Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 czerwca 2011 r.
15:06
Edytuj ten wpis

Pijani mężczyźni zdemolowali klub w centrum Lublina

Autor: Zdjęcie autora er
0 15 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Trzech pijanych mężczyzn zdemolowało klub w centrum Lublina. Zdenerwowało ich to, że obsługa chciała już zamykać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pracownicy chcieli zamknąć klub około drugiej w nocy z czwartku na piątek. Pijani mężczyźni nie chcieli wyjść.

- Pijani mężczyźni byli agresywni – mówi Anna Smarzak, z KWP w Lublinie. - Zaczęli demolować lokal. Rzucali butelkami po piwie w lampy dyskotekowe, uszkodzili laser podwieszany na suficie i stłukli okienko w drzwiach wejściowych.

Pracownicy lokalu zawiadomili policję. Policjanci zauważyli w okolicy ul. Przechodniej kilku mężczyzn. Zatrzymali trzech mieszkańców Lublina w wieku 28, 30 i 31 lat. Czwarty uciekł. Właścicielka lokalu wyceniła starty na około 4 tys. złotych.

Newsletter: Jeden e-mail i wiesz wszystko

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
byłem tam / 25 czerwca 2011 o 15:31
A z kąd ty możesz wiedzieć jak się zachował właściciel ? Nie było cię tam i nie wiesz więc się nie wypowiadaj na takie tematy i wracaj na zachód do swoich lokali.
Avatar
sss / 25 czerwca 2011 o 12:39
POLECAM
Avatar
Michal / 25 czerwca 2011 o 11:53
Tak to jest bydło na salony wpuścić!
Avatar
mosquito / 25 czerwca 2011 o 10:56
dobrze, że nie mamy tego ESK - takie chamstwo, takie chamstwo !
Avatar
michal / 25 czerwca 2011 o 10:41
[quote name='SYLWESTER' timestamp='1308966208' post='493660']
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie siedzieli w Lokalu do rana i nikt Im za
to złego słowa nie powiedział !. A awanturnictwo było wywołane złą reakcją Właścicieli Lokalu !.
Jeżeli Polska ma być normalnym Państwem to musi przyjąć Standarty Zachodnie albo wywiesić informacje na szybie
wystawowej " LOKAL OTWARTY TYLKO DO GODZINY ...".
OSOBIŚCIE "ROZGRZESZAM" TYCH LUBLINIAN !.
[/quote]

czlowieku puknij sie w pusta glowe i przeczytaj jeszcze raz co napisales...
" A awanturnictwo było wywołane złą reakcją Właścicieli Lokalu !." błagam Cię...
[quote name='SYLWESTER' timestamp='1308966208' post='493660']
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie sied... rozwiń
Avatar
Sylwester / 25 czerwca 2011 o 10:38
[quote name='SYLWESTER' timestamp='1308966208' post='493660']
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie siedzieli w Lokalu do rana i nikt Im za
to złego słowa nie powiedział !. A awanturnictwo było wywołane złą reakcją Właścicieli Lokalu !.
Jeżeli Polska ma być normalnym Państwem to musi przyjąć Standarty Zachodnie albo wywiesić informacje na szybie
wystawowej " LOKAL OTWARTY TYLKO DO GODZINY ...".
OSOBIŚCIE "ROZGRZESZAM" TYCH LUBLINIAN !.
[/quote]

