Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lutego 2009 r.
12:43
Edytuj ten wpis

Palikot: Polityczne sępy żerują na śmierci polskiego inżyniera

0 16 A A

"Już pośpieszył z epitetami wielki piewca Samoobrony, dziś przyboczny Kaczyńskiego - Ryszard Czarnecki. Jeszcze niczego nie wiadomo na pewno, ale Czarnecki już wydał wyrok: to nie talibowie zabijają, to Tusk" - pisze na swoim blogu Janusz Palikot.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj pakistańskie media ogłosiły, że talibowie zgładzili porwanego jesienią polskiego inżyniera. Terroryści mieli zabić Polaka, bo nie spełniono warunków, które postawili w ramach okupu.

Według niektórych polityków - m.in. Ryszarda Czarneckiego (PiS), Mirosława Orzechowskiego (LPR) czy Piotra Kowala (PiS) częściową winę za śmierć Polaka ponosi polski rząd, który - jak twierdzą - nie zrobił wszystkiego co mógł, by uratować inżyniera.

Na krytykę tę odpowiedział poseł z Lubelszczyzny Janusz Palikot

"Kiedy stawiam sobie te pytania, sprawa życia lub śmierci polskiego inżyniera w Pakistanie nie jest jeszcze wyjaśniona. Nie jest, ale polityczne sępy już żerują. Już pośpieszył z epitetami wielki piewca Samoobrony, dziś przyboczny Kaczyńskiego - Ryszard Czarnecki. Jeszcze niczego nie wiadomo na pewno, ale Czarnecki już wydał wyrok: to nie talibowie zabijają, to Tusk. W podobnym duchu głos zabrał generał Roman Polko, wybitny żołnierz, ale i showman zarazem ("Nieustraszeni” w Polsacie), także z otoczenia Kaczyńskich. Generał również wie, kto popełnił błąd, choć z akcją ratowania Polaka wiele wspólnego nie miał. Inna polityczna hiena, Mirosław Orzechowski z LPR, także rusza na żer. Najpierw "ma nadzieję w Bogu Miłosiernym”, że porwany Polak jednak żyje (podając jego pełne personalia…), później z tym samym miłosierdziem wskazuje palcem winnego, rozmazując na nim krew ofiary. Do tego grona dołączył też poseł Paweł Kowal z PiS, wysuwając zastrzeżenia do działań zaangażowanych w sprawę polityków." - pisze na blogu Palikot.

"Czarnecki i Orzechowski wypowiadają wprawdzie słowa nadziei na cud, ale oporów przed politycznym żerowaniem nie mają żadnych: winnym śmierci Polaka jest rząd, premier i Platforma. Oni obaj zdają się modlić o jego śmierć, bo tylko wówczas będą mogli czynić nad nią swoje tańce. Ocalenie pokrzyżowałoby sępom i hienom ich plany: już przecież szukają politycznego trupa, już chcą jego krwi…" - dodaje poseł.

"Zarówno Polko, jak i Czarnecki, Orzechowski czy Kowal, a przede wszystkim - talibowie wiedzą to samo, co wie i Tusk: z terrorystami się nie negocjuje, terrorystom (oficjalnie) żaden rząd nie płaci. To jest zasada cywilizowanego świata." - twierdzi Palikot.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
polak / 9 lutego 2009 o 20:09
Jak mozna bylo dla zemsty poltycznej zlikwidowac wywiad wojskowy?
Likwidatorzy kierujac sie swoimi ambicjami pozbawili polskie kontygenty dobrego wywiady i rozpoznania..
Przyklad zlonierzy bezpodstawnie sadzonych i ponizanych,przyklad Polaka ktory zamordowany zostal przez bandytow.
Z rozpieprzonyn przez Macierowicza,Wassermana,Ziobre i jedynego sprawieddliwego b.Premiera Kaczynskiego polskim wywiadem nikt sie nie liczy i nie wspolpracuje.
Za likwidacje wywiadu wojskowego ww sprawcy powinni stanac przed Trybunalem Stanu,a dopuki nie zapadnie wyrok powinni zostac osadzeni w areszcie .Dosc bezkarnosci politycznej.Macierewicz i Kaczynski do kryminalu. Maze wtedy ludzie uwierza w P i Sprawiedliwosc.
Jak mozna bylo dla zemsty poltycznej zlikwidowac wywiad wojskowy?
Likwidatorzy kierujac sie swoimi ambicjami pozbawili polskie kontygenty dobrego wywiady i rozpoznania..
Przyklad zlonierzy bezpodstawnie sadzonych i ponizanych,przyklad Polaka ktory zamordowany zostal przez bandytow.
Z rozpieprzonyn przez Macierowicza,Wassermana,Ziobre i jedynego sprawieddliwego b.Premiera Kaczynskiego polskim wywiadem nikt sie nie liczy i nie wspolpracuje.
Za likwidacje wywiadu wojskowego ww sprawcy powinni stanac przed Trybunalem St... rozwiń
Avatar
polak / 9 lutego 2009 o 20:08
Jak mozna bylo dla zemsty poltycznej zlikwidowac wywiad wojskowy?
Likwidatorzy kierujac sie swoimi ambicjami pozbawili polskie kontygenty dobrego wywiady i rozpoznania..
Przyklad zlonierzy bezpodstawnie sadzonych i ponizanych,przyklad Polaka ktory zamordowany zostal przez bandytow.
Z rozpieprzonyn przez Macierowicza,Wassermana,Ziobre i jedynego sprawieddliwego b.Premiera Kaczynskiego polskim wywiadem nikt sie nie liczy i nie wspolpracuje.
Za likwidacje wywiadu wojskowego ww sprawcy powinni stanac przed Trybunalem Stanu,a dopuki nie zapadnie wyrok powinni zostac osadzeni w areszcie .Dosc bezkarnosci politycznej.Macierewicz i Kaczynski do kryminalu. Maze wtedy ludzie uwierza w P i Sprawiedliwosc.
Jak mozna bylo dla zemsty poltycznej zlikwidowac wywiad wojskowy?
Likwidatorzy kierujac sie swoimi ambicjami pozbawili polskie kontygenty dobrego wywiady i rozpoznania..
Przyklad zlonierzy bezpodstawnie sadzonych i ponizanych,przyklad Polaka ktory zamordowany zostal przez bandytow.
Z rozpieprzonyn przez Macierowicza,Wassermana,Ziobre i jedynego sprawieddliwego b.Premiera Kaczynskiego polskim wywiadem nikt sie nie liczy i nie wspolpracuje.
Za likwidacje wywiadu wojskowego ww sprawcy powinni stanac przed Trybunalem St... rozwiń
Avatar
alfa / 9 lutego 2009 o 10:46
Najlepiej wysłać tam wspaniałych prokuratorów od NANGAR KHEL razem z niezawodnym Antkiem Macierewiczem żeby szybko złapali tych paskudnych talibów/ciekawe co oni na to?/A Jaśka Ochojska niech szybko organizuje pomoc humanitarną dla tej dziczy,to może więcej już nie będą tak robić i mordować Polaków.
Avatar
Ala / 8 lutego 2009 o 22:39
Beret napisał:
Brawo dla Palikota za odwagę cywilną i potępienie pisowskich hien.


A sam Palikot to nie hiena? Akurat jego blog to odpowiednie miejsce do zabierania głosu w sprawie tej ogromnej tragedii. Znalazł się wielki sprawiedliwy, który zjadł wszystkie rozumy. Lepiej niech zamilczy i nie "lansuje " się żerując, właśnie- żerując na ludzkiej tragedii. Obrońca się znalazł, gdzie był przez te 4 miesiące, kiedy trzeba było działać? Wysłali negocjatora - w lutym, po upływie pierwszego terminu ultimatum. Ale przecież najlepiej oczerniać i komentować innych.


A sam Palikot to nie hiena? Akurat jego blog to odpowiednie miejsce do zabierania głosu w sprawie tej ogromnej tragedii. Znalazł się wielki sprawiedliwy, który zjadł wszystkie rozumy. Lepiej niech zamilczy i nie "lansuje " się żerując, właśnie- żerując na ludzkiej tragedii. Obrońca się znalazł, gdzie był przez te 4 miesiące, kiedy trzeba było działać? Wysłali negocjatora - w lutym, po upływie pierwszego terminu ultimatum. Ale przecież najlepiej oczerniać i komentować innych. rozwiń
Avatar
wodnik szuwarek / 8 lutego 2009 o 22:06
A któż to jest ten Czarnecki?? Chrągiewka . Facet który nigdy nie miał własnego zdania. Najpierw był w ZCHNie a później lizał du.ę Lepperowi. Teraz nikt z nim nie chce gadać to pisze brednie aby zaistnieć. A Orzechowski ?? nawiedzony przyboczny T.Rydzyka szkoda o nim gadać. Palikot jaki jest każdy wie. Ale jednego nie można mu zarzucić że kłamie! Przynajmniej nie jest cynikiem jak większość polityków nie pomijając BRACI. Ja można z tragedii robić farsę!!! Tylko PISiaki i tzw miłujący bliźniego żerują na tragedii jak sępy na padlinie.
Avatar
Gość / 8 lutego 2009 o 21:54
nickj napisał:
Szkoda że Palikot nie był na miejscu tego inżyniera. Cała Polska odc zułaby ulgę.


No właśnie. Czemu takim ścierwem ktoś zawraca głowę?
Avatar
Beret / 8 lutego 2009 o 21:47
Brawo dla Palikota za odwagę cywilną i potępienie pisowskich hien.
Avatar
DROMEK / 8 lutego 2009 o 20:34
w ramach oszczędności proPOnuję wymianę
biłgorajskiego producenta win markowych na CIAŁO INŻYNIERA
to będzie wielka korzyść dla Polskiej POlityki
paliGŁUPOTA POlityków PełO jest wielka


wyrazy szacunku dla rodziny zamordowanego INŻYNIERA
Avatar
NegocjaTor / 8 lutego 2009 o 19:33
"04.02.2009
Inżynier z krakowskiej Geofizyki Piotr S. może zostać zabity w Pakistanie, jeśli władze nie spełnią żądań porywaczy. Dziś upływa termin ultimatum, jakie w talibowie postawili pakistańskiemu rządowi. - Nawet nie chcę o tym myśleć - mówi Danuta Paszek, siostra Piotra S. - Choć miewam takie głupie, czarne myśli. Zbyt długo już to wszystko trwa - dodaje.

Na dzień przed upływem ultimatum zdecydowała się ujawnić Dorota Bartula, życiowa partnerka porwanego, z którą Piotr S. ma 13-letniego syna i która do tej pory była chroniona przed mediami przez ABW. Kobieta obawia się, co się dzisiaj może zdarzyć.
- Niech minister Radosław Sikorski przyjedzie do tego 13-letniego chłopca i mu powie, że zrobił wszystko, żeby uwolnić jego tatę - mówiła wczoraj na antenie radia TOK FM."

Panie wielki posle, powyzszy tekst zostal opublikowany w Gazecie Krakowskiej i pochodzi sprzed 4 dni.

Co zas sie tyczy dotkryny nienegocjowania z terrorystami to gdyby tak bylo w kazdej sytuacji to za pomalowanie ściany swojej kamienicy bez wymaganego pozwolenia na budowę, 21.08 widzielibysmy pana pod rusztowaniem w czarnym worku a nie swiatlach jupiterow.
"04.02.2009
Inżynier z krakowskiej Geofizyki Piotr S. może zostać zabity w Pakistanie, jeśli władze nie spełnią żądań porywaczy. Dziś upływa termin ultimatum, jakie w talibowie postawili pakistańskiemu rządowi. - Nawet nie chcę o tym myśleć - mówi Danuta Paszek, siostra Piotra S. - Choć miewam takie głupie, czarne myśli. Zbyt długo już to wszystko trwa - dodaje.

Na dzień przed upływem ultimatum zdecydowała się ujawnić Dorota Bartula, życiowa partnerka porwanego, z którą Piotr S. ma 13-letniego syna i która do tej pory... rozwiń
Avatar
beduin / 8 lutego 2009 o 18:27
~antoni~ napisał:
Jestem dumny z Palikota , że potrafi mówić i robić tak jak wolny człowiek XXI wieku , nawet mu zazdroszczę tego. Niestety naraża sie przy tym na krytykę kołtunów takich jak np. Czarnecki który mimo , że był przeciwnikiem UE to pieniądze ok. 45000 zł miesięcznie mu nie śmierdzą i bierze je z kasy UE. Na szczęscie polacy już myślą i kołtunów nie wybierają po raz powtórny np. całą tę zgraje z ZCHN ,LPR , AWS, Samoobrona i PIS. Temu nikt nie zaprzeczy.

Ja akurat z Palikota dumny nie jestem, jak i z wielu innych polityków nie zależnie od nazwy partii ,więc Panie -antoni-kołtunów jak Pan napisał to i w PO pod dostatkiem. Jest to partia dla nowo bogadzkich i dla ich interesów stworzona jak i przez nich sponsorowana .A gdyby nie kasa teścia i Palikota żony to Palikot cienko by w tym Biłgoraju prządł, pomijając fakt że brak wychowania i zwykłe chamstwo ,od niego bije .A gdyby miał pan wątpliwości to tylko 1 nazwisko Sawicka i jej słynna lodziarnia ,pamięta Pan itd.więc niech pan skończy z preferowaniem kogoś, kto ma też brudne ręce jak pewni ludzie ,także z PO.

Ja akurat z Palikota dumny nie jestem, jak i z wielu innych polityków nie zależnie od nazwy partii ,więc Panie -antoni-kołtunów jak Pan napisał to i w PO pod dostatkiem. Jest to partia dla nowo bogadzkich i dla ich interesów stworzona jak i przez nich sponsorowana .A gdyby nie kasa teścia i Palikota żony to Palikot cienko by w tym Biłgoraju prządł, pomijając fakt że brak wychowania i zwykłe chamstwo ,od niego bije .A gdyby miał pan wątpliwości to tylko 1 nazwisko Sawicka i jej słynna lodziarnia ,pamięta Pan itd.więc niec... rozwiń
Avatar
polak / 9 lutego 2009 o 20:09
Jak mozna bylo dla zemsty poltycznej zlikwidowac wywiad wojskowy?
Likwidatorzy kierujac sie swoimi ambicjami pozbawili polskie kontygenty dobrego wywiady i rozpoznania..
Przyklad zlonierzy bezpodstawnie sadzonych i ponizanych,przyklad Polaka ktory zamordowany zostal przez bandytow.
Z rozpieprzonyn przez Macierowicza,Wassermana,Ziobre i jedynego sprawieddliwego b.Premiera Kaczynskiego polskim wywiadem nikt sie nie liczy i nie wspolpracuje.
Za likwidacje wywiadu wojskowego ww sprawcy powinni stanac przed Trybunalem Stanu,a dopuki nie zapadnie wyrok powinni zostac osadzeni w areszcie .Dosc bezkarnosci politycznej.Macierewicz i Kaczynski do kryminalu. Maze wtedy ludzie uwierza w P i Sprawiedliwosc.
Jak mozna bylo dla zemsty poltycznej zlikwidowac wywiad wojskowy?
Likwidatorzy kierujac sie swoimi ambicjami pozbawili polskie kontygenty dobrego wywiady i rozpoznania..
Przyklad zlonierzy bezpodstawnie sadzonych i ponizanych,przyklad Polaka ktory zamordowany zostal przez bandytow.
Z rozpieprzonyn przez Macierowicza,Wassermana,Ziobre i jedynego sprawieddliwego b.Premiera Kaczynskiego polskim wywiadem nikt sie nie liczy i nie wspolpracuje.
Za likwidacje wywiadu wojskowego ww sprawcy powinni stanac przed Trybunalem St... rozwiń
Avatar
polak / 9 lutego 2009 o 20:08
Jak mozna bylo dla zemsty poltycznej zlikwidowac wywiad wojskowy?
Likwidatorzy kierujac sie swoimi ambicjami pozbawili polskie kontygenty dobrego wywiady i rozpoznania..
Przyklad zlonierzy bezpodstawnie sadzonych i ponizanych,przyklad Polaka ktory zamordowany zostal przez bandytow.
Z rozpieprzonyn przez Macierowicza,Wassermana,Ziobre i jedynego sprawieddliwego b.Premiera Kaczynskiego polskim wywiadem nikt sie nie liczy i nie wspolpracuje.
Za likwidacje wywiadu wojskowego ww sprawcy powinni stanac przed Trybunalem Stanu,a dopuki nie zapadnie wyrok powinni zostac osadzeni w areszcie .Dosc bezkarnosci politycznej.Macierewicz i Kaczynski do kryminalu. Maze wtedy ludzie uwierza w P i Sprawiedliwosc.
Jak mozna bylo dla zemsty poltycznej zlikwidowac wywiad wojskowy?
Likwidatorzy kierujac sie swoimi ambicjami pozbawili polskie kontygenty dobrego wywiady i rozpoznania..
Przyklad zlonierzy bezpodstawnie sadzonych i ponizanych,przyklad Polaka ktory zamordowany zostal przez bandytow.
Z rozpieprzonyn przez Macierowicza,Wassermana,Ziobre i jedynego sprawieddliwego b.Premiera Kaczynskiego polskim wywiadem nikt sie nie liczy i nie wspolpracuje.
Za likwidacje wywiadu wojskowego ww sprawcy powinni stanac przed Trybunalem St... rozwiń
Avatar
alfa / 9 lutego 2009 o 10:46
Najlepiej wysłać tam wspaniałych prokuratorów od NANGAR KHEL razem z niezawodnym Antkiem Macierewiczem żeby szybko złapali tych paskudnych talibów/ciekawe co oni na to?/A Jaśka Ochojska niech szybko organizuje pomoc humanitarną dla tej dziczy,to może więcej już nie będą tak robić i mordować Polaków.
Avatar
Ala / 8 lutego 2009 o 22:39
Beret napisał:
Brawo dla Palikota za odwagę cywilną i potępienie pisowskich hien.


A sam Palikot to nie hiena? Akurat jego blog to odpowiednie miejsce do zabierania głosu w sprawie tej ogromnej tragedii. Znalazł się wielki sprawiedliwy, który zjadł wszystkie rozumy. Lepiej niech zamilczy i nie "lansuje " się żerując, właśnie- żerując na ludzkiej tragedii. Obrońca się znalazł, gdzie był przez te 4 miesiące, kiedy trzeba było działać? Wysłali negocjatora - w lutym, po upływie pierwszego terminu ultimatum. Ale przecież najlepiej oczerniać i komentować innych.


A sam Palikot to nie hiena? Akurat jego blog to odpowiednie miejsce do zabierania głosu w sprawie tej ogromnej tragedii. Znalazł się wielki sprawiedliwy, który zjadł wszystkie rozumy. Lepiej niech zamilczy i nie "lansuje " się żerując, właśnie- żerując na ludzkiej tragedii. Obrońca się znalazł, gdzie był przez te 4 miesiące, kiedy trzeba było działać? Wysłali negocjatora - w lutym, po upływie pierwszego terminu ultimatum. Ale przecież najlepiej oczerniać i komentować innych. rozwiń
Avatar
wodnik szuwarek / 8 lutego 2009 o 22:06
A któż to jest ten Czarnecki?? Chrągiewka . Facet który nigdy nie miał własnego zdania. Najpierw był w ZCHNie a później lizał du.ę Lepperowi. Teraz nikt z nim nie chce gadać to pisze brednie aby zaistnieć. A Orzechowski ?? nawiedzony przyboczny T.Rydzyka szkoda o nim gadać. Palikot jaki jest każdy wie. Ale jednego nie można mu zarzucić że kłamie! Przynajmniej nie jest cynikiem jak większość polityków nie pomijając BRACI. Ja można z tragedii robić farsę!!! Tylko PISiaki i tzw miłujący bliźniego żerują na tragedii jak sępy na padlinie.
Avatar
Gość / 8 lutego 2009 o 21:54
nickj napisał:
Szkoda że Palikot nie był na miejscu tego inżyniera. Cała Polska odc zułaby ulgę.


No właśnie. Czemu takim ścierwem ktoś zawraca głowę?
Avatar
Beret / 8 lutego 2009 o 21:47
Brawo dla Palikota za odwagę cywilną i potępienie pisowskich hien.
Avatar
DROMEK / 8 lutego 2009 o 20:34
w ramach oszczędności proPOnuję wymianę
biłgorajskiego producenta win markowych na CIAŁO INŻYNIERA
to będzie wielka korzyść dla Polskiej POlityki
paliGŁUPOTA POlityków PełO jest wielka


wyrazy szacunku dla rodziny zamordowanego INŻYNIERA
Avatar
NegocjaTor / 8 lutego 2009 o 19:33
"04.02.2009
Inżynier z krakowskiej Geofizyki Piotr S. może zostać zabity w Pakistanie, jeśli władze nie spełnią żądań porywaczy. Dziś upływa termin ultimatum, jakie w talibowie postawili pakistańskiemu rządowi. - Nawet nie chcę o tym myśleć - mówi Danuta Paszek, siostra Piotra S. - Choć miewam takie głupie, czarne myśli. Zbyt długo już to wszystko trwa - dodaje.

Na dzień przed upływem ultimatum zdecydowała się ujawnić Dorota Bartula, życiowa partnerka porwanego, z którą Piotr S. ma 13-letniego syna i która do tej pory była chroniona przed mediami przez ABW. Kobieta obawia się, co się dzisiaj może zdarzyć.
- Niech minister Radosław Sikorski przyjedzie do tego 13-letniego chłopca i mu powie, że zrobił wszystko, żeby uwolnić jego tatę - mówiła wczoraj na antenie radia TOK FM."

Panie wielki posle, powyzszy tekst zostal opublikowany w Gazecie Krakowskiej i pochodzi sprzed 4 dni.

Co zas sie tyczy dotkryny nienegocjowania z terrorystami to gdyby tak bylo w kazdej sytuacji to za pomalowanie ściany swojej kamienicy bez wymaganego pozwolenia na budowę, 21.08 widzielibysmy pana pod rusztowaniem w czarnym worku a nie swiatlach jupiterow.
"04.02.2009
Inżynier z krakowskiej Geofizyki Piotr S. może zostać zabity w Pakistanie, jeśli władze nie spełnią żądań porywaczy. Dziś upływa termin ultimatum, jakie w talibowie postawili pakistańskiemu rządowi. - Nawet nie chcę o tym myśleć - mówi Danuta Paszek, siostra Piotra S. - Choć miewam takie głupie, czarne myśli. Zbyt długo już to wszystko trwa - dodaje.

Na dzień przed upływem ultimatum zdecydowała się ujawnić Dorota Bartula, życiowa partnerka porwanego, z którą Piotr S. ma 13-letniego syna i która do tej pory... rozwiń
Avatar
beduin / 8 lutego 2009 o 18:27
~antoni~ napisał:
Jestem dumny z Palikota , że potrafi mówić i robić tak jak wolny człowiek XXI wieku , nawet mu zazdroszczę tego. Niestety naraża sie przy tym na krytykę kołtunów takich jak np. Czarnecki który mimo , że był przeciwnikiem UE to pieniądze ok. 45000 zł miesięcznie mu nie śmierdzą i bierze je z kasy UE. Na szczęscie polacy już myślą i kołtunów nie wybierają po raz powtórny np. całą tę zgraje z ZCHN ,LPR , AWS, Samoobrona i PIS. Temu nikt nie zaprzeczy.

Ja akurat z Palikota dumny nie jestem, jak i z wielu innych polityków nie zależnie od nazwy partii ,więc Panie -antoni-kołtunów jak Pan napisał to i w PO pod dostatkiem. Jest to partia dla nowo bogadzkich i dla ich interesów stworzona jak i przez nich sponsorowana .A gdyby nie kasa teścia i Palikota żony to Palikot cienko by w tym Biłgoraju prządł, pomijając fakt że brak wychowania i zwykłe chamstwo ,od niego bije .A gdyby miał pan wątpliwości to tylko 1 nazwisko Sawicka i jej słynna lodziarnia ,pamięta Pan itd.więc niech pan skończy z preferowaniem kogoś, kto ma też brudne ręce jak pewni ludzie ,także z PO.

Ja akurat z Palikota dumny nie jestem, jak i z wielu innych polityków nie zależnie od nazwy partii ,więc Panie -antoni-kołtunów jak Pan napisał to i w PO pod dostatkiem. Jest to partia dla nowo bogadzkich i dla ich interesów stworzona jak i przez nich sponsorowana .A gdyby nie kasa teścia i Palikota żony to Palikot cienko by w tym Biłgoraju prządł, pomijając fakt że brak wychowania i zwykłe chamstwo ,od niego bije .A gdyby miał pan wątpliwości to tylko 1 nazwisko Sawicka i jej słynna lodziarnia ,pamięta Pan itd.więc niec... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert Filipa Lato na Bronowicach
22 czerwca 2018, 18:00

Koncert Filipa Lato na Bronowicach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda Voice of Poland, Filip Lato, wystąpi 22 czerwca o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice (ul. Olchowa 8).

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu 0 0

52-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku w Maryninie (pow. chełmski).

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega 0 0

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega przed frontem burzowym, który ma dojść m.in. nad woj. lubelskie.

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują 0 4

Kwiatki, bombonierki i pióra to klasyka. Obdarowywanie pedagogów z okazji zakończenia roku szkolnego, wzbudza jednak coraz większe kontrowersje. Zwłaszcza, że pomysły rodziców na prezenty dla nauczycieli są niekiedy bardzo zaskakujące

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark"

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark" 0 3

Deskorolkę bez kółek przynieśli prezydentowi na jego 61. urodziny młodzi ludzie upominający się o budowę skateparku na terenach zielonych przy Rusałce.

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe
22 czerwca 2018, 20:00

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 20 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) wystąpi kompozytor i wokalista Piotr Selim.

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener 0 2

Piłkarze Górnika Łęczna w czwartek wrócili do treningów. Zajęcia poprowadził Rafał Wójcik, który ma być nowym trenerem zespołu. Znamy też terminarz sezonu 2018/2019. Zielono-czarni już za miesiąc rozpoczną rozgrywki od wyjazdowego spotkania z Gryfem Wejherowo (21 lipca)

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie 0 2

„Markowa chemia z Niemiec” była produkowana w Polsce i sprzedawana pod szyldem znanych z reklam produktów – uznała prokuratura. W sprawie dotyczącej sprzedawania podróbek niczego nieświadomym klientom odpowiada 21 osób.

Wybory samorządowe w Chełmie. Kandydat PiS obiecuje, pozostali milczą

Wybory samorządowe w Chełmie. Kandydat PiS obiecuje, pozostali milczą 0 9

Jakuba Banaszka, kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Chełma, promowali już wicemarszałek Beata Mazurek, senator Józef Zając jako szef lokalnych struktur Porozumienia oraz Jarosław Gowin. Sam kandydat coraz zwołuje konferencje prasowe. Jego rywale na razie milczą.

Plenerowe rozpoczęcie wakacji nad Zalewem Zemborzyckim
22 czerwca 2018, 18:00

Plenerowe rozpoczęcie wakacji nad Zalewem Zemborzyckim 0 0

Co Gdzie Kiedy. 22 czerwca o godz. 18 nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Wielkie Plenerowe Rozpoczęcie Wakacji. Na uczestników imprezy czeka moc atrakcji.

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego. Tym razem dotyczy rzek

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego. Tym razem dotyczy rzek 3 3

Tak jak już pisaliśmy, po południu, wieczorem i w nocy z czwartku na piątek można się spodziewać burz z ulewnym deszczem i gradem w woj. lubelskim.

Zjechał z drogi i wjechał busem w dom. Nie potrafił tego wyjaśnić [zdjęcia]
galeria

Zjechał z drogi i wjechał busem w dom. Nie potrafił tego wyjaśnić [zdjęcia] 4 3

Kierowca zjechał z drogi, wjechał w płot, drzewo, a potem zatrzymał się na domu. W środku aż wywróciła się szafa.

Zmarł ks. Krzysztof Piotr Kwiatkowski z parafii pw. św. Agnieszki w Lublinie

Zmarł ks. Krzysztof Piotr Kwiatkowski z parafii pw. św. Agnieszki w Lublinie 8 10

W środę w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej zmarł ks. mgr Krzysztof Piotr Kwiatkowski, wikariusz parafii pw. św. Agnieszki w Lublinie - informuje Archidiecezja Lubelska.

Finansowa kroplówka dla Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Finansowa kroplówka dla Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego 5 5

Puławski Park Naukowo-Technologiczny ciągle znajduje się w finansowych tarapatach. Spółka, bez kroplówki z budżetu miasta, nie miałaby środków na działalność bieżącą.

Byli najlepsi w konkursach artystycznych. Odebrali nagrody [zdjęcia]
galeria

Byli najlepsi w konkursach artystycznych. Odebrali nagrody [zdjęcia] 0 0

Prawie 180 uczniów odebrało wczoraj nagrody za osiągnięcia w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach artystycznych. To 97 uczniów z podstawówek, 48 gimnazjalistów oraz 32 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!