Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 grudnia 2014 r.
16:45
Edytuj ten wpis

Palikot: Wygrana Biedronia pozytywna wizerunkowo dla Polski

Autor: Zdjęcie autora PAP
1 19 A A

Wygrana Roberta Biedronia w wyborach na prezydenta Słupska daje pozytywny efekt wizerunkowy dla Polski - uważa lider Twojego Ruchu Janusz Palikot. Pogratulował Biedroniowi zwycięstwa, a mieszkańcom Słupska odwagi, że na niego zagłosowali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
38-letni poseł Twojego Ruchu Robert Biedroń pokonał w drugiej turze wyborów posła PO Zbigniewa Konwińskiego i został wybrany na prezydenta Słupska. Biedroń zdobył 57,08 proc. głosów. Lider Twojego Ruchu Janusz Palikot uważa, że to zwycięstwo jest "wspaniałe dla Polski wizerunkowo”. - Pokazuje, że Polska może być otwarta, tolerancyjna i nowoczesna - mówił w poniedziałek na konferencji prasowej w Lublinie. Jak podkreślił, przykład Biedronia pokazuje, że także osoby homoseksualne mogą pełnić najważniejsze funkcje w państwie. - To jest wspaniała, fantastyczna wiadomość - zaznaczył Palikot. - Kiedyś prezydent Lech Wałęsa mówił, że to jest niemożliwe w stosunku do osób o innej orientacji seksualnej. Okazuje się, że to jest możliwe, że w Polsce nie ma to znaczenia. Jeżeli ktoś ma coś więcej do powiedzenia, jego osobowość wykracza poza to (sprawę orientacji seksualnej - PAP), to wszystko jest możliwe - powiedział. - Będzie kiedyś taki czas, wierzę w to, że i szefem partii politycznej a może i prezydentem kraju zostanie ktoś o innej orientacji seksualnej - dodał Palikot. Szef Twojego Ruchu pogratulował Biedroniowi wygranej. Podkreślił przy tym, że jest to "przede wszystkim jego, Roberta Biedronia, ogromny, fantastyczny sukces, wynikający z jego kultury osobistej, pracowitości, merytoryczności”. Palikot pogratulował też mieszkańcom Słupska, którzy "mieli odwagę, żeby wybrać Roberta Biedronia na prezydenta”. - Pokazali się jako ludzie bardzo tolerancyjni, otwarci, chcący zmiany w swoim mieście - dodał. Na pytanie, czy w przyszłości widziałby Biedronia jako swego następcę na stanowisku szefa partii, Palikot odpowiedział: "oczywiście, że tak”. W jego opinii jednak objęcie funkcji prezydenta Słupska, będzie wymagać od Biedronia dużego zaangażowania, a żeby "ugruntować” te zmiany, które przynosi jego wygrana, "ta kadencja Biedronia to musi być sukces”. - Jeśli poważnie potraktuje te cztery lata i pokaże się tam z tej dobrej strony, to dla wszystkich spraw, o które on walczył, to będzie największa rzecz, którą on może zrobić. I żadne inne stanowisko, czy szefa partii, czy prezydenta kraju, nie da mu tego samego - powiedział Palikot. Szef Twojego Ruchu dodał, że zwycięstwo Biedronia w Słupsku oznacza jego odejście z Sejmu i osłabienie klubu tej partii, ale - jak dodał - "zmiana, której dokonał” Biedroń, "warta jest nawet tego, że, niestety, odejdzie z parlamentu”.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 grudnia 2014 o 20:34

Jestem zwolennikiem PIS i gratuluje mu sukcesu 2.Zaleta Biedronia to on nie walczy z Krzyżem ,a sprawy osobiste co robi w domu to jego prywatna sprawa ,ważne że nie zmusza drugich osób na siłę lub ze wzgledów ekonomicznych .Podobne poglondy ma była posłanka PIS pani Wróbel z Radomia

Wróbel czy Grodzka z Pcimia ?

Avatar
Gość / 2 grudnia 2014 o 20:33

Jestem zwolennikiem PIS i gratuluje mu sukcesu 2.Zaleta Biedronia to on nie walczy z Krzyżem ,a sprawy osobiste co robi w domu to jego prywatna sprawa ,ważne że nie zmusza drugich osób na siłę lub ze wzgledów ekonomicznych .Podobne poglondy ma była posłanka PIS pani Wróbel z Radomia

Wróbel czy Grodzka z Pcimia ?

