Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 stycznia 2013 r.
15:43
Edytuj ten wpis

Pierwszy "Biały Orlik" w Lublinie już działa (zdjęcia)

0 9 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Od piątku w Lublinie działa pierwszy "Biały Orlik” przy ul. Radzyńskiej 5. Popołudniami i w weekendy mogą tam jeździć dzieci z całego Czechowa. Za darmo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
k / 10 lutego 2013 o 12:52
Dla mnie nienormalne jest to, że te lodowiska powstają w połowie stycznia, lutego, a nie np od początku grudnia. Dziwne jest też, że wszyscy się tym tak podniecają, bo za czasów mojego dzieciństwa w mojej podstawówce dyrektorem był P. Błażukiewicz i lodowisko co roku było wylewane, równane, po lekcjach w razie potrzeby sami je odśnieżaliśmy (my, czyli uczniowie). Nasz dyrektor był społecznikiem i często sam je wylewał i równał. Potem dyrektor został przeniesiony, a nowa Pani dyrektor miała w głębokim poważaniu, co robią czniowie po lekcjach. I powiem Wam, że na skutki nie trzeba było długo czekać
Dla mnie nienormalne jest to, że te lodowiska powstają w połowie stycznia, lutego, a nie np od początku grudnia. Dziwne jest też, że wszyscy się tym tak podniecają, bo za czasów mojego dzieciństwa w mojej podstawówce dyrektorem był P. Błażukiewicz i lodowisko co roku było wylewane, równane, po lekcjach w razie potrzeby sami je odśnieżaliśmy (my, czyli uczniowie). Nasz dyrektor był społecznikiem i często sam je wylewał i równał. Potem dyrektor został przeniesiony, a nowa Pani dyrektor miała w głębokim poważaniu, co robią czniowie po lekcjach.... rozwiń
Avatar
jagogog / 20 stycznia 2013 o 14:18
Kiedy późnijej ta wypożyczalnia zostanie zorganizowana przed 15 marca czy póżniej za kilka lat ?
Avatar
Grek / 6 stycznia 2013 o 12:28
To już wiadomo gdzie podziało się zaginione lodowisko z "Globusa" !
Avatar
Gość / 5 stycznia 2013 o 10:15
Witam, czy ktoś wie: czy ciepło z chłodzenia lodowiska wykorzystuje się do ogrzewania szkoły?
Pozdrawiam Adam Baranowski
Avatar
fani lodowisk / 4 stycznia 2013 o 23:38
Lodowisko poświęcone, więc nie powinno być poważniejszych kontuzji:)
A jak mówiliśmy 2 lata temu, że dzieciaki i młodzież chcą lodowiska to nikt nie chciał nas wysłuchać
Chcemy całorocznego lodu dla Koziego Grodu. Facebook [url="https://www.facebook.com/calorocznylod?ref=hl"]https://www.facebook...ocznylod?ref=hl[/url]
Avatar
XIV LO-SP45 / 4 stycznia 2013 o 21:13
Regulamin korzystania z lodowiska na str. www.14lo.lublin.pl Korzystać mogą wszyscy. Wypożyczalnia łyżew zostanie zorganizowana w terminie późniejszym.
Avatar
Davido / 4 stycznia 2013 o 20:28
Czy jest możliwość wypożyczenia łyżew na miejscu? Czy wstęp jest wolny tylko dla dzieciaków i młodzieży, czy trochę starsze osoby też mają prawo wstępu? W jakich godzinach lodowisko jest otwarte i jak to wygląda w weekendy? Dziękuję za odpowiedzi zorientowanych
Avatar
jan / 4 stycznia 2013 o 17:16
Czy po złamaniu ręki na tym lodowisku kuria wypłaci mi odszkodowanie? Poświęcone, więc kosciół gwarantuje opiekę opatrzności, czy to tylko taka ułuda?
Avatar
adg / 4 stycznia 2013 o 16:18
