Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 kwietnia 2010 r.
21:21
Edytuj ten wpis

Palikot usłyszał w ratuszu gorzkie słowa

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 78 A A

Bardzo szorstko przywitali wczoraj Janusza Palikota lublinianie stojący w kolejce do księgi kondolencyjnej wyłożonej w sali obrad Rady Miasta na parterze lubelskiego Ratusza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Poseł wychodził właśnie ze spotkania z prezydentem miasta. – Jak się teraz czujesz? Załóż czerwoną koszulę! – krzyczeli ludzie z kolejki.

Ostre komentarze pojawiają się też na internetowym blogu Palikota. "Nie podzielałem wielu poglądów tragicznie zmarłego Prezydenta, ale sposób w jaki Pan i środowisko, w którym się Pan obraca traktowaliście tego CZŁOWIEKA był tak żenujący, że brak słów, by to wyrazić. Ciekawe, za jaki czas wypełznie Pan z ukrycia i przyłączy się do udawanego żalu wylewanego teraz przez tych, którzy onegdaj szczuli” pisze internauta rojak.

"Prezydenta żadnemu obywatelowi nie przystoi nazywać chamem, kurduplem, kaczorem, kartoflem, alkoholikiem itp. Niezależnie od tego, czy w danym czasie gawiedź będzie go wyśmiewać, czy ronić nad nim łzy. Liczę Panie Januszu, że ta cisza to nie jest tylko ta przeklęta «polityczna poprawność», ale autentyczna zaduma no i skrucha. Ma Pan powody....” – komentuje kurzejam na blogu Palikota.

Komentarze 78

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zoom / 17 kwietnia 2010 o 12:38
Piore_wz napisał:
LUDZIE protestujácy przeciw pochowkowi Prezydenta Kaczynskiego na
Wawelu OPAMIÉTAJCIE SIÉ!
Mowicie, ze Prezydent nie zasluzyl na Wawel bo byl kontrowersyjny,
ze pewni ludzie z nim sié nie zgadzali.
A czy ludzie tam juz pochowani nie byli kontrowersyjni, na Józef
Pilsudski. Przeciez jak doszlo do przejécia wladzy zginélo
kilkadziesiát osob, opozycja byla wiéziona itd, ale jednak pochowano
Go na Wawelu.
Wszyscy tam pochowani mozna by powiedziec mieli swoich zwolennikow i
przeciwnikow, ale pochowano ich tam.
Nie rozumié o co chodzi przeciwnikom, a szczegolnie panu Wajdzie,
ktory przez swoje wystápienie stracil wiele nie tylko w moich oczach!
Czy Wy nie rozumiecie, ze Prezydent zginál w wyjátkowych
okolicznosciach i w wyjátkowy sposób powinien byc uczczony, Jego
pochowek tam to takze SYMBOLICZNY POCHOWEK NA WAWELU OFIAR SPRZED
70LATY oraz POLEGLYCH POD SMOLENSKIEM a nie jakas polityczna
zagrywka!
ZROZUMCIE TO, PRZECIEZ JESTESCIE INTELIGENTNYMI LUDZMI, ale czy
macie dobre chéci to ja juz pewny nie jestem. NIE ROBCIE ZAMÉTU,
SWIAT NA NAS PATRZY, a HISTORIA ROZLICZY KTO MIAL RACJÉ!!!!
Pozdrawiam Piotr


Święta racja. W przewrocie majowy 1926 zginęło nie kilkadziesiąt ale kilkaset (350-450). Więził 5 generałów wojska polskiego. Wszyscy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Zmieniał wiarę aby poślubić kobietę(de facto z którą zdradzał własną żonę). A co do pochówku to przeciwne były władze kościelne, ale wreszcie ustąpiły pod presją.


