Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 września 2010 r.
17:39
Edytuj ten wpis

Pasagon - nowe auto z Lublina. Chwali go nawet minister rolnictwa (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (pp)
0 36 A A

Uwaga, wraca dostawczy lublin. Firma DZT Tymińscy pokazała nowy samochód, który ma być produkowany w fabryce przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przed oficjalną premierą, zaplanowaną na 16 września, pasagon, bo tak nazywa się ten model, zadebiutował na Targach Pogranicza w Siemiatyczach. Auto mimo zmienionej nazwy, to w prostej linii lublin.

Nowy dostawczak ma trafić do sprzedaży w listopadzie tego roku. Pojazd w stosunku do lublina ma inne światła, zmieniony grill oraz – ze względu na nową jednostkę napędową – trochę większą komorę silnika. Sam silnik pochodzi z andrychowskiej Andorii. To 2,6-litrowy agregat wytwarzający moc 115 KM. Spełnia normę czystości spalin Euro 4, co pozwala na sprzedaż tego modelu w całej Europie.

Firma DZT Tymińscy zamierza sprzedawać pasagona od 25 do 30 proc. taniej od konkurencji. Cena powinna zatem oscylować wokół 60–70 tysięcy złotych. Plany firmy zakładają, że za dwa trzy lata produkcja ma osiągnąć pułap 5–10 tysięcy egzemplarzy, które trafią na rynek polski, ukraiński i białoruski. - Jeżeli produkcja tego modelu osiągnie od 5 do 10 tysięcy egzemplarzy rocznie to zatrudnienie w firmie znajdzie ok. 350 osób - zapowiada Zbigniew Tymiński, prezes spółki DZT Tymińscy. W tym momencie w fabryce pracuje 80 osób.

Pasagon już wzbudza emocje, bo podczas premierowego pokazu na Targach Pogranicza w Siemiatyczach zachwalał go Marek Sawicki, minister rolnictwa. – Lepsze nasze, polskie, niż byle jakie zagraniczne – powiedział. Dzięki tej wypowiedzi nowe auto wraz z ministrem "wystąpili” w programie satyryczno-publicystycznym "Szkło kontaktowe” w TVN24.



Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
markus-45 / 12 września 2010 o 15:05
w tym samochodzie trzeba zmienic bardzo wiele.1.silniki są do bani 200000 km i kapitalny remont.2.bardzo szybko rdzewieje.3 mało miejsca dla trzeiego pasarzera.4.duży hałas w srodku kabiby-żle dopracowano osłonę silnikaw kabinie.5.tylne drzwi są żle zaprojektowane - słaba widocznosc.6.paliwożerny.7.kokpit jestwykonany. z tandetnego materjału.8 wymienic zegary .9 zbyt długi drążek zmiany biegów.a najlepiej niech panowie konstruktorzy i pan minister przejadą się takim lublinkiem około 1000 km to zrozumieją co trzeba zmienic.pozdrawiam kierowca lublinka.
w tym samochodzie trzeba zmienic bardzo wiele.1.silniki są do bani 200000 km i kapitalny remont.2.bardzo szybko rdzewieje.3 mało miejsca dla trzeiego pasarzera.4.duży hałas w srodku kabiby-żle dopracowano osłonę silnikaw kabinie.5.tylne drzwi są żle zaprojektowane - słaba widocznosc.6.paliwożerny.7.kokpit jestwykonany. z tandetnego materjału.8 wymienic zegary .9 zbyt długi drążek zmiany biegów.a najlepiej niech panowie konstruktorzy i pan minister przejadą się takim lublinkiem około 1000 km to zrozumieją co trzeba zmienic.pozdrawiam ki... rozwiń
Avatar
obiektywny / 11 września 2010 o 14:50
[quote name='To nie ja' date='11 wrzesień 2010 - 12:14 ' timestamp='1284200064' post='345192']
Buahahaha, niezły wynalazek polskiej produkcji, coż za design
Samochód dostawczy dla prawdziwego Polaka:) Aby patrzeć kiedy wznowią produkcję Poloneza, polskiego bezpiecznego auta rodzinnego
To auto nie jest warte więcej niż 30 tys zł, z cenę jaką zaproponowali nie wróżę im sukcesu.
Proponuję zrobić wersje 15-osobowe, to pewnie PKS-y by to kupiły żeby zrobić konkurencję prywatnym busom np na trasie Lublin - Warszawa hahhahaa
[/quote]


