Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2009 r.
15:44
Edytuj ten wpis

Piętnastoletni bandyta z długą kartoteką

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A

Patryk M. ma tylko 15 lat, a na koncie już osiem napadów. Wpadł dzięki zapisowi z monitoringu w autobusie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nastolatek wpadł, bo ostatnia ofiara napadu zapamiętała, że jechał za nią tym samym autobusem. Młody bandyta wraz z kompanem wsiadł do pojazdu za uczniem, który trzymał w ręku telefon komórkowy. Nastolatek wysiadł przy ul. Krochmalnej. Rabusie zaatakowali go pod wiaduktem. Zabrali telefon.

15-latek został zatrzymany we wtorek.

- Dokonał w sumie osiem rozbojów w różnych dzielnicach Lublina – mówi Anna Smarzak z lubelskiej policji. - Przyznał się do winy.

Młody przestępca nie działał sam. W czwartek policjanci zapukali do drzwi jego kompanów. Zatrzymali 16-letniego Damiana C. i 18-letniego Patryka G. Ten ostatni uciekł z ośrodka poprawczego w Skarżysku Kamiennej.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gościówa / 6 grudnia 2010 o 12:12
napisane brednie jego nie złapali dzięki kamerom tylko poszedł taki jeden frajer na komende sprzedał za 500 zł i tyle było pracy policji żenada że nawet im sie dupy nie chcialo ruszyc...
Avatar
Gościówa / 6 grudnia 2010 o 12:09
widze że niektórzy robią błędy ortograficzne hahahahah jak nie umiecie pisać to sie nie wypowiadajcie bo jak widzicie takiego na ulicy to w gacie szczycie i sie boicie społery
Avatar
pfff / 19 grudnia 2009 o 14:48
WESCIE SAMI SIE POWIESCIE !! Z TEGO CHLOPAKA JESZCZE COS BEDZIE !! NIE ZNACIE SIE NA MLODZIEZY !! A POLICJA SAMA SOBIE DOPISUJE !!! NIE WIERZE ZE NIE MIELISCIE KIEDYS PROBLEMOW Z POLICJA I W SQL !!!! ANIOLKI WIELKIE Z WAS !!!! HAHAHAHA !! SPALCIE SIE, POWIESCIE !! I NIKOMU SIE SMIERCI NIE ZYCZY !!!! SAM ZDECHNIJ !!
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 12:53
Gość napisał:
I takie ścierwo trzeba nabijać na pal, albo palić na stosie. Bo szkoda nawet kuli z pistoletu. Życze mu śmierci i jemu podobnym



to nie jego trzeba tak traktować, tylko winnych rodziców, po h** robili jak nie umieli wychować. Takze jestem za tym, starych na pall
Avatar
~adi~ / 12 grudnia 2009 o 00:46
pan Docent napisał:
DAJMY SZANSĘ TEMU MŁODOCIANEMU BANDYCIE W CELI,A NUŻ WIDELEC SIĘ POWIESI NA PRZEŚCIERADLE? POWODZENIA!!!!!!! POTRZEBUJEMY TAKICH OCHOTNIKÓW!!!!

