Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 czerwca 2010 r.
18:34
Edytuj ten wpis

Parking pusty, ale lepiej zostawić auto na trawniku

0 15 A A

Tak się parkuje na Dziesiątej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Samochód ustawiony na trawniku, a wokół puste miejsca parkingowe - w taki nietypowy sposób parkuje jeden z kierowców przy ul. Młodzieżowej w Lublinie. Zdjęcie przysłał nasz Czytelnik:

CAŁY MATERIAŁ NA WWW.MMLUBLIN.PL: Ul. Młodzieżowa: Samochód na trawniku, a wokół pusto

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rrr / 10 czerwca 2010 o 10:52
patrol napisał:
Niezły kapo,a nie czytelnik,niech się gość za robotę weźmie,a nie głupie fotki wysyła-może nie ma samochodu i zazdrość go zżera,że sąsiedzi mają-do pracy panie "kapo',do pracy............:/[/quote]

Dokładnie.. jakiś totalny bezmozg, albo jakieś zbuntowane dziecko neo musiało przysłać tą fotografię.

[quote name='~szef~' post='300543' date='10.06.2010, 10:24:46']ktoś jest zwykłym kretynem kto przysłał to zdjęcie przecież to widać od razu że tam wszędzie stały samochody i nie było możliwości zaparkowania a następnego Dnia ludzie rano do pracy itp rozjechali się a właściciel tego auta został.Takie rzeczy w tak poważnej gazecie śmiech!


Oczywiście też tak myślę. To że takie coś pojawiło się w gazecie świadczy o jej niskim poziomie.. szukanie sensacji na siłę.. tak jak o tym zalanym domu w janowcu tak jakby to tylko jedna rodzina dom straciła..
Myślę, że bardziej tutaj trzeba być oburzonym nie na tego kto robił to zdjęcie i wysłał do gazety, ale do tej osoby.. poważnej osoby dziennikarza który robie takie cyrki.. no ludzie przecież nawet jak mi się nudzi, to takich głupot na własnym blogu nie pisze.. a tutaj jest GAZETA... za co oni tam pieniądze biorą.. mam nadzieje, że nie więcej niż 800zł miesięcznie ktoś bierze za takie coś.. i jeszcze błędy w każdym artykule. Trzeba się zająć tą sprawą nasłać jakąś komisje, albo co.. podowiaduje się i zgłosze to do odpowiednich miejsc w Lublinie, aby była jakaś kontrola na tą gazetę. Bo połowę ludzi to bym z niej pozwalniał za taką fuszerkę. Wyczekiwać tylko artykułu, że psy srają na chodniku, albo coś w tym stylu.


Oczywiście też tak myślę. To że takie coś pojawiło się w gazecie świadczy o jej niskim poziomie.. szukanie sensacji na siłę.. tak jak o tym zalanym domu w janowcu tak jakby to tylko jedna rodzina dom straciła..
Myślę, że bardziej tutaj trzeba być oburzonym nie na tego kto robił to zdjęcie i wysłał do gazety, ale do tej osoby.. poważnej osoby dziennikarza który robie takie cyrki.. no ludzie przecież nawet jak mi się nudzi, to takich głupot na własnym blogu nie pisze.. a tutaj jest GAZETA... za co oni tam pien... rozwiń
Avatar
~szef~ / 10 czerwca 2010 o 10:24
ktoś jest zwykłym kretynem kto przysłał to zdjęcie przecież to widać od razu że tam wszędzie stały samochody i nie było możliwości zaparkowania a następnego Dnia ludzie rano do pracy itp rozjechali się a właściciel tego auta został.Takie rzeczy w tak poważnej gazecie śmiech!
Avatar
andre / 10 czerwca 2010 o 09:31
a może tak miasto powinno zapewnić parkingi,a nie tylko sprzedają prywatnym inwestorom place a dalej mieszkańców bloków traktują jak kule u nogi i kuru znoszące złote jaja(którzy tylko mają płacić czynsze,podatki itp.)
Avatar
puzon20 / 10 czerwca 2010 o 09:13
a może od razu do dużego pokoju był szanowny kierowca wjechał. Nie będzie się później głupio tłumaczył, że na parkingu nie było miejsca, że nic się trawnikowi nie stało, a w ogóle o co chodzi? bo on u swoich rodziców wywodzących się z polskiej wsi to również parkuje na trawie. Po przeczytaniu komentarzy kolejny raz nasuwa się pytanie: po co ustanawia się prawo, skoro ono nie jest w żaden sposób respektowane, a osoby, które to ujawniają są nazywane konfidentami. Ale jak spółdzielnia podniesie czynsz w pozycji fundusz remontowy, bo trzeba naprawić chodniki i trawniki bo zostały rozjeżdżone to wielkie krzyki się unoszą.
a może od razu do dużego pokoju był szanowny kierowca wjechał. Nie będzie się później głupio tłumaczył, że na parkingu nie było miejsca, że nic się trawnikowi nie stało, a w ogóle o co chodzi? bo on u swoich rodziców wywodzących się z polskiej wsi to również parkuje na trawie. Po przeczytaniu komentarzy kolejny raz nasuwa się pytanie: po co ustanawia się prawo, skoro ono nie jest w żaden sposób respektowane, a osoby, które to ujawniają są nazywane konfidentami. Ale jak spółdzielnia podniesie czynsz w pozycji fundusz remontowy, bo trzeba napr... rozwiń
Avatar
Andrzej / 10 czerwca 2010 o 09:13
kikiman napisał:
Ludzie myślą że można wszedzie parkować, a tak nie jest. Brawo dla autora fotki trzeba pietnować głupotę