fajnie ze jest lodowisko, beda dzieciaki z Czechowa i nietylko mialy gdzie jezdzic
Avatar
k / 10 lutego 2013 o 12:52
Dla mnie nienormalne jest to, że te lodowiska powstają w połowie stycznia, lutego, a nie np od początku grudnia. Dziwne jest też, że wszyscy się tym tak podniecają, bo za czasów mojego dzieciństwa w mojej podstawówce dyrektorem był P. Błażukiewicz i lodowisko co roku było wylewane, równane, po lekcjach w razie potrzeby sami je odśnieżaliśmy (my, czyli uczniowie). Nasz dyrektor był społecznikiem i często sam je wylewał i równał. Potem dyrektor został przeniesiony, a nowa Pani dyrektor miała w głębokim poważaniu, co robią czniowie po lekcjach. I powiem Wam, że na skutki nie trzeba było długo czekać
Dla mnie nienormalne jest to, że te lodowiska powstają w połowie stycznia, lutego, a nie np od początku grudnia. Dziwne jest też, że wszyscy się tym tak podniecają, bo za czasów mojego dzieciństwa w mojej podstawówce dyrektorem był P. Błażukiewicz i lodowisko co roku było wylewane, równane, po lekcjach w razie potrzeby sami je odśnieżaliśmy (my, czyli uczniowie). Nasz dyrektor był społecznikiem i często sam je wylewał i równał. Potem dyrektor został przeniesiony, a nowa Pani dyrektor miała w głębokim poważaniu, co robią czniowie po lekcjach.... rozwiń
Avatar
jagogog / 20 stycznia 2013 o 14:18
Kiedy późnijej ta wypożyczalnia zostanie zorganizowana przed 15 marca czy póżniej za kilka lat ?
Avatar
Grek / 6 stycznia 2013 o 12:28
To już wiadomo gdzie podziało się zaginione lodowisko z "Globusa" !
Avatar
Gość / 5 stycznia 2013 o 10:15
Witam, czy ktoś wie: czy ciepło z chłodzenia lodowiska wykorzystuje się do ogrzewania szkoły?
Pozdrawiam Adam Baranowski
Avatar
fani lodowisk / 4 stycznia 2013 o 23:38
Lodowisko poświęcone, więc nie powinno być poważniejszych kontuzji:)
A jak mówiliśmy 2 lata temu, że dzieciaki i młodzież chcą lodowiska to nikt nie chciał nas wysłuchać
Chcemy całorocznego lodu dla Koziego Grodu. Facebook [url="https://www.facebook.com/calorocznylod?ref=hl"]https://www.facebook...ocznylod?ref=hl[/url]
Avatar
XIV LO-SP45 / 4 stycznia 2013 o 21:13
Regulamin korzystania z lodowiska na str. www.14lo.lublin.pl Korzystać mogą wszyscy. Wypożyczalnia łyżew zostanie zorganizowana w terminie późniejszym.
Avatar
Davido / 4 stycznia 2013 o 20:28
Czy jest możliwość wypożyczenia łyżew na miejscu? Czy wstęp jest wolny tylko dla dzieciaków i młodzieży, czy trochę starsze osoby też mają prawo wstępu? W jakich godzinach lodowisko jest otwarte i jak to wygląda w weekendy? Dziękuję za odpowiedzi zorientowanych
Avatar
jan / 4 stycznia 2013 o 17:16
Czy po złamaniu ręki na tym lodowisku kuria wypłaci mi odszkodowanie? Poświęcone, więc kosciół gwarantuje opiekę opatrzności, czy to tylko taka ułuda?
Avatar
adg / 4 stycznia 2013 o 16:18
fajnie ze jest lodowisko, beda dzieciaki z Czechowa i nietylko mialy gdzie jezdzic
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 0 0

Pocisk artyleryjski wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 1 1

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 26 15

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 12

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!