Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 września 2012 r.
14:01
Edytuj ten wpis

Piotr Mróz z Lublina zaginął w Warszawie

Autor: Zdjęcie autora (IZI)
0 19 A A
Poszukiwany Piotr Mróz (Archiwum rodzinne)
Poszukiwany Piotr Mróz (Archiwum rodzinne)

Rodzina Piotra Mroza prosi o kontakt wszystkie osoby, które go widziały lub wiedzą, gdzie może przebywać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zaginiony ma 21 lat. Zniknął 10 dni temu. – 7 września pojechał busem do Warszawy – mówi Monika Górska, bratowa zaginionego. – Z tego, co wiem, pojechał rano, a na al. Jana Pawła II miał na niego czekać znajomy. Po raz ostatni Piotra widziano w szpitalu w Międzylesiu, w Warszawie. Przywieźli go tam policjanci, ale wyszedł ze szpitala i ślad po nim zaginął.

Dlaczego do szpitala przyjechał w towarzystwie funkcjonariuszy? – Z ustaleń policji wynika, że pod Warszawą pukał do drzwi domów i pytał o drogę do Lublina. Ludzie wezwali wtedy policję, a funkcjonariusze zawieźli go do szpitala – tłumaczy pani Monika.

Rodzina nie ma z nim teraz żadnego kontaktu. – Już na drugi dzień po wyjeździe miał wyłączony telefon – przyznaje pani Monika.

Możliwe też, że zaginiony potrzebuje pomocy medycznej. W dodatku nie zna Warszawy. – Piotr ma padaczkę i krwiaka mózgu. Przekazaliśmy to policji. Podejrzewamy, że mógł stracić pamięć, bo w domu miewał zaniki – mówi pani Monika.

Jak wygląda Piotr Mróz? Ma 178 cm wzrostu i niebieskie oczy. Kiedy jechał do Warszawy miał na sobie granatową bluzę z białymi baskami, jasne jeansy i adidasy. Więcej zdjęć zaginionego można znaleźć na stronie www.zaginieni.pl. Rodzina czeka pod numerem telefonu 518 235 133 na wszelkie informacje od osób, które mogą wiedzieć, gdzie przebywa.

– Do tej pory zadzwoniła tylko jedna osoba, która mówiła, że widziała go w Lublinie. Ale gdyby był tutaj, to przyszedłby do domu – martwi się pani Monika.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mon / 28 września 2012 o 23:12
znalazł się? są jakieś wieści o nim?
Avatar
monika31 / 20 września 2012 o 22:31
[quote name='lilek' timestamp='1348165494' post='676227']
Po pierwsze nie dziwcie sie że nikt go nie może znaleźć bo ma morde spuchniętą od spirytusu a wy dodaliście jego stare zdjęcia
[/quote]Zebys ty czasem nie mial mordy spuchnietej
Avatar
zby / 20 września 2012 o 22:21
ty czóbie o sobie mówisz i piszesz? jak nie dostałes po ryju to moszesz dostac bo wiem gdzie mieszkasz
Avatar
lilek / 20 września 2012 o 20:24
Po pierwsze nie dziwcie sie że nikt go nie może znaleźć bo ma morde spuchniętą od spirytusu a wy dodaliście jego stare zdjęcia
Avatar
monika31 / 20 września 2012 o 09:01
Dziekuje Agatka za wsparcie:)
Avatar
AgaTka1993 / 20 września 2012 o 07:41
Co Wy tutaj Ludzie piszecie ! Rodzina przynajmniej nie przypomina Mu o chorobie i chce zeby żył normalnie tak jak każdy z Nas ! A watpie że ktoś z nas na Jego miejscu dał sie więzić w domu !!! A co do Policji ! Powinni Go pilnować tam w szpitalu ! Onii tylko przywoza ludzi do szpitala i ich zostawiają!! Gratuluje policji myslenia! ale lepiej niech nie myśla bo to nie jest ich najlpsza strona ! ;/ . Miejmy nadzieje że Piotrek znajdzie sie szybko i wróci do nas cały i zdrowy ! . Jezeli ktos mysli że wysiadł sobie gdzies w połowie drogi to sie myli ! niech wsiadzie w Busa i zapyta kierowcy czy tak mozna ! Oczywiscie że Nie ! Jedziesz z Lbn do Wawy i nie ma nawet postoju zeby skorzystac z wc !! HipokryCi niewychowani !!
Co Wy tutaj Ludzie piszecie ! Rodzina przynajmniej nie przypomina Mu o chorobie i chce zeby żył normalnie tak jak każdy z Nas ! A watpie że ktoś z nas na Jego miejscu dał sie więzić w domu !!! A co do Policji ! Powinni Go pilnować tam w szpitalu ! Onii tylko przywoza ludzi do szpitala i ich zostawiają!! Gratuluje policji myslenia! ale lepiej niech nie myśla bo to nie jest ich najlpsza strona ! ;/ . Miejmy nadzieje że Piotrek znajdzie sie szybko i wróci do nas cały i zdrowy ! . Jezeli ktos mys... rozwiń
Avatar
dorota / 18 września 2012 o 15:46
LUDZIE CO ZA GŁUPOTY WYPISUJECIE CZY KTO KOLWIEK Z WAS COS TAKIEGO PRZEZYŁ BO JAK NIE TO NIECH SIE CIESZY !!!TAKA ZNIECZULICA I OBELKI TO TYLKO W POLSCE ZERO SPÓŁCZUCIA I POMOCY
Avatar
kamilla / 18 września 2012 o 11:27
oceniacie,oczerniacie...
zamknijcie chloapka w domu, kontrolujcie,nie pozwólcie wychodzić- myślicie,że to tak się da?Jest dorosly, pelnoletni, nie ubezwlasnowolniony. Łatwo Wam oceniac bando hipokrytów!
Avatar
monika31 / 18 września 2012 o 10:52
[quote name='sz\ogiunh' timestamp='1347953339' post='675283']
no ja tez bym go samego nie puscil przeciez mogl wysiasc gdzie kolwiek bo mu cos odwalilo ale na pewno sie znadzie trzeba byc dobrej mysli na drugi raz beda mieli nauczke
[/quote] Po pierwsze to byl w W-wie co ustalila to policja wiec nie mogl wysiasc gdzie kolwiek a z tamtad nie wracal. Nie macie serca, tu chodzi o zycie czlowieka a wy tylko obwiniacie rodzine. Zero wspolczucia tylko tyle powiem!!!!!!!!!!!!!
Avatar
monika31 / 18 września 2012 o 10:48
[quote name='Myszka wawa' timestamp='1347885503' post='675113']
to albo zaginął w stolicy albo pod nia piszecie takie bzdury ze czytac sie nieda a w warszawie
żadnych ogłoszeń niema a pewnie zmienił kurs przez przypadek
[/quote] Kobieto prosze najpierw dobrze przeczytac artykuj a potem oczerniac rodzine!!!!!!!!!!!
Avatar
Mon / 28 września 2012 o 23:12
znalazł się? są jakieś wieści o nim?
Avatar
monika31 / 20 września 2012 o 22:31
[quote name='lilek' timestamp='1348165494' post='676227']
Po pierwsze nie dziwcie sie że nikt go nie może znaleźć bo ma morde spuchniętą od spirytusu a wy dodaliście jego stare zdjęcia
[/quote]Zebys ty czasem nie mial mordy spuchnietej
Avatar
zby / 20 września 2012 o 22:21
ty czóbie o sobie mówisz i piszesz? jak nie dostałes po ryju to moszesz dostac bo wiem gdzie mieszkasz
Avatar
lilek / 20 września 2012 o 20:24
Po pierwsze nie dziwcie sie że nikt go nie może znaleźć bo ma morde spuchniętą od spirytusu a wy dodaliście jego stare zdjęcia
Avatar
monika31 / 20 września 2012 o 09:01
Dziekuje Agatka za wsparcie:)
Avatar
AgaTka1993 / 20 września 2012 o 07:41
Co Wy tutaj Ludzie piszecie ! Rodzina przynajmniej nie przypomina Mu o chorobie i chce zeby żył normalnie tak jak każdy z Nas ! A watpie że ktoś z nas na Jego miejscu dał sie więzić w domu !!! A co do Policji ! Powinni Go pilnować tam w szpitalu ! Onii tylko przywoza ludzi do szpitala i ich zostawiają!! Gratuluje policji myslenia! ale lepiej niech nie myśla bo to nie jest ich najlpsza strona ! ;/ . Miejmy nadzieje że Piotrek znajdzie sie szybko i wróci do nas cały i zdrowy ! . Jezeli ktos mysli że wysiadł sobie gdzies w połowie drogi to sie myli ! niech wsiadzie w Busa i zapyta kierowcy czy tak mozna ! Oczywiscie że Nie ! Jedziesz z Lbn do Wawy i nie ma nawet postoju zeby skorzystac z wc !! HipokryCi niewychowani !!
Co Wy tutaj Ludzie piszecie ! Rodzina przynajmniej nie przypomina Mu o chorobie i chce zeby żył normalnie tak jak każdy z Nas ! A watpie że ktoś z nas na Jego miejscu dał sie więzić w domu !!! A co do Policji ! Powinni Go pilnować tam w szpitalu ! Onii tylko przywoza ludzi do szpitala i ich zostawiają!! Gratuluje policji myslenia! ale lepiej niech nie myśla bo to nie jest ich najlpsza strona ! ;/ . Miejmy nadzieje że Piotrek znajdzie sie szybko i wróci do nas cały i zdrowy ! . Jezeli ktos mys... rozwiń
Avatar
dorota / 18 września 2012 o 15:46
LUDZIE CO ZA GŁUPOTY WYPISUJECIE CZY KTO KOLWIEK Z WAS COS TAKIEGO PRZEZYŁ BO JAK NIE TO NIECH SIE CIESZY !!!TAKA ZNIECZULICA I OBELKI TO TYLKO W POLSCE ZERO SPÓŁCZUCIA I POMOCY
Avatar
kamilla / 18 września 2012 o 11:27
oceniacie,oczerniacie...
zamknijcie chloapka w domu, kontrolujcie,nie pozwólcie wychodzić- myślicie,że to tak się da?Jest dorosly, pelnoletni, nie ubezwlasnowolniony. Łatwo Wam oceniac bando hipokrytów!
Avatar
monika31 / 18 września 2012 o 10:52
[quote name='sz\ogiunh' timestamp='1347953339' post='675283']
no ja tez bym go samego nie puscil przeciez mogl wysiasc gdzie kolwiek bo mu cos odwalilo ale na pewno sie znadzie trzeba byc dobrej mysli na drugi raz beda mieli nauczke
[/quote] Po pierwsze to byl w W-wie co ustalila to policja wiec nie mogl wysiasc gdzie kolwiek a z tamtad nie wracal. Nie macie serca, tu chodzi o zycie czlowieka a wy tylko obwiniacie rodzine. Zero wspolczucia tylko tyle powiem!!!!!!!!!!!!!
Avatar
monika31 / 18 września 2012 o 10:48
[quote name='Myszka wawa' timestamp='1347885503' post='675113']
to albo zaginął w stolicy albo pod nia piszecie takie bzdury ze czytac sie nieda a w warszawie
żadnych ogłoszeń niema a pewnie zmienił kurs przez przypadek
[/quote] Kobieto prosze najpierw dobrze przeczytac artykuj a potem oczerniac rodzine!!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 0

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 12

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 7

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!