Zdjęcie pewnie zrobione rano, gdy inni odjechali. A gdyby tak zrobić fotkę po południu?????
Łatwo oceniać, ale zrobić więcej miejsc do parkowania to już niemożliwe. Nie ma co udawać niewiedzy, ludzie mają samochody i nic już tego nie zmieni!
Avatar
kikiman / 10 czerwca 2010 o 08:38
Ludzie myślą że można wszedzie parkować, a tak nie jest. Brawo dla autora fotki trzeba pietnować głupotę
Avatar
Fosa Gajosa / 10 czerwca 2010 o 08:01
patrol napisał:
Niezły kapo,a nie czytelnik,niech się gość za robotę weźmie,a nie głupie fotki wysyła-może nie ma samochodu i zazdrość go zżera,że sąsiedzi mają-do pracy panie "kapo',do pracy............:/


Spoko, następnym razem też cię zakapuję. Może w końcu nauczysz się parkować. To taka metoda kija. Bo tylko taka działa na większość baranów.
Avatar
patrol / 10 czerwca 2010 o 07:35
Niezły kapo,a nie czytelnik,niech się gość za robotę weźmie,a nie głupie fotki wysyła-może nie ma samochodu i zazdrość go zżera,że sąsiedzi mają-do pracy panie "kapo',do pracy............:/
Avatar
Juliusz Piterski / 10 czerwca 2010 o 06:17
MŁODZIEŻOWA ale ile (jaki numer) ??? Jakoś nie moge tego zlokalizować a mieszkam prze MŁODZIEŻOWEJ >
Avatar
kokos / 10 czerwca 2010 o 06:11
Doktor napisał:
W czym widzicie problem to że ktoś chciał przed słońcem schować samochód, tak trudno się domyśleć.

To może niech i do sklepu niedługo wjadą? Ludzie.... a wszystko przez to, że Policja i tego typu uprawnione służby, zamiast ostro tępić, to nic nie robią. I mamy efekt - stają po chodnikach, trawnikach i gdzie tam popadnie....
Avatar
rrr / 10 czerwca 2010 o 10:52
patrol napisał:
Niezły kapo,a nie czytelnik,niech się gość za robotę weźmie,a nie głupie fotki wysyła-może nie ma samochodu i zazdrość go zżera,że sąsiedzi mają-do pracy panie "kapo',do pracy............:/[/quote]

Dokładnie.. jakiś totalny bezmozg, albo jakieś zbuntowane dziecko neo musiało przysłać tą fotografię.

[quote name='~szef~' post='300543' date='10.06.2010, 10:24:46']ktoś jest zwykłym kretynem kto przysłał to zdjęcie przecież to widać od razu że tam wszędzie stały samochody i nie było możliwości zaparkowania a następnego Dnia ludzie rano do pracy itp rozjechali się a właściciel tego auta został.Takie rzeczy w tak poważnej gazecie śmiech!


Oczywiście też tak myślę. To że takie coś pojawiło się w gazecie świadczy o jej niskim poziomie.. szukanie sensacji na siłę.. tak jak o tym zalanym domu w janowcu tak jakby to tylko jedna rodzina dom straciła..
Myślę, że bardziej tutaj trzeba być oburzonym nie na tego kto robił to zdjęcie i wysłał do gazety, ale do tej osoby.. poważnej osoby dziennikarza który robie takie cyrki.. no ludzie przecież nawet jak mi się nudzi, to takich głupot na własnym blogu nie pisze.. a tutaj jest GAZETA... za co oni tam pieniądze biorą.. mam nadzieje, że nie więcej niż 800zł miesięcznie ktoś bierze za takie coś.. i jeszcze błędy w każdym artykule. Trzeba się zająć tą sprawą nasłać jakąś komisje, albo co.. podowiaduje się i zgłosze to do odpowiednich miejsc w Lublinie, aby była jakaś kontrola na tą gazetę. Bo połowę ludzi to bym z niej pozwalniał za taką fuszerkę. Wyczekiwać tylko artykułu, że psy srają na chodniku, albo coś w tym stylu.


