Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 kwietnia 2009 r.
14:23
Edytuj ten wpis

Palikot pokazał jak się pije w kancelarii prezydenta (wideo)

0 60 A A

Poseł wyszedł dziś do dziennikarzy z koszem wiklinowym pełnym małych buteleczek z alkoholem. - Takie buteleczki regularnie opróżniają prezydent Lech Kaczyński i jego najbliżsi współpracownicy - mówił Palikot.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dla Palikota takie zakupy to dowód na alkoholizm prezydenta Kaczyńskiego i jego najbliższych współpracowników.

- 17 lat zajmowałem się alkoholem. Alkohol w małych buteleczkach jest bardzo drogi, niezgodny z protokołem, nie ma jak go wykorzystać. To alkohol, którego używają ludzie mający problem z alkoholem - stwierdza Palikot.
Kancelaria Prezydenta RP już opublikowała wyjaśnienie w sprawie "małpek".

"W związku z informacjami dotyczącymi zakupionego przez Gospodarstwo Pomocnicze Kancelarii Prezydenta RP alkoholu, informujemy, że alkohol w małych opakowaniach zakupiony został na potrzeby cateringu samolotowego zgodnie z obowiązującymi standardami na pokładach samolotów” - czytamy w oświadczeniu, opublikowanym na stronach internetowych Kancelarii Prezydenta.


Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2009 o 19:25
do samolotu nie wolno wnosić napojów w szklanych opakowaniach!!!
Avatar
~menel~ / 20 kwietnia 2009 o 13:31
zwykły kudyś i tyle
Avatar
osemka9 / 20 kwietnia 2009 o 07:24
Zachowanie Palikota to nie żadne wyrafinowanie (jak pisze internauta) ani inne wyższe formy zachowań- to raczej wyrachowanie. Zaczynam się zastanawiać jaki cel ma Palikot, bo nie robi on wrażenia społecznika przejętego do głębi losem narodu. Na mnie ten pan robi wrażenie zdeterminowanego do ostatka. Co może go tak nakręcać? No cóż, finansowo osiągnął już chyba wszystko co mógł, odnowił też rodzinę a na lubelskim podwórku i tak jest już bogiem. Został chyba tylko stołek Prezydenta. Nie zastanawia nikogo dlaczego ten pajac czepił się L. Kaczyńskiego jak pijany płotu?. Przecież Jarosław jest o wiele ostrzejszy w wypowiedziach i działaniu więc gdyby chodziło o walkę polityczną to raczej on byłby atakowany - a nie jest. Tym bardziej, że nawet jeśliby Prezydent miał jakieś zarzucane mu problemy, to przecież nigdy nie było tego widać (w przeciwieństwie do poprzednika na stołku). Co więc kogoś może obchodzić słabość, która nie ma przełożenia na działanie?. To osobista wojna Palikota i nic więcej. Zostaje więc apel do kołtunów wpatrzonych w mamonę: Palikot na Prezydenta!
