Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 maja 2015 r.
12:20

Pijana matka wiozła małe dzieci. Auto wpadło do rowu

0 8 A A

1,5 promila miała kobieta, która wiozła swoje dzieci w samochodzie. Auto wpadło do rowu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło we wtorek późnym wieczorem w miejscowości Dys. Policjanci otrzymali informację o kierującej volkswagenem, która miała wjechać na skrzyżowaniu do przydrożnego rowu.

Na miejscu okazało się, że samochodem kierowała 28-letnia mieszkanka Lublina. Kobieta przewoziła w pojeździe dwoje małych dzieci w wieku 6 i 18 miesięcy, które zostały zabrane do szpitala na obserwację. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej samochodem. Wynik badania pokazał, że 28-latka miała blisko 1,5 promila alkoholu. Kobieta już straciła prawo jazdy. Niebawem usłyszy zarzuty w tej sprawie.

Zgodnie z nowymi przepisami kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat oraz zakaz kierowania pojazdami nawet do 15 lat, a także wysoka grzywna: nie mniej niż 5 tys. złotych.

Czytaj więcej o:

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 maja 2015 o 18:23
...miejmy nadzieję, że od jesieni Polak będzie jednak mógł czuć się w Polsce, jak we własnym kraju! Bez ciągłych nagonek, bez horrendalnych kar finansowych i bez chamów w mundurach, dla których jedno wypite piwo może być powodem do zniszczenia ludzkiego życia. Najprawdopodobniej ta kobieta nie jest jakąś recydywistka, aby opisywać w lewicowych mediach i zasądzać kary niemożliwe dla uczciwego Polaka do zapłacenia! Ilu zarabia u nas tyle, aby z kieszeni wyciągnąć i dać na darmozjadow? To najbiedniejszy region w Europie, ale szczerze polski i dlatego trzeba dumnych mieszkańców ośmieszyć i upodlić... Ale poczekajcie kanalie do października... W niedziele zasmakowaliście porażki, ale niedługo nadejdzie na was katastrofa!
...miejmy nadzieję, że od jesieni Polak będzie jednak mógł czuć się w Polsce, jak we własnym kraju! Bez ciągłych nagonek, bez horrendalnych kar finansowych i bez chamów w mundurach, dla których jedno wypite piwo może być powodem do zniszczenia ludzkiego życia. Najprawdopodobniej ta kobieta nie jest jakąś recydywistka, aby opisywać w lewicowych mediach i zasądzać kary niemożliwe dla uczciwego Polaka do zapłacenia! Ilu zarabia u nas tyle, aby z kieszeni wyciągnąć i dać na darmozjadow? To najbiedniejszy region w Europie, ale szczerze polski i d... rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2015 o 15:52

Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..

Typowe myślenie przeciętnego buraka. Nie pasuje ci płacenie to nie chlaj alkoholu i nie wsiadaj później za kółko. Co za tępy baran. A jakbyś kogoś zabił po pijaku to też byłaby wina polityków czy policji bo za wysokie kary są?  

Avatar
Gość / 27 maja 2015 o 15:37

Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..

Wystarczy nie pić matołku, jak się wsiada za kierownicę i się nie płaci i się bezpiecznie dojedzie i nie zabije kogoś przez przypadek i nie będzie narzekać, że drogo. 

Avatar
Gość / 27 maja 2015 o 15:30

Akurat grzywna za jazdę po pijaku powinna być wysoka... no i co ważniejsze - nie każdy ją dostaje. Jak dla mnie to i 20 000 byłoby tu dobre dla tej pani. Dwójka małych dzieci i alkohol. Scenariusz tragedii pisze się sam.


Akurat grzywna za jazdę po pijaku powinna być wysoka... no i co ważniejsze - nie każdy ją dostaje. Jak dla mnie to i 20 000 byłoby tu dobre dla tej pani. Dwójka małych dzieci i alkohol. Scenariusz tragedii pisze się sam.

 Spójrz na to w ten sposób, publikacja wizerunku tej pani, sprzątnie publiczne w kamizelce ,,sprzątam za jazdę po%" oj bardziej by to dało do myślenia ale niestety państwowe darmozjady by na tym nie skorzystały. Skoro nie o kasę tu chodzi :) niech państwo przekazuje mandaty,grzywnę z takich akcji na hospicja lub ośrodki rehabilitacyjne.

 Spójrz na to w ten sposób, publikacja wizerunku tej pani, sprzątnie publiczne w kamizelce ,,sprzątam za jazdę po%" oj bardziej by to dało do myślenia ale niestety państwowe darmozjady by na tym nie skorzystały. Skoro nie o kasę tu chodzi :) niech państwo przekazuje mandaty,grzywnę z takich akcji na hospicja lub ośrodki rehabilitacyjne.

rozwiń
Avatar
kaczafi / 27 maja 2015 o 15:16

Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..

Nie wiem, chyba prościej nie pić jak się będzie prowadzić. Zresztą 1,5 promila to już trochę jest, raczej się nie wytłumaczy jednym piwem :) Tak na moje oko jakąś ćwiartkę wódki mogła przyjąć, Ty też walisz ćwiarteczkę i siadasz za kółko? Za głupotę się płaci.

Avatar
swoje imię / 27 maja 2015 o 15:07

Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..

a jakby spróbować nie jeździć po pijaku....