Oczywiście też tak myślę. To że takie coś pojawiło się w gazecie świadczy o jej niskim poziomie.. szukanie sensacji na siłę.. tak jak o tym zalanym domu w janowcu tak jakby to tylko jedna rodzina dom straciła..
Myślę, że bardziej tutaj trzeba być oburzonym nie na tego kto robił to zdjęcie i wysłał do gazety, ale do tej osoby.. poważnej osoby dziennikarza który robie takie cyrki.. no ludzie przecież nawet jak mi się nudzi, to takich głupot na własnym blogu nie pisze.. a tutaj jest GAZETA... za co oni tam pien... rozwiń
Avatar
~szef~ / 10 czerwca 2010 o 10:24
ktoś jest zwykłym kretynem kto przysłał to zdjęcie przecież to widać od razu że tam wszędzie stały samochody i nie było możliwości zaparkowania a następnego Dnia ludzie rano do pracy itp rozjechali się a właściciel tego auta został.Takie rzeczy w tak poważnej gazecie śmiech!
Avatar
andre / 10 czerwca 2010 o 09:31
a może tak miasto powinno zapewnić parkingi,a nie tylko sprzedają prywatnym inwestorom place a dalej mieszkańców bloków traktują jak kule u nogi i kuru znoszące złote jaja(którzy tylko mają płacić czynsze,podatki itp.)
Avatar
puzon20 / 10 czerwca 2010 o 09:13
a może od razu do dużego pokoju był szanowny kierowca wjechał. Nie będzie się później głupio tłumaczył, że na parkingu nie było miejsca, że nic się trawnikowi nie stało, a w ogóle o co chodzi? bo on u swoich rodziców wywodzących się z polskiej wsi to również parkuje na trawie. Po przeczytaniu komentarzy kolejny raz nasuwa się pytanie: po co ustanawia się prawo, skoro ono nie jest w żaden sposób respektowane, a osoby, które to ujawniają są nazywane konfidentami. Ale jak spółdzielnia podniesie czynsz w pozycji fundusz remontowy, bo trzeba naprawić chodniki i trawniki bo zostały rozjeżdżone to wielkie krzyki się unoszą.
a może od razu do dużego pokoju był szanowny kierowca wjechał. Nie będzie się później głupio tłumaczył, że na parkingu nie było miejsca, że nic się trawnikowi nie stało, a w ogóle o co chodzi? bo on u swoich rodziców wywodzących się z polskiej wsi to również parkuje na trawie. Po przeczytaniu komentarzy kolejny raz nasuwa się pytanie: po co ustanawia się prawo, skoro ono nie jest w żaden sposób respektowane, a osoby, które to ujawniają są nazywane konfidentami. Ale jak spółdzielnia podniesie czynsz w pozycji fundusz remontowy, bo trzeba napr... rozwiń
Avatar
Andrzej / 10 czerwca 2010 o 09:13
kikiman napisał:
Ludzie myślą że można wszedzie parkować, a tak nie jest. Brawo dla autora fotki trzeba pietnować głupotę

Zdjęcie pewnie zrobione rano, gdy inni odjechali. A gdyby tak zrobić fotkę po południu?????
Łatwo oceniać, ale zrobić więcej miejsc do parkowania to już niemożliwe. Nie ma co udawać niewiedzy, ludzie mają samochody i nic już tego nie zmieni!
Avatar
kikiman / 10 czerwca 2010 o 08:38
Ludzie myślą że można wszedzie parkować, a tak nie jest. Brawo dla autora fotki trzeba pietnować głupotę
Avatar
Fosa Gajosa / 10 czerwca 2010 o 08:01
patrol napisał:
Niezły kapo,a nie czytelnik,niech się gość za robotę weźmie,a nie głupie fotki wysyła-może nie ma samochodu i zazdrość go zżera,że sąsiedzi mają-do pracy panie "kapo',do pracy............:/


Spoko, następnym razem też cię zakapuję. Może w końcu nauczysz się parkować. To taka metoda kija. Bo tylko taka działa na większość baranów.
Avatar
patrol / 10 czerwca 2010 o 07:35
Niezły kapo,a nie czytelnik,niech się gość za robotę weźmie,a nie głupie fotki wysyła-może nie ma samochodu i zazdrość go zżera,że sąsiedzi mają-do pracy panie "kapo',do pracy............:/
Avatar
Juliusz Piterski / 10 czerwca 2010 o 06:17
MŁODZIEŻOWA ale ile (jaki numer) ??? Jakoś nie moge tego zlokalizować a mieszkam prze MŁODZIEŻOWEJ >
Avatar
kokos / 10 czerwca 2010 o 06:11
Doktor napisał:
W czym widzicie problem to że ktoś chciał przed słońcem schować samochód, tak trudno się domyśleć.

To może niech i do sklepu niedługo wjadą? Ludzie.... a wszystko przez to, że Policja i tego typu uprawnione służby, zamiast ostro tępić, to nic nie robią. I mamy efekt - stają po chodnikach, trawnikach i gdzie tam popadnie....
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 4

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 19

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 49

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 420 31

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 21 17

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 258 47

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!