poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Lublin

Piechociński w Lublinie: Większość dotacji z UE powinno trafić do polskich, rodzinnych firm

Dodano: 22 czerwca 2015, 17:59
Autor: toma

Janusz Piechociński w Lublinie (Fot. Maciej Kaczanowski)
Janusz Piechociński w Lublinie (Fot. Maciej Kaczanowski)

O finansowaniu z funduszy unijnych małych i średnich przedsiębiorstw rozmawiali uczestnicy i goście poniedziałkowej konferencji w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym.

W spotkaniu organizowanym przez europosła Krzysztofa Hetmana (PSL) wzięli udział m. in. wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju Marceli Niezgoda i prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Bożena Lubińska-Kasprzak.

– Chcemy, żeby 85 proc. środków z nowej perspektywy unijnej dotarło do polskich firm rodzinnych. Mamy mało firm globalnych, które potrafią same wejść na światowe rynki. Nasze firmy potrzebują szczególnego wsparcia – podkreśla wicepremier Piechociński.

W latach 2014–2020 małe i średnie przedsiębiorstwa w całym kraju będą mogły otrzymać w sumie 140 mld euro. To dwa razy większa kwota niż w poprzednich latach.

– Przedsiębiorcy z naszego województwa powinni mocno postawić na pozyskiwanie pieniędzy bezpośrednio z Brukseli, a nie tylko z Lublina czy Warszawy – zaznacza europoseł Krzysztof Hetman. 

Czytaj więcej o: Lublin dotacje z UE
ja
Gość
Gość
(17) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ja
ja (26 czerwca 2015 o 09:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Jakim prawem pouczasz? Czy chodzi ci o to, żeby nie używać słowa "złodziej"? To może "uczciwy inaczej" będzie łatwiejsze dla ciebie? Zamiast "pederasta" i "pedofil" nazwać zboczeńca "kochający inaczej"?

Dosyć wmawiania ludziom, że nazywanie rzeczy po imieniu kłóci się z nauką kościoła. To nie wiara, uczciwość, honor stoją na przeszkodzie w naszym kraju, a obłuda, zaprzaństwo, podszywanie się pod idee chrześcijańskie stanowią przeszkodę do normalności.

PSL jest partią, która ma krew niewinnych na rękach i żadna propaganda tego nie zmieni. 

No cóż życzę dalszych knowań, nienawiści, kłamstwa i wiarołomności tow. mdrala ja jestem tu i widzę ty jesteś gdzieś  we mgle smoleńskiej

Rozwiń
Gość
Gość (24 czerwca 2015 o 21:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Precz z tą komuną!
Rozwiń
Gość
Gość (23 czerwca 2015 o 19:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Piechociński !!!!!!!! koński łeb o którego pyta pół Europy ? kto jest takim debilem ? nie chce ujawnić tego pustego łba !!! ale trzeba się cieszyć że kundle jak ON ,Bury,Sawicki,Karpiński to typowe chwasty które trzeba wyrwać z korzeniami by nigdy nie odrosły oraz wspólników Tuska,Kopaczową Muchę ,Kierwińskiego i resztę przestępców ponieważ ich miejsce to cele więzienne a nie urzędy
Rozwiń
Chełmianin N
Chełmianin N (23 czerwca 2015 o 15:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Wydawało by się że 90% Lubelszczyzny to katolicy ! Czyżby jak czytam wpisy to wydaje mi się że jestem w piekle przed wejściem w ogień piekielny !!!!! I to piszą ? kto ? diabły ? nie to właśnie ci z pod ołtarza !!!! Takie to katoliki i takie ich wiary i takie mają poglądy, które są z piekła rodem ! Dlaczego ludzie z pod znaku wiary zieją taką żółcią nienawiści ! Czyżby to były nauki Chrystusa ! To taka jego nauka ! Nie wiem gdzie jestem ale wydaje, się że w stadzie żmij ! Straszne

     TO GDZIE LUBELSZCZYZNA JEST!                           

Najpierw wskaż gdzie ta Lubelszczyzna jest,

bo z wpisu wynika, że w mózgu nie jest fest.

Wojewdztwo lubelskie to nie lubelska ziemia

i nie Lubelszczyzna, a Twoj rozum ściemnia,

a jak jesteś  uczony, mądry i dobrze ułozony,

to sprawdż na mapach czy jesteś douczony!

Z wpisu wynika, że jesteś mocno wzruszony

i drwisz z katolików województwa lubelskiego

i z wiary w Chrystusa i z każdego wierzącego.

Morał taki: miłuj bliżniego jak siebie samego,

a zatem pomyśl, czy cynizm, to coś mądrego?

PS.Nie czuję złości, bo los wymaga mądrosci.

Rozwiń
bez obłudy
bez obłudy (23 czerwca 2015 o 11:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

do bez obłudy - ty niestety już jesteś niereformowalny i tobie jak i rydzykowi, michalikowi nic nie pomoże ale ja apeluję - a nie pouczam - poczytaj Pismo Święte jeżeli potrafisz - tam jest wyraźnie napisane ale to daremne bo ty wiesz swoje więc pozostaje z nadzieją że Najwyższy okaże ci właściwe miejsce w górze !

A gdzie i kto to pisze, że należy przymykać oczy na morderstwa? Gdzie i kto pisze, że można kraść? Gdzie jest napisane, że można bezkarnie pozbawiać domu sieroty i wdowy?

Chyba G.Wyborcza pomyliła ci się z Pismem Świętym, a X Przykazań z wykładnią TVN.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (17)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!