Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 sierpnia 2010 r.
11:58
Edytuj ten wpis

Palikot "podstępem" przeszkadzał Kaczyńskiemu? Sprawdzi to prokuratura

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 24 A A

Prokuratura sprawdzi czy podczas wiecu zorganizowanego przez Janusza Palikota przed wyborami prezydenckimi na pl. Litewskim doszło do złamania prawa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Dochodzenie wszczęliśmy w środę - informuje Dorota Brzozowska - Fałek, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej Lublin - Północ. W najbliższym czasie m.in. zostaną przesłuchani świadkowie.

9 czerwca w centrum Lublina podczas swojego wiecu przemawiał kandydat na prezydenta RP Jarosław Kaczyński. W tym samym czasie po drugiej stronie placu kontr-wiec zorganizował Palikot. Twierdził, że to prorodzinna impreza społeczna, a nie element kampanii wyborczej. Jednak firma, która zorganizowała happening posła została wynajęta przez PO.

Śledczy sprawdzą, czy na placu Litewskim przeszkadzano "przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem" w zgromadzeniu poprzedzającym głosowanie oraz czy Palikot prowadził kampanię wyborczą bez zgody komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego. Za pierwszy czyn grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia, a za drugi grzywna.

Według prasowych informacji komitet Komorowskiego nie dał zgody ani nie uczestniczył w organizowaniu happeningu Palikota.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Pamiętam go / 14 sierpnia 2010 o 11:49
Palikot sam nigdy niczego nie wymyślił i nie dokonał. Zawsze na kimś żerował.
Żeby zaczynać interes z paletami w końcu lat 80-tych trzeba było mieć 1 tys. dolarów od teścia (wówczas kawalerka w Lublinie kosztowała ok. 2-3 tys. dol.) oraz znajomości i kontakty ojca - byłego towarzysza z partii. Wartość złotego była nijaka, inflacja zaczęła galopować. Zresztą pierwszy samochód też kupił za pieniądze od teścia.
W świat alkoholi został wprowadzony przez "znajomych królika" (czas rządów Balcerowicza jako wicepremiera i ministra finansów) i wielkich przekrętów z nielegalnym importem spirytusu z zagranicy (Panama i inne raje gospodarcze, sławna marka spirytus ROYAL). Firmę AMBRA, którą miał kierować Palikot współtworzyło grono związane (towarzysko, koligacje rodzinne typu piąta woda po kisielu) m.in. z Henrykiem Wujcem z Unii Demokratycznej. Od nich nauczył się tupetu, hucpy i zaprzaństwa. Dystrybucja tanich alkoholi (aparat skarbowy państwa wówczas praktycznie nie działał) - czyli prowadzenie meliny na skalę przemysłową - pozwalała później na zakup POLMOSU (z tym, że do końca nie wiadomo kto rzeczywiście wykładał kapitał i kto ostatecznie na tym zarobił).
Nie wiadomo do końca, kto jeszcze go promował i wobec kogo ma zobowiązania (była żona twierdzi, że ukrył 40 mln zł, są w prasie sugestie na temat tajnych kont w rajach podatkowych).
Tak więc takiego "biznesu" Palikot na pewno nie uczył się od Rydzyka.
Palikot sam nigdy niczego nie wymyślił i nie dokonał. Zawsze na kimś żerował.
Żeby zaczynać interes z paletami w końcu lat 80-tych trzeba było mieć 1 tys. dolarów od teścia (wówczas kawalerka w Lublinie kosztowała ok. 2-3 tys. dol.) oraz znajomości i kontakty ojca - byłego towarzysza z partii. Wartość złotego była nijaka, inflacja zaczęła galopować. Zresztą pierwszy samochód też kupił za pieniądze od teścia.
W świat alkoholi został wprowadzony przez "znajomych królika" (czas rządów Balcerowicza jako wicepremier... rozwiń
Avatar
Ekonom / 14 sierpnia 2010 o 11:35
Odpier..olcie się od Rydzyka - świńskie ryje. Jeśli ktoś chce, to daje kasę lub nie.
Natomiast rządząca banda POPaprańców co chwilę wali nas po kieszeniach POdatkami.
A barany POpierające tą hołotę bredzą o Kaczyńskim i Rydzyku. Zamiast prześladować tego ostatniego, zrobić go ministrem finansów - może wreszcie w gospodarce coś by się ruszyło in plus.
Avatar
Do Podatnika ciemnoty / 14 sierpnia 2010 o 00:37
[quote name='Podatnik' date='13 sierpień 2010 - 22:26 ' timestamp='1281731173' post='329220']
Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na tacę nie daje.
Poseł czy jest w sejmie czy nie to i tak nieopodatkowane3 diety dostaje.\
Po drugie zaś to nie kosciół się publicznie chwalił zakładaniem firm w rajach "podatkowych"