Oj mały, śmieszny człowieku. Nie kompromituj się.
[quote name='SYLWESTER' timestamp='1308966208' post='493660']
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie sied... rozwiń
Avatar
SYLWESTER / 25 czerwca 2011 o 03:43
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie siedzieli w Lokalu do rana i nikt Im za
to złego słowa nie powiedział !. A awanturnictwo było wywołane złą reakcją Właścicieli Lokalu !.
Jeżeli Polska ma być normalnym Państwem to musi przyjąć Standarty Zachodnie albo wywiesić informacje na szybie
wystawowej " LOKAL OTWARTY TYLKO DO GODZINY ...".
OSOBIŚCIE "ROZGRZESZAM" TYCH LUBLINIAN !.
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie siedzieli w Lokalu do rana i nikt Im za
to złego słowa nie powiedział !. A awantur... rozwiń
Avatar
MuadiM / 24 czerwca 2011 o 19:17
Chamstwo i tyle. Dobrze, że głupków zatrzymali, bo jakby uciekli, to by się jeszcze przez długi czas tym przechwalali. Poza tym wszyscy panowie w takim wieku, a takie szczeniackie zagranie? Wstyd za innych ludzi czasem mi towarzyszy, gdy słucham, czytam...
Avatar
Gość / 24 czerwca 2011 o 18:50
[quote name='crx' timestamp='1308922707' post='493454']
Elektorat....a wybory tuż,tuż!Żyd zamykając lokal, dałby chłopakom po butelce piwa na drogę i zaprosił na drugi dzień.Ale polacy niestety nie nadają się do handlu,dlatego są francuzi,brytyjczycy,portugalczycy i cała reszta.Większość narodu okazała się być tępa i nie uszanowała tych,którzy chcieli coś zmienić na lepsze!Ale niech już tak pozostanie-"POLACY-NIEWOLNIKAMI ŚWIATA"!To jest szczyt możliwości lwiewj części gawiedzi!!!!!!!!!!
[/quote]

a wiesz że masz rację. Przecież były przypadki kupowania głosów przez PO za wódkę. A mówia że w PO dużo Żydów.
[quote name='crx' timestamp='1308922707' post='493454']
Elektorat....a wybory tuż,tuż!Żyd zamykając lokal, dałby chłopakom po butelce piwa na drogę i zaprosił na drugi dzień.Ale polacy niestety nie nadają się do handlu,dlatego są francuzi,brytyjczycy,portugalczycy i cała reszta.Większość narodu okazała się być tępa i nie uszanowała tych,którzy chcieli coś zmienić na lepsze!Ale niech już tak pozostanie-"POLACY-NIEWOLNIKAMI ŚWIATA"!To jest szczyt możliwości lwiewj części gawiedzi!!... rozwiń
Avatar
poi / 24 czerwca 2011 o 16:54
A co to za klub???
Avatar
byłem tam / 25 czerwca 2011 o 15:31
A z kąd ty możesz wiedzieć jak się zachował właściciel ? Nie było cię tam i nie wiesz więc się nie wypowiadaj na takie tematy i wracaj na zachód do swoich lokali.
Avatar
sss / 25 czerwca 2011 o 12:39
POLECAM
Avatar
Michal / 25 czerwca 2011 o 11:53
Tak to jest bydło na salony wpuścić!
Avatar
mosquito / 25 czerwca 2011 o 10:56
dobrze, że nie mamy tego ESK - takie chamstwo, takie chamstwo !
Avatar
michal / 25 czerwca 2011 o 10:41
[quote name='SYLWESTER' timestamp='1308966208' post='493660']
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie siedzieli w Lokalu do rana i nikt Im za
to złego słowa nie powiedział !. A awanturnictwo było wywołane złą reakcją Właścicieli Lokalu !.
Jeżeli Polska ma być normalnym Państwem to musi przyjąć Standarty Zachodnie albo wywiesić informacje na szybie
wystawowej " LOKAL OTWARTY TYLKO DO GODZINY ...".
OSOBIŚCIE "ROZGRZESZAM" TYCH LUBLINIAN !.
[/quote]

czlowieku puknij sie w pusta glowe i przeczytaj jeszcze raz co napisales...
" A awanturnictwo było wywołane złą reakcją Właścicieli Lokalu !." błagam Cię...
[quote name='SYLWESTER' timestamp='1308966208' post='493660']
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie sied... rozwiń
Avatar
Sylwester / 25 czerwca 2011 o 10:38
[quote name='SYLWESTER' timestamp='1308966208' post='493660']
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie siedzieli w Lokalu do rana i nikt Im za
to złego słowa nie powiedział !. A awanturnictwo było wywołane złą reakcją Właścicieli Lokalu !.
Jeżeli Polska ma być normalnym Państwem to musi przyjąć Standarty Zachodnie albo wywiesić informacje na szybie
wystawowej " LOKAL OTWARTY TYLKO DO GODZINY ...".
OSOBIŚCIE "ROZGRZESZAM" TYCH LUBLINIAN !.
[/quote]