jak bys byl troche inteligentny to bys wiedzial ze to dobrze ze wznawiaja produkcje, ale ze jestem smarkiem o malym mozdzku wiec wysmiewasz wszystko co nie pochodzi zza odry
[quote name='To nie ja' date='11 wrzesień 2010 - 12:14 ' timestamp='1284200064' post='345192']
Buahahaha, niezły wynalazek polskiej produkcji, coż za design
Samochód dostawczy dla prawdziwego Polaka:) Aby patrzeć kiedy wznowią produkcję Poloneza, polskiego bezpiecznego auta rodzinnego
To auto nie jest warte więcej niż 30 tys zł, z cenę jaką zaproponowali nie wróżę im sukcesu.
Proponuję zrobić wersje 15-osobowe, to pewnie PKS-y by to kupiły żeby zrobić konkurencję prywatnym busom np... rozwiń
Avatar
malone / 11 września 2010 o 12:39
ciekawe : NOWY a wyglada jak STARY, rzekłbym z innej epoki
Avatar
To nie ja / 11 września 2010 o 12:14
Buahahaha, niezły wynalazek polskiej produkcji, coż za design
Samochód dostawczy dla prawdziwego Polaka:) Aby patrzeć kiedy wznowią produkcję Poloneza, polskiego bezpiecznego auta rodzinnego
To auto nie jest warte więcej niż 30 tys zł, z cenę jaką zaproponowali nie wróżę im sukcesu.
Proponuję zrobić wersje 15-osobowe, to pewnie PKS-y by to kupiły żeby zrobić konkurencję prywatnym busom np na trasie Lublin - Warszawa hahhahaa
Buahahaha, niezły wynalazek polskiej produkcji, coż za design
Samochód dostawczy dla prawdziwego Polaka:) Aby patrzeć kiedy wznowią produkcję Poloneza, polskiego bezpiecznego auta rodzinnego
To auto nie jest warte więcej niż 30 tys zł, z cenę jaką zaproponowali nie wróżę im sukcesu.
Proponuję zrobić wersje 15-osobowe, to pewnie PKS-y by to kupiły żeby zrobić konkurencję prywatnym busom np na trasie Lublin - Warszawa hahhahaa rozwiń
Avatar
LKR / 11 września 2010 o 10:33
Brawo !!! w koncu ktos zaryzykowal i ruszyl zastoj motoryzacyjny. Oby wiecej Takich ludzi. Szacunek.
Avatar
LEPSZE POLSKIE BYLE JAKIE / 11 września 2010 o 10:19
Już myślałem że epoka szpetnego Lublina się skończyła, a tu się okazuje że na nowo będą tłuc tego kloca.
Piętnasto letni VW Transporter wygląda o niebo lepiej a przy tym ma większą gamę silników do wyboru i na pewno jest wytrzymalszy i bardziej funkcjonalny niż ten Lublin/Pasagon.
Avatar
Janusz_K / 11 września 2010 o 10:03
[quote name='robo' date='11 wrzesień 2010 - 09:22 ' timestamp='1284189729' post='345125']
Brawo, życzę powodzenia !!! Wreszcie coś swojego, aby tak dalej :-)
[/quote]

