczne skutki pijaństwa. Powinniśmy wprowadzić zasadę nakładania na pijanych kierowców pełnej odpłatności za leczenie wszystkich poszkodowanych w wypadkach przez nich wywołanych. Oczywiście, wraz z kosztami leczenia ich samych. Dlaczego to ogół podatników ma płacić za pijaka? - czytamy na blogu posła.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rańczo / 31 marca 2009 o 16:34
Na razie wynajmuję mieszkanie ale już nie mogę się doczekać aż wprowadzę się do mojego nowego domu. Trawniki są tak zasrane na naszym osiedlu ''durnych piesków'' że dzieci nie mają się gdzie bawić. Po prostu w blokowiskach mieszka chołota, plebs i biedota. Zachęcam wszystkich do walki z tym zjawiskiem, ja jestem ostry dla właściciela psa który wali kupkę na trawnik przed moim blokiem.
Avatar
jusss / 19 marca 2009 o 15:25
mhm napisał:
o tirówkach nic nie powiem,kazdy chce zarobić,ale czepiać się psów?A może tych co palą na ulicach ,na balkonach,w oknach,na przystankach w knajpach w kiblach itp,itp.Psiego gówna po większym deszczyu nie będzie,a pety 500lat jeszcze w glebie będą leżeć,a oprócz tego jeszcze wąchamy wyziewy z pysków palczy.O panie opanuj się.Czep się ważniejszych problemów lubelszczyzny,które może rozwiążesz...glupota



to wlasciciele sa odpoweidzialni za psy..sami wlasciciele zachowuja sie nieraz gorzej nich ich psy..kupa psia roznosi zarazki kiedy wdepniesz w takie cos, wniesiesz do domu niepostrzezenie gdzie masz raczkujacego niemowlaka...choroba jelit murowana..popieram..brac za pysk wlascicieli, ktorych psy zasrywaja chodniki klatki schodowe, place zabaw i trawniki..wstyd



to wlasciciele sa odpoweidzialni za psy..sami wlasciciele zachowuja sie nieraz gorzej nich ich psy..kupa psia roznosi zarazki kiedy wdepniesz w takie cos, wniesiesz do domu niepostrzezenie gdzie masz raczkujacego niemowlaka...choroba jelit murowana..popieram..brac za pysk wlascicieli, ktorych psy zasrywaja chodniki klatki schodowe, place zabaw i trawniki..wstyd rozwiń
Avatar
Aga / 12 marca 2009 o 14:34
Panie Jauszu, proszę się bliżej przyjrzeć Dariuszowi Sienkiewiczowi /TV Lublin/. Niech ktoś DOKŁADNIE sprawdzi kompetencje tego pana.
Avatar
wn / 12 marca 2009 o 14:25
~Lublinianin~ napisał:
Ciesze sie ze Lublin ma posla Palikota.Byloby jeszcze lepiej gdyby Posel dotrzymywal raz danego slowa.Obiecal publicznie zaprowadzic porzadki w lubelskim Ratuszu,a wsiceprezydent Fic,nazywany przez lublinian Nic dalej trwa na stanowisku i Posel toleruje tego nieudacznika.inny kolega prezydenta Wasilewskiego prof.Wendeker wisi na etacie w biurze promocji miasta jako....pelnomocnik d/s napedu wodorowego silnikow spalinowych.Przeciez to jaja.Kpina z mieszkancow.Jesli Posel Palikot nie uporzadkuje tego to PO ma przegrane najblizsze wybory samorzadowe do Ratusza jak ulal.

Prosze Pana ..... pan Wasilewski ma znacznie wiecej takich "kolegow" albo kolegow kolegow, ktorzy skutecznie bronia nieudacznikow z UM przed wyrzuceniem - wystarczy przyklad dyrektora Staniego z Ochrony Srodowiska - facet dzieki radnemu Brylowskiemu jest niezatapialny. Brylowski wymusil na Wasilewskim zatrzymanie go na stanowisku pomimo 100 % negatywnej oceny jego pracy. A dlaczego - a dlatego ze jest uzyteczny radnemu, tak jak i pan Wasilewski. Ale nie ma co sie martwic - jak tylko obaj panowie przestana byc potrzebni panu Brylowskiemu to bez wahania kopnie ich w d...... - to pewne jak zeszlorczny snieg.

Prosze Pana ..... pan Wasilewski ma znacznie wiecej takich "kolegow" albo kolegow kolegow, ktorzy skutecznie bronia nieudacznikow z UM przed wyrzuceniem - wystarczy przyklad dyrektora Staniego z Ochrony Srodowiska - facet dzieki radnemu Brylowskiemu jest niezatapialny. Brylowski wymusil na Wasilewskim zatrzymanie go na stanowisku pomimo 100 % negatywnej oceny jego pracy. A dlaczego - a dlatego ze jest uzyteczny radnemu, tak jak i pan Wasilewski. Ale nie ma co sie martwic - jak tylko obaj panowie przestana byc po... rozwiń
Avatar
mhm / 12 marca 2009 o 01:19
o tirówkach nic nie powiem,kazdy chce zarobić,ale czepiać się psów?A może tych co palą na ulicach ,na balkonach,w oknach,na przystankach w knajpach w kiblach itp,itp.Psiego gówna po większym deszczyu nie będzie,a pety 500lat jeszcze w glebie będą leżeć,a oprócz tego jeszcze wąchamy wyziewy z pysków palczy.O panie opanuj się.Czep się ważniejszych problemów lubelszczyzny,które może rozwiążesz...glupota
Avatar
~Lublinianin~ / 11 marca 2009 o 21:12
Ciesze sie ze Lublin ma posla Palikota.Byloby jeszcze lepiej gdyby Posel dotrzymywal raz danego slowa.Obiecal publicznie zaprowadzic porzadki w lubelskim Ratuszu,a wsiceprezydent Fic,nazywany przez lublinian Nic dalej trwa na stanowisku i Posel toleruje tego nieudacznika.inny kolega prezydenta Wasilewskiego prof.Wendeker wisi na etacie w biurze promocji miasta jako....pelnomocnik d/s napedu wodorowego silnikow spalinowych.Przeciez to jaja.Kpina z mieszkancow.Jesli Posel Palikot nie uporzadkuje tego to PO ma przegrane najblizsze wybory samorzadowe do Ratusza jak ulal.
Avatar
Gość / 11 marca 2009 o 21:05
Stachanowcy
cegły parzą im ręce
pot ze skroni spływa
miliard za miliardem
z budżetu ubywa
ministrowie meldują
rozkazy wykonane
sto tysięcy spinaczy
nie będzie używane
spinacz do spinacza
aż zbierze się miarka
i Gabon przegoni
polska gospodarka
zamiast cudu będzie
cudowny szczyt głupoty
policjant gna rowerem
a wojak strzela z łopaty
a Tusk gada i gada
bo to tylko umie
za rok ministrom każe
oszczędzać na rozumie
wtedy Palikot może
ministrem zostanie
i przyjazne państwo
w planach pozostanie
Stachanowcy
cegły parzą im ręce
pot ze skroni spływa
miliard za miliardem
z budżetu ubywa
ministrowie meldują
rozkazy wykonane
sto tysięcy spinaczy
nie będzie używane
spinacz do spinacza
aż zbierze się miarka
i Gabon przegoni
polska gospodarka
zamiast cudu będzie
cudowny szczyt głupoty
policjant gna rowerem
a wojak strzela z łopaty
a Tusk gada i gada
bo to tylko umie
za rok ministrom każe
rozwiń
Avatar
Mario / 11 marca 2009 o 20:26
Prosimy też o sposób (i konkretne działanie) na polepszenie stanu dróg (cofnięte srodki na modernizacje dróg w 2009 r.)
Avatar
~karol~ / 11 marca 2009 o 19:59
Panie Pośle, Panie Januszu, największą naszą niemocą, a PO to już w 100%, jest W. Pawlak ze swoją PSLowską familią. Czy wie Pan jakie super auta bojowe Pawlak sprzedaje gminnym OSP??? Czy marka "Gazela" coś Panu mówi??? Nikt nie wie kto to robi i z czego. Może dawny ZSRR, albo coś tam, coś tam. I to się nadaje do prasy!!! Tu śmierdzi jak w chlewni.
Panie Pośle, Panie Januszu, największą naszą niemocą, a PO to już w 100%, jest W. Pawlak ze swoją PSLowską familią. Czy wie Pan jakie super auta bojowe Pawlak sprzedaje gminnym OSP??? Czy marka "Gazela" coś Panu mówi??? Nikt nie wie kto to robi i z czego. Może dawny ZSRR, albo coś tam, coś tam. I to się nadaje do prasy!!! Tu śmierdzi jak w chlewni. rozwiń
Avatar
fwsgreh / 11 marca 2009 o 19:54
palikot ma pomysł na pijaków a przecierz sam dokłada swoje trzy grosze i wóde robi .
Avatar
Rańczo / 31 marca 2009 o 16:34
Na razie wynajmuję mieszkanie ale już nie mogę się doczekać aż wprowadzę się do mojego nowego domu. Trawniki są tak zasrane na naszym osiedlu ''durnych piesków'' że dzieci nie mają się gdzie bawić. Po prostu w blokowiskach mieszka chołota, plebs i biedota. Zachęcam wszystkich do walki z tym zjawiskiem, ja jestem ostry dla właściciela psa który wali kupkę na trawnik przed moim blokiem.
Avatar
jusss / 19 marca 2009 o 15:25
mhm napisał:
o tirówkach nic nie powiem,kazdy chce zarobić,ale czepiać się psów?A może tych co palą na ulicach ,na balkonach,w oknach,na przystankach w knajpach w kiblach itp,itp.Psiego gówna po większym deszczyu nie będzie,a pety 500lat jeszcze w glebie będą leżeć,a oprócz tego jeszcze wąchamy wyziewy z pysków palczy.O panie opanuj się.Czep się ważniejszych problemów lubelszczyzny,które może rozwiążesz...glupota