Zachowanie Palikota to nie żadne wyrafinowanie (jak pisze internauta) ani inne wyższe formy zachowań- to raczej wyrachowanie. Zaczynam się zastanawiać jaki cel ma Palikot, bo nie robi on wrażenia społecznika przejętego do głębi losem narodu. Na mnie ten pan robi wrażenie zdeterminowanego do ostatka. Co może go tak nakręcać? No cóż, finansowo osiągnął już chyba wszystko co mógł, odnowił też rodzinę a na lubelskim podwórku i tak jest już bogiem. Został chyba tylko stołek Prezydenta. Nie zastanawia nikogo dlaczego ten pajac czepił się L. Kaczyń... rozwiń
Avatar
kalafior / 20 kwietnia 2009 o 06:06
Zgadzam się, to wszystko - ta cała szopka z Palikotem, Prezydentem - wszystko to jest śmiechu warte.
Avatar
olo / 20 kwietnia 2009 o 06:05
Oto mój komentarz na to wszystko: UHHHHA HA HA HA !!!!!!
Avatar
ja z USA / 20 kwietnia 2009 o 05:23
Nie cierpie wyzywac ludzi, ale palikot to przyglup. po jest partia Przyglupow Oszolomow. Gdzie w normalnym kraju pozwolono by przyglupowi tak obrazac bez zadnej konsekwencji? Tylko w kraju rzadzonym przez Przyglupow Oszolomow. Co za banda niszczaca Polske i Polakow!
Avatar
jano / 20 kwietnia 2009 o 02:04
Od kiedy to chamskie "zagrywki" nazywa się happeningiem? Czy każde publicznie dokonane przestępstwo można sobie nazwać happeningiem i jest się już bezkarnym? Gdyby pan Palikot zgwałcił albo pobił publicznie kogoś i nazwał to happeningiem - to też byłoby ok? To , że ma pieniądze na mandaty i celowo dopuszcza się wykroczeń i łamania prawa świadczy o jego zepsuciu moralnym i niegodnym pełnieniu funkcji posła. Pokazuje społeczeństwu , że jest ponad prawem i za pieniądze może robić co chce. Takim zachowaniem okazuje wyższość i pogardę dla innych. I cynicznie śmieje się z tych co mu jeszcze ufają , znając zasadę reklamy , że naiwny kupi nawet g... w ładnym papierku. Panie Palikot: mądrych ludzi pan już nie nabierze ale głupich i naiwnych, jeszcze trochę zostało.
Od kiedy to chamskie "zagrywki" nazywa się happeningiem? Czy każde publicznie dokonane przestępstwo można sobie nazwać happeningiem i jest się już bezkarnym? Gdyby pan Palikot zgwałcił albo pobił publicznie kogoś i nazwał to happeningiem - to też byłoby ok? To , że ma pieniądze na mandaty i celowo dopuszcza się wykroczeń i łamania prawa świadczy o jego zepsuciu moralnym i niegodnym pełnieniu funkcji posła. Pokazuje społeczeństwu , że jest ponad prawem i za pieniądze może robić co chce. Takim zachowaniem okazuje wyższość i pogardę... rozwiń
Avatar
kk / 20 kwietnia 2009 o 01:39
Przecież ten człowiek jest chory i kompromituje nasze miasto. Dziwię się , że dziennikarze pokazują te brednie. Media też prezentują ten sam poziom!
Avatar
robin / 20 kwietnia 2009 o 00:15
Gość napisał:
Piwosz , won chamku z PO, jam z Kaliny, a nie z PIS.