Święta racja. W przewrocie majowy 1926 zginęło nie kilkadziesiąt ale kilkaset (350-450). Więził 5 generałów wojska polskiego. Wszyscy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Zmieniał wiarę aby poślubić kobietę(de facto z którą zdradzał własną żonę). A co do pochówku to przeciwne były władze kościelne, ale wreszcie ustąpiły pod presją. rozwiń
Avatar
zoom / 17 kwietnia 2010 o 12:29
silv napisał:
No tak, wystarczył sam fakt, że zginął Kaczyński a już nagle został Wielkim Bohaterem, o Wielkim Patriocie nie wspomnę... Zaraz świętym go ogłoszą, bo o pomysłach nazwania jego imieniem Stadionu Narodowego już nie wspomnę. Fakty pozostają: jakim był człowiekiem to nie wiem, ale prezydentem był co najmniej nieudolnym więc zasługuje na pamięć jak każda zmarła osoba. I nic więcej!
BTW Wciąż nie rozumiem, jak można tak łatwo dać się zmanipulować przez media...


Dla niektórych opiniotwórczymi są media, a co media pokazywały zwłaszcza komercyjne to wiemy. Najgorsza obłuda, poniewieranie człowieka, wytykanie ludzkich słabości. Kwaśniewski który pijany przewracał się na grobach Polskich żołnierzy - TO BYŁ wasz prezydent.

Choć raz zastanowiłeś się nad tym co przeklepujesz, choć raz przeczytałeś jakikolwiek wywiad którego udzielił Kaczyśki, relacji ze spotkań zagranicznych. Może masz wyrzut o Traktat Lizboński - 100% że nie wiesz o co w nim chodzi i co kierował prezydentem, ze wstrzymywał podpisanie.

Ale powielaj maluczki człowieku, wszelkie zasłyszane podłe treści, nie zastanawiaj sie nad nimi, bo i tak jesteś za głupi, żeby cokolwiek zrozumieć. Takim stadem baranów jak Ty dość prosto kierować.


Dla niektórych opiniotwórczymi są media, a co media pokazywały zwłaszcza komercyjne to wiemy. Najgorsza obłuda, poniewieranie człowieka, wytykanie ludzkich słabości. Kwaśniewski który pijany przewracał się na grobach Polskich żołnierzy - TO BYŁ wasz prezydent.

