Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 czerwca 2010 r.
19:35
Edytuj ten wpis

Palikot zapowiedział wiec. Ratusz nie słyszał nic o imprezie PO

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 91 A A

Jarosław Kaczyński będzie dziś na placu Litewskim w Lublinie. Tymczasem poseł Janusz Palikot zapowiedział, że PO popsuje "Jarkowi Podróbie” występ.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kaczyński ma się spotkać z wyborcami o godz. 16. Na specjalnie ustawionej scenie lider PiS będzie przekonywać, że to on jest najlepszym kandydatem na prezydenta kraju.

– Tak się dobrze składa, że o godz. 16 organizujemy na placu Litewskim nasz wiec. Może dojdzie do debaty, przed którą Jarosław Kaczyński ucieka – mówił w południe Janusz Palikot (PO). Dodał: Przypomnimy obietnice, jakie złożył Kaczyński na Lubelszczyźnie w 2005 i 2006 roku, kłamstwa, z których się nie wytłumaczył. Mam nadzieję, że obejdzie się bez agresywnych zachowań. Będę ja i tysiąc działaczy PO.

Poseł zapewnił, że Platforma ma potrzebne pozwolenie. – Zgłosiliśmy się po nie jeszcze przed Kaczyńskim.

Tymczasem w Urzędzie Miasta, który może nie zgodzić się na wiec, nie słyszeli o imprezie PO.

– Mamy tylko zgłoszenie PiS i Studia 66 na organizację happeningu społecznego – informuje Beata Gita z Wydziału Gospodarki Komunalnej lubelskiego magistratu.

– Wniosek musi do nas trafić obowiązkowo trzy dni przed zdarzeniem. Ja go nie widziałem – mówi Lesław
Mazur, zastępca szefa Wydziału Spraw Administracyjnych.

– Nie dostaliśmy pisma od PO – dodaje Iwona Blajerska, rzecznik prezydenta Adama Wasilewskiego (PO). Podobnie mówi sekretarz miasta Andrzej Wojewódzki.

Pytany, czy rzeczywiście Platforma ma pozwolenie, Palikot odpisał w SMS-ie: "Pracownicy mówią, że jest zgoda!”.

Po południu wiec zmienił się w "spotkanie społeczności internetowej”. – Poseł pewnie się przejęzyczył. Nie robimy wiecu. To będzie rodzaj flash mobu – tłumaczył Piotr Sawicki, pracownik posła. Szczegółów nie zdradził.

Flash mob to sytuacja, kiedy grupa ludzi spotyka się w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia zaskakującego dla niewtajemniczonych świadków.

Komentarze 91

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
historyk / 9 czerwca 2010 o 17:13
seksuolog napisał:
TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA.
Słownikowo: nowa odmiana dewiacji seksualnej, objawiająca się czerpaniem euforycznej rozkoszy w kopaniu naokoło wszystkich innych ( patrz: sadyzm, np. Wajda, Bartoszewski), połączona z postępującą i w konsekwencji zupełną degradacją jakiegokolwiek zmysłu samozachowawczego, w tym intelektualnego (patrz: masochizm, np. Komorowski), w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji swego wyznaniowego mistrza (patrz: Tusk), często zakończona oblubieńczym obmywaniem się ekskrementami (patrz: fetysz, np. Palikot), któremu towarzyszy wydawanie wrogich i nieartykułowanych dźwięków (patrz: np. Niesiołowski). Dla zachowania niejawności tych praktyk oraz jednocześnie możliwości oficjalnego pozyskiwania ciągle nowych partnerów i wyznawców dla swojej seksualnej przyjemności, mistrz (patrz: Tusk), zakłada partię (patrz: PO), bowiem im większa pozyskana rzesza partnerów i wyznawców tym większa i dłużej trwająca rozkosz mistrza, kończąca się bardzo charakterystycznym szczękościskiem i wytrzeszczem oczu (patrz: Tusk). Rokowania: b. poważne. Leczenie tylko objawowe.


TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA: PATRZ TAKŻE UB/SB

Tradycyjna forma realizacji własnych potrzeb emocjonalno-ekonomicznych wywodząca się z samorealizacyjnych praktyk np. NKWD w celu zaznaczania samczej dominacji na określonym terenie.


TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA: PATRZ TAKŻE UB/SB

Tradycyjna forma realizacji własnych potrzeb emocjonalno-ekonomicznych wywodząca się z samorealizacyjnych praktyk np. NKWD w celu zaznaczania samczej dominacji na określonym terenie. rozwiń
Avatar
historyk / 9 czerwca 2010 o 17:12
seksuolog napisał:
TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA.
Słownikowo: nowa odmiana dewiacji seksualnej, objawiająca się czerpaniem euforycznej rozkoszy w kopaniu naokoło wszystkich innych ( patrz: sadyzm, np. Wajda, Bartoszewski), połączona z postępującą i w konsekwencji zupełną degradacją jakiegokolwiek zmysłu samozachowawczego, w tym intelektualnego (patrz: masochizm, np. Komorowski), w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji swego wyznaniowego mistrza (patrz: Tusk), często zakończona oblubieńczym obmywaniem się ekskrementami (patrz: fetysz, np. Palikot), któremu towarzyszy wydawanie wrogich i nieartykułowanych dźwięków (patrz: np. Niesiołowski). Dla zachowania niejawności tych praktyk oraz jednocześnie możliwości oficjalnego pozyskiwania ciągle nowych partnerów i wyznawców dla swojej seksualnej przyjemności, mistrz (patrz: Tusk), zakłada partię (patrz: PO), bowiem im większa pozyskana rzesza partnerów i wyznawców tym większa i dłużej trwająca rozkosz mistrza, kończąca się bardzo charakterystycznym szczękościskiem i wytrzeszczem oczu (patrz: Tusk). Rokowania: b. poważne. Leczenie tylko objawowe.


TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA: PATRZ TAKŻE UB/SB

Tradycyjna forma realizacji własnych potrzeb emocjonalno-ekonomicznych wywodząca się z samorealizacyjnych praktyk np. NKWD w celu zaznaczania samczej dominacji na określonym terenie.


TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA: PATRZ TAKŻE UB/SB

Tradycyjna forma realizacji własnych potrzeb emocjonalno-ekonomicznych wywodząca się z samorealizacyjnych praktyk np. NKWD w celu zaznaczania samczej dominacji na określonym terenie. rozwiń
Avatar
seksuolog / 9 czerwca 2010 o 16:41
TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA.
Słownikowo: nowa odmiana dewiacji seksualnej, objawiająca się czerpaniem euforycznej rozkoszy w kopaniu naokoło wszystkich innych ( patrz: sadyzm, np. Wajda, Bartoszewski), połączona z postępującą i w konsekwencji zupełną degradacją jakiegokolwiek zmysłu samozachowawczego, w tym intelektualnego (patrz: masochizm, np. Komorowski), w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji swego wyznaniowego mistrza (patrz: Tusk), często zakończona oblubieńczym obmywaniem się ekskrementami (patrz: fetysz, np. Palikot), któremu towarzyszy wydawanie wrogich i nieartykułowanych dźwięków (patrz: np. Niesiołowski). Dla zachowania niejawności tych praktyk oraz jednocześnie możliwości oficjalnego pozyskiwania ciągle nowych partnerów i wyznawców dla swojej seksualnej przyjemności, mistrz (patrz: Tusk), zakłada partię (patrz: PO), bowiem im większa pozyskana rzesza partnerów i wyznawców tym większa i dłużej trwająca rozkosz mistrza, kończąca się bardzo charakterystycznym szczękościskiem i wytrzeszczem oczu (patrz: Tusk). Rokowania: b. poważne. Leczenie tylko objawowe.
TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA.
Słownikowo: nowa odmiana dewiacji seksualnej, objawiająca się czerpaniem euforycznej rozkoszy w kopaniu naokoło wszystkich innych ( patrz: sadyzm, np. Wajda, Bartoszewski), połączona z postępującą i w konsekwencji zupełną degradacją jakiegokolwiek zmysłu samozachowawczego, w tym intelektualnego (patrz: masochizm, np. Komorowski), w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji swego wyznaniowego mistrza (patrz: Tusk), często zakończona oblubieńczym obmywaniem się ekskrementami (patrz: fetysz, np. Palikot), któremu towar... rozwiń
Avatar
BIEDNY / 9 czerwca 2010 o 14:46
Przediębiorca Lublin napisał:
[size=6]Niech Poseł - Wibrator przedstawi listę spełnionych obietnic przez Donalda Tuska i jego rząd!!!!!!!!