Dołączam się do życzenia.
Choć trzeba przyznać, że piękny to on nie jest. Ale to nie jest auto na "salony", tylko wół roboczy.
U nas w kraju to prawie sami wieczni malkontenci, ciągle narzekają i praktycznie na wszystko. Ludzie weźcie się otrząśnijcie, bo to głównie przez was jest taka, a nie inna sytuacja w tym dziwnym kraju. Ciągle im źle i nie dobrze, a co polskie to z założenia beznadziejne i trzeba to olać... Ciągle komuś coś wytykać, wyśmiewać, krytykować, a z reguły sami palcem nie kiwną żeby coś zrobić/zmienić.
No i najważniejsza cecha - zawiść - nie mogą znieść jak komuś coś się udaje, a wie taki jeden z drugim o cudzym życiu więcej jak o własnym.
[quote name='robo' date='11 wrzesień 2010 - 09:22 ' timestamp='1284189729' post='345125']
Brawo, życzę powodzenia !!! Wreszcie coś swojego, aby tak dalej :-)
[/quote]

Dołączam się do życzenia.
Choć trzeba przyznać, że piękny to on nie jest. Ale to nie jest auto na "salony", tylko wół roboczy.
U nas w kraju to prawie sami wieczni malkontenci, ciągle narzekają i praktycznie na wszystko. Ludzie weźcie się otrząśnijcie, bo to głównie przez was jest taka, a... rozwiń
Avatar
KK / 11 września 2010 o 09:28
NAJWAŻNIEJSZE ŻE KTOŚ URUCHOMI FABRYKĘ KTÓRĄ TA HOŁOTA RZĄDZĄCA ZNISZCZYŁA
Avatar
robo / 11 września 2010 o 09:22
Brawo, życzę powodzenia !!! Wreszcie coś swojego, aby tak dalej :-)
Avatar
melo / 11 września 2010 o 02:21
[quote name='tow.' date='10 wrzesień 2010 - 23:34 ' timestamp='1284154467' post='345091']
Czy w tym mieście wszyscy mają takie komleksy.Jęczyć i narzekać...marudzić i negować.Projekt tego auta powstał na deskach najznakomitszych polskich konstruktorów i konsultowany był w pracowniach włoskich stylistów.Przód tego auta może nie jest szczytem piękna i kształtów XXI wieku ale to celowy zamysł polskich inżynierów by nawiązać to historii polskiej myśli motoryzacyjnej która nawet dzisiaj jest w czołówce europejskiej.Już w tej chwili po wstępnym sondażu rynku i badaniach centrum motoryzacji jest pewne że po auto to ustawią się kolejki chętnych a problemem są małe moce produkcyjne naszej fabryki.Docelowo uda się wyprodukować najwyżej 15tys aut dostawczych rocznie a przy spodziewanym pobycie to niestety mało bo już napływają wstępne zamówienia z Ukrainy,Białorusi,Gruzji,Mongolii i Wietnamu.Wstępną partię naszych aut zamówiła nawet Rosja a to jak wiadomo bardzo chłonny ale i wymagający rynek.Samochód nasz nie może się nazywać Lublin bo przy nastawieniu gównie na eksport za granicę nikt by nie wiedział co to słowo znaczy.Obecna nazwa nawiązuje do dynamicznych właściwości tego auta i jego walorów użytkowych.
[/quote]


