Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 stycznia 2010 r.
11:09
Edytuj ten wpis

Piekarz z Ukrainy leczył i rwał zęby na domowym fotelu (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora mok
0 25 A A

45-letni obywatel Ukrainy wykonywał zabiegi stomatologiczne mimo że posiadał pozwolenie na pracę w Polsce jako piekarz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marek 408 / 24 stycznia 2010 o 13:15
A ja mam "szacuneczek"dla Pana Doktora"z Ukrainy ! :-) Lepiej tak zarabiać w Polsce,niż wyłudzać pieniądze"za nic"od Polaków po ukraińskiej stronie granicy na Przejściu Granicznym... U nas we wsi też około 10 lat temu Ukrainiec przyjeżdżał i ludziom leczył zęby/robił protezy-i ludzie go chwalili... :-)
Avatar
tut / 23 stycznia 2010 o 23:42
na fotelu samochodowym? Nic mu nie zrobią,jeśli pacjent miał zapięte pasy!
Avatar
Chłop Polski / 23 stycznia 2010 o 23:35
WSPOMAGA NIEUDOLNĄ KOPACZ I RACZEJ GO NAGRODZIĆ NIŻ KARAĆ. Dr WILCZYR DOŁĘGI-MOSTOWICZA ....KTO SIĘ NIE WZRUSZYŁ CZYTAJĄC TĘ POWIEŚĆ ?.MOŻE LEPIEJ SPRAWDZIĆ KOMPETENCJE TEGO CZŁOWIEKA I MOŻE JAKO STOMATOLOG LEPSZY"CHLEB UPIECZE"?
Avatar
Zasmucona / 23 stycznia 2010 o 21:50
xxx napisał:
powodzenia w wyleczeniu zęba przez takie pseudodentyste

to jest kanibal a nie dentysta


Człowieku, jakim prawem osądzasz lekarza, którego pacjentem nie byłeś? Pomyśl o naszych rodakach , którzy poza granicami kraju ciężko harują i muszą codzxennie na nowo udowadniać,że nie są karaluchami.
Avatar
marek / 23 stycznia 2010 o 21:43
Pan Doktor a nie żaden piekarz! Konkurencja go wydybała bo był za dobry.Sam się u niego leczyłem i niech się chowają nasi specjaliści .Po wyrwaniu zęba 2 dni i się goiło . Jeden nasz fachowiec około zęborzyckiej niby hirurg dentystyczny jak mi wyrwał to miesiąc dochodziłem do siebie, bez antybiotyku się nie obyło.Ten wziął 20zł a nasz 100zł.Nie wiem czy znajdziecie kogoś z pacjętów który byłby niezadowolony z usług Pana Doktora z polikliniki dentystycznej z Kowla.Ludzie jeżdzili tam się leczyć.POdesrała go mafia dentystyczna.A policja niech się lepiej nie wypowiada na ten temat.My pacjęci jesteśmy z Panem Doktorem.
Pan Doktor a nie żaden piekarz! Konkurencja go wydybała bo był za dobry.Sam się u niego leczyłem i niech się chowają nasi specjaliści .Po wyrwaniu zęba 2 dni i się goiło . Jeden nasz fachowiec około zęborzyckiej niby hirurg dentystyczny jak mi wyrwał to miesiąc dochodziłem do siebie, bez antybiotyku się nie obyło.Ten wziął 20zł a nasz 100zł.Nie wiem czy znajdziecie kogoś z pacjętów który byłby niezadowolony z usług Pana Doktora z polikliniki dentystycznej z Kowla.Ludzie jeżdzili tam się leczyć.POdesrała go mafia dentystyczna.A policja n... rozwiń
Avatar
~Milena~ / 23 stycznia 2010 o 21:43
Gość napisał:
Chętnie bym się leczył u takiego fachowca który nie mając takich zabawek jak pożal się Boże polscy dentyści leczył skutecznie ludzi ludzi za dużo niższą cene niż dyplomowana polska mafia stomatologiczna. Brawo Panie Doktorze z Ukrainy, proszę się nie dawać tym sępom którzy w Polsce nazywają się stomatologami.



Tyle, że on sam nie poradzi sobie z tą hieną. Wywiozą go, przymkną i zabiorą wszystko, co zarobił swoją ciężką pracą. Obym się myliła. Liczę na to, że jego pacjenci zmobilizują się i staną w jego obronie. Nie tylko zresztą oni. Każdy kto ma trochę serca i rozumu, powinien walczyć o Pana Doktora.