Palikot przedstaw jakie przepisy "ułatwiające" życie przedsiębiorcom Twoja komisja Przyjazne Państwo!!!!!
Pochwal się nierobie lub wsadź sobie w morde tego fallusa który wymachiwałeś jakiś czas temu


Śmieszy mnie Bronio K. że potrzebuje takiego prostaka jako pełnomocnika. Z resztą jeden wart drugiego

Syf totalny
[/size]

ALE NADZIANY.

ALE NADZIANY. rozwiń
Avatar
Przediębiorca Lublin / 9 czerwca 2010 o 14:35
[size=6]Niech Poseł - Wibrator przedstawi listę spełnionych obietnic przez Donalda Tuska i jego rząd!!!!!!!!

Palikot przedstaw jakie przepisy "ułatwiające" życie przedsiębiorcom Twoja komisja Przyjazne Państwo!!!!!
Pochwal się nierobie lub wsadź sobie w morde tego fallusa który wymachiwałeś jakiś czas temu


Śmieszy mnie Bronio K. że potrzebuje takiego prostaka jako pełnomocnika. Z resztą jeden wart drugiego

Syf totalny
[/size]
Avatar
STRASZNIE SŁODKI / 9 czerwca 2010 o 14:21
chlop z powisla napisał:
Poczuje na wlasnej skorze w jakich warunkach ludzie tam teraz beda zyc i zyja.
Ciekawe czy tvn pokaze to w wiadomosciach czy wytnie i tylko zmontowany material puszcza.

OJ CHŁOPIE Z POWIŚLA PUSZCZASZ JAD CHYBA GRZECHOTNIK TO DO CIEBIE PIKUŚ.
Avatar
antyjaro / 9 czerwca 2010 o 14:20
chlop z powisla napisał:
Przy okazji oberwie sie mlodym gnojkom z bojowek Partii Obludy za to ,ze maja czas na takie pier***y ,a nie maja czasu ratowac zalewane tereny.


a co robia gnojki z pisiarskich bojówek?
Avatar
chlop z powisla / 9 czerwca 2010 o 13:53
Poczuje na wlasnej skorze w jakich warunkach ludzie tam teraz beda zyc i zyja.
Ciekawe czy tvn pokaze to w wiadomosciach czy wytnie i tylko zmontowany material puszcza.
Avatar
chlop z powisla / 9 czerwca 2010 o 13:49
Tak jak obiecalem :swinski leb i martwe ryby z domow zalanego powisla wyladuja dzis na glowie paliglupa.
Przy okazji oberwie sie mlodym gnojkom z bojowek Partii Obludy za to ,ze maja czas na takie pier***y ,a nie maja czasu ratowac zalewane tereny.
Avatar
ZAFASCYNOWANY / 9 czerwca 2010 o 13:49
tmn napisał:
Czlowieku czy ty tu widzisz,ze ktos popiera czy agituje za pisem .
Chodzi mi tylko ,a takze jak widze wielu z nas o obnazenie glupoty,bludy i cynizmu paliglupa .
Pamietasz jego niedawne zapewienia ,ze znalazl duzego inwestora [husqwarna],ktory zainwestuje i stworzy miejsca pracy w Lublinie?
Jesli nie pamietasz to przewertuje archiwum i pokaze ci w jakis posob zachwalal sam siebie jaki to z niego gospodarz.
Obnazajac jego hipokryzje i zaklamanie nie mam na celu zadnej agitacji wyborczej i jesli ty tego nie dostrzegasz to naprawde szkoda slow .
PAMIETASZ JEGO ZAPEWNIENIA O PRZYJAZNYM PANSTWIE?
To teraz odpowiedz sam sobie czy przez te 3 lata zmienilo sie na lepsze czy na gorsze [biurokracja,zbedne formalnosci,koncesje,pozwolenia]