człowieku!!! ja nie marudzę, nie jęczę, i nie mam kompleksów! bardzo mnie cieszy że w naszym mieście będzie praca dla ludzi w branży która ma w Lublinie tradycję. zwracam tylko uwagę, że pojazd ów nowoczesnością nie grzeszy co widać na pierwszy rzut oka. nie mam pojęcia czy i jacy mistrzowie kreślarscy projektowali ten wóz. zwracam uwagę że według mnie cena to kosmos. ja bym tego nie kupił za taką kase. a fabrykę należy rozwijać jeśli są zamówienia, których z całego serca życzę. ważne aby pracownicy produkcyjni również mogli godnie zarobić składając te auta, a nie cała kasa w kieszeń zarządu a robotnik 1100zł na ręce. NAPRAWDĘ ŻYCZĘ SUKCESU I MNÓSTWA ZAMÓWIEŃ NA DŁUUUUGIE LATA.
[quote name='tow.' date='10 wrzesień 2010 - 23:34 ' timestamp='1284154467' post='345091']
Czy w tym mieście wszyscy mają takie komleksy.Jęczyć i narzekać...marudzić i negować.Projekt tego auta powstał na deskach najznakomitszych polskich konstruktorów i konsultowany był w pracowniach włoskich stylistów.Przód tego auta może nie jest szczytem piękna i kształtów XXI wieku ale to celowy zamysł polskich inżynierów by nawiązać to historii polskiej myśli motoryzacyjnej która nawet dzisiaj jest w czołówce europe... rozwiń
Avatar
markus-45 / 12 września 2010 o 15:05
w tym samochodzie trzeba zmienic bardzo wiele.1.silniki są do bani 200000 km i kapitalny remont.2.bardzo szybko rdzewieje.3 mało miejsca dla trzeiego pasarzera.4.duży hałas w srodku kabiby-żle dopracowano osłonę silnikaw kabinie.5.tylne drzwi są żle zaprojektowane - słaba widocznosc.6.paliwożerny.7.kokpit jestwykonany. z tandetnego materjału.8 wymienic zegary .9 zbyt długi drążek zmiany biegów.a najlepiej niech panowie konstruktorzy i pan minister przejadą się takim lublinkiem około 1000 km to zrozumieją co trzeba zmienic.pozdrawiam kierowca lublinka.
w tym samochodzie trzeba zmienic bardzo wiele.1.silniki są do bani 200000 km i kapitalny remont.2.bardzo szybko rdzewieje.3 mało miejsca dla trzeiego pasarzera.4.duży hałas w srodku kabiby-żle dopracowano osłonę silnikaw kabinie.5.tylne drzwi są żle zaprojektowane - słaba widocznosc.6.paliwożerny.7.kokpit jestwykonany. z tandetnego materjału.8 wymienic zegary .9 zbyt długi drążek zmiany biegów.a najlepiej niech panowie konstruktorzy i pan minister przejadą się takim lublinkiem około 1000 km to zrozumieją co trzeba zmienic.pozdrawiam ki... rozwiń
Avatar
obiektywny / 11 września 2010 o 14:50
[quote name='To nie ja' date='11 wrzesień 2010 - 12:14 ' timestamp='1284200064' post='345192']
Buahahaha, niezły wynalazek polskiej produkcji, coż za design
Samochód dostawczy dla prawdziwego Polaka:) Aby patrzeć kiedy wznowią produkcję Poloneza, polskiego bezpiecznego auta rodzinnego
To auto nie jest warte więcej niż 30 tys zł, z cenę jaką zaproponowali nie wróżę im sukcesu.
Proponuję zrobić wersje 15-osobowe, to pewnie PKS-y by to kupiły żeby zrobić konkurencję prywatnym busom np na trasie Lublin - Warszawa hahhahaa
[/quote]


jak bys byl troche inteligentny to bys wiedzial ze to dobrze ze wznawiaja produkcje, ale ze jestem smarkiem o malym mozdzku wiec wysmiewasz wszystko co nie pochodzi zza odry
[quote name='To nie ja' date='11 wrzesień 2010 - 12:14 ' timestamp='1284200064' post='345192']
Buahahaha, niezły wynalazek polskiej produkcji, coż za design
Samochód dostawczy dla prawdziwego Polaka:) Aby patrzeć kiedy wznowią produkcję Poloneza, polskiego bezpiecznego auta rodzinnego
To auto nie jest warte więcej niż 30 tys zł, z cenę jaką zaproponowali nie wróżę im sukcesu.
Proponuję zrobić wersje 15-osobowe, to pewnie PKS-y by to kupiły żeby zrobić konkurencję prywatnym busom np... rozwiń
Avatar
malone / 11 września 2010 o 12:39
ciekawe : NOWY a wyglada jak STARY, rzekłbym z innej epoki
Avatar
To nie ja / 11 września 2010 o 12:14
Buahahaha, niezły wynalazek polskiej produkcji, coż za design
Samochód dostawczy dla prawdziwego Polaka:) Aby patrzeć kiedy wznowią produkcję Poloneza, polskiego bezpiecznego auta rodzinnego
To auto nie jest warte więcej niż 30 tys zł, z cenę jaką zaproponowali nie wróżę im sukcesu.
Proponuję zrobić wersje 15-osobowe, to pewnie PKS-y by to kupiły żeby zrobić konkurencję prywatnym busom np na trasie Lublin - Warszawa hahhahaa
Buahahaha, niezły wynalazek polskiej produkcji, coż za design
Samochód dostawczy dla prawdziwego Polaka:) Aby patrzeć kiedy wznowią produkcję Poloneza, polskiego bezpiecznego auta rodzinnego
To auto nie jest warte więcej niż 30 tys zł, z cenę jaką zaproponowali nie wróżę im sukcesu.
Proponuję zrobić wersje 15-osobowe, to pewnie PKS-y by to kupiły żeby zrobić konkurencję prywatnym busom np na trasie Lublin - Warszawa hahhahaa rozwiń
Avatar
LKR / 11 września 2010 o 10:33
Brawo !!! w koncu ktos zaryzykowal i ruszyl zastoj motoryzacyjny. Oby wiecej Takich ludzi. Szacunek.
Avatar
LEPSZE POLSKIE BYLE JAKIE / 11 września 2010 o 10:19
Już myślałem że epoka szpetnego Lublina się skończyła, a tu się okazuje że na nowo będą tłuc tego kloca.
Piętnasto letni VW Transporter wygląda o niebo lepiej a przy tym ma większą gamę silników do wyboru i na pewno jest wytrzymalszy i bardziej funkcjonalny niż ten Lublin/Pasagon.
Avatar
Janusz_K / 11 września 2010 o 10:03
[quote name='robo' date='11 wrzesień 2010 - 09:22 ' timestamp='1284189729' post='345125']
Brawo, życzę powodzenia !!! Wreszcie coś swojego, aby tak dalej :-)
[/quote]

Dołączam się do życzenia.
Choć trzeba przyznać, że piękny to on nie jest. Ale to nie jest auto na "salony", tylko wół roboczy.
U nas w kraju to prawie sami wieczni malkontenci, ciągle narzekają i praktycznie na wszystko. Ludzie weźcie się otrząśnijcie, bo to głównie przez was jest taka, a nie inna sytuacja w tym dziwnym kraju. Ciągle im źle i nie dobrze, a co polskie to z założenia beznadziejne i trzeba to olać... Ciągle komuś coś wytykać, wyśmiewać, krytykować, a z reguły sami palcem nie kiwną żeby coś zrobić/zmienić.
No i najważniejsza cecha - zawiść - nie mogą znieść jak komuś coś się udaje, a wie taki jeden z drugim o cudzym życiu więcej jak o własnym.
[quote name='robo' date='11 wrzesień 2010 - 09:22 ' timestamp='1284189729' post='345125']
Brawo, życzę powodzenia !!! Wreszcie coś swojego, aby tak dalej :-)
[/quote]

Dołączam się do życzenia.
Choć trzeba przyznać, że piękny to on nie jest. Ale to nie jest auto na "salony", tylko wół roboczy.
U nas w kraju to prawie sami wieczni malkontenci, ciągle narzekają i praktycznie na wszystko. Ludzie weźcie się otrząśnijcie, bo to głównie przez was jest taka, a... rozwiń
Avatar
KK / 11 września 2010 o 09:28
NAJWAŻNIEJSZE ŻE KTOŚ URUCHOMI FABRYKĘ KTÓRĄ TA HOŁOTA RZĄDZĄCA ZNISZCZYŁA
Avatar
robo / 11 września 2010 o 09:22
Brawo, życzę powodzenia !!! Wreszcie coś swojego, aby tak dalej :-)
Avatar
melo / 11 września 2010 o 02:21
[quote name='tow.' date='10 wrzesień 2010 - 23:34 ' timestamp='1284154467' post='345091']
Czy w tym mieście wszyscy mają takie komleksy.Jęczyć i narzekać...marudzić i negować.Projekt tego auta powstał na deskach najznakomitszych polskich konstruktorów i konsultowany był w pracowniach włoskich stylistów.Przód tego auta może nie jest szczytem piękna i kształtów XXI wieku ale to celowy zamysł polskich inżynierów by nawiązać to historii polskiej myśli motoryzacyjnej która nawet dzisiaj jest w czołówce europejskiej.Już w tej chwili po wstępnym sondażu rynku i badaniach centrum motoryzacji jest pewne że po auto to ustawią się kolejki chętnych a problemem są małe moce produkcyjne naszej fabryki.Docelowo uda się wyprodukować najwyżej 15tys aut dostawczych rocznie a przy spodziewanym pobycie to niestety mało bo już napływają wstępne zamówienia z Ukrainy,Białorusi,Gruzji,Mongolii i Wietnamu.Wstępną partię naszych aut zamówiła nawet Rosja a to jak wiadomo bardzo chłonny ale i wymagający rynek.Samochód nasz nie może się nazywać Lublin bo przy nastawieniu gównie na eksport za granicę nikt by nie wiedział co to słowo znaczy.Obecna nazwa nawiązuje do dynamicznych właściwości tego auta i jego walorów użytkowych.
[/quote]


człowieku!!! ja nie marudzę, nie jęczę, i nie mam kompleksów! bardzo mnie cieszy że w naszym mieście będzie praca dla ludzi w branży która ma w Lublinie tradycję. zwracam tylko uwagę, że pojazd ów nowoczesnością nie grzeszy co widać na pierwszy rzut oka. nie mam pojęcia czy i jacy mistrzowie kreślarscy projektowali ten wóz. zwracam uwagę że według mnie cena to kosmos. ja bym tego nie kupił za taką kase. a fabrykę należy rozwijać jeśli są zamówienia, których z całego serca życzę. ważne aby pracownicy produkcyjni również mogli godnie zarobić składając te auta, a nie cała kasa w kieszeń zarządu a robotnik 1100zł na ręce. NAPRAWDĘ ŻYCZĘ SUKCESU I MNÓSTWA ZAMÓWIEŃ NA DŁUUUUGIE LATA.
[quote name='tow.' date='10 wrzesień 2010 - 23:34 ' timestamp='1284154467' post='345091']
Czy w tym mieście wszyscy mają takie komleksy.Jęczyć i narzekać...marudzić i negować.Projekt tego auta powstał na deskach najznakomitszych polskich konstruktorów i konsultowany był w pracowniach włoskich stylistów.Przód tego auta może nie jest szczytem piękna i kształtów XXI wieku ale to celowy zamysł polskich inżynierów by nawiązać to historii polskiej myśli motoryzacyjnej która nawet dzisiaj jest w czołówce europe... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA]

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA] 5 1

Proboszcz z Markuszowa (powiat puławski) pokieruje parafią w Fajsławicach (powiat krasnostawski). Zaś w podlubelskich Niemcach po przejściu na emeryturę ks. kan. Krzysztofa Galewskiego nowym gospodarzem parafii będzie ks. dr Mirosław Skałban. W niedzielę wierni parafii archidiecezji lubelskiej poznali szczegóły podjętych przez abpa Stanisława Budzika decyzji personalnych.

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?"
25 czerwca 2018, 19:00

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprasza na premierę filmu Czy czeka nas koniec? w reżyserii Fishera Stevensa. Produkcję z Leonardo DiCaprio zobaczymy 25 czerwca o godz. 19 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12).

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję 1 0

32 konie zostaną wystawione na aukcjach Pride of Poland i Summer Sale w Janowie Podlaskim. Właśnie odbyła się premiera aukcyjnego katalogu.

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem
galeria

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem 14 4

Policjanci zatrzymali 72-latka, który podpalił kombajn i ciągnik należący do jego syna. Straty? 80 tys. zł.

