Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 marca 2011 r.
16:20
Edytuj ten wpis

Pijani wandale poprzewracali samochody

0 10 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Wybijali szyby i przewracali zaparkowane na ulicy samochody. Trzej wandale zostali już zatrzymani. Czuć było od nich woń alkoholu. Do zdarzenia doszło w czwartek, ale policja poinformowała o tym dopiero w sobotę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ok. godz. 3 w nocy policjanci pojechali na ul. Łęczyńską. Otrzymali, bowiem sygnał o grupie mężczyzn, którzy dewastują zaparkowana na ulicy samochody. Informacje potwierdziły się. Na miejscu było poprzewracanych kilka aut.

– VW Golf leżał na dachu na środku jezdni – opisuje Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie. – Z kolei BMW z wybitą szybą przewrócone było na bok. Samochód marki Fiat Seicento sprawcy pozostawili na lewym boku, a w Fordzie Transicie wybili przednią szybę.

Policjanci zatrzymali mężczyzn na ul. Gospodarczej. – Okazali się nimi trzej mieszkańcy Lublina w wieku 26, 27 i 29 lat – dodaje przedstawiciel policji.

Podejrzani zostali przewiezieni na komisariat policji. Usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 5 lat więzienia.
Właściciele zniszczonych samochodów oszacowali straty na ok. 2,5 tys. zł.
(AA)

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Franek / 28 marca 2011 o 09:24
Podajcie dane tych niedorozwojów, wtedy karę zapamiętają do końca życia.
Avatar
rozalka olaboga / 28 marca 2011 o 09:18
[quote name='gość' timestamp='1301294769' post='455696']
Sąd powinien ich ukarać dość ostro i przykładowo!
[/quote]
bedzie mala szkodliwosc czynu
pokrycie kosztow szkody
a ze nie beda mieli z czego pokryc to nic im nie zrobia
Avatar
rozalka olaboga / 28 marca 2011 o 09:16
[quote name='Tomasz' timestamp='1301269952' post='455666']
A gdzież to była Straż Miejska? Zdaje się, że istnieje ona tylko w celach rekreacyjnych (spacery po Krakowskim Przedmieściu i najbliższych, bezpiecznych okolicach) i zakładania blokad na kołach ludziom, którzy parkując auta nie utrudniają ruchu nikomu - za wyjątkiem spacerującej straży miejskiej. Przydało by się, biorąc bezczelnie pensję fundowaną z pieniędzy podatników, także odwdzięczyć się przynajmniej w minimalnym stopniu i wysłać od czasu do czasu patrol w mniej słitaśne miejsce, aniżeli Krakowskie Przedmieście. Lublin to także Kalina, Bronowice, Tatary, Cukrownia i tam też mieszkają Lublinianie, którzy płacą podatki i potrzebują bezpieczeństwa. Zaznaczam, że nie mam żalu do Policji, bo wiem, że oni mają pełne ręce roboty. Ale obserwując pracę Straży Miejskiej można dojść do wniosku, że najzwyczajniej nie wywiązują się ze swoich obowiązków!