TYLKO MIŁOŚĆ CHRZEŚCIJAŃSKA JEST MI DROGOWSKAZEM.-OCZYWIŚCIE TA WYTWORZONA PRZEZ PIS.

TYLKO MIŁOŚĆ CHRZEŚCIJAŃSKA JEST MI DROGOWSKAZEM.-OCZYWIŚCIE TA WYTWORZONA PRZEZ PIS. rozwiń
Avatar
historyk / 9 czerwca 2010 o 17:13
seksuolog napisał:
TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA.
Słownikowo: nowa odmiana dewiacji seksualnej, objawiająca się czerpaniem euforycznej rozkoszy w kopaniu naokoło wszystkich innych ( patrz: sadyzm, np. Wajda, Bartoszewski), połączona z postępującą i w konsekwencji zupełną degradacją jakiegokolwiek zmysłu samozachowawczego, w tym intelektualnego (patrz: masochizm, np. Komorowski), w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji swego wyznaniowego mistrza (patrz: Tusk), często zakończona oblubieńczym obmywaniem się ekskrementami (patrz: fetysz, np. Palikot), któremu towarzyszy wydawanie wrogich i nieartykułowanych dźwięków (patrz: np. Niesiołowski). Dla zachowania niejawności tych praktyk oraz jednocześnie możliwości oficjalnego pozyskiwania ciągle nowych partnerów i wyznawców dla swojej seksualnej przyjemności, mistrz (patrz: Tusk), zakłada partię (patrz: PO), bowiem im większa pozyskana rzesza partnerów i wyznawców tym większa i dłużej trwająca rozkosz mistrza, kończąca się bardzo charakterystycznym szczękościskiem i wytrzeszczem oczu (patrz: Tusk). Rokowania: b. poważne. Leczenie tylko objawowe.


TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA: PATRZ TAKŻE UB/SB

Tradycyjna forma realizacji własnych potrzeb emocjonalno-ekonomicznych wywodząca się z samorealizacyjnych praktyk np. NKWD w celu zaznaczania samczej dominacji na określonym terenie.


TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA: PATRZ TAKŻE UB/SB

Tradycyjna forma realizacji własnych potrzeb emocjonalno-ekonomicznych wywodząca się z samorealizacyjnych praktyk np. NKWD w celu zaznaczania samczej dominacji na określonym terenie. rozwiń
Avatar
historyk / 9 czerwca 2010 o 17:12
seksuolog napisał:
TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA.
Słownikowo: nowa odmiana dewiacji seksualnej, objawiająca się czerpaniem euforycznej rozkoszy w kopaniu naokoło wszystkich innych ( patrz: sadyzm, np. Wajda, Bartoszewski), połączona z postępującą i w konsekwencji zupełną degradacją jakiegokolwiek zmysłu samozachowawczego, w tym intelektualnego (patrz: masochizm, np. Komorowski), w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji swego wyznaniowego mistrza (patrz: Tusk), często zakończona oblubieńczym obmywaniem się ekskrementami (patrz: fetysz, np. Palikot), któremu towarzyszy wydawanie wrogich i nieartykułowanych dźwięków (patrz: np. Niesiołowski). Dla zachowania niejawności tych praktyk oraz jednocześnie możliwości oficjalnego pozyskiwania ciągle nowych partnerów i wyznawców dla swojej seksualnej przyjemności, mistrz (patrz: Tusk), zakłada partię (patrz: PO), bowiem im większa pozyskana rzesza partnerów i wyznawców tym większa i dłużej trwająca rozkosz mistrza, kończąca się bardzo charakterystycznym szczękościskiem i wytrzeszczem oczu (patrz: Tusk). Rokowania: b. poważne. Leczenie tylko objawowe.


TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA: PATRZ TAKŻE UB/SB

Tradycyjna forma realizacji własnych potrzeb emocjonalno-ekonomicznych wywodząca się z samorealizacyjnych praktyk np. NKWD w celu zaznaczania samczej dominacji na określonym terenie.


TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA: PATRZ TAKŻE UB/SB

Tradycyjna forma realizacji własnych potrzeb emocjonalno-ekonomicznych wywodząca się z samorealizacyjnych praktyk np. NKWD w celu zaznaczania samczej dominacji na określonym terenie. rozwiń
Avatar
seksuolog / 9 czerwca 2010 o 16:41
TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA.
Słownikowo: nowa odmiana dewiacji seksualnej, objawiająca się czerpaniem euforycznej rozkoszy w kopaniu naokoło wszystkich innych ( patrz: sadyzm, np. Wajda, Bartoszewski), połączona z postępującą i w konsekwencji zupełną degradacją jakiegokolwiek zmysłu samozachowawczego, w tym intelektualnego (patrz: masochizm, np. Komorowski), w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji swego wyznaniowego mistrza (patrz: Tusk), często zakończona oblubieńczym obmywaniem się ekskrementami (patrz: fetysz, np. Palikot), któremu towarzyszy wydawanie wrogich i nieartykułowanych dźwięków (patrz: np. Niesiołowski). Dla zachowania niejawności tych praktyk oraz jednocześnie możliwości oficjalnego pozyskiwania ciągle nowych partnerów i wyznawców dla swojej seksualnej przyjemności, mistrz (patrz: Tusk), zakłada partię (patrz: PO), bowiem im większa pozyskana rzesza partnerów i wyznawców tym większa i dłużej trwająca rozkosz mistrza, kończąca się bardzo charakterystycznym szczękościskiem i wytrzeszczem oczu (patrz: Tusk). Rokowania: b. poważne. Leczenie tylko objawowe.
TUSKOFILIZM / TUSKOFILIA.
Słownikowo: nowa odmiana dewiacji seksualnej, objawiająca się czerpaniem euforycznej rozkoszy w kopaniu naokoło wszystkich innych ( patrz: sadyzm, np. Wajda, Bartoszewski), połączona z postępującą i w konsekwencji zupełną degradacją jakiegokolwiek zmysłu samozachowawczego, w tym intelektualnego (patrz: masochizm, np. Komorowski), w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji swego wyznaniowego mistrza (patrz: Tusk), często zakończona oblubieńczym obmywaniem się ekskrementami (patrz: fetysz, np. Palikot), któremu towar... rozwiń
Avatar
BIEDNY / 9 czerwca 2010 o 14:46
Przediębiorca Lublin napisał:
[size=6]Niech Poseł - Wibrator przedstawi listę spełnionych obietnic przez Donalda Tuska i jego rząd!!!!!!!!

Palikot przedstaw jakie przepisy "ułatwiające" życie przedsiębiorcom Twoja komisja Przyjazne Państwo!!!!!
Pochwal się nierobie lub wsadź sobie w morde tego fallusa który wymachiwałeś jakiś czas temu


Śmieszy mnie Bronio K. że potrzebuje takiego prostaka jako pełnomocnika. Z resztą jeden wart drugiego

Syf totalny
[/size]

ALE NADZIANY.

ALE NADZIANY. rozwiń
Avatar
Przediębiorca Lublin / 9 czerwca 2010 o 14:35
[size=6]Niech Poseł - Wibrator przedstawi listę spełnionych obietnic przez Donalda Tuska i jego rząd!!!!!!!!

Palikot przedstaw jakie przepisy "ułatwiające" życie przedsiębiorcom Twoja komisja Przyjazne Państwo!!!!!
Pochwal się nierobie lub wsadź sobie w morde tego fallusa który wymachiwałeś jakiś czas temu


Śmieszy mnie Bronio K. że potrzebuje takiego prostaka jako pełnomocnika. Z resztą jeden wart drugiego

Syf totalny
[/size]
Avatar
STRASZNIE SŁODKI / 9 czerwca 2010 o 14:21
chlop z powisla napisał:
Poczuje na wlasnej skorze w jakich warunkach ludzie tam teraz beda zyc i zyja.
Ciekawe czy tvn pokaze to w wiadomosciach czy wytnie i tylko zmontowany material puszcza.

OJ CHŁOPIE Z POWIŚLA PUSZCZASZ JAD CHYBA GRZECHOTNIK TO DO CIEBIE PIKUŚ.
Avatar
antyjaro / 9 czerwca 2010 o 14:20
chlop z powisla napisał:
Przy okazji oberwie sie mlodym gnojkom z bojowek Partii Obludy za to ,ze maja czas na takie pier***y ,a nie maja czasu ratowac zalewane tereny.


a co robia gnojki z pisiarskich bojówek?
Avatar
chlop z powisla / 9 czerwca 2010 o 13:53
Poczuje na wlasnej skorze w jakich warunkach ludzie tam teraz beda zyc i zyja.
Ciekawe czy tvn pokaze to w wiadomosciach czy wytnie i tylko zmontowany material puszcza.
Avatar
chlop z powisla / 9 czerwca 2010 o 13:49
Tak jak obiecalem :swinski leb i martwe ryby z domow zalanego powisla wyladuja dzis na glowie paliglupa.
Przy okazji oberwie sie mlodym gnojkom z bojowek Partii Obludy za to ,ze maja czas na takie pier***y ,a nie maja czasu ratowac zalewane tereny.
Avatar
ZAFASCYNOWANY / 9 czerwca 2010 o 13:49
tmn napisał:
Czlowieku czy ty tu widzisz,ze ktos popiera czy agituje za pisem .
Chodzi mi tylko ,a takze jak widze wielu z nas o obnazenie glupoty,bludy i cynizmu paliglupa .
Pamietasz jego niedawne zapewienia ,ze znalazl duzego inwestora [husqwarna],ktory zainwestuje i stworzy miejsca pracy w Lublinie?
Jesli nie pamietasz to przewertuje archiwum i pokaze ci w jakis posob zachwalal sam siebie jaki to z niego gospodarz.
Obnazajac jego hipokryzje i zaklamanie nie mam na celu zadnej agitacji wyborczej i jesli ty tego nie dostrzegasz to naprawde szkoda slow .
PAMIETASZ JEGO ZAPEWNIENIA O PRZYJAZNYM PANSTWIE?
To teraz odpowiedz sam sobie czy przez te 3 lata zmienilo sie na lepsze czy na gorsze [biurokracja,zbedne formalnosci,koncesje,pozwolenia]

TYLKO MIŁOŚĆ CHRZEŚCIJAŃSKA JEST MI DROGOWSKAZEM.-OCZYWIŚCIE TA WYTWORZONA PRZEZ PIS.

TYLKO MIŁOŚĆ CHRZEŚCIJAŃSKA JEST MI DROGOWSKAZEM.-OCZYWIŚCIE TA WYTWORZONA PRZEZ PIS. rozwiń