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry
galeria

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry 0 0

MUNDIAL 2018 Po wysokiej porażce z Kolumbią selekcjoner Adam Nawałka i kapitan kadry Robert Lewandowski spotkali się z dziennikarzami. Selekcjoner nie chciał powiedzieć czy po Mundialu pożegna się z kadrą i starał się wyjaśnić przyczyny dwóch porażek na turnieju w Rosji

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka 1 2

Dawid poczuł szczypanie i dostrzegł spływającą krew. Dopiero po chwili zrozumiał, że został dźgnięty nożem w okolice serca. Ugodził go kolega, któremu teraz grozi nawet dożywocie. Na wyrok czeka także matka napastnika, która kazała mu wyrzucić narzędzie zbrodni oraz siostra, która umyła nóż.

Kino na piątkę w DDK Czechów
25 czerwca 2018, 12:00

Kino na piątkę w DDK Czechów 0 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów zaprasza dzieci na filmowy cykl Kino za piątkę w pierwszy tydzień wakacji. Codziennie od poniedziałku 25 czerwca do piątku 29 czerwca prezentowane będą dwie produkcje filmowe.

Sklep dla najmłodszych z bogatą ofertą klocków LEGO®

Sklep dla najmłodszych z bogatą ofertą klocków LEGO® 1 0

Zapraszamy do sklepu internetowego www.krolestwodzieci.pl. Prosimy serdecznie i zachęcamy Cię, byś rozejrzał się po naszej wesołej i obfitującej w atrakcje krainie. A jest na co popatrzeć! U nas w każdym z zakątków znajdziesz mieniące się licznymi barwami, przyciągające oko oraz uwagę zabawki oraz akcesoria. Mamy ich tutaj już ponad 1500! Tak pokaźna liczba daje pewność, że każda pociecha wyszuka dla siebie coś wyjątkowego, sprawiającego jej nieskrywaną radość.

Po pijanemu wjechał w znak... przed komendą policji, a potem uciekł
galeria

Po pijanemu wjechał w znak... przed komendą policji, a potem uciekł 2 0

Pijany kierowca wjechał w znak przed komendą policji, a potem uciekł. Mundurowi szybko go znaleźli.

10 lat więzienia w Opolu Lubelskim

10 lat więzienia w Opolu Lubelskim 0 2

Dokładnie 10 lat temu ukazało się Zarządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie utworzenia Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim

"Masakra, tragedia, żałoba narodowa". Kibice nie mogą pogodzić się z porażką
galeria
film

"Masakra, tragedia, żałoba narodowa". Kibice nie mogą pogodzić się z porażką 1 8

Reprezentanci Polski przegrali tzw. „mecz o wszystko” na mistrzostwach świata. W drugim spotkaniu biało-czerwoni zostali rozgromienie 0:3 z Kolumbią. Polscy kibice po spotkaniu byli rozczarowani wynikiem i postawą piłkarzy.

Szczęście sprzyjało mistrzowi. Start Krasnystaw zagra w IV lidze

Szczęście sprzyjało mistrzowi. Start Krasnystaw zagra w IV lidze 1 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Start Krasnystaw z minimalną przewagą nad Bratem Siennica Nadolna i Unią Białopole wygrał rywalizację w sezonie 2017/2018

Odkurzacze bezworkowe – na co warto zwrócić uwagę, wybierając ten dla siebie?

Odkurzacze bezworkowe – na co warto zwrócić uwagę, wybierając ten dla siebie? 0 0

Odkurzacz to jeden z najbardziej podstawowych sprzętów w naszym domu. Jest szczególnie ważny, gdy w naszym domu przebywają zwierzęta, które gubią sierść. Zachowanie czystych podłóg i dywanów jest kluczowe również wtedy, gdy mamy małe dziecko. Jaki odkurzacz bezworkowy warto wybrać, aby dobrze spełniał swoją rolę?

Lublin kupi grunty pod ważną miejską inwestycję. Prezydent prosi radnych o zgodę