to wlasciciele sa odpoweidzialni za psy..sami wlasciciele zachowuja sie nieraz gorzej nich ich psy..kupa psia roznosi zarazki kiedy wdepniesz w takie cos, wniesiesz do domu niepostrzezenie gdzie masz raczkujacego niemowlaka...choroba jelit murowana..popieram..brac za pysk wlascicieli, ktorych psy zasrywaja chodniki klatki schodowe, place zabaw i trawniki..wstyd



to wlasciciele sa odpoweidzialni za psy..sami wlasciciele zachowuja sie nieraz gorzej nich ich psy..kupa psia roznosi zarazki kiedy wdepniesz w takie cos, wniesiesz do domu niepostrzezenie gdzie masz raczkujacego niemowlaka...choroba jelit murowana..popieram..brac za pysk wlascicieli, ktorych psy zasrywaja chodniki klatki schodowe, place zabaw i trawniki..wstyd rozwiń
Avatar
Aga / 12 marca 2009 o 14:34
Panie Jauszu, proszę się bliżej przyjrzeć Dariuszowi Sienkiewiczowi /TV Lublin/. Niech ktoś DOKŁADNIE sprawdzi kompetencje tego pana.
Avatar
wn / 12 marca 2009 o 14:25
~Lublinianin~ napisał:
Ciesze sie ze Lublin ma posla Palikota.Byloby jeszcze lepiej gdyby Posel dotrzymywal raz danego slowa.Obiecal publicznie zaprowadzic porzadki w lubelskim Ratuszu,a wsiceprezydent Fic,nazywany przez lublinian Nic dalej trwa na stanowisku i Posel toleruje tego nieudacznika.inny kolega prezydenta Wasilewskiego prof.Wendeker wisi na etacie w biurze promocji miasta jako....pelnomocnik d/s napedu wodorowego silnikow spalinowych.Przeciez to jaja.Kpina z mieszkancow.Jesli Posel Palikot nie uporzadkuje tego to PO ma przegrane najblizsze wybory samorzadowe do Ratusza jak ulal.

Prosze Pana ..... pan Wasilewski ma znacznie wiecej takich "kolegow" albo kolegow kolegow, ktorzy skutecznie bronia nieudacznikow z UM przed wyrzuceniem - wystarczy przyklad dyrektora Staniego z Ochrony Srodowiska - facet dzieki radnemu Brylowskiemu jest niezatapialny. Brylowski wymusil na Wasilewskim zatrzymanie go na stanowisku pomimo 100 % negatywnej oceny jego pracy. A dlaczego - a dlatego ze jest uzyteczny radnemu, tak jak i pan Wasilewski. Ale nie ma co sie martwic - jak tylko obaj panowie przestana byc potrzebni panu Brylowskiemu to bez wahania kopnie ich w d...... - to pewne jak zeszlorczny snieg.

Prosze Pana ..... pan Wasilewski ma znacznie wiecej takich "kolegow" albo kolegow kolegow, ktorzy skutecznie bronia nieudacznikow z UM przed wyrzuceniem - wystarczy przyklad dyrektora Staniego z Ochrony Srodowiska - facet dzieki radnemu Brylowskiemu jest niezatapialny. Brylowski wymusil na Wasilewskim zatrzymanie go na stanowisku pomimo 100 % negatywnej oceny jego pracy. A dlaczego - a dlatego ze jest uzyteczny radnemu, tak jak i pan Wasilewski. Ale nie ma co sie martwic - jak tylko obaj panowie przestana byc po... rozwiń
Avatar
mhm / 12 marca 2009 o 01:19
o tirówkach nic nie powiem,kazdy chce zarobić,ale czepiać się psów?A może tych co palą na ulicach ,na balkonach,w oknach,na przystankach w knajpach w kiblach itp,itp.Psiego gówna po większym deszczyu nie będzie,a pety 500lat jeszcze w glebie będą leżeć,a oprócz tego jeszcze wąchamy wyziewy z pysków palczy.O panie opanuj się.Czep się ważniejszych problemów lubelszczyzny,które może rozwiążesz...glupota
Avatar
~Lublinianin~ / 11 marca 2009 o 21:12
Ciesze sie ze Lublin ma posla Palikota.Byloby jeszcze lepiej gdyby Posel dotrzymywal raz danego slowa.Obiecal publicznie zaprowadzic porzadki w lubelskim Ratuszu,a wsiceprezydent Fic,nazywany przez lublinian Nic dalej trwa na stanowisku i Posel toleruje tego nieudacznika.inny kolega prezydenta Wasilewskiego prof.Wendeker wisi na etacie w biurze promocji miasta jako....pelnomocnik d/s napedu wodorowego silnikow spalinowych.Przeciez to jaja.Kpina z mieszkancow.Jesli Posel Palikot nie uporzadkuje tego to PO ma przegrane najblizsze wybory samorzadowe do Ratusza jak ulal.
Avatar
Gość / 11 marca 2009 o 21:05
Stachanowcy
cegły parzą im ręce
pot ze skroni spływa
miliard za miliardem
z budżetu ubywa
ministrowie meldują
rozkazy wykonane
sto tysięcy spinaczy
nie będzie używane
spinacz do spinacza
aż zbierze się miarka
i Gabon przegoni
polska gospodarka
zamiast cudu będzie
cudowny szczyt głupoty
policjant gna rowerem
a wojak strzela z łopaty
a Tusk gada i gada
bo to tylko umie
za rok ministrom każe
oszczędzać na rozumie
wtedy Palikot może
ministrem zostanie
i przyjazne państwo
w planach pozostanie
Stachanowcy
cegły parzą im ręce
pot ze skroni spływa
miliard za miliardem
z budżetu ubywa
ministrowie meldują
rozkazy wykonane
sto tysięcy spinaczy
nie będzie używane
spinacz do spinacza
aż zbierze się miarka
i Gabon przegoni
polska gospodarka
zamiast cudu będzie
cudowny szczyt głupoty
policjant gna rowerem
a wojak strzela z łopaty
a Tusk gada i gada
bo to tylko umie
za rok ministrom każe
rozwiń
Avatar
Mario / 11 marca 2009 o 20:26
Prosimy też o sposób (i konkretne działanie) na polepszenie stanu dróg (cofnięte srodki na modernizacje dróg w 2009 r.)
Avatar
~karol~ / 11 marca 2009 o 19:59
Panie Pośle, Panie Januszu, największą naszą niemocą, a PO to już w 100%, jest W. Pawlak ze swoją PSLowską familią. Czy wie Pan jakie super auta bojowe Pawlak sprzedaje gminnym OSP??? Czy marka "Gazela" coś Panu mówi??? Nikt nie wie kto to robi i z czego. Może dawny ZSRR, albo coś tam, coś tam. I to się nadaje do prasy!!! Tu śmierdzi jak w chlewni.
Panie Pośle, Panie Januszu, największą naszą niemocą, a PO to już w 100%, jest W. Pawlak ze swoją PSLowską familią. Czy wie Pan jakie super auta bojowe Pawlak sprzedaje gminnym OSP??? Czy marka "Gazela" coś Panu mówi??? Nikt nie wie kto to robi i z czego. Może dawny ZSRR, albo coś tam, coś tam. I to się nadaje do prasy!!! Tu śmierdzi jak w chlewni. rozwiń
Avatar
fwsgreh / 11 marca 2009 o 19:54
palikot ma pomysł na pijaków a przecierz sam dokłada swoje trzy grosze i wóde robi .
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 60 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 403 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!