wtorek, 20 lutego 2018 r.

Lublin

Pielgrzymka z Lublina w drodze na Jasną Górę (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 3 sierpnia 2011, 13:02

Pielgrzymi wyruszyli z Lublina po godz. 10 (Jacek Świerczyński)
Pielgrzymi wyruszyli z Lublina po godz. 10 (Jacek Świerczyński)

Będą modlić się we własnych intencjach, nie boją się długiego marszu i liczą, że wrócą do domu wzmocnieni. Ponad dwa tysiące wiernych wyruszyło w środę na 33 pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Przed nimi 320 km trasy.

WIDEO

Dwie pary butów i spirytus

Pielgrzymi przyznają, że na drogę trzeba się odpowiednio przygotować. – Biorę ze sobą 2 pary butów, talk przeciw oparzeniom, spirytus do odkażania – wyjaśnia Jarosław Duda. – Wiadomo, że obawiam się trudów marszu, jednak mam różaniec i ruszam w drogę.

Jezuita. o. Sławomir Patalan jest opiekunem grupy duszpasterstwa akademickiego KUL. – Pielgrzymka to bardzo wyjątkowe rekolekcje, człowiek idąc słucha słowa Bożego i jednocześnie męczy się w marszu. Uczestniczy w rekolekcjach całym sobą – zauważa o. Patalan. – W tym czasie Bóg dociera do każdego z nas. Każdy koniec dnia jest wyjątkowy, to taki punkt kulminacyjny, podsumowaniem wszystkiego jest na pewno wejście na Jasną Górę – dodaje.

Dziennie pielgrzymi będą maszerować ok. 8 godzin dziennie. 8 sierpnia czeka ich kilkunastogodzinny marsz, wtedy będą wchodzić na górę Święty Krzyż. Tam spotkają się z chełmską częścią pielgrzymki, która wyruszyła 1 sierpnia. Na Jasną Górę dotrą 14 sierpnia. Po drodze będą spali w parafiach, u wiernych i w namiotach.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
motocyklista
LBN
KK
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

motocyklista
motocyklista (3 sierpnia 2011 o 18:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dziennie pielgrzymi będą maszerować ok. 8 godzin dziennie Czyli masło maślane.Tak to jest jak za opisywanie wycieczek zabierają się uczniowie niedzielnej szkółki rydzyka.
A jeśli chodzi o spirytus,to przede wszystkim on wcale nie służy do odkażania.Jeśli trzeba odkażać,to miejsce [pociera się butelką po alkoholu (spirytusie),alkohol się wypija i jest dobrze.Szkoda,że później ktoś musi sprzątać ten teren i zbierać jakieś brudne jednobarwne baloniki gumowe
Rozwiń
LBN
LBN (3 sierpnia 2011 o 16:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Spirytus, to podstawa każdej pielgrzymki
Rozwiń
KK
KK (3 sierpnia 2011 o 16:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zagadka ,Co to jet ? Długie ,śpiewa i sra po krzakach.
Rozwiń
matka Boska
matka Boska (3 sierpnia 2011 o 15:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#4B0082"]...Z NADZIEJĄ, ŻE[color="#FF0000"] MATKA BOSKA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWI WSZYSTKICH[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Ostatnie szaleństwa Ojca Rydzyka Tadka, ks. Piotrka Natanka, bpa Antka Długosza wyglądają dziwnie - tak samo dziwnie jak Radio (z)BAWICIELA ŚWIATA - jedyne Takie Radio: [color="#FF0000"]WCHODZĄC DO SKLEPU Z RADIAMI WIDAĆ JEDNO TAKIE RADIO - Ma Ryja - INNE NIE[/color]!

Wszystkie grupy Pielgrzymów udających się do Częstochowy z nadzieją i Wa(g)ra, że Matka Boska Ich (z)BAWI powinny być przeszKULone przez[color="#FF0000"] Ministerstwo Głupich Kroków[/color], a sama Pielgrzymka będzie bardziej widowiskowa i wylegajacy na ulice Tłum(oki) gapiów nadziwić się nie będzie mógł [color="#FF0000"]dokąd Oni tak idą[/color]...