Kogo chcesz opodatkować - już oPOdatkowanych???
[/quote]
Obrońco kościoła a przedewszystkim kaczora to ty nie wiesz co piszesz,kościół nigdy się nie będzie chwalił swoimi inwestycjami i lokatami.Tylko Rydzyk wie jak inwestować wyłudzone pieniądze od ludzi a że nie przekazuje ich do naczelnej kasy mafii Watykańskiej to jest dobrym biznesmenem.Dlaczego potępiasz Palikota?on nauczyl się biznesu kościelnego.
[quote name='Podatnik' date='13 sierpień 2010 - 22:26 ' timestamp='1281731173' post='329220']
Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na tacę nie daje.
Poseł czy jest w sejmie czy nie to i tak nieopodatkowane3 diety dostaje.\
Po drugie zaś to nie kosciół się publicznie chwalił zakładaniem firm w rajach "pod... rozwiń
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2010 o 00:26
[quote name='Podatnik' date='13 sierpień 2010 - 22:26 ' timestamp='1281731173' post='329220']
Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na tacę nie daje.
Poseł czy jest w sejmie czy nie to i tak nieopodatkowane3 diety dostaje.\
Po drugie zaś to nie kosciół się publicznie chwalił zakładaniem firm w rajach "podatkowych"

Kogo chcesz opodatkować - już oPOdatkowanych???
[/quote]
\\\\\\\\\\co ty bredzisz klecho co ty płacisz???pogówno płacisz nie podatki.!!!nawet za naukę katechezy państwo wam płaci kasę od której nie płacicie podatków.!!!
[quote name='Podatnik' date='13 sierpień 2010 - 22:26 ' timestamp='1281731173' post='329220']
Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na tacę nie daje.
Poseł czy jest w sejmie czy nie to i tak nieopodatkowane3 diety dostaje.\
Po drugie zaś to nie kosciół się publicznie chwalił zakładaniem firm w rajach "pod... rozwiń
Avatar
Podatnik / 13 sierpnia 2010 o 22:26
[quote name='Fiskus' date='13 sierpień 2010 - 16:12 ' timestamp='1281708771' post='329071']
Opodatkować Kościół i każdego kleryka to polska będzie bogata.Wprowadzić kasy fiskalne i rozliczyć każdą złotówkę, bo to oni okradają państwo Polskie.!!!
[/quote]

Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na tacę nie daje.
Poseł czy jest w sejmie czy nie to i tak nieopodatkowane3 diety dostaje.\
Po drugie zaś to nie kosciół się publicznie chwalił zakładaniem firm w rajach "podatkowych"

Kogo chcesz opodatkować - już oPOdatkowanych???
[quote name='Fiskus' date='13 sierpień 2010 - 16:12 ' timestamp='1281708771' post='329071']
Opodatkować Kościół i każdego kleryka to polska będzie bogata.Wprowadzić kasy fiskalne i rozliczyć każdą złotówkę, bo to oni okradają państwo Polskie.!!!
[/quote]

Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na t... rozwiń
Avatar
gość / 13 sierpnia 2010 o 22:12
[quote name='marabut' date='13 sierpień 2010 - 13:08 ' timestamp='1281697705' post='328976']
Jaka prokuratura?? Z POlikotowa ??????
W lublinie Polikot trzyma wszystkich za ryja i niech tylko ktoś spróbuje sie odezwać!!!!
TUSKczyna sie go boi to jakoś prokurator sie wychyli, bzdura.
Najbliższy proikurator to spoza naszego kraju mógłby bezstronnie wyjaśnić POlikotowe bandyctwa.
[/quote]
Masz rację. Guzik mu zrobią . To jest znowu szum , aby odwrócić uwagę od istotniejszych spraw. Ten błazen czuje się bezkarny. No chyba , że stałby się cud- w co wątpię...
[quote name='marabut' date='13 sierpień 2010 - 13:08 ' timestamp='1281697705' post='328976']
Jaka prokuratura?? Z POlikotowa ??????
W lublinie Polikot trzyma wszystkich za ryja i niech tylko ktoś spróbuje sie odezwać!!!!
TUSKczyna sie go boi to jakoś prokurator sie wychyli, bzdura.
Najbliższy proikurator to spoza naszego kraju mógłby bezstronnie wyjaśnić POlikotowe bandyctwa.
[/quote]
Masz rację. Guzik mu zrobią . To jest znowu szum , aby odwrócić uwagę od is... rozwiń
Avatar
wyborca / 13 sierpnia 2010 o 21:13
zwołał wiec CZŁONEK
bo mu kazał Bronek,
a że wołano spadaj penisie,
on obraził się,
a prawda jest taka,
mieliśmy kartofla, mamy buraka
Avatar
Obserwator_ / 13 sierpnia 2010 o 18:32
Byłem tam.
"Zamachowiec" - rzucił w Palikota lateksowym wibratorem, lecz nie trafił. Przyznał się do winy (wywiad w Kurierze Lubelskim z 11 czerwca 2010 r.).
Ale - jak mawiali starożytni Indianie - kto czym wojuje od tego zginie.
Kwestia czasu.
Fragment wywiadu z "zamachowcem", który użył lateksowego "agresora" przeciw Palikotowi:
"...wibrator jest dla mnie symbolem, logo Palikota i całej Platformy. (...) to była moja riposta na działania pana posła, których nie akceptuję (...)"
Palikot mówiąc o latających kamieniach, jak zwykle łże.
Byłem tam.
"Zamachowiec" - rzucił w Palikota lateksowym wibratorem, lecz nie trafił. Przyznał się do winy (wywiad w Kurierze Lubelskim z 11 czerwca 2010 r.).
Ale - jak mawiali starożytni Indianie - kto czym wojuje od tego zginie.
Kwestia czasu.
Fragment wywiadu z "zamachowcem", który użył lateksowego "agresora" przeciw Palikotowi:
"...wibrator jest dla mnie symbolem, logo Palikota i całej Platformy. (...) to była moja riposta na działania pana posła, których nie akceptuję (...)... rozwiń
Avatar
Komisarz / 13 sierpnia 2010 o 18:29
Oczywiście dochodzenie w sprawie nielegalnego wiecu Palikota będzie umorzone lub przekazane np. do prokuratury w Suwałkach (na Suwalszczyźnie POseł - herbu gumowy fajfus - i Komorowski mają swoje letnie rezydencje).
Tak wyglądała procedura umorzenia śledztwa wobec współpracownika Palikota (Kynio Ł.), który zasilał konto wyborcze kandydatów PO za pośrednictwem studentów (i emerytów?).
Avatar
Wierny / 13 sierpnia 2010 o 17:06
Nie opodatkują ,Jarek na to nie pozwoli dlatego go Klery popierają.
Avatar
Pamiętam go / 14 sierpnia 2010 o 11:49
Palikot sam nigdy niczego nie wymyślił i nie dokonał. Zawsze na kimś żerował.
Żeby zaczynać interes z paletami w końcu lat 80-tych trzeba było mieć 1 tys. dolarów od teścia (wówczas kawalerka w Lublinie kosztowała ok. 2-3 tys. dol.) oraz znajomości i kontakty ojca - byłego towarzysza z partii. Wartość złotego była nijaka, inflacja zaczęła galopować. Zresztą pierwszy samochód też kupił za pieniądze od teścia.
W świat alkoholi został wprowadzony przez "znajomych królika" (czas rządów Balcerowicza jako wicepremiera i ministra finansów) i wielkich przekrętów z nielegalnym importem spirytusu z zagranicy (Panama i inne raje gospodarcze, sławna marka spirytus ROYAL). Firmę AMBRA, którą miał kierować Palikot współtworzyło grono związane (towarzysko, koligacje rodzinne typu piąta woda po kisielu) m.in. z Henrykiem Wujcem z Unii Demokratycznej. Od nich nauczył się tupetu, hucpy i zaprzaństwa. Dystrybucja tanich alkoholi (aparat skarbowy państwa wówczas praktycznie nie działał) - czyli prowadzenie meliny na skalę przemysłową - pozwalała później na zakup POLMOSU (z tym, że do końca nie wiadomo kto rzeczywiście wykładał kapitał i kto ostatecznie na tym zarobił).
Nie wiadomo do końca, kto jeszcze go promował i wobec kogo ma zobowiązania (była żona twierdzi, że ukrył 40 mln zł, są w prasie sugestie na temat tajnych kont w rajach podatkowych).
Tak więc takiego "biznesu" Palikot na pewno nie uczył się od Rydzyka.
Palikot sam nigdy niczego nie wymyślił i nie dokonał. Zawsze na kimś żerował.
Żeby zaczynać interes z paletami w końcu lat 80-tych trzeba było mieć 1 tys. dolarów od teścia (wówczas kawalerka w Lublinie kosztowała ok. 2-3 tys. dol.) oraz znajomości i kontakty ojca - byłego towarzysza z partii. Wartość złotego była nijaka, inflacja zaczęła galopować. Zresztą pierwszy samochód też kupił za pieniądze od teścia.
W świat alkoholi został wprowadzony przez "znajomych królika" (czas rządów Balcerowicza jako wicepremier... rozwiń
Avatar
Ekonom / 14 sierpnia 2010 o 11:35
Odpier..olcie się od Rydzyka - świńskie ryje. Jeśli ktoś chce, to daje kasę lub nie.
Natomiast rządząca banda POPaprańców co chwilę wali nas po kieszeniach POdatkami.
A barany POpierające tą hołotę bredzą o Kaczyńskim i Rydzyku. Zamiast prześladować tego ostatniego, zrobić go ministrem finansów - może wreszcie w gospodarce coś by się ruszyło in plus.
Avatar
Do Podatnika ciemnoty / 14 sierpnia 2010 o 00:37
[quote name='Podatnik' date='13 sierpień 2010 - 22:26 ' timestamp='1281731173' post='329220']
Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na tacę nie daje.
Poseł czy jest w sejmie czy nie to i tak nieopodatkowane3 diety dostaje.\
Po drugie zaś to nie kosciół się publicznie chwalił zakładaniem firm w rajach "podatkowych"