Oj mały, śmieszny człowieku. Nie kompromituj się.
[quote name='SYLWESTER' timestamp='1308966208' post='493660']
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie sied... rozwiń
Avatar
SYLWESTER / 25 czerwca 2011 o 03:43
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie siedzieli w Lokalu do rana i nikt Im za
to złego słowa nie powiedział !. A awanturnictwo było wywołane złą reakcją Właścicieli Lokalu !.
Jeżeli Polska ma być normalnym Państwem to musi przyjąć Standarty Zachodnie albo wywiesić informacje na szybie
wystawowej " LOKAL OTWARTY TYLKO DO GODZINY ...".
OSOBIŚCIE "ROZGRZESZAM" TYCH LUBLINIAN !.
--------------------------JEŻELI MAŁPUJEMY ZACHÓD, TO NIE DZWOŃCIE NA POLICJE !---------------------------------
Jako Polacy podatni Jesteśmy na...naśladowanie obyczajów innych Krajów. Na Zachodzie NIKT nie ma prawa za
mykać Lokalu gdy jeszcze w nim są Goście. Polacy "za chlebem" porozjeżdżali się po świecie i właśnie ten przy
padek nie można nazwać przypadkiem "nagannym", bo będąc na Zachodzie siedzieli w Lokalu do rana i nikt Im za
to złego słowa nie powiedział !. A awantur... rozwiń
Avatar
MuadiM / 24 czerwca 2011 o 19:17
Chamstwo i tyle. Dobrze, że głupków zatrzymali, bo jakby uciekli, to by się jeszcze przez długi czas tym przechwalali. Poza tym wszyscy panowie w takim wieku, a takie szczeniackie zagranie? Wstyd za innych ludzi czasem mi towarzyszy, gdy słucham, czytam...
Avatar
Gość / 24 czerwca 2011 o 18:50
[quote name='crx' timestamp='1308922707' post='493454']
Elektorat....a wybory tuż,tuż!Żyd zamykając lokal, dałby chłopakom po butelce piwa na drogę i zaprosił na drugi dzień.Ale polacy niestety nie nadają się do handlu,dlatego są francuzi,brytyjczycy,portugalczycy i cała reszta.Większość narodu okazała się być tępa i nie uszanowała tych,którzy chcieli coś zmienić na lepsze!Ale niech już tak pozostanie-"POLACY-NIEWOLNIKAMI ŚWIATA"!To jest szczyt możliwości lwiewj części gawiedzi!!!!!!!!!!
[/quote]

a wiesz że masz rację. Przecież były przypadki kupowania głosów przez PO za wódkę. A mówia że w PO dużo Żydów.
[quote name='crx' timestamp='1308922707' post='493454']
Elektorat....a wybory tuż,tuż!Żyd zamykając lokal, dałby chłopakom po butelce piwa na drogę i zaprosił na drugi dzień.Ale polacy niestety nie nadają się do handlu,dlatego są francuzi,brytyjczycy,portugalczycy i cała reszta.Większość narodu okazała się być tępa i nie uszanowała tych,którzy chcieli coś zmienić na lepsze!Ale niech już tak pozostanie-"POLACY-NIEWOLNIKAMI ŚWIATA"!To jest szczyt możliwości lwiewj części gawiedzi!!... rozwiń
Avatar
poi / 24 czerwca 2011 o 16:54
A co to za klub???
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 8 3

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 45 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 34 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół