Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 września 2009 r.
11:03
Edytuj ten wpis

Pirat drogowy żałuje, że uciekał. I oskarża policjantów o napaść

0 8 A A

Robert P. pirat drogowy, który w marcu po pijanemu uciekał policjantom, niespodziewanie poddał się karze. Jednocześnie oskarżył funkcjonariuszy, że go pobili po wyciągnięciu z samochodu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Robert P. najpierw przejechał oplem na czerwonym świetle przez przejście dla pieszych przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Nie zatrzymał się na wezwanie policji. Potem uciekał ulicami Lublina zręcznie mijając policyjne blokady. Najechał przy tym na policjanta, który usiłował go zatrzymać.

Okazało się, że pirat miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

W prokuraturze mężczyzna przyznał się tylko do jazdy po pijanemu. Zaprzeczał jednak, żeby chciał rozjechać policjantów i stwarzał zagrożenie na ulicach miasta.

Dziś, na dzisiejszej rozprawie przed Sądem Rejonowym w Lublinie stwierdził, że przyznaje się do wszystkich zarzutów.

- Źle zrobiłem, nie wiem dlaczego tak się zachowałem, swoje postępowanie oceniam negatywnie – mówił skruszony.

Potem zaproponował, że chce się dobrowolnie poddać karze: dwa lata więzienia w zawieszeniu na cztery, 1,5 tys. zł grzywny i roczny zakaz prowadzenia pojazdów.

- Mam małe dzieci, matkę którą muszę się opiekować – przekonywał.

- Jak pan uciekał przed policją to nie myślał pan o małych dzieciach i chorej matce – zapytał go sędzia Łukasz Obłoza.

Na tak niską karę nie zgodził się prokurator. Ostatecznie Robert P. przystał na bardziej dolegliwy wyrok: dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć, 2,5 tys. zł grzywny oraz pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Sąd ogłosi wyrok jutro.

Sprawa ma jeszcze jeden wątek. Robert P. oskarża o pobicie policjatów, którzy go dopadli go po ucieczce. Odrębne śledztwo w tej sprawie jeszcze trwa.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
normalny / 11 września 2009 o 18:59
Szkoda że tylko pobili bo powinni cie qrwa zastrzelić chwaście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jujo / 10 września 2009 o 17:12
Rzemień.
Avatar
~max~ / 10 września 2009 o 15:02
To jest Robert ..., z Szerokiego, nie zły żul,codziennie kupuje alkohol w sklepie ABC, popija z koleżkami i śmieje się z prawa.Nie wierzcie że opiekuje się matką,on ją bardzo żle traktuje,tylko czekają az przejdzie na drugi świat.Powinien siedzieć,moze to by go coś nauczyło.
Avatar
Bolo / 10 września 2009 o 14:39
To nie morda,to ryj.
Avatar
jaro / 10 września 2009 o 14:06
Znam tę mordę.
Avatar
vidi / 10 września 2009 o 12:34
No to już jest szczyt chamstwa, pogardy dla prawa oraz deb***izmu. W tym przypadku nie trzeba powyższych określeń udowadniać.
Avatar
zuzia / 10 września 2009 o 11:55
skoro się skarży to niech pokaże swoją twarz będę się go wystrzegała na drodze , i jeszcze jedno chyba za mało dostał -
Avatar
Tomasz / 10 września 2009 o 11:52
Świnia wór drze i jeszcze kwiczy.
Avatar
normalny / 11 września 2009 o 18:59
Szkoda że tylko pobili bo powinni cie qrwa zastrzelić chwaście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jujo / 10 września 2009 o 17:12
Rzemień.
Avatar
~max~ / 10 września 2009 o 15:02
To jest Robert ..., z Szerokiego, nie zły żul,codziennie kupuje alkohol w sklepie ABC, popija z koleżkami i śmieje się z prawa.Nie wierzcie że opiekuje się matką,on ją bardzo żle traktuje,tylko czekają az przejdzie na drugi świat.Powinien siedzieć,moze to by go coś nauczyło.
Avatar
Bolo / 10 września 2009 o 14:39
To nie morda,to ryj.
Avatar
jaro / 10 września 2009 o 14:06
Znam tę mordę.
Avatar
vidi / 10 września 2009 o 12:34
No to już jest szczyt chamstwa, pogardy dla prawa oraz deb***izmu. W tym przypadku nie trzeba powyższych określeń udowadniać.
Avatar
zuzia / 10 września 2009 o 11:55
skoro się skarży to niech pokaże swoją twarz będę się go wystrzegała na drodze , i jeszcze jedno chyba za mało dostał -
Avatar
Tomasz / 10 września 2009 o 11:52
Świnia wór drze i jeszcze kwiczy.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!