Avatar
Aśka Lublin / 27 maja 2015 o 15:07

Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..

Akurat grzywna za jazdę po pijaku powinna być wysoka... no i co ważniejsze - nie każdy ją dostaje. Jak dla mnie to i 20 000 byłoby tu dobre dla tej pani. Dwójka małych dzieci i alkohol. Scenariusz tragedii pisze się sam.

Avatar
Gość / 27 maja 2015 o 13:38
Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..
Avatar
Gość / 27 maja 2015 o 18:23
...miejmy nadzieję, że od jesieni Polak będzie jednak mógł czuć się w Polsce, jak we własnym kraju! Bez ciągłych nagonek, bez horrendalnych kar finansowych i bez chamów w mundurach, dla których jedno wypite piwo może być powodem do zniszczenia ludzkiego życia. Najprawdopodobniej ta kobieta nie jest jakąś recydywistka, aby opisywać w lewicowych mediach i zasądzać kary niemożliwe dla uczciwego Polaka do zapłacenia! Ilu zarabia u nas tyle, aby z kieszeni wyciągnąć i dać na darmozjadow? To najbiedniejszy region w Europie, ale szczerze polski i dlatego trzeba dumnych mieszkańców ośmieszyć i upodlić... Ale poczekajcie kanalie do października... W niedziele zasmakowaliście porażki, ale niedługo nadejdzie na was katastrofa!
...miejmy nadzieję, że od jesieni Polak będzie jednak mógł czuć się w Polsce, jak we własnym kraju! Bez ciągłych nagonek, bez horrendalnych kar finansowych i bez chamów w mundurach, dla których jedno wypite piwo może być powodem do zniszczenia ludzkiego życia. Najprawdopodobniej ta kobieta nie jest jakąś recydywistka, aby opisywać w lewicowych mediach i zasądzać kary niemożliwe dla uczciwego Polaka do zapłacenia! Ilu zarabia u nas tyle, aby z kieszeni wyciągnąć i dać na darmozjadow? To najbiedniejszy region w Europie, ale szczerze polski i d... rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2015 o 15:52

Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..

Typowe myślenie przeciętnego buraka. Nie pasuje ci płacenie to nie chlaj alkoholu i nie wsiadaj później za kółko. Co za tępy baran. A jakbyś kogoś zabił po pijaku to też byłaby wina polityków czy policji bo za wysokie kary są?  

Avatar
Gość / 27 maja 2015 o 15:37

Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..

Wystarczy nie pić matołku, jak się wsiada za kierownicę i się nie płaci i się bezpiecznie dojedzie i nie zabije kogoś przez przypadek i nie będzie narzekać, że drogo. 

Avatar
Gość / 27 maja 2015 o 15:30

Akurat grzywna za jazdę po pijaku powinna być wysoka... no i co ważniejsze - nie każdy ją dostaje. Jak dla mnie to i 20 000 byłoby tu dobre dla tej pani. Dwójka małych dzieci i alkohol. Scenariusz tragedii pisze się sam.


Akurat grzywna za jazdę po pijaku powinna być wysoka... no i co ważniejsze - nie każdy ją dostaje. Jak dla mnie to i 20 000 byłoby tu dobre dla tej pani. Dwójka małych dzieci i alkohol. Scenariusz tragedii pisze się sam.

 Spójrz na to w ten sposób, publikacja wizerunku tej pani, sprzątnie publiczne w kamizelce ,,sprzątam za jazdę po%" oj bardziej by to dało do myślenia ale niestety państwowe darmozjady by na tym nie skorzystały. Skoro nie o kasę tu chodzi :) niech państwo przekazuje mandaty,grzywnę z takich akcji na hospicja lub ośrodki rehabilitacyjne.

 Spójrz na to w ten sposób, publikacja wizerunku tej pani, sprzątnie publiczne w kamizelce ,,sprzątam za jazdę po%" oj bardziej by to dało do myślenia ale niestety państwowe darmozjady by na tym nie skorzystały. Skoro nie o kasę tu chodzi :) niech państwo przekazuje mandaty,grzywnę z takich akcji na hospicja lub ośrodki rehabilitacyjne.

rozwiń
Avatar
kaczafi / 27 maja 2015 o 15:16

Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..

Nie wiem, chyba prościej nie pić jak się będzie prowadzić. Zresztą 1,5 promila to już trochę jest, raczej się nie wytłumaczy jednym piwem :) Tak na moje oko jakąś ćwiartkę wódki mogła przyjąć, Ty też walisz ćwiarteczkę i siadasz za kółko? Za głupotę się płaci.

Avatar
swoje imię / 27 maja 2015 o 15:07

Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..

a jakby spróbować nie jeździć po pijaku....

Avatar
Aśka Lublin / 27 maja 2015 o 15:07

Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..

Akurat grzywna za jazdę po pijaku powinna być wysoka... no i co ważniejsze - nie każdy ją dostaje. Jak dla mnie to i 20 000 byłoby tu dobre dla tej pani. Dwójka małych dzieci i alkohol. Scenariusz tragedii pisze się sam.

Avatar
Gość / 27 maja 2015 o 13:38
Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 0 0

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 1 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 12 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 0

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0

Mieszkańcy Puław mogli zobaczyć eksponaty z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 3 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 9 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 13 10

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!