Tyle, że on sam nie poradzi sobie z tą hieną. Wywiozą go, przymkną i zabiorą wszystko, co zarobił swoją ciężką pracą. Obym się myliła. Liczę na to, że jego pacjenci zmobilizują się i staną w jego obronie. Nie tylko zresztą oni. Każdy kto ma trochę serca i rozumu, powinien walczyć o Pana Doktora. rozwiń
Avatar
Gość / 23 stycznia 2010 o 21:27
xxx napisał:
powodzenia w wyleczeniu zęba przez takie pseudodentyste

to jest kanibal a nie dentysta

No i odezwał się pierwszy naciągacz zwany dentystą, lepiej byś sępie się nie odzywał w trakcie dyskusji uczciwych ludzi.
Avatar
tomasz / 23 stycznia 2010 o 21:26
[size=3]JEŻELI Z GRABARZA MOŻNA STAĆ SIĘ POSŁEM I [color="#000000"]"UZDRAWIAĆ"[/color] POLSKĄ GOSPODARKĘ TAK JAK POSEŁ CYMAŃSKI Z "PIS"- NO TERAZ JEST EUROPOSŁEM!!!!
TO CO SIĘ DZIWIĆ UKRAIŃCOWI ŻE ZĘBY W POLSCE LECZY!!!
POWINIEN DOSTAĆ NAGRODĘ- BO NIE OKRADAŁ POLSKICH PODATNIKÓW [/size] I NIE OBIECYWAŁ IM CUDÓW W ZAMIAN ZA POPARCIE W WYBORACH!!
Avatar
LBN / 23 stycznia 2010 o 21:25
Wchodźcie na [url="http://www.designeurope2010.eu/index.php"]http://www.designeurope2010.eu/index.php[/url] i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Avatar
xxx / 23 stycznia 2010 o 21:21
Gość napisał:
Nasi dentyści to naciągacze, jak się raz pojawisz to w kartotekę wpiszą ci że leczyli ci co drugi dzień wszystkie zęby na NFZ, a rzeczywistość jest taka że , gdy już siedzisz na fotelu i masz otwarty ząb, słyszysz : ten ząb jest słaby i po założeniu darmowej plomby, stracisz ją w ciągu miesiąca lub dwóch,ewentualnie zapłacisz za materiał lepszy prywatnie 100 zł i robimy dobrą plombę. Tak więc dentysta za ten ząb 2 razy kasuje kasę , nie licząc zębów nie leczonych a dopisanych do kartoteki dla NFZ.W związku z tym nie zależy im ani na pacjentach ani na opinii, bo kasa jest dla nich gratisem, nie wspominając o opiece nad uczniami podstawówek i gimnazjum,czyli czytaj, przeglądem uzębienia okresowym płatnym przez NFZ ryczałtowo, wykonywanym tylko w kartotekach uczniów.



powodzenia w wyleczeniu zęba przez takie pseudodentyste

to jest kanibal a nie dentysta



powodzenia w wyleczeniu zęba przez takie pseudodentyste

to jest kanibal a nie dentysta rozwiń
Avatar
marek 408 / 24 stycznia 2010 o 13:15
A ja mam "szacuneczek"dla Pana Doktora"z Ukrainy ! :-) Lepiej tak zarabiać w Polsce,niż wyłudzać pieniądze"za nic"od Polaków po ukraińskiej stronie granicy na Przejściu Granicznym... U nas we wsi też około 10 lat temu Ukrainiec przyjeżdżał i ludziom leczył zęby/robił protezy-i ludzie go chwalili... :-)
Avatar
tut / 23 stycznia 2010 o 23:42
na fotelu samochodowym? Nic mu nie zrobią,jeśli pacjent miał zapięte pasy!
Avatar
Chłop Polski / 23 stycznia 2010 o 23:35
WSPOMAGA NIEUDOLNĄ KOPACZ I RACZEJ GO NAGRODZIĆ NIŻ KARAĆ. Dr WILCZYR DOŁĘGI-MOSTOWICZA ....KTO SIĘ NIE WZRUSZYŁ CZYTAJĄC TĘ POWIEŚĆ ?.MOŻE LEPIEJ SPRAWDZIĆ KOMPETENCJE TEGO CZŁOWIEKA I MOŻE JAKO STOMATOLOG LEPSZY"CHLEB UPIECZE"?
Avatar
Zasmucona / 23 stycznia 2010 o 21:50
xxx napisał:
powodzenia w wyleczeniu zęba przez takie pseudodentyste

to jest kanibal a nie dentysta


Człowieku, jakim prawem osądzasz lekarza, którego pacjentem nie byłeś? Pomyśl o naszych rodakach , którzy poza granicami kraju ciężko harują i muszą codzxennie na nowo udowadniać,że nie są karaluchami.
Avatar
marek / 23 stycznia 2010 o 21:43
Pan Doktor a nie żaden piekarz! Konkurencja go wydybała bo był za dobry.Sam się u niego leczyłem i niech się chowają nasi specjaliści .Po wyrwaniu zęba 2 dni i się goiło . Jeden nasz fachowiec około zęborzyckiej niby hirurg dentystyczny jak mi wyrwał to miesiąc dochodziłem do siebie, bez antybiotyku się nie obyło.Ten wziął 20zł a nasz 100zł.Nie wiem czy znajdziecie kogoś z pacjętów który byłby niezadowolony z usług Pana Doktora z polikliniki dentystycznej z Kowla.Ludzie jeżdzili tam się leczyć.POdesrała go mafia dentystyczna.A policja niech się lepiej nie wypowiada na ten temat.My pacjęci jesteśmy z Panem Doktorem.
Pan Doktor a nie żaden piekarz! Konkurencja go wydybała bo był za dobry.Sam się u niego leczyłem i niech się chowają nasi specjaliści .Po wyrwaniu zęba 2 dni i się goiło . Jeden nasz fachowiec około zęborzyckiej niby hirurg dentystyczny jak mi wyrwał to miesiąc dochodziłem do siebie, bez antybiotyku się nie obyło.Ten wziął 20zł a nasz 100zł.Nie wiem czy znajdziecie kogoś z pacjętów który byłby niezadowolony z usług Pana Doktora z polikliniki dentystycznej z Kowla.Ludzie jeżdzili tam się leczyć.POdesrała go mafia dentystyczna.A policja n... rozwiń
Avatar
~Milena~ / 23 stycznia 2010 o 21:43
Gość napisał:
Chętnie bym się leczył u takiego fachowca który nie mając takich zabawek jak pożal się Boże polscy dentyści leczył skutecznie ludzi ludzi za dużo niższą cene niż dyplomowana polska mafia stomatologiczna. Brawo Panie Doktorze z Ukrainy, proszę się nie dawać tym sępom którzy w Polsce nazywają się stomatologami.



Tyle, że on sam nie poradzi sobie z tą hieną. Wywiozą go, przymkną i zabiorą wszystko, co zarobił swoją ciężką pracą. Obym się myliła. Liczę na to, że jego pacjenci zmobilizują się i staną w jego obronie. Nie tylko zresztą oni. Każdy kto ma trochę serca i rozumu, powinien walczyć o Pana Doktora.



Tyle, że on sam nie poradzi sobie z tą hieną. Wywiozą go, przymkną i zabiorą wszystko, co zarobił swoją ciężką pracą. Obym się myliła. Liczę na to, że jego pacjenci zmobilizują się i staną w jego obronie. Nie tylko zresztą oni. Każdy kto ma trochę serca i rozumu, powinien walczyć o Pana Doktora. rozwiń
Avatar
Gość / 23 stycznia 2010 o 21:27
xxx napisał:
powodzenia w wyleczeniu zęba przez takie pseudodentyste

to jest kanibal a nie dentysta

No i odezwał się pierwszy naciągacz zwany dentystą, lepiej byś sępie się nie odzywał w trakcie dyskusji uczciwych ludzi.
Avatar
tomasz / 23 stycznia 2010 o 21:26
[size=3]JEŻELI Z GRABARZA MOŻNA STAĆ SIĘ POSŁEM I [color="#000000"]"UZDRAWIAĆ"[/color] POLSKĄ GOSPODARKĘ TAK JAK POSEŁ CYMAŃSKI Z "PIS"- NO TERAZ JEST EUROPOSŁEM!!!!
TO CO SIĘ DZIWIĆ UKRAIŃCOWI ŻE ZĘBY W POLSCE LECZY!!!
POWINIEN DOSTAĆ NAGRODĘ- BO NIE OKRADAŁ POLSKICH PODATNIKÓW [/size] I NIE OBIECYWAŁ IM CUDÓW W ZAMIAN ZA POPARCIE W WYBORACH!!
Avatar
LBN / 23 stycznia 2010 o 21:25
Wchodźcie na [url="http://www.designeurope2010.eu/index.php"]http://www.designeurope2010.eu/index.php[/url] i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Avatar
xxx / 23 stycznia 2010 o 21:21
Gość napisał:
Nasi dentyści to naciągacze, jak się raz pojawisz to w kartotekę wpiszą ci że leczyli ci co drugi dzień wszystkie zęby na NFZ, a rzeczywistość jest taka że , gdy już siedzisz na fotelu i masz otwarty ząb, słyszysz : ten ząb jest słaby i po założeniu darmowej plomby, stracisz ją w ciągu miesiąca lub dwóch,ewentualnie zapłacisz za materiał lepszy prywatnie 100 zł i robimy dobrą plombę. Tak więc dentysta za ten ząb 2 razy kasuje kasę , nie licząc zębów nie leczonych a dopisanych do kartoteki dla NFZ.W związku z tym nie zależy im ani na pacjentach ani na opinii, bo kasa jest dla nich gratisem, nie wspominając o opiece nad uczniami podstawówek i gimnazjum,czyli czytaj, przeglądem uzębienia okresowym płatnym przez NFZ ryczałtowo, wykonywanym tylko w kartotekach uczniów.



powodzenia w wyleczeniu zęba przez takie pseudodentyste

to jest kanibal a nie dentysta



powodzenia w wyleczeniu zęba przez takie pseudodentyste

to jest kanibal a nie dentysta rozwiń