Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 sierpnia 2014 r.
10:15
Edytuj ten wpis

Pijany kierowca uciekał przed policją w Lublinie. Miał 35 punktów karnych na koncie

1 13 A A

Kierowca nie chciał się zatrzymać mimo poleceń policjantów. Miał 1,4 promila alkoholu i zabrane prawo jazdy. Jego pasażer przez okno wyrzucił narkotyki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dyżurny policji dostał informację, że w rejonie Krakowskiego Przedmieścia najprawdopodobniej pijany mężczyzna wsiadł za kierownicę vw golfa i jedzie w kierunku ul. 3 Maja.

Na miejsce pojechali policyjni wywiadowcy, którzy namierzyli opisywane auto w okolicy ul. Prusa. Kiedy policjanci chcieli zatrzymać pojazd w rejonie stacji paliw, kierowca ruszył do ucieczki, kilkakrotnie okrążając stacje paliw. Chwilę później został zatrzymany. W aucie był także drugi mężczyzna. Obaj to mieszkańcy Lublina.

- Okazało się, że 29-letni kierowca volkswagena miał w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu. W dodatku wyszło na jaw, że jechał bez prawa jazdy, gdyż zostało mu ono cofnięte za przekroczenie 24 punktów karnych. Mężczyzna miał ich na koncie aż 35 - informuje Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Nie bez winy był też 28-letni pasażer golfa. Policjanci zauważyli, jak trakcie ucieczki samochodu, mężczyzna przez okno wyrzucił na trawnik jakieś zawiniątko. Policjanci zabezpieczyli foliowy woreczek, w którym znajdowało się 10 tabletek narkotyków. Ustalono, też że młodzieniec był już wcześniej notowany za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

- Zatrzymani trafili na komisariat, gdzie usłyszeli zarzuty. 29-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, bez wymaganych uprawnień oraz nie zatrzymanie się do kontroli, z kolei jego kolega za posiadanie narkotyków - tłumaczy Kamola.
Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mecenas raigubo vogel / 21 sierpnia 2014 o 08:07

Pewnie nie tak łatwo nazywałbyś go kapusiem, gdyby ci idioci przejechali twoje dziecko lub matkę. To się baranie w normalnych krajach nazywa postawa obywatelska. Ale ty jesteś chojrak, z psami nie gadasz. Tylko jak ci okradnie ktoś mieszkanie lub napadnie, to polecisz z płaczem.

Kapować,donosić, filmować,wrzucać do internetu przypadki łamania przez nich prawa i publicznie napiętnować OK,jestem za ale na pijanych posłów,senatorów,policjantów,adwokatów ,sędziów bo to właśnie z tej strony jest największe zagrożenie to oni stanowią prawo a potem nagminnie je łamią bez żadnych konsekwencji. Jazda po pijaku,parkowanie na miejscu dla inwalidy,nagminne przekraczanie prędkości,przekraczanie linii ciągłej itd. nie może być tak ze komendant nachlany z miejscowości S. wali w słupa,wpada do rowu a następnie pod to całe zdarzenie podstawia swoją starą,dobrze że nikogo nie zabił.

Kapować,donosić, filmować,wrzucać do internetu przypadki łamania przez nich prawa i publicznie napiętnować OK,jestem za ale na pijanych posłów,senatorów,policjantów,adwokatów ,sędziów bo to właśnie z tej strony jest największe zagrożenie to oni stanowią prawo a potem nagminnie je łamią bez żadnych konsekwencji. Jazda po pijaku,parkowanie na miejscu dla inwalidy,nagminne przekraczanie prędkości,przekraczanie linii ciągłej itd. nie może być tak ze komendant nachlany z miejscowości S. wali w słupa,wpada do rowu a następnie pod ... rozwiń

Avatar
Krzysztof / 20 sierpnia 2014 o 21:12

Widzę, że szczeka tu pokolenie JP... Ciekawe na ile procent? Żałosne pajace,na psiarni prują się jak stare szmaty, a przed komputerem twardziaki...heheh

Avatar
hulk / 20 sierpnia 2014 o 20:13

Brawo dla tego kogos kto dał cynk policji oby więcej takich!

Dla niewtajemniczonych-to monitoring miejski ich namierzyl..
Avatar
były komendant / 20 sierpnia 2014 o 18:35

Pewnie nie tak łatwo nazywałbyś go kapusiem, gdyby ci idioci przejechali twoje dziecko lub matkę. To się baranie w normalnych krajach nazywa postawa obywatelska. Ale ty jesteś chojrak, z psami nie gadasz. Tylko jak ci okradnie ktoś mieszkanie lub napadnie, to polecisz z płaczem.

Co oni ci dęta pało pomogą jak ci ktoś mieszkanie okradnie ?? gdzie ty barani łbie żyjesz ?? oni do dzisiaj gonią po lesie i szukają zabójców swojego generała Papały,a już nie mówię jak dali  du py  w Magdalence !! miej rozum w tej głupiej łepetynie i broń się sam nie oglądaj się na innych !!!

Co oni ci dęta pało pomogą jak ci ktoś mieszkanie okradnie ?? gdzie ty barani łbie żyjesz ?? oni do dzisiaj gonią po lesie i szukają zabójców swojego generała Papały,a już nie mówię jak dali  du py  w Magdalence !! miej rozum w tej głupiej łepetynie i broń się sam nie oglądaj się na innych !!!

rozwiń
Avatar
Dr Sraczka / 20 sierpnia 2014 o 18:27

Takie kapowanie to chyba już w genach trzeba mieć,ale przy dzisiejszej technice w medycynie można to od razu eliminować i nie dopuszczać do narodzin.

Avatar
XxX / 20 sierpnia 2014 o 17:20

czytam te wpisy i stwierdzam że lubelskie to jednak głęboka patologia...

Avatar
Lola / 20 sierpnia 2014 o 17:01

Żeby dla zegarka się tak ze szmacić !!!!  i iść na współpracę z pałami ??

Avatar
don / 20 sierpnia 2014 o 16:26

Pewnie nie tak łatwo nazywałbyś go kapusiem, gdyby ci idioci przejechali twoje dziecko lub matkę. To się baranie w normalnych krajach nazywa postawa obywatelska. Ale ty jesteś chojrak, z psami nie gadasz. Tylko jak ci okradnie ktoś mieszkanie lub napadnie, to polecisz z płaczem.

Liczysz na to kapusiu że zegarek od psiarni dostaniesz ?

Avatar
BYKU / 20 sierpnia 2014 o 16:22

Pewnie nie tak łatwo nazywałbyś go kapusiem, gdyby ci idioci przejechali twoje dziecko lub matkę. To się baranie w normalnych krajach nazywa postawa obywatelska. Ale ty jesteś chojrak, z psami nie gadasz. Tylko jak ci okradnie ktoś mieszkanie lub napadnie, to polecisz z płaczem.

Postawa obywatelska BUCU od Polski dalej na wschód,rodem z UB,SB,WSI,KGB,FSB itd. ojciec,matka też tak punktowali całe życie ?? a PAŁY to ja walę p[rzez łeb !!!

Avatar
tijm / 20 sierpnia 2014 o 15:03

Już go pewnie ubili,kapusia i konfidenta.

Pewnie nie tak łatwo nazywałbyś go kapusiem, gdyby ci idioci przejechali twoje dziecko lub matkę. To się baranie w normalnych krajach nazywa postawa obywatelska. Ale ty jesteś chojrak, z psami nie gadasz. Tylko jak ci okradnie ktoś mieszkanie lub napadnie, to polecisz z płaczem.

Avatar
mecenas raigubo vogel / 21 sierpnia 2014 o 08:07

Pewnie nie tak łatwo nazywałbyś go kapusiem, gdyby ci idioci przejechali twoje dziecko lub matkę. To się baranie w normalnych krajach nazywa postawa obywatelska. Ale ty jesteś chojrak, z psami nie gadasz. Tylko jak ci okradnie ktoś mieszkanie lub napadnie, to polecisz z płaczem.

Kapować,donosić, filmować,wrzucać do internetu przypadki łamania przez nich prawa i publicznie napiętnować OK,jestem za ale na pijanych posłów,senatorów,policjantów,adwokatów ,sędziów bo to właśnie z tej strony jest największe zagrożenie to oni stanowią prawo a potem nagminnie je łamią bez żadnych konsekwencji. Jazda po pijaku,parkowanie na miejscu dla inwalidy,nagminne przekraczanie prędkości,przekraczanie linii ciągłej itd. nie może być tak ze komendant nachlany z miejscowości S. wali w słupa,wpada do rowu a następnie pod to całe zdarzenie podstawia swoją starą,dobrze że nikogo nie zabił.

Kapować,donosić, filmować,wrzucać do internetu przypadki łamania przez nich prawa i publicznie napiętnować OK,jestem za ale na pijanych posłów,senatorów,policjantów,adwokatów ,sędziów bo to właśnie z tej strony jest największe zagrożenie to oni stanowią prawo a potem nagminnie je łamią bez żadnych konsekwencji. Jazda po pijaku,parkowanie na miejscu dla inwalidy,nagminne przekraczanie prędkości,przekraczanie linii ciągłej itd. nie może być tak ze komendant nachlany z miejscowości S. wali w słupa,wpada do rowu a następnie pod ... rozwiń

Avatar
Krzysztof / 20 sierpnia 2014 o 21:12

Widzę, że szczeka tu pokolenie JP... Ciekawe na ile procent? Żałosne pajace,na psiarni prują się jak stare szmaty, a przed komputerem twardziaki...heheh

Avatar
hulk / 20 sierpnia 2014 o 20:13

Brawo dla tego kogos kto dał cynk policji oby więcej takich!

Dla niewtajemniczonych-to monitoring miejski ich namierzyl..
Avatar
były komendant / 20 sierpnia 2014 o 18:35

Pewnie nie tak łatwo nazywałbyś go kapusiem, gdyby ci idioci przejechali twoje dziecko lub matkę. To się baranie w normalnych krajach nazywa postawa obywatelska. Ale ty jesteś chojrak, z psami nie gadasz. Tylko jak ci okradnie ktoś mieszkanie lub napadnie, to polecisz z płaczem.

Co oni ci dęta pało pomogą jak ci ktoś mieszkanie okradnie ?? gdzie ty barani łbie żyjesz ?? oni do dzisiaj gonią po lesie i szukają zabójców swojego generała Papały,a już nie mówię jak dali  du py  w Magdalence !! miej rozum w tej głupiej łepetynie i broń się sam nie oglądaj się na innych !!!

Co oni ci dęta pało pomogą jak ci ktoś mieszkanie okradnie ?? gdzie ty barani łbie żyjesz ?? oni do dzisiaj gonią po lesie i szukają zabójców swojego generała Papały,a już nie mówię jak dali  du py  w Magdalence !! miej rozum w tej głupiej łepetynie i broń się sam nie oglądaj się na innych !!!

rozwiń
Avatar
Dr Sraczka / 20 sierpnia 2014 o 18:27

Takie kapowanie to chyba już w genach trzeba mieć,ale przy dzisiejszej technice w medycynie można to od razu eliminować i nie dopuszczać do narodzin.

Avatar
XxX / 20 sierpnia 2014 o 17:20

czytam te wpisy i stwierdzam że lubelskie to jednak głęboka patologia...

Avatar
Lola / 20 sierpnia 2014 o 17:01

Żeby dla zegarka się tak ze szmacić !!!!  i iść na współpracę z pałami ??

Avatar
don / 20 sierpnia 2014 o 16:26

Pewnie nie tak łatwo nazywałbyś go kapusiem, gdyby ci idioci przejechali twoje dziecko lub matkę. To się baranie w normalnych krajach nazywa postawa obywatelska. Ale ty jesteś chojrak, z psami nie gadasz. Tylko jak ci okradnie ktoś mieszkanie lub napadnie, to polecisz z płaczem.

Liczysz na to kapusiu że zegarek od psiarni dostaniesz ?

Avatar
BYKU / 20 sierpnia 2014 o 16:22

Pewnie nie tak łatwo nazywałbyś go kapusiem, gdyby ci idioci przejechali twoje dziecko lub matkę. To się baranie w normalnych krajach nazywa postawa obywatelska. Ale ty jesteś chojrak, z psami nie gadasz. Tylko jak ci okradnie ktoś mieszkanie lub napadnie, to polecisz z płaczem.

Postawa obywatelska BUCU od Polski dalej na wschód,rodem z UB,SB,WSI,KGB,FSB itd. ojciec,matka też tak punktowali całe życie ?? a PAŁY to ja walę p[rzez łeb !!!

Avatar
tijm / 20 sierpnia 2014 o 15:03

Już go pewnie ubili,kapusia i konfidenta.

Pewnie nie tak łatwo nazywałbyś go kapusiem, gdyby ci idioci przejechali twoje dziecko lub matkę. To się baranie w normalnych krajach nazywa postawa obywatelska. Ale ty jesteś chojrak, z psami nie gadasz. Tylko jak ci okradnie ktoś mieszkanie lub napadnie, to polecisz z płaczem.

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 1

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 5 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 1 4

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 61 5

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 20

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 41 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 45 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!