Na czasie też w [color="#FF0000"]SUPEREXPRESSIE ks. bp. ANTONI DLUGOSZ zamieścił poradnik JAK PODRYWAĆ PO KATOLICKU[/color]! - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje [color="#FF0000"]PODRYW NA ZDROWAŚKĘ[/color]: [color="#FF0000"]On na Jej widok woła[/color]: „ZDROWAŚ MARYJO”; [color="#FF0000"]Ona odpowiada[/color]: „ŁASKIM PEŁNA”; [color="#FF0000"]On woła[/color]: „PAN Z TOBĄ, BŁOGOSŁAWIONAŚTY MIĘDZY NIEWIASTAMI I...” i... lepiej dalej nie mówic, bo [color="#FF0000"]przed OKNAMI ŻYCIA KULejka będzie dluższa niż w PRL-u za mięsem[/color]!
Samemu Axcelencji Związek proponuje, aby uszczknął rąbka Tajemnicy [color="#FF0000"]co robić dalej, czyli jak już się poderwie[/color]?
Wspomniany zaś [color="#FF0000"]ks. Piotr Natanek [/color]określany przez Kur...iewną Brac jako[color="#FF0000"] Opętany [/color]bo [color="#FF0000"]napier[/color]...nicza[color="#FF0000"] na ś.p. A-bpa Józefa Życińskiego[/color], a nikt z księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW nie wziął po uwage, że abp. Józef Zyciński po KATolicku poderwal Mu dzewuchę [/color]i [color="#FF0000"]Axcelencja Życiński obcuje w Niebie, a ks. Piotr Natanek szaleje „na tym Łez Padole”.[/color]
Sami Pielgrzymi muszą uważać[color="#FF0000"] w której grupie pójdzie Bosek z rodziną [/color]- pilnować należy, [color="#FF0000"]aby matka Boska szła w szeregu, a jak się trafi jeszcze BOŻ z rodziną - to już będzie jak w 7-mym Niebie[/color]!

[color="#FF0000"]W drodze do Matki [/color](z)[color="#FF0000"]BAWICIELA[/color] obowiązkowo muszą Modlić się tak, [color="#FF0000"]jak nauczył Jezus Chrystus [/color](z)[color="#FF0000"]BAWICIEL ŚWIATA[/color]:

„[color="#FF0000"]OJCZE NASZ[/color], któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje.
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom
I nie wódź nas na pokuszenie
[color="#FF0000"]Ale nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAW[/color] …"

Odmawiać[color="#FF0000"] „Wierzę w Jednego B(L)OGA'; „Wierzę w B(L)OGA OJCA Wszechmogącego” [/color]ipamiętać, że „[color="#FF0000"]Nie będziesz miał B(L)OGÓW cudzych[/color]...”, a jak dojdą to nawet Najświętsza Panienka nie wie co się będzie działo...

Na pociechę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wręcza wszystkim [color="#FF0000"]bukiet kąKULi [/color]– jest to Biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Świeconą [/color]i naręcze [color="#FF0000"]Róży Duchownej[/color], którym z powodzeniem można machać wędrując przez kraj.
Wszelkim poczynaniom[color="#FF0000"] niech przyświeca Światło Ducha Św[/color].(irniętego) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy pokazującej jak Kościół wyprowadzil Lud Boży w pole...

U wrót NajŚw. Panienki czeka na Wsa strawa do syta:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba[/color]...

ZAŚ NA DESER :

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2) czeKULadowego Zbawiciela;
2) czeKULadową Panienkę;
3) i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych[/color]...
Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej[/color]!

jako, że „[color="#FF0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/color]...”

zrealizują się też Niebieskie Zapewnienia, że matka Boska i [color="#FF0000"]matka Boża chce Was [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color] przypominjąc, iż [color="#FF0000"]macie kawał do częstochowy[/color]:

[color="#FF0000"]Ostatnia wieczerza. Wchodzi skupiony Jezus, patrzy a tu impreza na całego, drogie wino i jedzenie. - Zaraz, zaraz miało być skromnie, poważnie, skąd wzięliście na to pieniądze?
- Nie wiem, podobno Judasz coś sprzedał.[/color]

Na koniec mozna nawet se kląć po KATolicku "[color="#FF0000"]KUR[/color]...ia [color="#FF0000"]Jego Mać[/color]" - w Superexpressie bp. Antek Długosz dołączyl porady jak bluzgać po KATolicku...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]
Rozwiń
ATEISTA
ATEISTA (3 sierpnia 2011 o 15:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ja z nimi kategorycznie nie jestem.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!