Avatar
Zen / 2 grudnia 2014 o 15:45

Jestem zwolennikiem PIS i gratuluje mu sukcesu 2.Zaleta Biedronia to on nie walczy z Krzyżem ,a sprawy osobiste co robi w domu to jego prywatna sprawa ,ważne że nie zmusza drugich osób na siłę lub ze wzgledów ekonomicznych .Podobne poglondy ma była posłanka PIS pani Wróbel z Radomia

Avatar
Stop pedalstwu / 2 grudnia 2014 o 11:19

Życzę ci beti żeby twoje dzieci były pedałami i lesbami.

Mamy XXI wiek swiat idzie do przodu a Wy widze zatrzymaliscie sie napewnym etapie i ani rusz!Mam rodzine i nie chcialabym zeby moje dzieci byly kiedys tak uprzedzone i zle nastawione do odmiennosci dzis zyjemy w wolnym kraju i to ludzie Go wybrali wiec chyba zasluzyl sobie.Ja osobiscie czlowieka lubie i szanuje jego orientacja nie ma nic do rzeczy kazdy ma prawo do zycia,do zycia tak jak chce ciekawe co zrobilibyscie gdyby wasze dziecko okazalo sie "inne" co?

rozwiń
Avatar
dr Kidler / 2 grudnia 2014 o 08:33

TRZEBA SŁÓPSK ZMIENIC W PEDALKOWO I PO SPRAWIE...

Spoko,to tylko próba i ciśnienie na odbytnicę !!!  ile jest w stanie wytrzymać,bu,ha,ha,ha.

Mamy XXI wiek swiat idzie do przodu a Wy widze zatrzymaliscie sie napewnym etapie i ani rusz!Mam rodzine i nie chcialabym zeby moje dzieci byly kiedys tak uprzedzone i zle nastawione do odmiennosci dzis zyjemy w wolnym kraju i to ludzie Go wybrali wiec chyba zasluzyl sobie.Ja osobiscie czlowieka lubie i szanuje jego orientacja nie ma nic do rzeczy kazdy ma prawo do zycia,do zycia tak jak chce ciekawe co zrobilibyscie gdyby wasze dziecko okazalo sie "inne" co?

Gdyby się tak okazało,to należy szybko utylizować,to POwinno się dziać z urzędu,w żaden sposób nie można dopuścić aby to się rozPOwrzechniało !!!!  to tak jak z Ebolą.

Gdyby się tak okazało,to należy szybko utylizować,to POwinno się dziać z urzędu,w żaden sposób nie można dopuścić aby to się rozPOwrzechniało !!!!  to tak jak z Ebolą.

rozwiń
Avatar
rozbawiona Iwona / 2 grudnia 2014 o 08:27

TRZEBA SŁÓPSK ZMIENIC W PEDALKOWO I PO SPRAWIE...

Spoko,to tylko próba i ciśnienie na odbytnicę !!!  ile jest w stanie wytrzymać,bu,ha,ha,ha.

Avatar
beti / 2 grudnia 2014 o 08:26
Mamy XXI wiek swiat idzie do przodu a Wy widze zatrzymaliscie sie napewnym etapie i ani rusz!Mam rodzine i nie chcialabym zeby moje dzieci byly kiedys tak uprzedzone i zle nastawione do odmiennosci dzis zyjemy w wolnym kraju i to ludzie Go wybrali wiec chyba zasluzyl sobie.Ja osobiscie czlowieka lubie i szanuje jego orientacja nie ma nic do rzeczy kazdy ma prawo do zycia,do zycia tak jak chce ciekawe co zrobilibyscie gdyby wasze dziecko okazalo sie "inne" co?
Avatar
Tom / 2 grudnia 2014 o 07:34
Ja tam nic nie kupie z miasta pederastow, czasem się zdarzało na allegro, teraz to przeszłość.
Avatar
Tom / 2 grudnia 2014 o 07:33
Ja tam nic nie kupie z miasta pederastow, czasem się zdarzało na allegro, teraz to przeszłość.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2014 o 07:12

TRZEBA SŁÓPSK ZMIENIC W PEDALKOWO I PO SPRAWIE...

Avatar
Gość / 2 grudnia 2014 o 20:34

Jestem zwolennikiem PIS i gratuluje mu sukcesu 2.Zaleta Biedronia to on nie walczy z Krzyżem ,a sprawy osobiste co robi w domu to jego prywatna sprawa ,ważne że nie zmusza drugich osób na siłę lub ze wzgledów ekonomicznych .Podobne poglondy ma była posłanka PIS pani Wróbel z Radomia

Wróbel czy Grodzka z Pcimia ?

Avatar
Gość / 2 grudnia 2014 o 20:33

Jestem zwolennikiem PIS i gratuluje mu sukcesu 2.Zaleta Biedronia to on nie walczy z Krzyżem ,a sprawy osobiste co robi w domu to jego prywatna sprawa ,ważne że nie zmusza drugich osób na siłę lub ze wzgledów ekonomicznych .Podobne poglondy ma była posłanka PIS pani Wróbel z Radomia

Wróbel czy Grodzka z Pcimia ?

Avatar
Zen / 2 grudnia 2014 o 15:45

Jestem zwolennikiem PIS i gratuluje mu sukcesu 2.Zaleta Biedronia to on nie walczy z Krzyżem ,a sprawy osobiste co robi w domu to jego prywatna sprawa ,ważne że nie zmusza drugich osób na siłę lub ze wzgledów ekonomicznych .Podobne poglondy ma była posłanka PIS pani Wróbel z Radomia

Avatar
Stop pedalstwu / 2 grudnia 2014 o 11:19

Życzę ci beti żeby twoje dzieci były pedałami i lesbami.

Mamy XXI wiek swiat idzie do przodu a Wy widze zatrzymaliscie sie napewnym etapie i ani rusz!Mam rodzine i nie chcialabym zeby moje dzieci byly kiedys tak uprzedzone i zle nastawione do odmiennosci dzis zyjemy w wolnym kraju i to ludzie Go wybrali wiec chyba zasluzyl sobie.Ja osobiscie czlowieka lubie i szanuje jego orientacja nie ma nic do rzeczy kazdy ma prawo do zycia,do zycia tak jak chce ciekawe co zrobilibyscie gdyby wasze dziecko okazalo sie "inne" co?

rozwiń
Avatar
dr Kidler / 2 grudnia 2014 o 08:33

TRZEBA SŁÓPSK ZMIENIC W PEDALKOWO I PO SPRAWIE...

Spoko,to tylko próba i ciśnienie na odbytnicę !!!  ile jest w stanie wytrzymać,bu,ha,ha,ha.

Mamy XXI wiek swiat idzie do przodu a Wy widze zatrzymaliscie sie napewnym etapie i ani rusz!Mam rodzine i nie chcialabym zeby moje dzieci byly kiedys tak uprzedzone i zle nastawione do odmiennosci dzis zyjemy w wolnym kraju i to ludzie Go wybrali wiec chyba zasluzyl sobie.Ja osobiscie czlowieka lubie i szanuje jego orientacja nie ma nic do rzeczy kazdy ma prawo do zycia,do zycia tak jak chce ciekawe co zrobilibyscie gdyby wasze dziecko okazalo sie "inne" co?

Gdyby się tak okazało,to należy szybko utylizować,to POwinno się dziać z urzędu,w żaden sposób nie można dopuścić aby to się rozPOwrzechniało !!!!  to tak jak z Ebolą.

Gdyby się tak okazało,to należy szybko utylizować,to POwinno się dziać z urzędu,w żaden sposób nie można dopuścić aby to się rozPOwrzechniało !!!!  to tak jak z Ebolą.

rozwiń
Avatar
rozbawiona Iwona / 2 grudnia 2014 o 08:27

TRZEBA SŁÓPSK ZMIENIC W PEDALKOWO I PO SPRAWIE...

Spoko,to tylko próba i ciśnienie na odbytnicę !!!  ile jest w stanie wytrzymać,bu,ha,ha,ha.

Avatar
beti / 2 grudnia 2014 o 08:26
Mamy XXI wiek swiat idzie do przodu a Wy widze zatrzymaliscie sie napewnym etapie i ani rusz!Mam rodzine i nie chcialabym zeby moje dzieci byly kiedys tak uprzedzone i zle nastawione do odmiennosci dzis zyjemy w wolnym kraju i to ludzie Go wybrali wiec chyba zasluzyl sobie.Ja osobiscie czlowieka lubie i szanuje jego orientacja nie ma nic do rzeczy kazdy ma prawo do zycia,do zycia tak jak chce ciekawe co zrobilibyscie gdyby wasze dziecko okazalo sie "inne" co?
Avatar
Tom / 2 grudnia 2014 o 07:34
Ja tam nic nie kupie z miasta pederastow, czasem się zdarzało na allegro, teraz to przeszłość.
Avatar
Tom / 2 grudnia 2014 o 07:33
Ja tam nic nie kupie z miasta pederastow, czasem się zdarzało na allegro, teraz to przeszłość.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2014 o 07:12

TRZEBA SŁÓPSK ZMIENIC W PEDALKOWO I PO SPRAWIE...

Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Międzyrzec Podlaski: Dzieci mają swój kącik w urzędzie miasta

Międzyrzec Podlaski: Dzieci mają swój kącik w urzędzie miasta 0 0

Kiedy mama załatwia sprawy w urzędzie, dziecko może pobawić się w kąciku dla najmłodszych. Takie miejsce utworzono właśnie w międzyrzeckim magistracie.

Spektakl "Homo-Go!" w Centrum Kultury
26 kwietnia 2018, 19:00

Spektakl "Homo-Go!" w Centrum Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca w czwartek, 26 kwietnia o godz. 19 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu muzycznego Homo-Go! w wykonaniu Grupy Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej.

Unijne pieniądze dla "Fachowców z Brzeskiej". Jak szkoła korzysta z dofinansowania?

Unijne pieniądze dla "Fachowców z Brzeskiej". Jak szkoła korzysta z dofinansowania? 0 0

"Fachowcy z Brzeskiej" to projekt dofinansowany ze środków unijnych z którego korzysta ponad 190 uczniów ze Szkoły Zawodowej Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej. Właśnie są na półmetku.

Toksyczny amoniak w zakładach drobiarskich: Ewakuowano 150 osób, 7 jest w szpitalu. "Nie ma zagrożenia w pobliskim otoczeniu"

Toksyczny amoniak w zakładach drobiarskich: Ewakuowano 150 osób, 7 jest w szpitalu. "Nie ma zagrożenia w pobliskim otoczeniu" 2 0

Nie był to kolejny wyciek amoniaku, tylko najprawdopodobniej chwilowa emisja jego pozostałości w instalacji po niedzielnej awarii. Siedmiu pracowników trafiło do szpitala, a czternastu trzeba było udzielić pomocy. Ewakuowano ponad 150 osób

Nowe lody zdobędą popularność? Lodziarnia i producent słodyczy zaczynają współpracę
galeria

Nowe lody zdobędą popularność? Lodziarnia i producent słodyczy zaczynają współpracę 31 2

Już w sobotę spróbować będzie można wyjątkowych lodów, które powstały dzięki współpracy dwóch lubelskich firm - Fabryki Cukierków „Pszczółka” oraz restauracji „Portofino”.

Philips Momentum: 43 cale, 4K i pełny HDR

Philips Momentum: 43 cale, 4K i pełny HDR 0 0

To pierwszy na świecie monitor, który otrzymał otrzymał certyfikat VESA DisplayHDR 1000. A ile kosztuje monitor Philips z nowej serii Monumentum? 3 329 złotych.

Skład Speed Car Motoru na mecz z ROW-em. Będzie walka o jedno miejsce

Skład Speed Car Motoru na mecz z ROW-em. Będzie walka o jedno miejsce 11 0

Trener Speed Car Motoru Lublin Dariusz Śledź podał skład na piątkowy mecz z ROW-em Rybnik. Pod numerem 10. nie wpisał żadnego nazwiska. O to miejsce na przedmeczowych treningach ma rywalizować dwóch zawodników.

Do domu miał 20 kilometrów. Najpierw ukradł rower, a potem samochód

Do domu miał 20 kilometrów. Najpierw ukradł rower, a potem samochód 4 2

19-latek miał do pokonania 20 kilometrów. Najpierw ukradł rower, a potem znalazł samochód z kluczykami w środku.

Rowery miejskie i elektryczne autobusy. To miasto dostało pieniądze

Rowery miejskie i elektryczne autobusy. To miasto dostało pieniądze 6 0