Tak to Cie boli z ta małpeczka buraku ? no po prostu batman , zaloz stroj super bohatera w takim razie i fruwaj po saskim karzac tych ktorzy tam teraz spozywaja alko
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2009 o 00:06
Piwosz , won chamku z PO, jam z Kaliny, a nie z PIS.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2009 o 19:25
do samolotu nie wolno wnosić napojów w szklanych opakowaniach!!!
Avatar
~menel~ / 20 kwietnia 2009 o 13:31
zwykły kudyś i tyle
Avatar
osemka9 / 20 kwietnia 2009 o 07:24
Zachowanie Palikota to nie żadne wyrafinowanie (jak pisze internauta) ani inne wyższe formy zachowań- to raczej wyrachowanie. Zaczynam się zastanawiać jaki cel ma Palikot, bo nie robi on wrażenia społecznika przejętego do głębi losem narodu. Na mnie ten pan robi wrażenie zdeterminowanego do ostatka. Co może go tak nakręcać? No cóż, finansowo osiągnął już chyba wszystko co mógł, odnowił też rodzinę a na lubelskim podwórku i tak jest już bogiem. Został chyba tylko stołek Prezydenta. Nie zastanawia nikogo dlaczego ten pajac czepił się L. Kaczyńskiego jak pijany płotu?. Przecież Jarosław jest o wiele ostrzejszy w wypowiedziach i działaniu więc gdyby chodziło o walkę polityczną to raczej on byłby atakowany - a nie jest. Tym bardziej, że nawet jeśliby Prezydent miał jakieś zarzucane mu problemy, to przecież nigdy nie było tego widać (w przeciwieństwie do poprzednika na stołku). Co więc kogoś może obchodzić słabość, która nie ma przełożenia na działanie?. To osobista wojna Palikota i nic więcej. Zostaje więc apel do kołtunów wpatrzonych w mamonę: Palikot na Prezydenta!
Zachowanie Palikota to nie żadne wyrafinowanie (jak pisze internauta) ani inne wyższe formy zachowań- to raczej wyrachowanie. Zaczynam się zastanawiać jaki cel ma Palikot, bo nie robi on wrażenia społecznika przejętego do głębi losem narodu. Na mnie ten pan robi wrażenie zdeterminowanego do ostatka. Co może go tak nakręcać? No cóż, finansowo osiągnął już chyba wszystko co mógł, odnowił też rodzinę a na lubelskim podwórku i tak jest już bogiem. Został chyba tylko stołek Prezydenta. Nie zastanawia nikogo dlaczego ten pajac czepił się L. Kaczyń... rozwiń
Avatar
kalafior / 20 kwietnia 2009 o 06:06
Zgadzam się, to wszystko - ta cała szopka z Palikotem, Prezydentem - wszystko to jest śmiechu warte.
Avatar
olo / 20 kwietnia 2009 o 06:05
Oto mój komentarz na to wszystko: UHHHHA HA HA HA !!!!!!
Avatar
ja z USA / 20 kwietnia 2009 o 05:23
Nie cierpie wyzywac ludzi, ale palikot to przyglup. po jest partia Przyglupow Oszolomow. Gdzie w normalnym kraju pozwolono by przyglupowi tak obrazac bez zadnej konsekwencji? Tylko w kraju rzadzonym przez Przyglupow Oszolomow. Co za banda niszczaca Polske i Polakow!
Avatar
jano / 20 kwietnia 2009 o 02:04
Od kiedy to chamskie "zagrywki" nazywa się happeningiem? Czy każde publicznie dokonane przestępstwo można sobie nazwać happeningiem i jest się już bezkarnym? Gdyby pan Palikot zgwałcił albo pobił publicznie kogoś i nazwał to happeningiem - to też byłoby ok? To , że ma pieniądze na mandaty i celowo dopuszcza się wykroczeń i łamania prawa świadczy o jego zepsuciu moralnym i niegodnym pełnieniu funkcji posła. Pokazuje społeczeństwu , że jest ponad prawem i za pieniądze może robić co chce. Takim zachowaniem okazuje wyższość i pogardę dla innych. I cynicznie śmieje się z tych co mu jeszcze ufają , znając zasadę reklamy , że naiwny kupi nawet g... w ładnym papierku. Panie Palikot: mądrych ludzi pan już nie nabierze ale głupich i naiwnych, jeszcze trochę zostało.
Od kiedy to chamskie "zagrywki" nazywa się happeningiem? Czy każde publicznie dokonane przestępstwo można sobie nazwać happeningiem i jest się już bezkarnym? Gdyby pan Palikot zgwałcił albo pobił publicznie kogoś i nazwał to happeningiem - to też byłoby ok? To , że ma pieniądze na mandaty i celowo dopuszcza się wykroczeń i łamania prawa świadczy o jego zepsuciu moralnym i niegodnym pełnieniu funkcji posła. Pokazuje społeczeństwu , że jest ponad prawem i za pieniądze może robić co chce. Takim zachowaniem okazuje wyższość i pogardę... rozwiń
Avatar
kk / 20 kwietnia 2009 o 01:39
Przecież ten człowiek jest chory i kompromituje nasze miasto. Dziwię się , że dziennikarze pokazują te brednie. Media też prezentują ten sam poziom!
Avatar
robin / 20 kwietnia 2009 o 00:15
Gość napisał:
Piwosz , won chamku z PO, jam z Kaliny, a nie z PIS.

Tak to Cie boli z ta małpeczka buraku ? no po prostu batman , zaloz stroj super bohatera w takim razie i fruwaj po saskim karzac tych ktorzy tam teraz spozywaja alko
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2009 o 00:06
Piwosz , won chamku z PO, jam z Kaliny, a nie z PIS.