niedziela, 18 lutego 2018 r.

Lublin

Papieska nominacja profesora z KUL

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 września 2014, 12:15
Autor: (opr. aa)

Pochodzący z Lubartowa ks. prałat prof. dr hab. Krzysztof Góźdź z KUL został członkiem Międzynarodowej Komisji Teologicznej. Będzie tam jedynym Polakiem. Profesora mianował wczoraj na 5 lat papież Franciszek.

Ks. prof. Krzysztof Góźdź urodził się w Lubartowie 59 lat temu. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1980 r. W tym samym roku uzyskał też tytuł magistra teologii. Studia doktoranckie duchowny odbył na uniwersytetach w Eichstätt i Monachium. Studiował również w Rzymie. W 1996 r. uzyskał tytuł doktora habilitowanego teologii, zaś w 2007 r. profesora.

Duchowny w latach 1999-2005 był prodziekanem Wydziału Teologii KUL, zaś od 1997 do 2008 - dyrektorem Instytutu Teologii Dogmatycznej. Od 1997 r. ks. prof. Góźdź kieruje Katedrą Historii Dogmatów. Duchowny współpracuje z różnymi towarzystwami naukowymi m.in. Komitetem Nauk Teologicznych PAN.

W Międzynarodowej Komisji Teologicznej, ks. prof. z KUL zasiądzie wspólnie z 29 innymi teologami z różnych części świata. Zdaniem tej komisji jest pomoc Kongregacji Nauki Wiary (jedna z dziewięciu kongregacji Kurii Rzymskiej) w studiowaniu ważniejszych kwestii doktrynalnych.
  Edytuj ten wpis
ŁOWCA SKÓR
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA
(9) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ŁOWCA SKÓR
ŁOWCA SKÓR (24 września 2014 o 17:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

JUDE ???

Rozwiń
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA (24 września 2014 o 15:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli spektaKULarne INTELIGENTY(z)BAWIENIA: cz. 5a: (brakująca)

9) „Gazeta Pomorska” z dn. 10.IX.2014 r. w artyKULe „W Bydgoszczy pobito księdza, który szedł z komunią. Napastnik to recydywistaopisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA. Co chwilę prasa i media informują jak KSIĘŻULE BIJĄ DZIECI, a w google wystarczy wpisać KSIĄDZ POBIŁ DZIECKO i wychodzą same CUDA!

Widać tu wielką FIKCJE (z)BAWIENIA – nawet obecnośćWSZECHMOGĄCEGO nic nie dała i księŻULO w Jego obecności dostał zwykły wpier...L!

10) "Głos Wielkopolski" z dn. 1.IX.2014 r. w artyKULe: " "Nie chodzisz na religię - jesteś apostatą". Kuria wycofuje się z instrukcji dla nauczycieli" opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE(z)BAWIENIA. Kara Boska przewidziana za BUNT przeciwko NAU(cz)CE(z)BAWIENIA nie przewidziała ino jednego: WSZYSCY WYPIER...LENI przezAXCELENCJE i księŻULI z NAJŚWIETSZEJ FIRMY (z)BAWIENIA nie powinni PŁACIĆ ani grosza na FUNDUSZ KOŚCIELNY!

Na Wieczną Pamiątkę powinni też składać POZWY DO SĄDÓW o zwrotZAGARNIĘTEGO MIENIA od momentu APOSTAZJI – CZARNY BETON WŚCIEKNIE SIĘ na DRODZE (z)BAWIENIA!

Gołym okiem widać, że to CZARNE DE'BI'LE...

11) "Fakt.pl" z dn. 10.IX.2014 r. w artyKULe: ”Niesiołowski: Kardynał Dziwisz kłamie!„ oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE(z)BAWIENIA!

Od ponad 2000 lat poczynając od WATYKANU wszyscy KŁAMIĄ głosząc CUDA (z)BAWIENIA.

Przecież CIAŁO PAŃSKIE nie jest CIAŁEM, KREW PAŃSKA nie jest KRWIĄ, CUDÓW NIE MA nawet zamiana wody na wino nie spełnia kryteriów BOSKIEJ NAU(cz)KI (z)BAWIENIA bo ZOSTAŁO ZAMIENIONE JEDNO NA DRUGIE, a sama teoria mówi, że CUD to coś z NICZEGO! Od ponad 2000 lat nie są w stanie zamienić PIJANYCH na trzeźwych i GŁUPICH na mądrych - w tym względzie wysiadał nawet biblijny JEZUSodstawiając BUBLE z „BUBLII”.

Najlepsze CUDA wychodzą po wpisaniu w google haseł:

1) irena kinaszewska (Kochanka Wojtyły i Ich Syn ADAM)

2) N'U'N TU'B'(opuszczając znaki między literami) i oglądać Boże Ciało i... i Boże Ciało jak Kuria Jego Mać!

Rozwiń
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA (24 września 2014 o 14:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
 

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli spektaKULarne INTELIGENTY(z)BAWIENIA: cz. 5: (brakująca)

7) "Dziennik Wschodni" z dn. 6.IX.2014 r. w artyKULe "Sprawa pieniędzy na dach kościoła w Kraśniku: Nie będzie dochodzenia"pokazuje PEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA.Zniewoleni PRAWNICY DEKLARACJAMI WIA(g)RY i KLAUZULAMI SUMIENIA pokazują, ze w sądzie tez można się (z)BAWIĆ jak KURIA JEGO MAĆ!

Dlaczego WSZYSCY MUSZĄ PŁACIĆ za Święcone PEDO BU'RDE'LE na kółkach, do których rząd R.P dokłada, za budowy ŚWIĘTYCH DOMÓW PUBLICZNYCH, do których rząd R.P. DOKŁADA („bo jak nie to My wam damy...”) i do wielu innych ŚW.(irniętychrzeczy?

Niech płacą tylko CI, CO CHCĄ SIĘ (z)BAWIĆ!

Taka jest NARODOWA (s)CENA LECZENIA SCHIZOFRENII (z)BAWIENIA.

Skoro księŻULOMz AXCELENCJAMI wolno jest wypier...niczyc z KOŚCIOŁA KOGO ino CHCĄ to po co CI WYPIER...LENI jeszcze mają PŁACIĆ NA UTRZYMANIE OPRAWCÓW W SUTANNACH, a w takiej sytuacji są nawet NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOfilskie ODPRAWIANE z KWITKIEM – nie dość, że JE wypier..., to jeszcze IM PŁACĄ, oglądają w KOŚCIOŁĄCH (jeśli chodzą ze strachu), oglądają na KATECHEZACH...!! Premier TUSK zapowiedział LIKWIDACJĘ FUNDUSZU KOSCIELNEGO i jakoś na ten temat panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ! Na co nie raz zwracał już uwagę ZWIĄZEK...

8) "SUPEREXPRESS" z dn. 7.IX.2014 r. w artyKULe: "Ewa Kopacz EKSKOMUNIKOWANA?! Terlikowski przypomina sprawę Agaty z Lublina" oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA! Z tej całej „NIE-boskiej KOMEDII” (z)BAWIĄ SIĘ inoksięŻULEAMINENCJE i ZAKONNICE – ino szkoda, że LUDŹMI...SkoroAMINENCJE z księŻULAMI wypier...niczyły MARSZAŁKA SEJMU z INSTYTUCJI (z)BAWIENIA to dlaczego w rewanżu MARSZAŁEK SEJMU(Ewa KOPACZNIE WYPIER...LI WSZYSTKICH AXCELENCJI, księŻULI i ZAKONNIC ze STANOWISK PAŃSTWOWYCH (poczynając od KAPELANÓW RZĄDOWYCH!!!) KTO TU RZĄDZI?

Dziwne, że po artykułach "GŁOSU WIELKOPOLSKIEGO" zatytułowanych "PORÓD NA PLEBANII" (i to wystarczy wpisać w GOOGLE) i wysłanie księŻULA, który nie chciał (z)BAWIC POTOMKA i „ŁEB MU UPIER***LIŁ" na Ukrainę czyli do PRZECHOWALNI NA LEPSZE CZASY wyraźnie pokazują, że CZARNY BETON COS KOMBINUJE - może chcą WSZYSTKICH ZERŻNĄC i "ŁEB UPIER***LIĆ" na drodze (z)BAWIENIA?, a wtedy zapanuje ŚWIĘTY SPOKÓJ!

Czym różni się sprawa księŻULA z Poznania od „sprawy” Ewy KOPACZ? -NICZYM!

Problem ino w tym, że Ewa Kopacz dostała KPA w d... od AMINENCJI i jeszcze Im za to płaci (FUNDUSZ KOSCIELNY) niczym Najświętsze Ofiary Pedofilskie Odprawiane z Kwitkiem..., a ksieŻULO może ino podbne przypadki obwarować EKSKOMUNIKĄ! - przecież to wariactwo!

Drugi fakt to przecież warszawski Biskup Henryk HOSER – jako lekarzpracując w szpitalu USŁYSZAŁ GŁOS BOŻY i zamienił ORGANIZM CZŁOWIEKA na Ciało i Krew Pańską odstawiając niezłą SZOPKĘ!, a tak przecież funkcjonuje cała ta Instytucja (z)BAWIENIA robiąca CYRK(z)BAWIENIA!

Przecież widać, że to DO'WN'Y...

Rozwiń
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA (24 września 2014 o 14:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli spektaKULarne INTELIGENTY (z)BAWIENIA: cz. 6:

I za co CAŁY NARÓD PŁACI na FUNDUSZ KOSCIELNY – bilety do cyrku są tańsze niż utrzymanie HABITOWYCH DE'BI'LI odstawiających niezłyCyrk (z)BAWIENIA!, a były już premier R.P. Donald TUSK zapowiedział ZNIESIENIE Funduszu Kościelnego i jakoś ŚWIĘTY SPOKÓJ zapanował na ten temat, a płaci nawet sama MARSZAŁEK SEJMU Ewa KOPACZ wypier...lona z PEDOgogicznej ROLI KOSCIOŁA!

12) "Dziennik Łódzki" z dn. 16.IX.2014 r. w artyKULe "Samopodpalenie w Łowiczu. 44-letni mężczyzna podpalił się w kościelepokazujePEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ! Jest to już KULejna psychoPATyczna Najświętsza Ofiara Całopalna. W sierpniu 2012 r. w Łopienniku Nadrzecznym na cmentarzu PODPALIŁ się księŻULO w Świętym Akcie Desperacji. Wielu księży powiesiło się w Kościołach, na plebaniach...

Wśród Boskich Zapędów LUBSACRO degustacji wina pełniącego swe Powołanie jako KREW PAŃSKA żaden AMINENCJA nie poświecił najmniejszej chwili aby serwować wszystkim na Ołtarzach Pańskich KULinarny Kącik(z)BAWIENIA, a w nim:

1) CIAŁO PAŃSKIE z Grilla;

2) KREW PAŃSKĄ z Gwinta;

3) SLRZYDEŁKA ANIELSKIE z Grilla;

4) UDZIEC z BARANKA BÓZEGO z Flaszką WINA;

5) PĄCZKI nadziewane RÓŻĄ DUCHOWNĄ i smażone na ŚWIETYCHOLEJACH;

6) Czekoladowe KRZYŻE, Najświętszą Panienbkę; (z)BAWICIELA... z nadzieniem RÓŻY DUCHOWNEJ...

7) BioPaliwo ze Świętych Olejów;

8) NAPÓJ DUCHOWY „FRUTTI di PAPA” produkowany z Granatów – najlepiej smakuje zrobiony z Odmiany GERMANY 1939.

Kilku śmiałków spróbowało całego asortymenty KULinarnego i po takiej Eksplozji Smaków jeden PEDO, ze jest WNIEBOWZIĘTY, a inny PEDO, że chce Go ROZERWAĆ!

Do Świętego Kompletu brakuje jeszcze UDŹCA Z BARANKA BOŻEGO i Flaszki KRWI PAŃSKIEJ.

Aby dopełnić Czarę Goryczy niczym KIELICH (z)BAWIENIA Zakonniczki powinny mieć jeszcze odpowiednie stroje służbowe z najnowszych trendów STRING:

Związek od lat proponował MODĘ SAKRALNĄ w stylu STRING, a ostatnio w PEDOgogicznej ROLI KOSCIOŁA to prawdziwe Hiciory:

Zakonnica w stringach:
1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...
 

Jest to prawdziwy HICIOR - jedną szpulką można obdzielić wszystkich księŻULI, Aminencje i Zakonnice, a w upały, na Pielgrzymce jak znalazł! - Taki GENDER dla bogatych DUCHOWO!!

Ale BARY i RESTAURACJE to ino mały wyjątek w Gospodarczej Działalności Kościoła.

Seksowne ZAKONNICE prowadza również SKLEPY z Krwią Pańska STRONG, czyli ALKOHHOLOWE, a tam najlepiej schodzi Wódka „ROZ”.

W Owym Czasie bez kolejki pcha się do przodu klient w stanie wskazującym na spożycie i takim też głosem pyta zabieganej Siostrzyczki:

- Psieeeprasiam bardzo, czi jest ROZWÓDKA?

- Siostrzyczka rzuciła okiem na klienta i woła głośno w kierunku zaplecza:

- Siostro Maryjo, KTOŚ DO SIOSTRY!

Poczynając od Watykanu, a na wiejskiej Parafii kończąc WSZYSTKICH księZULI uznać należy za DEALERÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW...

Wszystkie Axcelencje z księŻULAMI powinny Poświęcić czas i zapier...niczać na Przejścia Graniczne, Lotniska i tam ODPRAWIAĆ! (Podróżnych, TIR-y...).

POLSKA to KATOLICKI KRAJ – OPDRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!

W ramach rewanżu (z)BAWIENIA za ZAKZY dla „GOLGOTA PICNIC” należy na TELEBIMACH PUSZCZAĆ filmy z N'U'N T'U'BE i to nie ino w Polsce, ale na CAŁYM ŚWIECIE. Ciekawe jak Biskupi z księŻULAMI będą wyglądały przy OŁTARZU, na Drodze Krzyżowej, na PIELGRZYMCE? …

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z kropkami między literami i z opuszczonymi kropkami między literami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO:=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC)

Rozwiń
PEDAgog
PEDAgog (24 września 2014 o 14:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Papcio docenił PEDOgoga!

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (9)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!