Choć raz zastanowiłeś się nad tym co przeklepujesz, choć raz przeczytałeś jakikolwiek wywiad którego udzielił Kaczyśki, relacji ze spotkań zagranicznych. Może masz wyrzut o Traktat Lizboński - 100% że nie wiesz o co w nim chodzi i co kierował pre... rozwiń
Avatar
mieszkaniec Pszczyny / 16 kwietnia 2010 o 13:55
Fałsz i obłuda, a teraz cała ta hipokryzja Palikota sprawia, że żygać mi się chce i najlepiej na Palikota, bo parkietu mi żal!!!
Avatar
niech Ci będzie Wojtek / 16 kwietnia 2010 o 13:50
Palikot jak i reszta jego kolesi ma naród w doopie.
I niech tak zostanie. Ale naród niech wreszcie zmądrzeje!!!
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2010 o 22:37
Pan Palikot to zwykly harcownik ale ktos mu pozwalal na sprowadzenie urzedu Prezydenta do rynsztoku. A co do tragedji to pomyslcie - czy jesli pan premier wykazlby jednosc /o ktorej teraz z p.Komorowskim sie rozwodza/przed wladzami rosji i nie jechal dumny na szopke 3 dni wczesniej tylko wymogl zaproszenie prezydenta na oficjalne obchody to by do tego nie doszlo. a tak rosjanie rozegrali to na podzielonej przez Donalda T. PO...lsce.
Avatar
Piore_wz / 15 kwietnia 2010 o 21:33
LUDZIE protestujácy przeciw pochowkowi Prezydenta Kaczynskiego na
Wawelu OPAMIÉTAJCIE SIÉ!
Mowicie, ze Prezydent nie zasluzyl na Wawel bo byl kontrowersyjny,
ze pewni ludzie z nim sié nie zgadzali.
A czy ludzie tam juz pochowani nie byli kontrowersyjni, na Józef
Pilsudski. Przeciez jak doszlo do przejécia wladzy zginélo
kilkadziesiát osob, opozycja byla wiéziona itd, ale jednak pochowano
Go na Wawelu.
Wszyscy tam pochowani mozna by powiedziec mieli swoich zwolennikow i
przeciwnikow, ale pochowano ich tam.
Nie rozumié o co chodzi przeciwnikom, a szczegolnie panu Wajdzie,
ktory przez swoje wystápienie stracil wiele nie tylko w moich oczach!
Czy Wy nie rozumiecie, ze Prezydent zginál w wyjátkowych
okolicznosciach i w wyjátkowy sposób powinien byc uczczony, Jego
pochowek tam to takze SYMBOLICZNY POCHOWEK NA WAWELU OFIAR SPRZED
70LATY oraz POLEGLYCH POD SMOLENSKIEM a nie jakas polityczna
zagrywka!
ZROZUMCIE TO, PRZECIEZ JESTESCIE INTELIGENTNYMI LUDZMI, ale czy
macie dobre chéci to ja juz pewny nie jestem. NIE ROBCIE ZAMÉTU,
SWIAT NA NAS PATRZY, a HISTORIA ROZLICZY KTO MIAL RACJÉ!!!!
Pozdrawiam Piotr
LUDZIE protestujácy przeciw pochowkowi Prezydenta Kaczynskiego na
Wawelu OPAMIÉTAJCIE SIÉ!
Mowicie, ze Prezydent nie zasluzyl na Wawel bo byl kontrowersyjny,
ze pewni ludzie z nim sié nie zgadzali.
A czy ludzie tam juz pochowani nie byli kontrowersyjni, na Józef
Pilsudski. Przeciez jak doszlo do przejécia wladzy zginélo
kilkadziesiát osob, opozycja byla wiéziona itd, ale jednak pochowano
Go na Wawelu.
Wszyscy tam pochowani mozna by powiedziec mieli swoich zwolennikow i
przeci... rozwiń
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2010 o 20:45
Historia osądzi kto jak się zapisze w pamięci Polaków.. Pan Kaczyński jako patriota, natomiast jak zapamiętają ludzie Pana Palikota?? o ile w ogóle zapamiętają....
Avatar