pewnie*bo z tego gnoja już nic nie będzie.
Avatar
-daniel- / 11 grudnia 2009 o 23:21
CHWASTY NALEŻY NISZCZYĆ !!!!
Avatar
pan Docent / 11 grudnia 2009 o 21:28
DAJMY SZANSĘ TEMU MŁODOCIANEMU BANDYCIE W CELI,A NUŻ WIDELEC SIĘ POWIESI NA PRZEŚCIERADLE? POWODZENIA!!!!!!! POTRZEBUJEMY TAKICH OCHOTNIKÓW!!!!
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 20:33
Myślę, że w wielu polskich szkołach hoduje się takich bandytów. W podstawówkach małolaty torreryzują dzieci i nauczycieli, a szkolni pedagodzy, dyrektorzy i kuratorzy sądowi rozkładają ręce w geście bezradności. Ktoś wprowadził pajdokrację, zachłysnął się prawami dziecka, zniszczył autorytety i w imię wolności i demokracji utwierdza bandziorów w poczuciu bezkarności. W Kraśniku w jednej z podstawówek żyje sobie taki chwast co rządzi wszystkimi, ubliża nawet dyrekcji szkoły i doskonale wie, że mu wszystko wolno. Niebawem, jak dorośnie, wyląduje w mamrze i resztę życia spędzi na koszt podatników. Wygłaskany przez wszystkich tu wymienionych... A że wcześniej kogoś zabije? Pedagodzy, dyrektorzy i kuratorzy rozłożą ręce w geście bezradności ina tym się skończy.
Myślę, że w wielu polskich szkołach hoduje się takich bandytów. W podstawówkach małolaty torreryzują dzieci i nauczycieli, a szkolni pedagodzy, dyrektorzy i kuratorzy sądowi rozkładają ręce w geście bezradności. Ktoś wprowadził pajdokrację, zachłysnął się prawami dziecka, zniszczył autorytety i w imię wolności i demokracji utwierdza bandziorów w poczuciu bezkarności. W Kraśniku w jednej z podstawówek żyje sobie taki chwast co rządzi wszystkimi, ubliża nawet dyrekcji szkoły i doskonale wie, że mu wszystko wolno. Niebawem, jak dorośnie, wylądu... rozwiń
Avatar
Tomasz / 11 grudnia 2009 o 18:28
Pytanie: Dlaczego większość z nas nie ma wszy i pcheł?
Odpowiedź: Ponieważ dbając o higienę nie stwarzamy im dogodnych warunków rozwoju, a jeśli już się pojawią to je likwidujemy (np. polewając sabadylem)Pytanie: Co się stanie, jeśli każdą złapaną pchłę lub wesz będziemy wsadzali do malutkiej klateczki przyklejonej do naszej głowy?
Odpowiedź: Zastanówcie się sami

Sami również zastanówcie się jaki ma to związek z utrzymywaniem na koszt społeczeństwa wszelkiej maści recydywistów.
Pytanie: Dlaczego większość z nas nie ma wszy i pcheł?
Odpowiedź: Ponieważ dbając o higienę nie stwarzamy im dogodnych warunków rozwoju, a jeśli już się pojawią to je likwidujemy (np. polewając sabadylem)Pytanie: Co się stanie, jeśli każdą złapaną pchłę lub wesz będziemy wsadzali do malutkiej klateczki przyklejonej do naszej głowy?
Odpowiedź: Zastanówcie się sami

Sami również zastanówcie się jaki ma to związek z utrzymywaniem na koszt społeczeństwa w... rozwiń
Avatar
ja / 11 grudnia 2009 o 17:34
uciekl i nikt go w domu nie szukal?
dopiero po napadzie?
Avatar
Gościówa / 6 grudnia 2010 o 12:12
napisane brednie jego nie złapali dzięki kamerom tylko poszedł taki jeden frajer na komende sprzedał za 500 zł i tyle było pracy policji żenada że nawet im sie dupy nie chcialo ruszyc...
Avatar
Gościówa / 6 grudnia 2010 o 12:09
widze że niektórzy robią błędy ortograficzne hahahahah jak nie umiecie pisać to sie nie wypowiadajcie bo jak widzicie takiego na ulicy to w gacie szczycie i sie boicie społery
Avatar
pfff / 19 grudnia 2009 o 14:48
WESCIE SAMI SIE POWIESCIE !! Z TEGO CHLOPAKA JESZCZE COS BEDZIE !! NIE ZNACIE SIE NA MLODZIEZY !! A POLICJA SAMA SOBIE DOPISUJE !!! NIE WIERZE ZE NIE MIELISCIE KIEDYS PROBLEMOW Z POLICJA I W SQL !!!! ANIOLKI WIELKIE Z WAS !!!! HAHAHAHA !! SPALCIE SIE, POWIESCIE !! I NIKOMU SIE SMIERCI NIE ZYCZY !!!! SAM ZDECHNIJ !!
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 12:53
Gość napisał:
I takie ścierwo trzeba nabijać na pal, albo palić na stosie. Bo szkoda nawet kuli z pistoletu. Życze mu śmierci i jemu podobnym



to nie jego trzeba tak traktować, tylko winnych rodziców, po h** robili jak nie umieli wychować. Takze jestem za tym, starych na pall
Avatar
~adi~ / 12 grudnia 2009 o 00:46
pan Docent napisał:
DAJMY SZANSĘ TEMU MŁODOCIANEMU BANDYCIE W CELI,A NUŻ WIDELEC SIĘ POWIESI NA PRZEŚCIERADLE? POWODZENIA!!!!!!! POTRZEBUJEMY TAKICH OCHOTNIKÓW!!!!

pewnie*bo z tego gnoja już nic nie będzie.
Avatar
-daniel- / 11 grudnia 2009 o 23:21
CHWASTY NALEŻY NISZCZYĆ !!!!
Avatar
pan Docent / 11 grudnia 2009 o 21:28
DAJMY SZANSĘ TEMU MŁODOCIANEMU BANDYCIE W CELI,A NUŻ WIDELEC SIĘ POWIESI NA PRZEŚCIERADLE? POWODZENIA!!!!!!! POTRZEBUJEMY TAKICH OCHOTNIKÓW!!!!
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 20:33
Myślę, że w wielu polskich szkołach hoduje się takich bandytów. W podstawówkach małolaty torreryzują dzieci i nauczycieli, a szkolni pedagodzy, dyrektorzy i kuratorzy sądowi rozkładają ręce w geście bezradności. Ktoś wprowadził pajdokrację, zachłysnął się prawami dziecka, zniszczył autorytety i w imię wolności i demokracji utwierdza bandziorów w poczuciu bezkarności. W Kraśniku w jednej z podstawówek żyje sobie taki chwast co rządzi wszystkimi, ubliża nawet dyrekcji szkoły i doskonale wie, że mu wszystko wolno. Niebawem, jak dorośnie, wyląduje w mamrze i resztę życia spędzi na koszt podatników. Wygłaskany przez wszystkich tu wymienionych... A że wcześniej kogoś zabije? Pedagodzy, dyrektorzy i kuratorzy rozłożą ręce w geście bezradności ina tym się skończy.
Myślę, że w wielu polskich szkołach hoduje się takich bandytów. W podstawówkach małolaty torreryzują dzieci i nauczycieli, a szkolni pedagodzy, dyrektorzy i kuratorzy sądowi rozkładają ręce w geście bezradności. Ktoś wprowadził pajdokrację, zachłysnął się prawami dziecka, zniszczył autorytety i w imię wolności i demokracji utwierdza bandziorów w poczuciu bezkarności. W Kraśniku w jednej z podstawówek żyje sobie taki chwast co rządzi wszystkimi, ubliża nawet dyrekcji szkoły i doskonale wie, że mu wszystko wolno. Niebawem, jak dorośnie, wylądu... rozwiń
Avatar
Tomasz / 11 grudnia 2009 o 18:28
Pytanie: Dlaczego większość z nas nie ma wszy i pcheł?
Odpowiedź: Ponieważ dbając o higienę nie stwarzamy im dogodnych warunków rozwoju, a jeśli już się pojawią to je likwidujemy (np. polewając sabadylem)Pytanie: Co się stanie, jeśli każdą złapaną pchłę lub wesz będziemy wsadzali do malutkiej klateczki przyklejonej do naszej głowy?
Odpowiedź: Zastanówcie się sami

Sami również zastanówcie się jaki ma to związek z utrzymywaniem na koszt społeczeństwa wszelkiej maści recydywistów.
Pytanie: Dlaczego większość z nas nie ma wszy i pcheł?
Odpowiedź: Ponieważ dbając o higienę nie stwarzamy im dogodnych warunków rozwoju, a jeśli już się pojawią to je likwidujemy (np. polewając sabadylem)Pytanie: Co się stanie, jeśli każdą złapaną pchłę lub wesz będziemy wsadzali do malutkiej klateczki przyklejonej do naszej głowy?
Odpowiedź: Zastanówcie się sami

Sami również zastanówcie się jaki ma to związek z utrzymywaniem na koszt społeczeństwa w... rozwiń
Avatar
ja / 11 grudnia 2009 o 17:34
uciekl i nikt go w domu nie szukal?
dopiero po napadzie?
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 0

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0

Kochasz jazdę na rowerze? Zarejestruj się na stronie internetowej 25. Święta Roweru. Start 24 czerwca w Lubartowie.

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 1

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 3 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 5 2

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 7

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!