Kogo chcesz opodatkować - już oPOdatkowanych???
[/quote]
Obrońco kościoła a przedewszystkim kaczora to ty nie wiesz co piszesz,kościół nigdy się nie będzie chwalił swoimi inwestycjami i lokatami.Tylko Rydzyk wie jak inwestować wyłudzone pieniądze od ludzi a że nie przekazuje ich do naczelnej kasy mafii Watykańskiej to jest dobrym biznesmenem.Dlaczego potępiasz Palikota?on nauczyl się biznesu kościelnego.
[quote name='Podatnik' date='13 sierpień 2010 - 22:26 ' timestamp='1281731173' post='329220']
Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na tacę nie daje.
Poseł czy jest w sejmie czy nie to i tak nieopodatkowane3 diety dostaje.\
Po drugie zaś to nie kosciół się publicznie chwalił zakładaniem firm w rajach "pod... rozwiń
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2010 o 00:26
[quote name='Podatnik' date='13 sierpień 2010 - 22:26 ' timestamp='1281731173' post='329220']
Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na tacę nie daje.
Poseł czy jest w sejmie czy nie to i tak nieopodatkowane3 diety dostaje.\
Po drugie zaś to nie kosciół się publicznie chwalił zakładaniem firm w rajach "podatkowych"

Kogo chcesz opodatkować - już oPOdatkowanych???
[/quote]
\\\\\\\\\\co ty bredzisz klecho co ty płacisz???pogówno płacisz nie podatki.!!!nawet za naukę katechezy państwo wam płaci kasę od której nie płacicie podatków.!!!
[quote name='Podatnik' date='13 sierpień 2010 - 22:26 ' timestamp='1281731173' post='329220']
Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na tacę nie daje.
Poseł czy jest w sejmie czy nie to i tak nieopodatkowane3 diety dostaje.\
Po drugie zaś to nie kosciół się publicznie chwalił zakładaniem firm w rajach "pod... rozwiń
Avatar
Podatnik / 13 sierpnia 2010 o 22:26
[quote name='Fiskus' date='13 sierpień 2010 - 16:12 ' timestamp='1281708771' post='329071']
Opodatkować Kościół i każdego kleryka to polska będzie bogata.Wprowadzić kasy fiskalne i rozliczyć każdą złotówkę, bo to oni okradają państwo Polskie.!!!
[/quote]

Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na tacę nie daje.
Poseł czy jest w sejmie czy nie to i tak nieopodatkowane3 diety dostaje.\
Po drugie zaś to nie kosciół się publicznie chwalił zakładaniem firm w rajach "podatkowych"

Kogo chcesz opodatkować - już oPOdatkowanych???
[quote name='Fiskus' date='13 sierpień 2010 - 16:12 ' timestamp='1281708771' post='329071']
Opodatkować Kościół i każdego kleryka to polska będzie bogata.Wprowadzić kasy fiskalne i rozliczyć każdą złotówkę, bo to oni okradają państwo Polskie.!!!
[/quote]

Czy Ty wiesz o czym piszesz? To właśnie kościół katolicki w przeciwie ństwie do posła Palikota podatki płaci.
Po pierwsze kościół płaci tzw. pogłówne - nawet jeżeli taka "głowa" do kościoła nie chodzi i na t... rozwiń
Avatar
gość / 13 sierpnia 2010 o 22:12
[quote name='marabut' date='13 sierpień 2010 - 13:08 ' timestamp='1281697705' post='328976']
Jaka prokuratura?? Z POlikotowa ??????
W lublinie Polikot trzyma wszystkich za ryja i niech tylko ktoś spróbuje sie odezwać!!!!
TUSKczyna sie go boi to jakoś prokurator sie wychyli, bzdura.
Najbliższy proikurator to spoza naszego kraju mógłby bezstronnie wyjaśnić POlikotowe bandyctwa.
[/quote]
Masz rację. Guzik mu zrobią . To jest znowu szum , aby odwrócić uwagę od istotniejszych spraw. Ten błazen czuje się bezkarny. No chyba , że stałby się cud- w co wątpię...
[quote name='marabut' date='13 sierpień 2010 - 13:08 ' timestamp='1281697705' post='328976']
Jaka prokuratura?? Z POlikotowa ??????
W lublinie Polikot trzyma wszystkich za ryja i niech tylko ktoś spróbuje sie odezwać!!!!
TUSKczyna sie go boi to jakoś prokurator sie wychyli, bzdura.
Najbliższy proikurator to spoza naszego kraju mógłby bezstronnie wyjaśnić POlikotowe bandyctwa.
[/quote]
Masz rację. Guzik mu zrobią . To jest znowu szum , aby odwrócić uwagę od is... rozwiń
Avatar
wyborca / 13 sierpnia 2010 o 21:13
zwołał wiec CZŁONEK
bo mu kazał Bronek,
a że wołano spadaj penisie,
on obraził się,
a prawda jest taka,
mieliśmy kartofla, mamy buraka
Avatar
Obserwator_ / 13 sierpnia 2010 o 18:32
Byłem tam.
"Zamachowiec" - rzucił w Palikota lateksowym wibratorem, lecz nie trafił. Przyznał się do winy (wywiad w Kurierze Lubelskim z 11 czerwca 2010 r.).
Ale - jak mawiali starożytni Indianie - kto czym wojuje od tego zginie.
Kwestia czasu.
Fragment wywiadu z "zamachowcem", który użył lateksowego "agresora" przeciw Palikotowi:
"...wibrator jest dla mnie symbolem, logo Palikota i całej Platformy. (...) to była moja riposta na działania pana posła, których nie akceptuję (...)"
Palikot mówiąc o latających kamieniach, jak zwykle łże.
Byłem tam.
"Zamachowiec" - rzucił w Palikota lateksowym wibratorem, lecz nie trafił. Przyznał się do winy (wywiad w Kurierze Lubelskim z 11 czerwca 2010 r.).
Ale - jak mawiali starożytni Indianie - kto czym wojuje od tego zginie.
Kwestia czasu.
Fragment wywiadu z "zamachowcem", który użył lateksowego "agresora" przeciw Palikotowi:
"...wibrator jest dla mnie symbolem, logo Palikota i całej Platformy. (...) to była moja riposta na działania pana posła, których nie akceptuję (...)... rozwiń
Avatar
Komisarz / 13 sierpnia 2010 o 18:29
Oczywiście dochodzenie w sprawie nielegalnego wiecu Palikota będzie umorzone lub przekazane np. do prokuratury w Suwałkach (na Suwalszczyźnie POseł - herbu gumowy fajfus - i Komorowski mają swoje letnie rezydencje).
Tak wyglądała procedura umorzenia śledztwa wobec współpracownika Palikota (Kynio Ł.), który zasilał konto wyborcze kandydatów PO za pośrednictwem studentów (i emerytów?).
Avatar
Wierny / 13 sierpnia 2010 o 17:06
Nie opodatkują ,Jarek na to nie pozwoli dlatego go Klery popierają.
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 9

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!