sobota, 24 lutego 2018 r.

Lublin

Park Rusałka: Przyjdź dziś na spotkanie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 kwietnia 2011, 13:39

Park na Rusałce w Lublinie. Co Ty na to? Ruszają konsultacje (sxc.hu)
Park na Rusałce w Lublinie. Co Ty na to? Ruszają konsultacje (sxc.hu)

Na Rusałce mógłby powstać park. Taki pomysł na to miejsce mają pracownicy Instytutu Architektury Krajobrazu KUL. Ale chcą też poznać opinie mieszkańców. Otwarte spotkanie w tej sprawie już w środę 6 kwietnia o godzinie 18.30 w Wojewódzkim Domu Kultury przy ul. Dolnej Panny Marii.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Teodor
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Teodor
Teodor (7 kwietnia 2011 o 08:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#000080"][color="#FF0000"]KUL[/color]-awa i [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczna Architektura Krajobrazu:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

KUL-awa Architektura Krajobrazu zapomniała, że najciemniej pod latarnią!:

1) jak wygląda krajobraz Lublina gdy w oKULicach przystanku MPK [color="#FF0000"]księŻULE z garnizonowego wystawiły na ulicy pusty KONFESJONAŁ[/color]? Dziwne, że nikt go nie pier...dyknął na opał, można też wyciąć dziurę w siedzeniu i traktować go jak publiczny WC! ([color="#FF0000"]KUL[/color]-awy [color="#FF0000"]Toy Toy[/color]).

2) Jak wygląda krajobraz gdy inny [color="#FF0000"]księŻULEK wystawia trumnę [/color](otwartą) przed kościołem, a konkretnie [color="#FF0000"]na ulicy[/color]...?

3) Zamiast troszczyć się o to, co nie trzeba wypada zająć się KUL-awym nosem, a z nim można dla urozmaicenia KUL-awego i PAT-ologicznego KAT-olickiego krajobrazu hodować[color="#FF0000"] kąKULE [/color]– jest to biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą[/color]!

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/color]
Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!