Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2009 r.
14:21
Edytuj ten wpis

Pijana załoga jeździła karetką. Lekarz uciekł i się ukrywa

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 21 A A

Lekarz i ratownik medyczny, którzy karetką w święta wozili pacjentów w Lublinie byli pijani. Trzeźwy był tylko kierowca karetki. Lekarz uciekł zanim przyjechała policja i do tej pory nie pojawił się nawet w domu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w pierwszy dzień świąt. Policja odebrała sygnał, że załoga karetki wożącej pacjentów ze szpitali do domów pracuje po pijanemu.

Na ulicę Rapackiego, gdzie mieści się spółka do której należy karetka policja wysłała radiowóz. Mundurowi zastali tam kierowcę ambulansu i ratownika medycznego. Lekarza nie było, bo zbiegł przed przyjazdem policji.

Trzeźwy był tylko kierowca karetki, 23-letni ratownik medyczny miał w organizmie 0,8 promila alkoholu. Przyznał, że po wypiciu alkoholu wiózł pacjenta na badanie do jednego ze szpitali. Prawdopodobnie tam ktoś zauważył, że lekarz i ratownik są pijani. Obydwaj mieli świąteczny dyżur od godz. 8 do 20.

Policja sprawdza, czy swoim zachowaniem lekarz i ratownik mogli narazić pacjenta na utratę zdrowia lub życia. Sprawą zajmie się teraz prokurator.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~anonim~ / 2 stycznia 2010 o 14:43
Gość napisał:
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!

Ale samochwały pewne siebie , czyżby zbliżały się jakieś przetargi ?
Avatar
~BARTEK~ / 1 stycznia 2010 o 11:52
MOŻE SIE MYLE ALE RACZEJ NIE GDYZ OSTATNIO ZA KIEROWNICA TRIMEDU WIDZIAŁEM BYŁEGO PRACOWNIKA ZAKŁADU POGRZEBOWEGO-WSPÓŁPRACA?
Avatar
~BARTEK~ / 1 stycznia 2010 o 11:47
MOŻE SIE MYLE ALE RACZEJ NIE GDYŻ OSTATNIO ZA KIEROWNICĄ TRIOMEDU WIDZIAŁEM BYŁEGO PRACOWNIKA ZAKŁADU POGRZEBOWEGO-MOŻE WSPÓŁPRACUJA RAZEM
Avatar
paweł / 1 stycznia 2010 o 11:41
triomed triomed w dniu wczorajszym podczas koncertu Zakopower można było zaobserwować udzielanie pomocy człowiekowi przez ratownikow tej firmy. NA SAMYM POCZATKU po oszacowaniu stanu zdrowia poszkodowanego ulożono go na desce ortopedycznej i zapakowano do ala karetki triomedu nastepnie wezwali wojewódzkie pogotowie po przyjezdzie wojewodzkiego pogotowia chyba juz sie poprawił stan zdrowia poszkodowanego gdyż ratownik pomagał juz pacjentowi przejsć do drugiej karetki o własnych siłach. Dopiero w wojewódzkiej karetce pacjent został odpowiednio zaopatrzony i w trybie pilnym przewieziony do najbliższej placówki szpitalnej.kto takie pogotowie wynajmuje na takie imprezy i dopuszcza aby niby pomagali potrzebującym-żenada.Kępa razem z Rzeszowkim zatrudniaja takie łajzy do pracy jakimi sami są.
triomed triomed w dniu wczorajszym podczas koncertu Zakopower można było zaobserwować udzielanie pomocy człowiekowi przez ratownikow tej firmy. NA SAMYM POCZATKU po oszacowaniu stanu zdrowia poszkodowanego ulożono go na desce ortopedycznej i zapakowano do ala karetki triomedu nastepnie wezwali wojewódzkie pogotowie po przyjezdzie wojewodzkiego pogotowia chyba juz sie poprawił stan zdrowia poszkodowanego gdyż ratownik pomagał juz pacjentowi przejsć do drugiej karetki o własnych siłach. Dopiero w wojewódzkiej karetce pacjent został odpowiednio... rozwiń
Avatar
adrian / 30 grudnia 2009 o 12:45
kolego jeżeli uważasz sie za prawdziwego ratownika bo pracujesz w WPR Lublin A W TRIOMEDZIE nie ma ratownikow to tym samym ubliżasz swoim starszym kolegom z WPR ktorzy poza dyzurami w Wojewódzkiej Stacji to ONI GŁOWNIE OBSTAWIAJA dyzury w triomedzie po 200-300 godz miesiecznie .GRATULUJE I niech twoi kumple pogratuluja Tobie tego ze jestes prawdziwym ratownikiem.Aco do Triomedu to sie zgadzam dawno powinni ta firme zamknąc lub zabronić jeżdzenia na sygnałach i zdjac je z samochodów .powinni jeżdzić jak damniej Straż Miejska
Avatar
gość2 / 29 grudnia 2009 o 11:05
Gość napisał:
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!

To pisze chyba sam prezes albo jego syn. KING w robieniu ludzi w balona
Avatar
gość2 / 29 grudnia 2009 o 11:03
robot-83 napisał:
MAM NADZIEJE ZE PAN PREZES PÓJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY I ZACZNIE ZATRUDNIAĆ NORMALNYCH LUDZI.Znam tą firme i znam ludzi którzy tam pracują.Jest tam tylko garstka osób które mają pojęcie o ratownictwie i medycynie.Większość to matoły i osły na czele z kierownictwem firmy.Brak mi słów.Dodam że lekarz i ratownikm pracowali od niecalego miesiaca.Mam nadzieje z zostaną surowo ukarani.


Ci co mieli pojęcie o ratownictwie w tej firmie to już odeszli z niej. Poszli po rozum do głowy i przestali pracować za marne grosze.


Ci co mieli pojęcie o ratownictwie w tej firmie to już odeszli z niej. Poszli po rozum do głowy i przestali pracować za marne grosze. rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2009 o 22:05
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!
Avatar
bleble / 28 grudnia 2009 o 22:00
nie bedzie to TRANS MEDIC bo taka firma juz istnieje w lublinie i jak do tej pory nie bylo nic zlego na jej temat....i szczerze to TRIOMED chce wywalic TRANS MEDIC z lublina ale im to sie nie udaje hehe....
Avatar
Jasam / 27 grudnia 2009 o 21:21
~gość~ napisał:
kolego "Jasam" mogłbyś przybliżyć wszystkim pojęcie "PRAWDZIWY RATOWNIK" bo z twojej wypowiedzi wynika ze w triomedzie jeżdzą nie prawdziwi "ponieważ uwłaczają PRAWDZIWYM ratownikom." A sam pewnie nie jesteś lepszy od nich..... buraku


Sam jesteś burakiem skoro tego nie rozumiesz. Dlatego wyjaśniam ci prostaku , że chodzi o tych którzy nie piją w pracy. Łatwe ... prawda imbecylu ?
Avatar
~anonim~ / 2 stycznia 2010 o 14:43
Gość napisał:
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!

Ale samochwały pewne siebie , czyżby zbliżały się jakieś przetargi ?
Avatar
~BARTEK~ / 1 stycznia 2010 o 11:52
MOŻE SIE MYLE ALE RACZEJ NIE GDYZ OSTATNIO ZA KIEROWNICA TRIMEDU WIDZIAŁEM BYŁEGO PRACOWNIKA ZAKŁADU POGRZEBOWEGO-WSPÓŁPRACA?
Avatar
~BARTEK~ / 1 stycznia 2010 o 11:47
MOŻE SIE MYLE ALE RACZEJ NIE GDYŻ OSTATNIO ZA KIEROWNICĄ TRIOMEDU WIDZIAŁEM BYŁEGO PRACOWNIKA ZAKŁADU POGRZEBOWEGO-MOŻE WSPÓŁPRACUJA RAZEM
Avatar
paweł / 1 stycznia 2010 o 11:41
triomed triomed w dniu wczorajszym podczas koncertu Zakopower można było zaobserwować udzielanie pomocy człowiekowi przez ratownikow tej firmy. NA SAMYM POCZATKU po oszacowaniu stanu zdrowia poszkodowanego ulożono go na desce ortopedycznej i zapakowano do ala karetki triomedu nastepnie wezwali wojewódzkie pogotowie po przyjezdzie wojewodzkiego pogotowia chyba juz sie poprawił stan zdrowia poszkodowanego gdyż ratownik pomagał juz pacjentowi przejsć do drugiej karetki o własnych siłach. Dopiero w wojewódzkiej karetce pacjent został odpowiednio zaopatrzony i w trybie pilnym przewieziony do najbliższej placówki szpitalnej.kto takie pogotowie wynajmuje na takie imprezy i dopuszcza aby niby pomagali potrzebującym-żenada.Kępa razem z Rzeszowkim zatrudniaja takie łajzy do pracy jakimi sami są.
triomed triomed w dniu wczorajszym podczas koncertu Zakopower można było zaobserwować udzielanie pomocy człowiekowi przez ratownikow tej firmy. NA SAMYM POCZATKU po oszacowaniu stanu zdrowia poszkodowanego ulożono go na desce ortopedycznej i zapakowano do ala karetki triomedu nastepnie wezwali wojewódzkie pogotowie po przyjezdzie wojewodzkiego pogotowia chyba juz sie poprawił stan zdrowia poszkodowanego gdyż ratownik pomagał juz pacjentowi przejsć do drugiej karetki o własnych siłach. Dopiero w wojewódzkiej karetce pacjent został odpowiednio... rozwiń
Avatar
adrian / 30 grudnia 2009 o 12:45
kolego jeżeli uważasz sie za prawdziwego ratownika bo pracujesz w WPR Lublin A W TRIOMEDZIE nie ma ratownikow to tym samym ubliżasz swoim starszym kolegom z WPR ktorzy poza dyzurami w Wojewódzkiej Stacji to ONI GŁOWNIE OBSTAWIAJA dyzury w triomedzie po 200-300 godz miesiecznie .GRATULUJE I niech twoi kumple pogratuluja Tobie tego ze jestes prawdziwym ratownikiem.Aco do Triomedu to sie zgadzam dawno powinni ta firme zamknąc lub zabronić jeżdzenia na sygnałach i zdjac je z samochodów .powinni jeżdzić jak damniej Straż Miejska
Avatar
gość2 / 29 grudnia 2009 o 11:05
Gość napisał:
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!

To pisze chyba sam prezes albo jego syn. KING w robieniu ludzi w balona
Avatar
gość2 / 29 grudnia 2009 o 11:03
robot-83 napisał:
MAM NADZIEJE ZE PAN PREZES PÓJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY I ZACZNIE ZATRUDNIAĆ NORMALNYCH LUDZI.Znam tą firme i znam ludzi którzy tam pracują.Jest tam tylko garstka osób które mają pojęcie o ratownictwie i medycynie.Większość to matoły i osły na czele z kierownictwem firmy.Brak mi słów.Dodam że lekarz i ratownikm pracowali od niecalego miesiaca.Mam nadzieje z zostaną surowo ukarani.


Ci co mieli pojęcie o ratownictwie w tej firmie to już odeszli z niej. Poszli po rozum do głowy i przestali pracować za marne grosze.


Ci co mieli pojęcie o ratownictwie w tej firmie to już odeszli z niej. Poszli po rozum do głowy i przestali pracować za marne grosze. rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2009 o 22:05
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!
Avatar
bleble / 28 grudnia 2009 o 22:00
nie bedzie to TRANS MEDIC bo taka firma juz istnieje w lublinie i jak do tej pory nie bylo nic zlego na jej temat....i szczerze to TRIOMED chce wywalic TRANS MEDIC z lublina ale im to sie nie udaje hehe....
Avatar
Jasam / 27 grudnia 2009 o 21:21
~gość~ napisał:
kolego "Jasam" mogłbyś przybliżyć wszystkim pojęcie "PRAWDZIWY RATOWNIK" bo z twojej wypowiedzi wynika ze w triomedzie jeżdzą nie prawdziwi "ponieważ uwłaczają PRAWDZIWYM ratownikom." A sam pewnie nie jesteś lepszy od nich..... buraku


Sam jesteś burakiem skoro tego nie rozumiesz. Dlatego wyjaśniam ci prostaku , że chodzi o tych którzy nie piją w pracy. Łatwe ... prawda imbecylu ?
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 8

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 69 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 313 21

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 192 42

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!