polak / 15 kwietnia 2010 o 11:05
Przeczytałem wpisy na forum.Niesmak,zgroza,zacietrzewienie,odwet.Słowa bolą ,słowa się pamieta niekiedy żałuje.Zbyt predko się mówi za wolno myśli.
Nie mówcie nic.
Spowodujcie przez Wasz wybor nie było w polskim parlamencie osób gardzących innym człowiekiem,ludzi własnego interesu.
Walka wyborcza nie może byc niszczeniem ludzi inaczej widzących drogę Polski to nie jest walka na śmierc to wojna Polsko Polska.
Jak myslicie dlaczego 70% wyborców nie wybiera?
Nie może byc dyktatury jednej parti bo wtedy do dochodzi do głosu arogancja.
W imieniu swoim wszystkich indoktrynowanych i zacietrzewinych popierajacych jakiekolwiek partie polityczne prosze o przejrzenie na oczy i dystans do tego co robie i mowia ich przywodcy.
Nie dajmy się manipulowac politykom.
Przeczytałem wpisy na forum.Niesmak,zgroza,zacietrzewienie,odwet.Słowa bolą ,słowa się pamieta niekiedy żałuje.Zbyt predko się mówi za wolno myśli.
Nie mówcie nic.
Spowodujcie przez Wasz wybor nie było w polskim parlamencie osób gardzących innym człowiekiem,ludzi własnego interesu.
Walka wyborcza nie może byc niszczeniem ludzi inaczej widzących drogę Polski to nie jest walka na śmierc to wojna Polsko Polska.
Jak myslicie dlaczego 70% wyborców nie wybiera?
Nie może byc dyktatury jednej parti bo wtedy do dochodz... rozwiń
Avatar
derbi / 14 kwietnia 2010 o 22:50
To ,co się stało powinno nam pozwolić na oddzielenie ziarna od plew,prawdziwych polityków pod chłamu,który podszywa się pod ludzi prawdziwie zatroskanych o nasz naród,czas Palikota definitywnie skończył się....jesteś politycznym trupem panie P, nie z Lublina tylko z Biłgoraja.
Avatar
ogo / 14 kwietnia 2010 o 21:46
oj Plikot to taki błazen! gada, gada robi szum, smiech... Tylko, że najczęściej to ludzie nie śmieją się z nim a z niego.. niestety... ciężka rola błazna.....
Avatar
zoom / 17 kwietnia 2010 o 12:38
Piore_wz napisał:
LUDZIE protestujácy przeciw pochowkowi Prezydenta Kaczynskiego na
Wawelu OPAMIÉTAJCIE SIÉ!
Mowicie, ze Prezydent nie zasluzyl na Wawel bo byl kontrowersyjny,
ze pewni ludzie z nim sié nie zgadzali.
A czy ludzie tam juz pochowani nie byli kontrowersyjni, na Józef
Pilsudski. Przeciez jak doszlo do przejécia wladzy zginélo
kilkadziesiát osob, opozycja byla wiéziona itd, ale jednak pochowano
Go na Wawelu.
Wszyscy tam pochowani mozna by powiedziec mieli swoich zwolennikow i
przeciwnikow, ale pochowano ich tam.
Nie rozumié o co chodzi przeciwnikom, a szczegolnie panu Wajdzie,
ktory przez swoje wystápienie stracil wiele nie tylko w moich oczach!
Czy Wy nie rozumiecie, ze Prezydent zginál w wyjátkowych
okolicznosciach i w wyjátkowy sposób powinien byc uczczony, Jego
pochowek tam to takze SYMBOLICZNY POCHOWEK NA WAWELU OFIAR SPRZED
70LATY oraz POLEGLYCH POD SMOLENSKIEM a nie jakas polityczna
zagrywka!
ZROZUMCIE TO, PRZECIEZ JESTESCIE INTELIGENTNYMI LUDZMI, ale czy
macie dobre chéci to ja juz pewny nie jestem. NIE ROBCIE ZAMÉTU,
SWIAT NA NAS PATRZY, a HISTORIA ROZLICZY KTO MIAL RACJÉ!!!!
Pozdrawiam Piotr


Święta racja. W przewrocie majowy 1926 zginęło nie kilkadziesiąt ale kilkaset (350-450). Więził 5 generałów wojska polskiego. Wszyscy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Zmieniał wiarę aby poślubić kobietę(de facto z którą zdradzał własną żonę). A co do pochówku to przeciwne były władze kościelne, ale wreszcie ustąpiły pod presją.


Święta racja. W przewrocie majowy 1926 zginęło nie kilkadziesiąt ale kilkaset (350-450). Więził 5 generałów wojska polskiego. Wszyscy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Zmieniał wiarę aby poślubić kobietę(de facto z którą zdradzał własną żonę). A co do pochówku to przeciwne były władze kościelne, ale wreszcie ustąpiły pod presją. rozwiń
Avatar
zoom / 17 kwietnia 2010 o 12:29
silv napisał:
No tak, wystarczył sam fakt, że zginął Kaczyński a już nagle został Wielkim Bohaterem, o Wielkim Patriocie nie wspomnę... Zaraz świętym go ogłoszą, bo o pomysłach nazwania jego imieniem Stadionu Narodowego już nie wspomnę. Fakty pozostają: jakim był człowiekiem to nie wiem, ale prezydentem był co najmniej nieudolnym więc zasługuje na pamięć jak każda zmarła osoba. I nic więcej!
BTW Wciąż nie rozumiem, jak można tak łatwo dać się zmanipulować przez media...


Dla niektórych opiniotwórczymi są media, a co media pokazywały zwłaszcza komercyjne to wiemy. Najgorsza obłuda, poniewieranie człowieka, wytykanie ludzkich słabości. Kwaśniewski który pijany przewracał się na grobach Polskich żołnierzy - TO BYŁ wasz prezydent.

Choć raz zastanowiłeś się nad tym co przeklepujesz, choć raz przeczytałeś jakikolwiek wywiad którego udzielił Kaczyśki, relacji ze spotkań zagranicznych. Może masz wyrzut o Traktat Lizboński - 100% że nie wiesz o co w nim chodzi i co kierował prezydentem, ze wstrzymywał podpisanie.

Ale powielaj maluczki człowieku, wszelkie zasłyszane podłe treści, nie zastanawiaj sie nad nimi, bo i tak jesteś za głupi, żeby cokolwiek zrozumieć. Takim stadem baranów jak Ty dość prosto kierować.


Dla niektórych opiniotwórczymi są media, a co media pokazywały zwłaszcza komercyjne to wiemy. Najgorsza obłuda, poniewieranie człowieka, wytykanie ludzkich słabości. Kwaśniewski który pijany przewracał się na grobach Polskich żołnierzy - TO BYŁ wasz prezydent.

Choć raz zastanowiłeś się nad tym co przeklepujesz, choć raz przeczytałeś jakikolwiek wywiad którego udzielił Kaczyśki, relacji ze spotkań zagranicznych. Może masz wyrzut o Traktat Lizboński - 100% że nie wiesz o co w nim chodzi i co kierował pre... rozwiń
Avatar
mieszkaniec Pszczyny / 16 kwietnia 2010 o 13:55
Fałsz i obłuda, a teraz cała ta hipokryzja Palikota sprawia, że żygać mi się chce i najlepiej na Palikota, bo parkietu mi żal!!!
Avatar
niech Ci będzie Wojtek / 16 kwietnia 2010 o 13:50
Palikot jak i reszta jego kolesi ma naród w doopie.
I niech tak zostanie. Ale naród niech wreszcie zmądrzeje!!!
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2010 o 22:37
Pan Palikot to zwykly harcownik ale ktos mu pozwalal na sprowadzenie urzedu Prezydenta do rynsztoku. A co do tragedji to pomyslcie - czy jesli pan premier wykazlby jednosc /o ktorej teraz z p.Komorowskim sie rozwodza/przed wladzami rosji i nie jechal dumny na szopke 3 dni wczesniej tylko wymogl zaproszenie prezydenta na oficjalne obchody to by do tego nie doszlo. a tak rosjanie rozegrali to na podzielonej przez Donalda T. PO...lsce.
Avatar
Piore_wz / 15 kwietnia 2010 o 21:33
LUDZIE protestujácy przeciw pochowkowi Prezydenta Kaczynskiego na
Wawelu OPAMIÉTAJCIE SIÉ!
Mowicie, ze Prezydent nie zasluzyl na Wawel bo byl kontrowersyjny,
ze pewni ludzie z nim sié nie zgadzali.
A czy ludzie tam juz pochowani nie byli kontrowersyjni, na Józef
Pilsudski. Przeciez jak doszlo do przejécia wladzy zginélo
kilkadziesiát osob, opozycja byla wiéziona itd, ale jednak pochowano
Go na Wawelu.
Wszyscy tam pochowani mozna by powiedziec mieli swoich zwolennikow i
przeciwnikow, ale pochowano ich tam.
Nie rozumié o co chodzi przeciwnikom, a szczegolnie panu Wajdzie,
ktory przez swoje wystápienie stracil wiele nie tylko w moich oczach!
Czy Wy nie rozumiecie, ze Prezydent zginál w wyjátkowych
okolicznosciach i w wyjátkowy sposób powinien byc uczczony, Jego
pochowek tam to takze SYMBOLICZNY POCHOWEK NA WAWELU OFIAR SPRZED
70LATY oraz POLEGLYCH POD SMOLENSKIEM a nie jakas polityczna
zagrywka!
ZROZUMCIE TO, PRZECIEZ JESTESCIE INTELIGENTNYMI LUDZMI, ale czy
macie dobre chéci to ja juz pewny nie jestem. NIE ROBCIE ZAMÉTU,
SWIAT NA NAS PATRZY, a HISTORIA ROZLICZY KTO MIAL RACJÉ!!!!
Pozdrawiam Piotr
LUDZIE protestujácy przeciw pochowkowi Prezydenta Kaczynskiego na
Wawelu OPAMIÉTAJCIE SIÉ!
Mowicie, ze Prezydent nie zasluzyl na Wawel bo byl kontrowersyjny,
ze pewni ludzie z nim sié nie zgadzali.
A czy ludzie tam juz pochowani nie byli kontrowersyjni, na Józef
Pilsudski. Przeciez jak doszlo do przejécia wladzy zginélo
kilkadziesiát osob, opozycja byla wiéziona itd, ale jednak pochowano
Go na Wawelu.
Wszyscy tam pochowani mozna by powiedziec mieli swoich zwolennikow i
przeci... rozwiń
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2010 o 20:45
Historia osądzi kto jak się zapisze w pamięci Polaków.. Pan Kaczyński jako patriota, natomiast jak zapamiętają ludzie Pana Palikota?? o ile w ogóle zapamiętają....
Avatar
polak / 15 kwietnia 2010 o 11:05
Przeczytałem wpisy na forum.Niesmak,zgroza,zacietrzewienie,odwet.Słowa bolą ,słowa się pamieta niekiedy żałuje.Zbyt predko się mówi za wolno myśli.
Nie mówcie nic.
Spowodujcie przez Wasz wybor nie było w polskim parlamencie osób gardzących innym człowiekiem,ludzi własnego interesu.
Walka wyborcza nie może byc niszczeniem ludzi inaczej widzących drogę Polski to nie jest walka na śmierc to wojna Polsko Polska.
Jak myslicie dlaczego 70% wyborców nie wybiera?
Nie może byc dyktatury jednej parti bo wtedy do dochodzi do głosu arogancja.
W imieniu swoim wszystkich indoktrynowanych i zacietrzewinych popierajacych jakiekolwiek partie polityczne prosze o przejrzenie na oczy i dystans do tego co robie i mowia ich przywodcy.
Nie dajmy się manipulowac politykom.
Przeczytałem wpisy na forum.Niesmak,zgroza,zacietrzewienie,odwet.Słowa bolą ,słowa się pamieta niekiedy żałuje.Zbyt predko się mówi za wolno myśli.
Nie mówcie nic.
Spowodujcie przez Wasz wybor nie było w polskim parlamencie osób gardzących innym człowiekiem,ludzi własnego interesu.
Walka wyborcza nie może byc niszczeniem ludzi inaczej widzących drogę Polski to nie jest walka na śmierc to wojna Polsko Polska.
Jak myslicie dlaczego 70% wyborców nie wybiera?
Nie może byc dyktatury jednej parti bo wtedy do dochodz... rozwiń
Avatar
derbi / 14 kwietnia 2010 o 22:50
To ,co się stało powinno nam pozwolić na oddzielenie ziarna od plew,prawdziwych polityków pod chłamu,który podszywa się pod ludzi prawdziwie zatroskanych o nasz naród,czas Palikota definitywnie skończył się....jesteś politycznym trupem panie P, nie z Lublina tylko z Biłgoraja.
Avatar
ogo / 14 kwietnia 2010 o 21:46
oj Plikot to taki błazen! gada, gada robi szum, smiech... Tylko, że najczęściej to ludzie nie śmieją się z nim a z niego.. niestety... ciężka rola błazna.....
Zobacz wszystkie komentarze 78

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 1

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 0

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji"
22 czerwca 2018, 18:00

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 22 czerwca o godz. 18 w Galerii Wirydarz (ul. Grodzka 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Jerzego Marszałka Wariacje. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną obrazy z ostatniego okresu twórczości artysty.

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej 0 2

Lubelska klasa okręgowa W środę o godz. 18 zmierzą się dwaj najlepsi wicemistrzowie A klasy – KS Drzewce i LKS Stróża. Obie ekipy marzą o awansie do wyższej ligi

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 3 3

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 2 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 1 15

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 1 3

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!