[/quote]
oni w nocy spia
boja sie wyjsc na miasto
[quote name='Tomasz' timestamp='1301269952' post='455666']
A gdzież to była Straż Miejska? Zdaje się, że istnieje ona tylko w celach rekreacyjnych (spacery po Krakowskim Przedmieściu i najbliższych, bezpiecznych okolicach) i zakładania blokad na kołach ludziom, którzy parkując auta nie utrudniają ruchu nikomu - za wyjątkiem spacerującej straży miejskiej. Przydało by się, biorąc bezczelnie pensję fundowaną z pieniędzy podatników, także odwdzięczyć się przynajmniej w minimalnym stopniu i wysłać od czasu do czasu p... rozwiń
Avatar
jola / 28 marca 2011 o 09:11
zabic takich hujow to malo!!!!!
Avatar
gość / 28 marca 2011 o 08:46
Sąd powinien ich ukarać dość ostro i przykładowo!
Avatar
Tomasz / 28 marca 2011 o 01:52
A gdzież to była Straż Miejska? Zdaje się, że istnieje ona tylko w celach rekreacyjnych (spacery po Krakowskim Przedmieściu i najbliższych, bezpiecznych okolicach) i zakładania blokad na kołach ludziom, którzy parkując auta nie utrudniają ruchu nikomu - za wyjątkiem spacerującej straży miejskiej. Przydało by się, biorąc bezczelnie pensję fundowaną z pieniędzy podatników, także odwdzięczyć się przynajmniej w minimalnym stopniu i wysłać od czasu do czasu patrol w mniej słitaśne miejsce, aniżeli Krakowskie Przedmieście. Lublin to także Kalina, Bronowice, Tatary, Cukrownia i tam też mieszkają Lublinianie, którzy płacą podatki i potrzebują bezpieczeństwa. Zaznaczam, że nie mam żalu do Policji, bo wiem, że oni mają pełne ręce roboty. Ale obserwując pracę Straży Miejskiej można dojść do wniosku, że najzwyczajniej nie wywiązują się ze swoich obowiązków!
A gdzież to była Straż Miejska? Zdaje się, że istnieje ona tylko w celach rekreacyjnych (spacery po Krakowskim Przedmieściu i najbliższych, bezpiecznych okolicach) i zakładania blokad na kołach ludziom, którzy parkując auta nie utrudniają ruchu nikomu - za wyjątkiem spacerującej straży miejskiej. Przydało by się, biorąc bezczelnie pensję fundowaną z pieniędzy podatników, także odwdzięczyć się przynajmniej w minimalnym stopniu i wysłać od czasu do czasu patrol w mniej słitaśne miejsce, aniżeli Krakowskie Przedmieście. Lublin to także Kalina, ... rozwiń
Avatar
UPRośćmyTO / 28 marca 2011 o 01:48
[quote name='DKKD' timestamp='1301265257' post='455655']
[color="#FF0000"][size="7"]Apel do sądu!!! My, mieszkańcy Lublina prosimy o wyrok BEZ ZAWIESZENIA dla tego bydła!!! [/size][/color]
[/quote]

Spoza Lublina też!
Avatar
DKKD / 28 marca 2011 o 00:34
[color="#FF0000"][size="7"]Apel do sądu!!! My, mieszkańcy Lublina prosimy o wyrok BEZ ZAWIESZENIA dla tego bydła!!! [/size][/color]
Avatar
PAWEŁ / 27 marca 2011 o 17:24
policja poinformowała w sobotę,a wy w niedzielę i to po popołudniu. To jest dopiero profesjonalne dziennikarstwo zerżnąć artykuł ze strony KWP Lublin
Avatar
PAWEŁ / 27 marca 2011 o 17:19
policja poinformowala w sobotę, w
Avatar
Franek / 28 marca 2011 o 09:24
Podajcie dane tych niedorozwojów, wtedy karę zapamiętają do końca życia.
Avatar
rozalka olaboga / 28 marca 2011 o 09:18
[quote name='gość' timestamp='1301294769' post='455696']
Sąd powinien ich ukarać dość ostro i przykładowo!
[/quote]
bedzie mala szkodliwosc czynu
pokrycie kosztow szkody
a ze nie beda mieli z czego pokryc to nic im nie zrobia
Avatar
rozalka olaboga / 28 marca 2011 o 09:16
[quote name='Tomasz' timestamp='1301269952' post='455666']
A gdzież to była Straż Miejska? Zdaje się, że istnieje ona tylko w celach rekreacyjnych (spacery po Krakowskim Przedmieściu i najbliższych, bezpiecznych okolicach) i zakładania blokad na kołach ludziom, którzy parkując auta nie utrudniają ruchu nikomu - za wyjątkiem spacerującej straży miejskiej. Przydało by się, biorąc bezczelnie pensję fundowaną z pieniędzy podatników, także odwdzięczyć się przynajmniej w minimalnym stopniu i wysłać od czasu do czasu patrol w mniej słitaśne miejsce, aniżeli Krakowskie Przedmieście. Lublin to także Kalina, Bronowice, Tatary, Cukrownia i tam też mieszkają Lublinianie, którzy płacą podatki i potrzebują bezpieczeństwa. Zaznaczam, że nie mam żalu do Policji, bo wiem, że oni mają pełne ręce roboty. Ale obserwując pracę Straży Miejskiej można dojść do wniosku, że najzwyczajniej nie wywiązują się ze swoich obowiązków!
[/quote]
oni w nocy spia
boja sie wyjsc na miasto
[quote name='Tomasz' timestamp='1301269952' post='455666']
A gdzież to była Straż Miejska? Zdaje się, że istnieje ona tylko w celach rekreacyjnych (spacery po Krakowskim Przedmieściu i najbliższych, bezpiecznych okolicach) i zakładania blokad na kołach ludziom, którzy parkując auta nie utrudniają ruchu nikomu - za wyjątkiem spacerującej straży miejskiej. Przydało by się, biorąc bezczelnie pensję fundowaną z pieniędzy podatników, także odwdzięczyć się przynajmniej w minimalnym stopniu i wysłać od czasu do czasu p... rozwiń
Avatar
jola / 28 marca 2011 o 09:11
zabic takich hujow to malo!!!!!
Avatar
gość / 28 marca 2011 o 08:46
Sąd powinien ich ukarać dość ostro i przykładowo!
Avatar
Tomasz / 28 marca 2011 o 01:52
A gdzież to była Straż Miejska? Zdaje się, że istnieje ona tylko w celach rekreacyjnych (spacery po Krakowskim Przedmieściu i najbliższych, bezpiecznych okolicach) i zakładania blokad na kołach ludziom, którzy parkując auta nie utrudniają ruchu nikomu - za wyjątkiem spacerującej straży miejskiej. Przydało by się, biorąc bezczelnie pensję fundowaną z pieniędzy podatników, także odwdzięczyć się przynajmniej w minimalnym stopniu i wysłać od czasu do czasu patrol w mniej słitaśne miejsce, aniżeli Krakowskie Przedmieście. Lublin to także Kalina, Bronowice, Tatary, Cukrownia i tam też mieszkają Lublinianie, którzy płacą podatki i potrzebują bezpieczeństwa. Zaznaczam, że nie mam żalu do Policji, bo wiem, że oni mają pełne ręce roboty. Ale obserwując pracę Straży Miejskiej można dojść do wniosku, że najzwyczajniej nie wywiązują się ze swoich obowiązków!
A gdzież to była Straż Miejska? Zdaje się, że istnieje ona tylko w celach rekreacyjnych (spacery po Krakowskim Przedmieściu i najbliższych, bezpiecznych okolicach) i zakładania blokad na kołach ludziom, którzy parkując auta nie utrudniają ruchu nikomu - za wyjątkiem spacerującej straży miejskiej. Przydało by się, biorąc bezczelnie pensję fundowaną z pieniędzy podatników, także odwdzięczyć się przynajmniej w minimalnym stopniu i wysłać od czasu do czasu patrol w mniej słitaśne miejsce, aniżeli Krakowskie Przedmieście. Lublin to także Kalina, ... rozwiń
Avatar
UPRośćmyTO / 28 marca 2011 o 01:48
[quote name='DKKD' timestamp='1301265257' post='455655']
[color="#FF0000"][size="7"]Apel do sądu!!! My, mieszkańcy Lublina prosimy o wyrok BEZ ZAWIESZENIA dla tego bydła!!! [/size][/color]
[/quote]

Spoza Lublina też!
Avatar
DKKD / 28 marca 2011 o 00:34
[color="#FF0000"][size="7"]Apel do sądu!!! My, mieszkańcy Lublina prosimy o wyrok BEZ ZAWIESZENIA dla tego bydła!!! [/size][/color]
Avatar
PAWEŁ / 27 marca 2011 o 17:24
policja poinformowała w sobotę,a wy w niedzielę i to po popołudniu. To jest dopiero profesjonalne dziennikarstwo zerżnąć artykuł ze strony KWP Lublin
Avatar
PAWEŁ / 27 marca 2011 o 17:19
policja poinformowala w sobotę, w
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 8

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria