Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 lutego 2009 r.
16:54
Edytuj ten wpis

Palikot: prezydent Kaczyński fundamentalnie uszkodzony (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 10 A A

Janusz Palikot reklamował dzisiaj dziennikarzom inwestycyjne sukcesy Lubelszczyzny. Nie obyło się jednak bez komentarzy na temat Prawa i Sprawiedliwości i prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Poseł zapowiedział, że co jakiś czas będzie faszerował dziennikarzy dobrymi wiadomościami, które zazwyczaj giną w morzu złych informacji. Zaprosił gości, którzy mówili w większości o rzeczach już znanych.

Krzysztof Łątką (PO) dyrektor z lubelskiego magistratu mówił o Certyfikacie Zarządzania Jakością jaki uzyskał urząd, o nowym Biurze Obsługi Mieszkańców, które za rok ruszy przy ulicy Szaszerów (Czuby) oraz o promocji miasta, która branżowy miesięcznik Brief wysoko ocenił.

Janusz Opryński szef artystyczny Centrum Kultury w Lublinie przypomniał, że CK dostanie z Unii Europejskiej 15 mln zł na remont, 23 mln zł dołoży miasto. Budynek powiększy się i wypięknieje, blasku nabierze również pobliski park.

Na konferencji prasowej mowa była również o Biłgoraju i o pieniądzach które miasto dostanie od Unii Europejskiej na budowę 13 km kolektora sanitarnego (gmina będzie w 96 proc. skanalizowana).
Szpilę dla PiS Palikot trzymał na koniec.

- Taki trunek był ponoć popularny podczas weekendowego kongresu PiS w Krakowie - poseł pokazał butelkę po perfumach wypełnioną, jak twierdził poseł, grappą czyli 38 procentowym alkoholem. Butelkę miał dostać od jednej z osób, która była na kongresie.

Materiał MM Lublin

Pytany przez dziennikarzy Palikot dopiekł również prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu: - On jest fundamentalnie uszkodzony wizerunkowo i nigdy nie będzie atrakcyjny dla młodych ludzi.

Poseł twierdzi, że partie nie powinny dostawać dotacji z budżetu (większość wydają na marketing) tylko samemu zbierać datki na działalność.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 7 lutego 2009 o 19:41
Proponuję najpierw sprawdzić nazwy ulic SZASERÓW a nie szaszerów. Kim był szaser to wiem a szaszer?
Avatar
anarchista / 7 lutego 2009 o 14:54
Panie posle Palikot, czy jak tam Pana zwal. Niech Pan zajmie sie swoja kamienica, od polityki odstapi, nie maci ludziom w glowie. Narod nasz ciemny, to fakt, ale nie taki znow odmozdzony, aby odroznic deb***a, oszoloma politycznego, od wartosciowego reprezentanta naszego kraju. Panom takim jak Pan mowimy NIE. Wracaj gosciu do browaru, produkuj pryty dla pospolstwa, ktorego swiadomie rozpiliscie. A i z byla zona sie Pan rozlicz. Tak po chrzescijansku.
Avatar
Gość / 7 lutego 2009 o 12:39
Szanowni redaktorzy z "Dziennika Palikota" napiszcie także co wasz idol jadł dziś na śniadanie i z kim spał
Avatar
KK / 7 lutego 2009 o 11:10
CO TEN CZŁOWIEK BREDZI ,CZY TU DO LUBLINA I W WOJEWÓDZTWIE MAMY DOBRE ,TRWAŁE I PRZYZWOITE DROGI NA EUROPEJSKIM POZIOMIE? ,CZY TU JEST PRZYZWOITA SZYBKA KOLEJ DO NASZEGO MIASTA ? CZY MIASTO LUBLIN MA DOBRE ULICE I CHODNIKI ? CZY TU JEST LOTNISKO ? CZY TU JEST POWAŻNY ZAKŁAD PRZEMYSŁOWY ? PYTAŃ TEGO TYPU MOŻNA ZADAWAĆ TYSIĄCE . CO TEN POSEŁ MÓWI O SUKCESACH .JUŻ MI SIĘ NIE DOBRZE ROBI SŁUCHAJĄC TYCH BZDUR.CZUJĘ SIĘ JAK ZA GIERKA ,Z TYM ŻE TAMTEN NAPRAWDĘ COŚ DZIAŁAŁ ,TO BYŁO WIDAĆ .STWIERDZAM ŻE PÓKI CO KOMUCHY ZA EDKA ROBILI WIĘCEJ ,A CZARNA MAFIA TRĄBI O SUKCESACH .PANIE JUŻ TEGO SŁUCHAĆ NIE MOŻNA ,OPCJA PANA POKROJU RZĄDZI TU JUŻ 20 LAT I DOPROWADZIŁA DO TEGO CO WIDAĆ ŻE JAK JUŻ ULICĘ ZROBICIE TO DZIURY NA DRUGI ROK WYŁAŻĄ .TAK MACIE WIELKI SUKCES W MARNOTRAWIENIU PIENIĘDZY NAS WSZYSTKICH Z TYM SIĘ MOŻNA ZGODZIĆ
CO TEN CZŁOWIEK BREDZI ,CZY TU DO LUBLINA I W WOJEWÓDZTWIE MAMY DOBRE ,TRWAŁE I PRZYZWOITE DROGI NA EUROPEJSKIM POZIOMIE? ,CZY TU JEST PRZYZWOITA SZYBKA KOLEJ DO NASZEGO MIASTA ? CZY MIASTO LUBLIN MA DOBRE ULICE I CHODNIKI ? CZY TU JEST LOTNISKO ? CZY TU JEST POWAŻNY ZAKŁAD PRZEMYSŁOWY ? PYTAŃ TEGO TYPU MOŻNA ZADAWAĆ TYSIĄCE . CO TEN POSEŁ MÓWI O SUKCESACH .JUŻ MI SIĘ NIE DOBRZE ROBI SŁUCHAJĄC TYCH BZDUR.CZUJĘ SIĘ JAK ZA GIERKA ,Z TYM ŻE TAMTEN NAPRAWDĘ COŚ DZIAŁAŁ ,TO BYŁO WIDAĆ .STWIERDZAM ŻE PÓKI CO KOMUCHY ZA EDKA ROBILI WIĘCEJ ,A CZARN... rozwiń
Avatar
polak / 6 lutego 2009 o 21:07
Co przecietny mlody Polak ma wspolnego z polityka?
Co Polak pracujacy,slabo zarabialjacy ma wspolnego z poslem Palikotem? NIC.
Moze zwykli zjadacze chleba widza w milionerze skandaliscie przyklad do nasladowania? NIE.
Oni wszyscy MY ostro krytykujemy ciag do kasy poslow ,radnych,nasza bezkutecznosc. Przypominam sobie pozytywizm i prace u podstaw.
Historia sie powtarza ,a politycy w glowach ktorych jest tylko wlasny interes i wejscie w uklady dla wlasnych korzysci zyja do wyborow.
Palikota za nasze pieniadze pokazuja jak swojego rodzaju kuriozum.Zaproszony zostal nawet do studium dziennikarstwa w Lublinie by przekazac mlodym adeptom glowna mysl jak obrazac by nie poniesc konsekwencji. Jak przeinaczac fakty by osiagnac zamierzomy cel tj, wzbudzic litosc gdy wg faktow powinna byc pogarda.A propos Jakim cudem wyspecjalizowane agendy bezpieczenstwa narodowedo typu CBA nie doszukaly sie zwiazkow finansowych /udzialy/ w DW.
Co przecietny mlody Polak ma wspolnego z polityka?
Co Polak pracujacy,slabo zarabialjacy ma wspolnego z poslem Palikotem? NIC.
Moze zwykli zjadacze chleba widza w milionerze skandaliscie przyklad do nasladowania? NIE.
Oni wszyscy MY ostro krytykujemy ciag do kasy poslow ,radnych,nasza bezkutecznosc. Przypominam sobie pozytywizm i prace u podstaw.
Historia sie powtarza ,a politycy w glowach ktorych jest tylko wlasny interes i wejscie w uklady dla wlasnych korzysci zyja do wyborow.
Palikota za nasze pieniadze p... rozwiń
Avatar
gzgz / 6 lutego 2009 o 19:21
Ten człowiek to V kolumna dla nas normalnych członków PO.
Avatar
Janek / 6 lutego 2009 o 19:18
wolałbym usłyszeć dobre wiadomości o CSK, Podzamczu, Placu Litewskim, stadionie, aquaparku, centrum komunikacyjnym PKP i PKS, kolejnych inwestorach w strefie ekonomicznej, postępach w budowie dróg ekspresowych, w tym obwodnicy Lublina i szybkiej kolei do Warszawy oraz lotniska, nowych elektrowniach tradycyjnych i jądrowych, siedzibie PGE, rosnącej produkcji samochodów w FSC i że nasi politycy załatwili co najmniej tyle kasy co Zdrojewski dla Dolnego Śląska ( 490 z 720 mln zł + 40 mln z budżetu ministerstwa )
Avatar
SondaZysta / 6 lutego 2009 o 19:16
Zabrac pieniadze opozycji tuz przed wyborami a samemu korzystac z czasow antenowych i konferencji prasowych!!!
Lubelszczyzna wykorzystala 6,5 raza mniej srodkow UE niz Malopolska.
Polska odprowadzila w 2008 do UE wiecej niz wykorzystala.
Zadluzenie zewnetrzne RP siegnelo ponad 200 mld euro.
Komisja Europejska zaakceptowała kolejne krajowe programy pomocowe dla przedsiębiorstw. Wśród nich nie ma polskich propozycji!!!

Kpisz pan czy o droge pytasz na tle logo PO???
Avatar
nick / 6 lutego 2009 o 18:29
Już niedługo Platfusy-Palikoty będziecie się chować w piwnicach przed ludźmi bo inaczej wygniotą was złodzieje jak pluskwy
Avatar
rydzykant / 6 lutego 2009 o 18:09
Gdzie marka perfum ?
W jakich sklepach jest w sprzedaży ?
Jaka jest cena takiego flakoniku?
Czy nie jest szkodliwa dla zdrowia fizycznego?(Na mózg szkodzi co widać w wypowiedziach pijących !)
Avatar
ja / 7 lutego 2009 o 19:41
Proponuję najpierw sprawdzić nazwy ulic SZASERÓW a nie szaszerów. Kim był szaser to wiem a szaszer?
Avatar
anarchista / 7 lutego 2009 o 14:54
Panie posle Palikot, czy jak tam Pana zwal. Niech Pan zajmie sie swoja kamienica, od polityki odstapi, nie maci ludziom w glowie. Narod nasz ciemny, to fakt, ale nie taki znow odmozdzony, aby odroznic deb***a, oszoloma politycznego, od wartosciowego reprezentanta naszego kraju. Panom takim jak Pan mowimy NIE. Wracaj gosciu do browaru, produkuj pryty dla pospolstwa, ktorego swiadomie rozpiliscie. A i z byla zona sie Pan rozlicz. Tak po chrzescijansku.
Avatar
Gość / 7 lutego 2009 o 12:39
Szanowni redaktorzy z "Dziennika Palikota" napiszcie także co wasz idol jadł dziś na śniadanie i z kim spał
Avatar
KK / 7 lutego 2009 o 11:10
CO TEN CZŁOWIEK BREDZI ,CZY TU DO LUBLINA I W WOJEWÓDZTWIE MAMY DOBRE ,TRWAŁE I PRZYZWOITE DROGI NA EUROPEJSKIM POZIOMIE? ,CZY TU JEST PRZYZWOITA SZYBKA KOLEJ DO NASZEGO MIASTA ? CZY MIASTO LUBLIN MA DOBRE ULICE I CHODNIKI ? CZY TU JEST LOTNISKO ? CZY TU JEST POWAŻNY ZAKŁAD PRZEMYSŁOWY ? PYTAŃ TEGO TYPU MOŻNA ZADAWAĆ TYSIĄCE . CO TEN POSEŁ MÓWI O SUKCESACH .JUŻ MI SIĘ NIE DOBRZE ROBI SŁUCHAJĄC TYCH BZDUR.CZUJĘ SIĘ JAK ZA GIERKA ,Z TYM ŻE TAMTEN NAPRAWDĘ COŚ DZIAŁAŁ ,TO BYŁO WIDAĆ .STWIERDZAM ŻE PÓKI CO KOMUCHY ZA EDKA ROBILI WIĘCEJ ,A CZARNA MAFIA TRĄBI O SUKCESACH .PANIE JUŻ TEGO SŁUCHAĆ NIE MOŻNA ,OPCJA PANA POKROJU RZĄDZI TU JUŻ 20 LAT I DOPROWADZIŁA DO TEGO CO WIDAĆ ŻE JAK JUŻ ULICĘ ZROBICIE TO DZIURY NA DRUGI ROK WYŁAŻĄ .TAK MACIE WIELKI SUKCES W MARNOTRAWIENIU PIENIĘDZY NAS WSZYSTKICH Z TYM SIĘ MOŻNA ZGODZIĆ
CO TEN CZŁOWIEK BREDZI ,CZY TU DO LUBLINA I W WOJEWÓDZTWIE MAMY DOBRE ,TRWAŁE I PRZYZWOITE DROGI NA EUROPEJSKIM POZIOMIE? ,CZY TU JEST PRZYZWOITA SZYBKA KOLEJ DO NASZEGO MIASTA ? CZY MIASTO LUBLIN MA DOBRE ULICE I CHODNIKI ? CZY TU JEST LOTNISKO ? CZY TU JEST POWAŻNY ZAKŁAD PRZEMYSŁOWY ? PYTAŃ TEGO TYPU MOŻNA ZADAWAĆ TYSIĄCE . CO TEN POSEŁ MÓWI O SUKCESACH .JUŻ MI SIĘ NIE DOBRZE ROBI SŁUCHAJĄC TYCH BZDUR.CZUJĘ SIĘ JAK ZA GIERKA ,Z TYM ŻE TAMTEN NAPRAWDĘ COŚ DZIAŁAŁ ,TO BYŁO WIDAĆ .STWIERDZAM ŻE PÓKI CO KOMUCHY ZA EDKA ROBILI WIĘCEJ ,A CZARN... rozwiń
Avatar
polak / 6 lutego 2009 o 21:07
Co przecietny mlody Polak ma wspolnego z polityka?
Co Polak pracujacy,slabo zarabialjacy ma wspolnego z poslem Palikotem? NIC.
Moze zwykli zjadacze chleba widza w milionerze skandaliscie przyklad do nasladowania? NIE.
Oni wszyscy MY ostro krytykujemy ciag do kasy poslow ,radnych,nasza bezkutecznosc. Przypominam sobie pozytywizm i prace u podstaw.
Historia sie powtarza ,a politycy w glowach ktorych jest tylko wlasny interes i wejscie w uklady dla wlasnych korzysci zyja do wyborow.
Palikota za nasze pieniadze pokazuja jak swojego rodzaju kuriozum.Zaproszony zostal nawet do studium dziennikarstwa w Lublinie by przekazac mlodym adeptom glowna mysl jak obrazac by nie poniesc konsekwencji. Jak przeinaczac fakty by osiagnac zamierzomy cel tj, wzbudzic litosc gdy wg faktow powinna byc pogarda.A propos Jakim cudem wyspecjalizowane agendy bezpieczenstwa narodowedo typu CBA nie doszukaly sie zwiazkow finansowych /udzialy/ w DW.
Co przecietny mlody Polak ma wspolnego z polityka?
Co Polak pracujacy,slabo zarabialjacy ma wspolnego z poslem Palikotem? NIC.
Moze zwykli zjadacze chleba widza w milionerze skandaliscie przyklad do nasladowania? NIE.
Oni wszyscy MY ostro krytykujemy ciag do kasy poslow ,radnych,nasza bezkutecznosc. Przypominam sobie pozytywizm i prace u podstaw.
Historia sie powtarza ,a politycy w glowach ktorych jest tylko wlasny interes i wejscie w uklady dla wlasnych korzysci zyja do wyborow.
Palikota za nasze pieniadze p... rozwiń
Avatar
gzgz / 6 lutego 2009 o 19:21
Ten człowiek to V kolumna dla nas normalnych członków PO.
Avatar
Janek / 6 lutego 2009 o 19:18
wolałbym usłyszeć dobre wiadomości o CSK, Podzamczu, Placu Litewskim, stadionie, aquaparku, centrum komunikacyjnym PKP i PKS, kolejnych inwestorach w strefie ekonomicznej, postępach w budowie dróg ekspresowych, w tym obwodnicy Lublina i szybkiej kolei do Warszawy oraz lotniska, nowych elektrowniach tradycyjnych i jądrowych, siedzibie PGE, rosnącej produkcji samochodów w FSC i że nasi politycy załatwili co najmniej tyle kasy co Zdrojewski dla Dolnego Śląska ( 490 z 720 mln zł + 40 mln z budżetu ministerstwa )
Avatar
SondaZysta / 6 lutego 2009 o 19:16
Zabrac pieniadze opozycji tuz przed wyborami a samemu korzystac z czasow antenowych i konferencji prasowych!!!
Lubelszczyzna wykorzystala 6,5 raza mniej srodkow UE niz Malopolska.
Polska odprowadzila w 2008 do UE wiecej niz wykorzystala.
Zadluzenie zewnetrzne RP siegnelo ponad 200 mld euro.
Komisja Europejska zaakceptowała kolejne krajowe programy pomocowe dla przedsiębiorstw. Wśród nich nie ma polskich propozycji!!!

Kpisz pan czy o droge pytasz na tle logo PO???
Avatar
nick / 6 lutego 2009 o 18:29
Już niedługo Platfusy-Palikoty będziecie się chować w piwnicach przed ludźmi bo inaczej wygniotą was złodzieje jak pluskwy
Avatar
rydzykant / 6 lutego 2009 o 18:09
Gdzie marka perfum ?
W jakich sklepach jest w sprzedaży ?
Jaka jest cena takiego flakoniku?
Czy nie jest szkodliwa dla zdrowia fizycznego?(Na mózg szkodzi co widać w wypowiedziach pijących !)
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program]
24 maja 2018, 18:00
galeria

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program] 3 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek rozpoczynają się KULturalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaplanowano dwa dni koncertów na pl. Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur.

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami 1 5

Pod znakiem zapytania stanął montaż słupków uniemożliwiających nielegalne parkowanie na śródmiejskich chodnikach. Nikt nie chce wziąć tego zlecenia. Drogowcy mają też spory problem z remontami osiedlowych uliczek, m.in. na Czubach i Czechowie

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania 0 0

56-letni mężczyzna spadł z rusztowania w trakcie prac przy remoncie stadionu w Janowie Lubelskim.

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę
ZDJĘCIA
galeria

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę 1 4

17-letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak na lokalnej drodze potrącił ją samochód.

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku 1 1

Dzisiaj o godzinie 19 w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Czterech najlepszych zawodników oraz jeden wybrany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego wezmą udział w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem 26 1

Baseball Ravens Lublin zaliczyli fantastyczny początek sezonu w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Popularne Kruki po trzech weekendach przewodzą całej stawce

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi
wiersze między newsami

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi 0 1

Na początek dnia, trzy linijki orientu. XVII wiecznemu japońskiemu poecie zen Matsuo Basho tyle wystarczy by opowiedzieć całą historię

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy? 49 18

Liczba wolnych miejsc pracy w przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego tylko w ciągu ostatniego roku zwiększyła się o niemal 70 procent. Najtrudniej o fachowca jest w branży budowlanej i przemyśle. Potrzebni są także kierowcy i magazynierzy

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej? 2 10

Platforma nie ujawnia żadnych nazwisk, ale poseł Stanisław Żmijan przyznaje, że najchętniej w wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej poparłby kobietę